Benjamin Tahirović
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
General505
- Postovi: 441
- Pridružen/a: 17 sep 2025, 21:51
- Kontakt:
Re: Benjamin Tahirović
Momak je veceras odigrao defanzivno sasvim ok medju najboljima, svugdje ga je bilo, naravno bilo je i gresakaa , nemoguce da ih nema u ovakvoj utakmici
Gigovic propalitet
Gigovic propalitet
Re: Benjamin Tahirović
Da je posten, rekao bi ne zelim vise igrati jer ne znam
Re: Benjamin Tahirović
Ma njegov problem je sto kao i Basic mogi odigrati nesto samo kad su okrenuti nasem golu. Trudi se i bori, mislim stvarno da daje maksimum od sebe, ali realno nije dovoljno za ono sto nam treba. Iskreno ne ide mu ni na ruku to sto igramo sa “dva” igraca u sredini.
-
Bordeaux433
- Postovi: 43
- Pridružen/a: 07 nov 2025, 20:42
- Kontakt:
Re: Benjamin Tahirović
U 90 minuta imao jednu dobru reakciju, ostatak utakmice izgledao kao da je rekreativac u odnosu na ostale igrace na terenu, i nase i njihove.General505 je napisao/la: ↑13 jun 2026, 00:06Momak je veceras odigrao defanzivno sasvim ok medju najboljima, svugdje ga je bilo, naravno bilo je i gresakaa , nemoguce da ih nema u ovakvoj utakmici
Gigovic propalitet
Zadnja izmjena: Bordeaux433, dana/u 13 jun 2026, 00:10, ukupno mijenjano 1 put.
Re: Benjamin Tahirović
Ona kanadska 8 je izgledao kao space shuttle u poređenju.
Kako bi nam Janelt legao..
Kako bi nam Janelt legao..
Re: Benjamin Tahirović
Nazalost Gigovic i Basic su losiji u repki od Tahirovica, zato on i igra. Basic za Zelje igrac, fali nam lijevak u srediniWolffire je napisao/la: ↑13 jun 2026, 00:07Ma njegov problem je sto kao i Basic mogi odigrati nesto samo kad su okrenuti nasem golu. Trudi se i bori, mislim stvarno da daje maksimum od sebe, ali realno nije dovoljno za ono sto nam treba. Iskreno ne ide mu ni na ruku to sto igramo sa “dva” igraca u sredini.
Gigovic uopste ne moze igrati u ovom sistemu i najgori je od niih trojice
Djuric, Mahmic, Busladzic, Catovic sve to treba zvati u ligi nacija i nadam se da ce Mahmic igrati protiv Svicarske
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 13 jun 2026, 00:17, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
-
Marokanci58
- Postovi: 672
- Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
- Lokacija: Gračanica
- Kontakt:
Re: Benjamin Tahirović
Dežurni krivac - reklo bi se standardno piskaranje i ovdje i na drugim temama.
Ovako: bio je duplo bolji igrač na terenu od Bašića, a kasnije i Gigovica.
Naravno, nije to nikakva aman partija, ali to sto je bio bar duplo bolji od Bašića u svakom segmentu fudbalske igre dovoljno govori.
Steta sto Sunjic nije mogao od prve minute jer ovo nije bila utakmica za profil igrača kakav je Bašić. Neka druga možda hoće biti.
Pojedinci, naučite malo gledati fudbal.
Slobodno pogledajte ponovo utakmicu. Iznenadit cete se kako cete drugačije posmatrati neke stvari, ako se oslobodite zlobe, predrasuda ili čega već.
Ovako: bio je duplo bolji igrač na terenu od Bašića, a kasnije i Gigovica.
Naravno, nije to nikakva aman partija, ali to sto je bio bar duplo bolji od Bašića u svakom segmentu fudbalske igre dovoljno govori.
Steta sto Sunjic nije mogao od prve minute jer ovo nije bila utakmica za profil igrača kakav je Bašić. Neka druga možda hoće biti.
Pojedinci, naučite malo gledati fudbal.
Slobodno pogledajte ponovo utakmicu. Iznenadit cete se kako cete drugačije posmatrati neke stvari, ako se oslobodite zlobe, predrasuda ili čega već.
Re: Benjamin Tahirović
Jedino to. Da igra ovo sto igra Sunjic, prvom do sebe, razbijanje protivničkih napada.
Re: Benjamin Tahirović
To je to, Hureme.
Upravo sam nesto slicno krenuo napisati, ali si mi skratio muke. 
Re: Benjamin Tahirović
+1
Dodao bih još da Tahirović ipak nije sa loptom na Vi kao što je to Šunjić, ali njegova duel igra je upitna za ovakav nivo fudbala, pa to sve izgleda još gore.
Ali kao što je već rečeno, treba mu veznjak koji zna sačuvati loptu, pa će i ovaj po automatizmu izgledati 30% bolje.
- akisarajevo92
- Postovi: 19193
- Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
- Kontakt:
Re: Benjamin Tahirović
ovaj mi je potpuna enigma, da momak koji ne moze da se izbori za minutazu u Brondbyu bude ovako zacemntiran za svaku utakmicu reprezentacije, pa cak i na SP
zar nije Barbarez rekao da ce jedan od glavnih uslova biti da je igrac standardan u svom klubu ili je to bio neko od proslih selektora
i zar ne bi trebalo ovih 7 bivsih igraca u strucnom stabu znati koliko je bitno da igrac ima utakmice u nogama
ovdje mi je jedino objasnjenje neke menadzerske muljaze, mada ne zelim vjerovati u to
a ja prvi navijam da ovaj decko odigra dobro, eto makar samo ok, ne mora ni nista korisno, samo nemoj zajebati iz pozicije gdje je cak i to tesko uraditi, najobnicnije stvari radi tako trapavo
zar nije Barbarez rekao da ce jedan od glavnih uslova biti da je igrac standardan u svom klubu ili je to bio neko od proslih selektora
i zar ne bi trebalo ovih 7 bivsih igraca u strucnom stabu znati koliko je bitno da igrac ima utakmice u nogama
ovdje mi je jedino objasnjenje neke menadzerske muljaze, mada ne zelim vjerovati u to
a ja prvi navijam da ovaj decko odigra dobro, eto makar samo ok, ne mora ni nista korisno, samo nemoj zajebati iz pozicije gdje je cak i to tesko uraditi, najobnicnije stvari radi tako trapavo
Don't believe the hype.
Re: Benjamin Tahirović
Previše mi njega "mikroanaliziramo" i apsolutno svaki potez ispratimo sa negativom. Taj trend traje već neko vrijeme.akisarajevo92 je napisao/la: ↑13 jun 2026, 02:37ovaj mi je potpuna enigma, da momak koji ne moze da se izbori za minutazu u Brondbyu bude ovako zacemntiran za svaku utakmicu reprezentacije, pa cak i na SP
zar nije Barbarez rekao da ce jedan od glavnih uslova biti da je igrac standardan u svom klubu ili je to bio neko od proslih selektora
i zar ne bi trebalo ovih 7 bivsih igraca u strucnom stabu znati koliko je bitno da igrac ima utakmice u nogama
ovdje mi je jedino objasnjenje neke menadzerske muljaze, mada ne zelim vjerovati u to
a ja prvi navijam da ovaj decko odigra dobro, eto makar samo ok, ne mora ni nista korisno, samo nemoj zajebati iz pozicije gdje je cak i to tesko uraditi, ali on to nekako uspije
Jeste rekao to Barbarez, ali i sam znaš da to za neke igrače neće važiti i to je jednostavno tako. Zašto je njemu Tahirović "miljenik" i šta oni tačno vide u njemu... mislim da malo ko od nas laika ovdje to može objasniti, ali ruku na srce, trenutni roster koji imamo, sve je to u 5 deka.
Bašić bi bio persona non grata da smo nakon one njegove 2 pogreške završili put u baražu... i nakon toga bi svaki njegov potez ispratili slično. Eto, pogledaj i uporedi Bašića i Tahirovića u večerašnjoj tekmi i vidjet ćeš kolika je razlika između njih... kao što sam rekao, u 5 deka.
Više ne baziramo igru preko veznog reda niti smo ta ekipa koja će imati posjed... to možemo zaboraviti u dogledno vrijeme, ako se ne pojavi neko novo ime koje će nam znatno unaprijediti vezni red.
Re: Benjamin Tahirović
Leave the football before football leaves you
Re: Benjamin Tahirović
Bolje da ti nešto naučiš oko lopte pošto veze nemaš, basic je za bendZamina prime kaka, a o mahmicu da ne govorimohurem je napisao/la: ↑13 jun 2026, 02:17Dežurni krivac - reklo bi se standardno piskaranje i ovdje i na drugim temama.
Ovako: bio je duplo bolji igrač na terenu od Bašića, a kasnije i Gigovica.
Naravno, nije to nikakva aman partija, ali to sto je bio bar duplo bolji od Bašića u svakom segmentu fudbalske igre dovoljno govori.
Steta sto Sunjic nije mogao od prve minute jer ovo nije bila utakmica za profil igrača kakav je Bašić. Neka druga možda hoće biti.
Pojedinci, naučite malo gledati fudbal.
Slobodno pogledajte ponovo utakmicu. Iznenadit cete se kako cete drugačije posmatrati neke stvari, ako se oslobodite zlobe, predrasuda ili čega već.
Re: Benjamin Tahirović
Sta si ti gledao moj hureme. Pa Kao sto neko ranije rece, Tahir je bukvalno izgledao kao rekreativac na terenu u poredzenju sa ostalima I nasim I njihovim. Spor, nedorecen, u napadu nepostojeci, ubacivanje iz drugog plana kod njega je misaona imenica, uvijek lose pozicioniran, sporo zatvara prostor.hurem je napisao/la: ↑13 jun 2026, 02:17Dežurni krivac - reklo bi se standardno piskaranje i ovdje i na drugim temama.
Ovako: bio je duplo bolji igrač na terenu od Bašića, a kasnije i Gigovica.
Naravno, nije to nikakva aman partija, ali to sto je bio bar duplo bolji od Bašića u svakom segmentu fudbalske igre dovoljno govori.
Steta sto Sunjic nije mogao od prve minute jer ovo nije bila utakmica za profil igrača kakav je Bašić. Neka druga možda hoće biti.
Pojedinci, naučite malo gledati fudbal.
Slobodno pogledajte ponovo utakmicu. Iznenadit cete se kako cete drugačije posmatrati neke stvari, ako se oslobodite zlobe, predrasuda ili čega već.
Imao je jednu sjajnu reakciju kad je zestokim startom izbacio loptu u aut. Nakon auta, ista akcija covjek ga predribla Kao da je kadet.
Nijednom nije uzeo loptu I prenio je na njihovu polovicu iz nase, nijednom nije uzeo loptu I napravio 3-4 pasa da poveze linije , da zagospodari sredinom terena.
Tahir je ubjedljivo najslabija karika u nasem timu. Premekan u defanzivi, trkacki limitiran da se konstantno ubacuje u napad, nema muda ,ni kvalitet a ni samopouzdanje da uzme loptu I diktira tempo. On igra kljucnu poziciju na timu a kad je on na terenu bukvalno nas svaka ama bas svaka ekipa izdominira na sredini.
U svakoj utakmici je najslabija tacka na terenu.
Protiv austrije se sastavio s loptom nije. Protiv velsa ubjedljivo najlosiji, cim je on izasao proigrali smo. Protiv italije sekunda je falila crveni da dobije. Makedonija I Panama, poluamaterske ekipe I on je izgledao kao da ni njima nije dorastao.
Ni on sam ne zna koja mu je uloga na terenu. Je li DM, cm, box to box, deep-lying playmaker sta je? Takav nedefinisan, trkacki limitiran on ovoj ekipi nema sta ponuditi I upravo je ta nedefinisanost razlog zasto mu je karijera u padu vec 3 godine. Koliko je Samo pateticno barba zvucao kad je pokusavao da opravda njegov poziv za baraz kad je pricao one gadosti za trenera brondbija pa se poslije izvinjavao.
Uopste pozivati tahirovica nakon sto 7-8 mjeseci nije odigrao citavu utakmicu kako treba, zapravo vecinu nije ni igrao I Ako je igrao vecinom je ulazio sa klupe, je kriminal sam po sebi a drzati ga na terenu 90 minuta protiv ekipe ciji su igraci 3 nivoa iznad je kriminal nad kriminalima. Forsiranje ovog momka je bolest. On ne napreduje, on je svaku utakmicu sve gori I gori. To su uvidjeli ljudi u ajaxu, vidjeli su to u brondbiju, to vidimo mi navijaci, samo barba to ne zeli da vidi I hoce uporno da prkosi zakonima prirode.
Sa njim na terenu mi nemamo sanse ni protiv Katara, koji je po svim parametrima jaci od kipra, paname I makedonije. Sta treba da se desi vise da barba uvidi da Tahir nije igrac koji nam moze pomoci pogotovo u ovom 442 sistemu.
Re: Benjamin Tahirović
Basic je mnogo vise sigurniji pored Sunjica.hurem je napisao/la: ↑13 jun 2026, 02:17Dežurni krivac - reklo bi se standardno piskaranje i ovdje i na drugim temama.
Ovako: bio je duplo bolji igrač na terenu od Bašića, a kasnije i Gigovica.
Naravno, nije to nikakva aman partija, ali to sto je bio bar duplo bolji od Bašića u svakom segmentu fudbalske igre dovoljno govori.
Steta sto Sunjic nije mogao od prve minute jer ovo nije bila utakmica za profil igrača kakav je Bašić. Neka druga možda hoće biti.
Pojedinci, naučite malo gledati fudbal.
Slobodno pogledajte ponovo utakmicu. Iznenadit cete se kako cete drugačije posmatrati neke stvari, ako se oslobodite zlobe, predrasuda ili čega već.
- Juventinisimo
- Postovi: 4655
- Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
- Kontakt:
Re: Benjamin Tahirović
Ovaj je gotov...nakacili ste se na momka i to je to...sta god da ovaj uradi, dzenaza mu je.. 
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁
2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
Poljem se siri miris LJILJANA!!!
⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
Poljem se siri miris LJILJANA!!!
⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
- NerminFatic
- Postovi: 1940
- Pridružen/a: 12 feb 2021, 10:56
- Kontakt:
Re: Benjamin Tahirović
E ako njega trazi Celtic, onda mene prati PSG kad igram s rajom na terminu.
Brani ga onaj streber Hurem(ovic) a covjek beskoristan iz meca u mec, nikakvog napretka vec dvije godine. Pogledati samo onaj jad i cemer kad je povukao loptu nekad u prvom poluvremenu a covjek ga za par koraka zagradi kao rekreativca, uze loptu a nasa smlata pade kao vreca. Amir tesko da bi slabije odigrao od njega a Sunjic pokazuje vise cvrstine i pokretljivosti iako nije igrac od kreacije, to znamo.
Online
Trenutno korisnika/ca: boki86, bvsic, darker10, Edincapitano, enobarca, Goalgetter, greenwood, invincible1921, RightBack, rimljanin90, Sensei, Sport90 i 90 gostiju.



