Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Kakav je bio sudac na utakmici koreje i ceske,je li pozurivao igru i drzao se novih pravila kao onaj brazilac ili
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Ovo povecanje na 48 reprezentacija bi imalo smisla, da su rasporedili malo bolje ova mjesta po konfederacijama.
Budimo iskreni, ne zato sto smo mi iz Evrope, nego ovdje fakat imas jedno 20 repki koje mogu hladno igrati uvijek SP.
Zasto se je recimo Africi i Aziji povecao broj ucesnika za 4 reprezentacije, a Evropi samo za 3?
Tako sad imas iz Azije zagarantovanih 8 ucesnika, a brat bratu jedine ozbilje ekipe Japan, Juzna Koreja i donekle mogu proci Australija i Iran. Ostalo buranija zesca.
Sjeverna Amerika ima 6 mjesta,a takodje samo 3 ozbiljne reprezentacije.
I jos jedna glupost, da iz Juzne Amerike od 10 reprezentacija njih cak 6 ide direktno i jedan u kvalifikacije. Sto znači, da u najgorem primjeru ide 60% reprezentacija na SP.
Evropa bi u ovom formatu od 48 reprezentacija morala imati minimalno 20 ucesnika, a idealno bi bilo 24.
Italija, Danska, Poljska, Ukrajina bi svasta imale za ponuditi umjesto kojekakvih Haitija, Iraka, Jordana, Curacaa…
Znaci uopste nije problem povecanje broja ucesnika, vec raspored ucesnika po konfederacijama.
Budimo iskreni, ne zato sto smo mi iz Evrope, nego ovdje fakat imas jedno 20 repki koje mogu hladno igrati uvijek SP.
Zasto se je recimo Africi i Aziji povecao broj ucesnika za 4 reprezentacije, a Evropi samo za 3?
Tako sad imas iz Azije zagarantovanih 8 ucesnika, a brat bratu jedine ozbilje ekipe Japan, Juzna Koreja i donekle mogu proci Australija i Iran. Ostalo buranija zesca.
Sjeverna Amerika ima 6 mjesta,a takodje samo 3 ozbiljne reprezentacije.
I jos jedna glupost, da iz Juzne Amerike od 10 reprezentacija njih cak 6 ide direktno i jedan u kvalifikacije. Sto znači, da u najgorem primjeru ide 60% reprezentacija na SP.
Evropa bi u ovom formatu od 48 reprezentacija morala imati minimalno 20 ucesnika, a idealno bi bilo 24.
Italija, Danska, Poljska, Ukrajina bi svasta imale za ponuditi umjesto kojekakvih Haitija, Iraka, Jordana, Curacaa…
Znaci uopste nije problem povecanje broja ucesnika, vec raspored ucesnika po konfederacijama.
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
I meni je to teski debilizam, ali znaju to i oni sigurno. Samo eto, ne moze Evropa dobiti 30 mjesta, a ostali svi zajedno toliko. Mislim pravedno bi bilo, ali hoce bas da svi osjete cari igranja SP.Lavcina je napisao/la: ↑12 jun 2026, 18:05Ovo povecanje na 48 reprezentacija bi imalo smisla, da su rasporedili malo bolje ova mjesta po konfederacijama.
Budimo iskreni, ne zato sto smo mi iz Evrope, nego ovdje fakat imas jedno 20 repki koje mogu hladno igrati uvijek SP.
Zasto se je recimo Africi i Aziji povecao broj ucesnika za 4 reprezentacije, a Evropi samo za 3?
Tako sad imas iz Azije zagarantovanih 8 ucesnika, a brat bratu jedine ozbilje ekipe Japan, Juzna Koreja i donekle mogu proci Australija i Iran. Ostalo buranija zesca.
Sjeverna Amerika ima 6 mjesta,a takodje samo 3 ozbiljne reprezentacije.
I jos jedna glupost, da iz Juzne Amerike od 10 reprezentacija njih cak 6 ide direktno i jedan u kvalifikacije. Sto znači, da u najgorem primjeru ide 60% reprezentacija na SP.
Evropa bi u ovom formatu od 48 reprezentacija morala imati minimalno 20 ucesnika, a idealno bi bilo 24.
Italija, Danska, Poljska, Ukrajina bi svasta imale za ponuditi umjesto kojekakvih Haitija, Iraka, Jordana, Curacaa…
Znaci uopste nije problem povecanje broja ucesnika, vec raspored ucesnika po konfederacijama.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
To je zato sto je Infantino obecao savezima iz Afrike i Azije da ce im povecati broj ekipa na SP, ako glasaju za njeg na izborima.Lavcina je napisao/la: ↑12 jun 2026, 18:05Ovo povecanje na 48 reprezentacija bi imalo smisla, da su rasporedili malo bolje ova mjesta po konfederacijama.
Budimo iskreni, ne zato sto smo mi iz Evrope, nego ovdje fakat imas jedno 20 repki koje mogu hladno igrati uvijek SP.
Zasto se je recimo Africi i Aziji povecao broj ucesnika za 4 reprezentacije, a Evropi samo za 3?
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Kakav imbecil, teleća glava.
Pa Danska je bolja od svih Africkih i Azijskih reprezentacija jbt npr
Pa Danska je bolja od svih Africkih i Azijskih reprezentacija jbt npr
- zastitaIdentiteta
- Postovi: 482
- Pridružen/a: 29 maj 2025, 16:20
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Od Japana teško, ali načelno se slažem. Čak bih rekao da su Gruzija svakako, ali tipa već sad i Luksemburg jači od *skoro* svake repke iz tih konfederacija.
Pošteno, pa kako bude.
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Fali mi Amar Osim.
“You can think I'm wrong, but that's no reason to quit thinking.”
Dr. Gregory House
Dr. Gregory House
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Organizacijski odavno losije prvenstvo nije bilo, vjerovatno top tri najslabije organiziranih prvenstava, pa sta je ovo, 2026 godina, nefudbalske nacije...
Sjetimo se Rusije...
Koja bruka i sramora, ukrali od sirotinje fudbal i dali je bogatasima pa dobismo ovo smece od organizacije. Mexico ce to popraviti, ove dvije smecarske antifudbalske zemlje ne.
Sjetimo se Rusije...
Koja bruka i sramora, ukrali od sirotinje fudbal i dali je bogatasima pa dobismo ovo smece od organizacije. Mexico ce to popraviti, ove dvije smecarske antifudbalske zemlje ne.
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Ne zna se ko se gore formacijski krece mi ili oni u ovih 10 minuta, isto djeca ispred zgrade. Sedmorica se skupe oko,jedne lopte
Dize se prasina ⚫️🔴
- feniksptica
- Postovi: 19096
- Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Pun pogodak ovo ubrzavanje igre...
Ne mozes pohvatat sve sta se desava, jos kad obje ekipe igraju na juriš ko vcrs...
Ne mozes pohvatat sve sta se desava, jos kad obje ekipe igraju na juriš ko vcrs...
Plavo oko plakalo je.
BOT (ponude u inbox)
BOT (ponude u inbox)
- ArtemisFowl
- Postovi: 2004
- Pridružen/a: 29 apr 2021, 20:57
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Šta je zajedničko Nikoli Vasilju, Amaru Memiću i Jovi lukiću?
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Nasi pasnjaciArtemisFowl je napisao/la: ↑12 jun 2026, 23:59Šta je zajedničko Nikoli Vasilju, Amaru Memiću i Jovi lukiću?
Dodaj i Katica.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
- ArtemisFowl
- Postovi: 2004
- Pridružen/a: 29 apr 2021, 20:57
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Blizu si. Više je vezano za jedno konkretno natjecanje.DamirT je napisao/la: ↑13 jun 2026, 00:10Nasi pasnjaciArtemisFowl je napisao/la: ↑12 jun 2026, 23:59Šta je zajedničko Nikoli Vasilju, Amaru Memiću i Jovi lukiću?![]()
Dodaj i Katica.
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Prva Liga Federacije?ArtemisFowl je napisao/la: ↑13 jun 2026, 00:32Blizu si. Više je vezano za jedno konkretno natjecanje.DamirT je napisao/la: ↑13 jun 2026, 00:10Nasi pasnjaciArtemisFowl je napisao/la: ↑12 jun 2026, 23:59Šta je zajedničko Nikoli Vasilju, Amaru Memiću i Jovi lukiću?![]()
Dodaj i Katica.
LA HINCHADA DE LOS RAJVOS
- BiHSportman
- Postovi: 1237
- Pridružen/a: 27 jan 2022, 23:06
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Ima li nas budnih?
- akisarajevo92
- Postovi: 19190
- Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
mozda su uveli trominutne pauze ali su zato popravili gledanje utakmica sa ubrzavanjem izvodjenja prekida, vracanja lopte u igru od golmana i zabrane izlezavanja 
Don't believe the hype.
- BiHSportman
- Postovi: 1237
- Pridružen/a: 27 jan 2022, 23:06
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Hoće li se ova pravila svugdje od sad praktikovati?akisarajevo92 je napisao/la: ↑13 jun 2026, 03:15mozda su uveli trominutne pauze ali su zato popravili gledanje utakmica sa ubrzavanjem izvodjenja prekida, vracanja lopte u igru od golmana i zabrane izlezavanja![]()
- akisarajevo92
- Postovi: 19190
- Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
hoce, bez trominutnih pauzaBiHSportman je napisao/la: ↑13 jun 2026, 03:17Hoće li se ova pravila svugdje od sad praktikovati?akisarajevo92 je napisao/la: ↑13 jun 2026, 03:15mozda su uveli trominutne pauze ali su zato popravili gledanje utakmica sa ubrzavanjem izvodjenja prekida, vracanja lopte u igru od golmana i zabrane izlezavanja![]()
When the 2026 World Cup begins this month, new rules will be implemented that will affect the game as we know it. The International Football Association Board approved changes to the laws of the game that will begin with the World Cup and continue with the 2026-27 domestic seasons around the world.
Don't believe the hype.
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Prebise ih Pulisic i Balogun.
Lose Paragvaj igra.
Lose Paragvaj igra.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon
Este sentimiento nadie lo comprende
Este sentimiento nadie lo comprende
Online
Trenutno korisnika/ca: Alucard, DinGospo21, ELDIABLO20, Godfather, inzomni, Lynx, MostarNeretva, Proximic, Rio12345, StevieG8, tutankamon1905 i 70 gostiju.







