Jovo Lukić

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

rimljanin90
Postovi: 1032
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
Kontakt:

Re: Jovo Lukić

Post Postao/la rimljanin90 » 13 jun 2026, 00:58

bh22 je napisao/la:
13 jun 2026, 00:24
Bordeaux433 je napisao/la:
13 jun 2026, 00:19
rimljanin90 je napisao/la:
12 jun 2026, 23:24


Ne s e r i
Jovo je imao dobijenih zracnih duela 9/9, toliko o onom strucnjaku iznad sto kaze da ne ide u duele.
imao je jos 10 da nije ni skocio pa da se ne pikaju. isto tako ici u duele da mozes osvojti loptu i zadrzat je je drugacije nego da se bacas i izgubis loptu i ako je dodirnes. drzi se ti tvoj sofascore, ako ikad pogledas utakmicu, znao bi da sam upravu.
Ne S E R I

Avatar
CHR
Postovi: 1369
Pridružen/a: 16 okt 2025, 12:01
Kontakt:

Re: Jovo Lukić

Post Postao/la CHR » 13 jun 2026, 02:04

Bravo momce!

Avatar
Ghuraba
Postovi: 6115
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Jovo Lukić

Post Postao/la Ghuraba » 13 jun 2026, 02:21

Za odigrati ledjima i zagraditi loptu - odlican. Medjutim, krut je i okretan ko ormar. Kolasinac mu je par puta pokazivao da prati kretnju Memica i da mu uputi pas u prostor, a ne da se okrece 5 sekundi i opet je vrati nazad do Tahirovica. Igrac manje u kreaciji napada, a i u odbrani nije neka korist jer je takve konstitucije. Sve u svemu, moze biti od koristi u zadnjih 30 minuta kad se zivotom krene po go, a ovako da pocinje utakmice i ne bas.

Avatar
Principatus
Postovi: 9469
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Jovo Lukić

Post Postao/la Principatus » 13 jun 2026, 09:25

Ako dalje odigra SP na nivou nema sanse da ce ici u neke lijeve lige u kojima se propada. Pricekati i odraditi solidan transfer.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
Madal
Postovi: 5999
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Jovo Lukić

Post Postao/la Madal » 13 jun 2026, 09:27

Ghuraba je napisao/la:
13 jun 2026, 02:21
Za odigrati ledjima i zagraditi loptu - odlican. Medjutim, krut je i okretan ko ormar. Kolasinac mu je par puta pokazivao da prati kretnju Memica i da mu uputi pas u prostor, a ne da se okrece 5 sekundi i opet je vrati nazad do Tahirovica. Igrac manje u kreaciji napada, a i u odbrani nije neka korist jer je takve konstitucije. Sve u svemu, moze biti od koristi u zadnjih 30 minuta kad se zivotom krene po go, a ovako da pocinje utakmice i ne bas.
Dakle ipak je ok sto je pozvan i nije zato sto je Srbin?
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

Avatar
DamirT
Postovi: 30909
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Jovo Lukić

Post Postao/la DamirT » 13 jun 2026, 09:28

Madal je napisao/la:
13 jun 2026, 09:27
Ghuraba je napisao/la:
13 jun 2026, 02:21
Za odigrati ledjima i zagraditi loptu - odlican. Medjutim, krut je i okretan ko ormar. Kolasinac mu je par puta pokazivao da prati kretnju Memica i da mu uputi pas u prostor, a ne da se okrece 5 sekundi i opet je vrati nazad do Tahirovica. Igrac manje u kreaciji napada, a i u odbrani nije neka korist jer je takve konstitucije. Sve u svemu, moze biti od koristi u zadnjih 30 minuta kad se zivotom krene po go, a ovako da pocinje utakmice i ne bas.
Dakle ipak je ok sto je pozvan i nije zato sto je Srbin?
Pa i za Vasilja su neki pisali da brani jer je Hrvat, samo zato jer je pogrijesio protiv Italije :lol:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Shevko
Postovi: 544
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: Jovo Lukić

Post Postao/la Shevko » 13 jun 2026, 09:29

Po meni bolji od Baždara jer je snažniji. A ovaj komentar za okretnost, možda jeste sporiji ali Kanađani su prebrzi pa su zato i ostali igrači izgledali kao usporeni snimak.

Onako, solidna opcija na spisku.

Maverick
Postovi: 525
Pridružen/a: 30 avg 2015, 14:54
Kontakt:

Re: Jovo Lukić

Post Postao/la Maverick » 13 jun 2026, 09:43

Principatus je napisao/la:
13 jun 2026, 09:25
Ako dalje odigra SP na nivou nema sanse da ce ici u neke lijeve lige u kojima se propada. Pricekati i odraditi solidan transfer.
Jovo je sebe prodo dalje. On je svoje odradio.
'Papak se nikad gradu nece prilagoditi. Citav zivot ce probati preko reda, bacat ce otpad na ulicu i ako mu kazes: 'Ispalo Vam nesto', on ce te pokusati prebiti, ako zakljuci da je jaci od tebe' by SZ

Kaunas
Postovi: 13513
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Jovo Lukić

Post Postao/la Kaunas » 13 jun 2026, 09:44

bh22 je napisao/la:
13 jun 2026, 00:24
Bordeaux433 je napisao/la:
13 jun 2026, 00:19
rimljanin90 je napisao/la:
12 jun 2026, 23:24


Ne s e r i
Jovo je imao dobijenih zracnih duela 9/9, toliko o onom strucnjaku iznad sto kaze da ne ide u duele.
imao je jos 10 da nije ni skocio pa da se ne pikaju. isto tako ici u duele da mozes osvojti loptu i zadrzat je je drugacije nego da se bacas i izgubis loptu i ako je dodirnes. drzi se ti tvoj sofascore, ako ikad pogledas utakmicu, znao bi da sam upravu.
I ja kontam jesam li ja lud il sta sam gledao. Do gola je svaki duel izgubio od onog njihovog stopera. Znaci ne pika se ako ne skocis :thumbup:
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

GG3
Postovi: 4151
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Jovo Lukić

Post Postao/la GG3 » 13 jun 2026, 09:46

Menadžerski igrač, rekoše
A danas na pijaci traže njegov dres 🤣
Barbine Barbike vole Tika-taku 🚨🚨

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4884
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Jovo Lukić

Post Postao/la Kajzer10 » 13 jun 2026, 09:48

Covjek je dao gol iz jedine sanse sto je imao. U utakmici gdje smo tri puta presli centar. Sve ostalo pisati je glupo. Cuj nije okretan i ne prati sta mu kaze Kolasinac. :urnebes:
Ok

Avatar
dzemil
Postovi: 1276
Pridružen/a: 02 feb 2024, 15:59
Kontakt:

Re: Jovo Lukić

Post Postao/la dzemil » 13 jun 2026, 09:53

Mali je odličan i konačno da ima neko ko može biti ispred Demira pod uslovom da Barba dođe pameti, a Demira staviti na beka umjesto Seje...
Klasa ispred Demira - to će vrijeme pokazati kada pređe u neki bolji klub i ligu.

Avatar
Ghuraba
Postovi: 6115
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Jovo Lukić

Post Postao/la Ghuraba » 13 jun 2026, 10:26

Madal je napisao/la:
13 jun 2026, 09:27
Ghuraba je napisao/la:
13 jun 2026, 02:21
Za odigrati ledjima i zagraditi loptu - odlican. Medjutim, krut je i okretan ko ormar. Kolasinac mu je par puta pokazivao da prati kretnju Memica i da mu uputi pas u prostor, a ne da se okrece 5 sekundi i opet je vrati nazad do Tahirovica. Igrac manje u kreaciji napada, a i u odbrani nije neka korist jer je takve konstitucije. Sve u svemu, moze biti od koristi u zadnjih 30 minuta kad se zivotom krene po go, a ovako da pocinje utakmice i ne bas.
Dakle ipak je ok sto je pozvan i nije zato sto je Srbin?
Tebi bas treba da se crta. Nama ne treba 5 napadaca, a on kao igrac je losiji od ove cetvorice. Da se sinoc ne daj Boze desilo da je ona budala Memicu izvalila nogu u prvom poluvremenu, mi bismo ostali bez ikog na desnoj strani kao rezerva Dedicu, iako i Memic nije bek. Ovo govorim u prvobitnim okolnostima kad je Celik bio tu ispred Malica. Dakle, rezervni desni bek >>> peti napadac.

Lukic je ekstra lik i hvala mu za go, odlicno se snasao u onoj situaciji i to je sva prica. Ja ga necu uzdizati sto je dao taj go glavom s metar, jer to i ocekujem od svakog napadaca, ali ga necu ni pljuvati i vrijedjati kad profula s metar - za razliku od dobrog dijela bolesnika na ovom forumu koji upravo vrijedjaju Demirovica. Pitanje je vremena kad ce i Jovu poceti da pljuju, samo ako nastavi dobijati minutazu na ovom prvenstvu.

Avatar
Madal
Postovi: 5999
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Jovo Lukić

Post Postao/la Madal » 13 jun 2026, 10:29

Ghuraba je napisao/la:
13 jun 2026, 10:26
Madal je napisao/la:
13 jun 2026, 09:27
Ghuraba je napisao/la:
13 jun 2026, 02:21
Za odigrati ledjima i zagraditi loptu - odlican. Medjutim, krut je i okretan ko ormar. Kolasinac mu je par puta pokazivao da prati kretnju Memica i da mu uputi pas u prostor, a ne da se okrece 5 sekundi i opet je vrati nazad do Tahirovica. Igrac manje u kreaciji napada, a i u odbrani nije neka korist jer je takve konstitucije. Sve u svemu, moze biti od koristi u zadnjih 30 minuta kad se zivotom krene po go, a ovako da pocinje utakmice i ne bas.
Dakle ipak je ok sto je pozvan i nije zato sto je Srbin?
Tebi bas treba da se crta. Nama ne treba 5 napadaca, a on kao igrac je losiji od ove cetvorice. Da se sinoc ne daj Boze desilo da je ona budala Memicu izvalila nogu u prvom poluvremenu, mi bismo ostali bez ikog na desnoj strani kao rezerva Dedicu, iako i Memic nije bek. Ovo govorim u prvobitnim okolnostima kad je Celik bio tu ispred Malica. Dakle, rezervni desni bek >>> peti napadac.

Lukic je ekstra lik i hvala mu za go, odlicno se snasao u onoj situaciji i to je sva prica. Ja ga necu uzdizati sto je dao taj go glavom s metar, jer to i ocekujem od svakog napadaca, ali ga necu ni pljuvati i vrijedjati kad profula s metar - za razliku od dobrog dijela bolesnika na ovom forumu koji upravo vrijedjaju Demirovica. Pitanje je vremena kad ce i Jovu poceti da pljuju, samo ako nastavi dobijati minutazu na ovom prvenstvu.
Ne, ne, ti si napisao da njega vodi jer je jedini Srbin. Jos uvijek isto smatras?
Prica o 5 napadaca je upravo dobila svrhu - Dzeko i Tabakovic povrijedjeni.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

Avatar
Ghuraba
Postovi: 6115
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Jovo Lukić

Post Postao/la Ghuraba » 13 jun 2026, 11:16

Madal je napisao/la:
13 jun 2026, 10:29
Ne, ne, ti si napisao da njega vodi jer je jedini Srbin. Jos uvijek isto smatras?
Prica o 5 napadaca je upravo dobila svrhu - Dzeko i Tabakovic povrijedjeni.
Pa logicno da smatram, jer je on bio jedini Srbin koji je mogao uskociti u roster. Da je Jurkas od starta bio tu, Lukic se mozda ne bi ni pozvao. Ne zelim ni pomisliti sta bi njihovi mediji pisali da smo otisli na prvenstvo bez ijednog Srbina.

Prica o 5 napadaca nije dobila svrhu, jer u startnih 11 ne moraju igrati dvojica, a ovako je imao dvojicu spremnih + Dzeko za 20-ak minuta (i sam je rekao da bi ga uveo da se Kolasinac nije povrijedio). Tu jedino ostaje pitanje da li treba ici peti stoper ili peti centarfor, ali odbrana uvijek mora imati dvojicu, a napad ne mora.

Avatar
Madal
Postovi: 5999
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Jovo Lukić

Post Postao/la Madal » 13 jun 2026, 11:19

Ghuraba je napisao/la:
13 jun 2026, 11:16
Madal je napisao/la:
13 jun 2026, 10:29
Ne, ne, ti si napisao da njega vodi jer je jedini Srbin. Jos uvijek isto smatras?
Prica o 5 napadaca je upravo dobila svrhu - Dzeko i Tabakovic povrijedjeni.
Pa logicno da smatram, jer je on bio jedini Srbin koji je mogao uskociti u roster. Da je Jurkas od starta bio tu, Lukic se mozda ne bi ni pozvao. Ne zelim ni pomisliti sta bi njihovi mediji pisali da smo otisli na prvenstvo bez ijednog Srbina.

Prica o 5 napadaca nije dobila svrhu, jer u startnih 11 ne moraju igrati dvojica, a ovako je imao dvojicu spremnih + Dzeko za 20-ak minuta (i sam je rekao da bi ga uveo da se Kolasinac nije povrijedio). Tu jedino ostaje pitanje da li treba ici peti stoper ili peti centarfor, ali odbrana uvijek mora imati dvojicu, a napad ne mora.
Pa ako igramo s 2 napadaca, a igramo, onda itekako ima svrhe. I naravno da nije tu jer je Srbin vec jer je kvalitetan igrac sto je pokazao i kroz sezonu a i sinoc.
Taj dio oko bekova se slazem. Tu su mi target vise bili Mujakic i Celik nego 5 napadaca.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

zeljovac21
Postovi: 2523
Pridružen/a: 06 jul 2019, 18:35
Kontakt:

Re: Jovo Lukić

Post Postao/la zeljovac21 » 13 jun 2026, 11:27

Odlican je target man, ovako je i protiv makedonije svaku spustio svaka mu cast. Nasa iduca devetka.l, ne gine mu loga 5 nakon svjetskog

blap
Postovi: 202
Pridružen/a: 18 maj 2017, 12:26
Kontakt:

Re: Jovo Lukić

Post Postao/la blap » 13 jun 2026, 11:44

Prema podacima Opte, Jovo Lukić je prvi napadač koji je dobio 9/9 vazdužnih duela sa protivničkim fudbalerima od kako se radi ova statistika, a to je Svjetsko prvenstvo 1966. godine.

On je nadmašio učinak Salifa Sanea sa Svjetskog prvenstva 2018. godine koji je protiv Japana dobio osam od osam vazdušnih duela.

Na kraju, najvažnije od svega je da je Jovo Lukić postigao svoj prvi gol za Bosnu i Hercegovinu na četvrtom meču, a da je taj gol na kraju bio dovoljan za vrijedan bod.


:clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
AMAR OSIM

Daduli
Postovi: 1028
Pridružen/a: 10 avg 2016, 14:30
Kontakt:

Re: Jovo Lukić

Post Postao/la Daduli » 13 jun 2026, 11:50

Ghuraba je napisao/la:
13 jun 2026, 02:21
Za odigrati ledjima i zagraditi loptu - odlican. Medjutim, krut je i okretan ko ormar. Kolasinac mu je par puta pokazivao da prati kretnju Memica i da mu uputi pas u prostor, a ne da se okrece 5 sekundi i opet je vrati nazad do Tahirovica. Igrac manje u kreaciji napada, a i u odbrani nije neka korist jer je takve konstitucije. Sve u svemu, moze biti od koristi u zadnjih 30 minuta kad se zivotom krene po go, a ovako da pocinje utakmice i ne bas.
Uhvatio se Kurava Lukića. **** ga Lukić.
Glory Glory Man United

atomac123
Postovi: 1643
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: Jovo Lukić

Post Postao/la atomac123 » 13 jun 2026, 12:23

Zabi ga Jovo sto mu je i posao, sve druge price su suvisne
TŽV!

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

DEBUG SSO: [] | STATUS: []