Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

We are 26
Avatar
Markinhio
Postovi: 1352
Pridružen/a: 27 okt 2025, 12:45
Lokacija: Barcelona
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Markinhio » 12 jun 2026, 12:56

Kakav je bio sudac na utakmici koreje i ceske,je li pozurivao igru i drzao se novih pravila kao onaj brazilac ili

Lavcina
Postovi: 1739
Pridružen/a: 17 nov 2023, 16:19
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Lavcina » 12 jun 2026, 18:05

Ovo povecanje na 48 reprezentacija bi imalo smisla, da su rasporedili malo bolje ova mjesta po konfederacijama.
Budimo iskreni, ne zato sto smo mi iz Evrope, nego ovdje fakat imas jedno 20 repki koje mogu hladno igrati uvijek SP.
Zasto se je recimo Africi i Aziji povecao broj ucesnika za 4 reprezentacije, a Evropi samo za 3?

Tako sad imas iz Azije zagarantovanih 8 ucesnika, a brat bratu jedine ozbilje ekipe Japan, Juzna Koreja i donekle mogu proci Australija i Iran. Ostalo buranija zesca.
Sjeverna Amerika ima 6 mjesta,a takodje samo 3 ozbiljne reprezentacije.
I jos jedna glupost, da iz Juzne Amerike od 10 reprezentacija njih cak 6 ide direktno i jedan u kvalifikacije. Sto znači, da u najgorem primjeru ide 60% reprezentacija na SP.

Evropa bi u ovom formatu od 48 reprezentacija morala imati minimalno 20 ucesnika, a idealno bi bilo 24.
Italija, Danska, Poljska, Ukrajina bi svasta imale za ponuditi umjesto kojekakvih Haitija, Iraka, Jordana, Curacaa…

Znaci uopste nije problem povecanje broja ucesnika, vec raspored ucesnika po konfederacijama.

Avatar
DamirT
Postovi: 30834
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la DamirT » 12 jun 2026, 18:14

Lavcina je napisao/la:
12 jun 2026, 18:05
Ovo povecanje na 48 reprezentacija bi imalo smisla, da su rasporedili malo bolje ova mjesta po konfederacijama.
Budimo iskreni, ne zato sto smo mi iz Evrope, nego ovdje fakat imas jedno 20 repki koje mogu hladno igrati uvijek SP.
Zasto se je recimo Africi i Aziji povecao broj ucesnika za 4 reprezentacije, a Evropi samo za 3?

Tako sad imas iz Azije zagarantovanih 8 ucesnika, a brat bratu jedine ozbilje ekipe Japan, Juzna Koreja i donekle mogu proci Australija i Iran. Ostalo buranija zesca.
Sjeverna Amerika ima 6 mjesta,a takodje samo 3 ozbiljne reprezentacije.
I jos jedna glupost, da iz Juzne Amerike od 10 reprezentacija njih cak 6 ide direktno i jedan u kvalifikacije. Sto znači, da u najgorem primjeru ide 60% reprezentacija na SP.

Evropa bi u ovom formatu od 48 reprezentacija morala imati minimalno 20 ucesnika, a idealno bi bilo 24.
Italija, Danska, Poljska, Ukrajina bi svasta imale za ponuditi umjesto kojekakvih Haitija, Iraka, Jordana, Curacaa…

Znaci uopste nije problem povecanje broja ucesnika, vec raspored ucesnika po konfederacijama.
I meni je to teski debilizam, ali znaju to i oni sigurno. Samo eto, ne moze Evropa dobiti 30 mjesta, a ostali svi zajedno toliko. Mislim pravedno bi bilo, ali hoce bas da svi osjete cari igranja SP.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Nakata
Postovi: 77
Pridružen/a: 23 mar 2026, 11:42
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Nakata » 12 jun 2026, 18:19

Lavcina je napisao/la:
12 jun 2026, 18:05
Ovo povecanje na 48 reprezentacija bi imalo smisla, da su rasporedili malo bolje ova mjesta po konfederacijama.
Budimo iskreni, ne zato sto smo mi iz Evrope, nego ovdje fakat imas jedno 20 repki koje mogu hladno igrati uvijek SP.
Zasto se je recimo Africi i Aziji povecao broj ucesnika za 4 reprezentacije, a Evropi samo za 3?
To je zato sto je Infantino obecao savezima iz Afrike i Azije da ce im povecati broj ekipa na SP, ako glasaju za njeg na izborima.

Avatar
tiketoke
Postovi: 478
Pridružen/a: 28 mar 2025, 15:01
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la tiketoke » 12 jun 2026, 18:48

Kakav imbecil, teleća glava.

Pa Danska je bolja od svih Africkih i Azijskih reprezentacija jbt npr

Avatar
zastitaIdentiteta
Postovi: 482
Pridružen/a: 29 maj 2025, 16:20
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la zastitaIdentiteta » 12 jun 2026, 18:53

tiketoke je napisao/la:
12 jun 2026, 18:48
Pa Danska je bolja od svih Africkih i Azijskih reprezentacija jbt npr
Od Japana teško, ali načelno se slažem. Čak bih rekao da su Gruzija svakako, ali tipa već sad i Luksemburg jači od *skoro* svake repke iz tih konfederacija.
Pošteno, pa kako bude.

Avatar
DRHAUSE
Postovi: 2835
Pridružen/a: 02 avg 2011, 20:49
Lokacija: Century City
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la DRHAUSE » 12 jun 2026, 20:06

Fali mi Amar Osim.
“You can think I'm wrong, but that's no reason to quit thinking.”

Dr. Gregory House

Avatar
Neutral
Postovi: 36468
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Neutral » 12 jun 2026, 20:59

Organizacijski odavno losije prvenstvo nije bilo, vjerovatno top tri najslabije organiziranih prvenstava, pa sta je ovo, 2026 godina, nefudbalske nacije...

Sjetimo se Rusije...

Koja bruka i sramora, ukrali od sirotinje fudbal i dali je bogatasima pa dobismo ovo smece od organizacije. Mexico ce to popraviti, ove dvije smecarske antifudbalske zemlje ne.

Marsiano
Postovi: 61
Pridružen/a: 29 sep 2025, 10:22
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Marsiano » 12 jun 2026, 21:10

Ne zna se ko se gore formacijski krece mi ili oni u ovih 10 minuta, isto djeca ispred zgrade. Sedmorica se skupe oko,jedne lopte
Dize se prasina ⚫️🔴

Avatar
feniksptica
Postovi: 19096
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la feniksptica » 12 jun 2026, 23:37

Pun pogodak ovo ubrzavanje igre...

Ne mozes pohvatat sve sta se desava, jos kad obje ekipe igraju na juriš ko vcrs... :bow:
Plavo oko plakalo je.

BOT (ponude u inbox)

Avatar
ArtemisFowl
Postovi: 2004
Pridružen/a: 29 apr 2021, 20:57
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la ArtemisFowl » 12 jun 2026, 23:59

Šta je zajedničko Nikoli Vasilju, Amaru Memiću i Jovi lukiću?

Avatar
DamirT
Postovi: 30834
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la DamirT » 13 jun 2026, 00:10

ArtemisFowl je napisao/la:
12 jun 2026, 23:59
Šta je zajedničko Nikoli Vasilju, Amaru Memiću i Jovi lukiću?
Nasi pasnjaci :yawn:
Dodaj i Katica.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
ArtemisFowl
Postovi: 2004
Pridružen/a: 29 apr 2021, 20:57
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la ArtemisFowl » 13 jun 2026, 00:32

DamirT je napisao/la:
13 jun 2026, 00:10
ArtemisFowl je napisao/la:
12 jun 2026, 23:59
Šta je zajedničko Nikoli Vasilju, Amaru Memiću i Jovi lukiću?
Nasi pasnjaci :yawn:
Dodaj i Katica.
Blizu si. Više je vezano za jedno konkretno natjecanje.

Avatar
Atlanta
Postovi: 343
Pridružen/a: 30 mar 2024, 16:15
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Atlanta » 13 jun 2026, 00:47

ArtemisFowl je napisao/la:
13 jun 2026, 00:32
DamirT je napisao/la:
13 jun 2026, 00:10
ArtemisFowl je napisao/la:
12 jun 2026, 23:59
Šta je zajedničko Nikoli Vasilju, Amaru Memiću i Jovi lukiću?
Nasi pasnjaci :yawn:
Dodaj i Katica.
Blizu si. Više je vezano za jedno konkretno natjecanje.
Prva Liga Federacije?
LA HINCHADA DE LOS RAJVOS

Avatar
BiHSportman
Postovi: 1237
Pridružen/a: 27 jan 2022, 23:06
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la BiHSportman » 13 jun 2026, 02:54

Ima li nas budnih?

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4432
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la AjsKjub » 13 jun 2026, 03:12

Puligoat radi sta Puligoat zeli :kafa: :salut:
Unico amore sei!
❤️🖤

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 19190
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la akisarajevo92 » 13 jun 2026, 03:15

mozda su uveli trominutne pauze ali su zato popravili gledanje utakmica sa ubrzavanjem izvodjenja prekida, vracanja lopte u igru od golmana i zabrane izlezavanja :salut:
Don't believe the hype.

Avatar
BiHSportman
Postovi: 1237
Pridružen/a: 27 jan 2022, 23:06
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la BiHSportman » 13 jun 2026, 03:17

akisarajevo92 je napisao/la:
13 jun 2026, 03:15
mozda su uveli trominutne pauze ali su zato popravili gledanje utakmica sa ubrzavanjem izvodjenja prekida, vracanja lopte u igru od golmana i zabrane izlezavanja :salut:
Hoće li se ova pravila svugdje od sad praktikovati?

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 19190
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la akisarajevo92 » 13 jun 2026, 03:22

BiHSportman je napisao/la:
13 jun 2026, 03:17
akisarajevo92 je napisao/la:
13 jun 2026, 03:15
mozda su uveli trominutne pauze ali su zato popravili gledanje utakmica sa ubrzavanjem izvodjenja prekida, vracanja lopte u igru od golmana i zabrane izlezavanja :salut:
Hoće li se ova pravila svugdje od sad praktikovati?
hoce, bez trominutnih pauza
When the 2026 World Cup begins this month, new rules will be implemented that will affect the game as we know it. The International Football Association Board approved changes to the laws of the game that will begin with the World Cup and continue with the 2026-27 domestic seasons around the world.
Don't believe the hype.

Avatar
Manuel
Postovi: 9528
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Manuel » 13 jun 2026, 03:31

Prebise ih Pulisic i Balogun.

Lose Paragvaj igra.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Odgovori

Natrag na “FIFA WORLD CUP 2026”

Online

Trenutno korisnika/ca: Alucard, DinGospo21, ELDIABLO20, Godfather, inzomni, Lynx, MostarNeretva, Proximic, Rio12345, StevieG8, tutankamon1905 i 70 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []