Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
-
spolacentra
- Postovi: 199
- Pridružen/a: 04 sep 2024, 06:05
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Nastavis li s tim kretenskim komentarima, sestrina mi zivota ima da ti na vrata dodjem. Ti izvoli.
Preko tih reprezentacija je Kanada dospijela u polufinale, ako je vama limit bod protiv Kanade onda ne razumijem koji je gust uopce pratiti bilo kakav sport.
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Kojih bolan? De nadji Copa Americu pa vidi. Bili u grupi sa Argentinom, Cileom i Peruom. Zavrsili drugi, prosli Venezuelu, koja je zavrsila na prvom mjestu, pobijedivsi Ekvador i Meksiko. Ispali od Argentine u polufinalu. Urugvaj ih na penale dobio za trece mjesto.spolacentra je napisao/la: ↑13 jun 2026, 14:41Nastavis li s tim kretenskim komentarima, sestrina mi zivota ima da ti na vrata dodjem. Ti izvoli.
Preko tih reprezentacija je Kanada dospijela u polufinale, ako je vama limit bod protiv Kanade onda ne razumijem koji je gust uopce pratiti bilo kakav sport.
Uporno spominjes taj Gold Cup, a neces ili ne zelis da vidis kako su odigrali Copa Americu.
Daleko je Kanada od nekih taraba ekipa. Pitanje je i da smo se mi otvorili kako bi se zavrsilo. Mozda bi primili jos dva gola, a mogli smo mozda i zavrsiti mimo suta Demirovica.
Domacin turnira, njihov stadion. Bod je sasvim dobar rezultat, s obzirom da nam nisu igrali Dzeko, Sunjic, Tabakovic. Ima jos meceva. Ko garantuje da necemo uzeti svih 6 bodova?
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
- Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Tako je, ljudi imaju prevlika ocekivanja
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
-
spolacentra
- Postovi: 199
- Pridružen/a: 04 sep 2024, 06:05
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Ljudi su na tom kupu dvije ozbiljne utakmice odigrali i obje izgubili. Na kraju krajeva, i da je sinoc Brazil bio s druge strane ono sto smo mi sinoc pokazali je odron od igre i jedna velika bruka. Rak za oci. Nebitna je Kanada. Mi nemamo sistem igre, pa ni los. Ne postoji. To je problem. Nadji mi u cijeloj utakmici situaciju da smo mi imali posjed lopte barem 30 sekundi. Kad nadjete, pricat cemo dalje. Ono nije ni bunker. Ono je cist primjer kad nemas apsolutno nikakvu kontrolu nad igrom i utakmicom. Nasa je jedina sreca da oni ne znaju. Ako ovako igrali protiv Svice, ide katastrofa. Petica minimalno. Zivi bili pa vidjeli. Ako cemo se zadovoljavati samo ucescem na turniru, bolje da ga ne igramo.DamirT je napisao/la: ↑13 jun 2026, 14:56Kojih bolan? De nadji Copa Americu pa vidi. Bili u grupi sa Argentinom, Cileom i Peruom. Zavrsili drugi, prosli Venezuelu, koja je zavrsila na prvom mjestu, pobijedivsi Ekvador i Meksiko. Ispali od Argentine u polufinalu. Urugvaj ih na penale dobio za trece mjesto.spolacentra je napisao/la: ↑13 jun 2026, 14:41Nastavis li s tim kretenskim komentarima, sestrina mi zivota ima da ti na vrata dodjem. Ti izvoli.
Preko tih reprezentacija je Kanada dospijela u polufinale, ako je vama limit bod protiv Kanade onda ne razumijem koji je gust uopce pratiti bilo kakav sport.
Uporno spominjes taj Gold Cup, a neces ili ne zelis da vidis kako su odigrali Copa Americu.
Daleko je Kanada od nekih taraba ekipa. Pitanje je i da smo se mi otvorili kako bi se zavrsilo. Mozda bi primili jos dva gola, a mogli smo mozda i zavrsiti mimo suta Demirovica.
Domacin turnira, njihov stadion. Bod je sasvim dobar rezultat, s obzirom da nam nisu igrali Dzeko, Sunjic, Tabakovic. Ima jos meceva. Ko garantuje da necemo uzeti svih 6 bodova?
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
[/quote]
Vasilj = ok
Muharemovic = dobar
Katic = dobar
Dedic = dobar
Kolasinac = dobar
Benjo = uzas
Basic = ni dobro ni lose
Esmir = moglo je bolje
Memic = dobar
Lukic = dobar
Demirovic = uzas
Gigovic = ni dobro ni lose
Bazdar = izgubit
Sunjic = ok
Alajbegovic = ok
Burnic = ok
[/quote]
Vasilj, koliko je lopti izbio u aut koliko je lopti izbio na kriticno mjesto pogledaj isto veoma slabu intervenciju kad je katic spasio go. Takodje ako vratis wels i italiju previse gresaka, u kontinuitetu.
Takodje kad je udario sakom igraca u glavu da nije bio offside mogo je on onde dobit crveni karton. Jer se omisljo hocel izac necel izac na loptu. On nije mlad golman on je sad na vrhuncu karijere, a veoma lose se pokazao u utakmicama visokog rizika.
Muharemovic; njegov igrac dao go, vecina igraca ga uzela snagom, nije bio katastrfalan al po mom ispod nivoa, mnogo je bolje igrao protiv austrije rumunije italije i welsa, takodje slabo je igrao i protiv paname. Takodje 2-3 puta su se igraci i u prvom poluvremenu oslobadjali Muharemovica bas lagano 3-4 situacije bas lose.
Katic nije imao los dan kao Muharemovic al nije bio ono sto moze, spasio go
Dedic previse spor probijali su po njegovoj strani puno, ofanzivno nista nije napravio, lose
Kolasinac DOBAR SLAZEM SE
BENJO jeste los, al nekako on mi je zadrzao isti nivo koji je imao odkad je u repci, mozda to nama lose izgleda al ocito da barbarezu je dovoljno ono sto on pruza i ako to gledamo na taj nacin onda to mozemo zvat OK
DEMIROVIC, jeste ofulo 100% sansu koju mi niko nije stvori vec on sam sebi, ostalo ono sto on daje svaki put srce energiju trcanje prednji presing pomaganje veznom u defanzivi, nemoze se reci da nama Demirovic isporucuje golove jednostavno nije go igrac ko Dzekson i **** ga
Alajbegovic je usao u 70+ minuti nisam osjetio da je donio svjezinu, cak vrlo malo dodira sa loptom a i ono sto je imo dodara nista nije napravio
- Juventinisimo
- Postovi: 4655
- Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
HVALA TI BARBA, HVALA VAM MOMCI....
Od vas jedino jos zelim da protiv Qatara idemo SVI U NAPAD i od Merlina "pa sta bude neka budeeee, pa sta bude neka budeeeee"....
UZIVAM!!! VOLIM TE BOSNO!!!!!
PS. po pisanjima na forumu, ja kontam da Barba trenira Hrvatsku, pa im se omaklo...
2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
Poljem se siri miris LJILJANA!!!
⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
-
izdzezveubrazil
- Postovi: 3324
- Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Protiv Italije smo vidjeli i da se može. Općenito, nemamo mi fudbalski toliko groznu ekipu da se baš ništa po zemlji ne može odigrati. Jest malo i kadar nekompatibilan, ali 4-4-2 je horuk formacija, nije za kontrolu utakmice.
Ja nemam problem da to igraš u mečevima u kojima ćeš svakako imati 30% posjeda i gdje ti je struktura ekipe u posjedu generalno nebitna, ali problem je ako na Katar kreneš tako, pa te trener iz španske škole oduči od fudbala.
-
Coolpanda24
- Postovi: 3185
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
- Kontakt:
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Tacno tako, guranje pod tepih i prica mi smo ovakvi ili onakvi je picqastaizdzezveubrazil je napisao/la: ↑13 jun 2026, 16:38Mora se ba ljudi igrati bolje, jednostavno mora. Čak i sa ovako limitiranim kadrom.
Protiv Italije smo vidjeli i da se može. Općenito, nemamo mi fudbalski toliko groznu ekipu da se baš ništa po zemlji ne može odigrati. Jest malo i kadar nekompatibilan, ali 4-4-2 je horuk formacija, nije za kontrolu utakmice.
Ja nemam problem da to igraš u mečevima u kojima ćeš svakako imati 30% posjeda i gdje ti je struktura ekipe u posjedu generalno nebitna, ali problem je ako na Katar kreneš tako, pa te trener iz španske škole oduči od fudbala.
Kakvo branjenje 70minuta, pa ne igramo mi protiv Francuske pa da kazes nema druge opcije. Lose vodjenje utakmice je dodatno unakazeno izmjenama
Kakav Tahirovic i 90 minuta, Hadziahmetovic presjedio, Mahmic najzanimljiviji igrac na prijateljskoj presjedi citavu utakmicu
Problem je sto svaka utakmica ista postava i ista taktika 4-4-2 bez veznog reda, znaci nista novo nismo vidjeli u odnosu kada je tek dosao
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Ovaj selektor i garnitura oko njega su ostvarili uspjeh prije nego je planirano i prije nego se očekivalo. Odigrali dobre kvalifikacije, u barazu u gostima izbacili odlični Wales a nakon toga PRVI PUT u povijesti smo pobijedili jednu TOP reprezentaciju - Italiju, četverostruki prvaci svijeta.
I ne samo to, odigrali smo neriješeno protiv Kanade na otvaranju svjetskog prvenstva, protiv kvalitetnog domaćina s kvalitetnim trenerom na njihovom terenu i to utakmicu za koju su se pripremali 2 godine!
I opet ne valja nekima?! Naravno da uvijek može bolje i ovdje razlikujem one koji postave neki kritički osvrt i one koji pljuju.
* Prva utakmica na SP - na najvećoj sceni, na otvaranju, protiv domaćina, cijeli svijet gleda, rezultat 1:1 - moramo biti sasvim zadovoljni. A to je i najpravedniji ishod sinoćnje utakmice.
- Bez Dzeke, Tabakovica, Sunjica…svaki komentar je suvišan.
* Kanada i 2 godine pripremanja za ovu utakmicu
Pisao sam prije utakmice, a čini mi se da je to @juventinisimo detaljnije obrazložio (ako se dobro sjećam)…ali evo da podsjetim:
Ova Kanada je u posljednjih 26 utakmica (16 prijateljske) izgubila samo 2x u regularnih 90 minuta.
Kanada ima odličnog trenera.
Kanada ima dobre igrače. Odlični u tranziciji. Brzi. Trkom i intenzitetom vjerovatno medju najboljim reprezentacijama na turniru. Neko je napisao “pa nismo igrali protiv Francuske” - usudio bih se reci da bi nam bilo lakše sinoc (jučer) igrati protiv Francuske koja je najkvalitetniji tim na prvenstvu.
- Činjenica koja se zanemaruje - možda ce zvučati i pretjerano, ali Kanada se 2 godine priprema za ovu utakmicu protiv nas. Da, bas za ovu utakmicu i niti jednu drugu.
Ko razumije, razumjet ce. Evo da nista drugo ne napišem, ova konstatacija bi bila dovoljna da opise koliko je ovo teška utakmica trebala da bude i koliko su zapravo dobar rezultat naši momci ostvarili.
Itd. Da ne pišem o klimi, domaćim navijačima, medijima, očekivanjima i sl.
* 4-4-2
Priželjkivao sam 451 u odsustvu Edina i Harisa, ali na kraju ipak 442 jer smo to igrali cijele kvalifikacije i baraz.
Da li je pogrešno - ne, ni u kom slučaju. Da li bi bilo bolje da smo zaigrali u formaciji 451, ne znam, možda?!
- 442 je formacija koja je najbolja za branjenje svog gola. A to nam je bio primarni cilj protiv kvalitetnog, nabrijanog i trkački dominantnog protivnika.
- dva napadača
S obzirom da se znalo da ce biti dosta ispucavanja i preskakanja igre, ovakav izbor se činio logičnim.
- brzi aut
S obzirom da se aut brzo morao izvoditi a protivnik dobro pokrivao naše igrače i bivao spreman na presing, najlogičnije i najispravnije rješenje jeste baciti loptu na visoke igrače naprijed.
* Izmjene
Rekao bih da su izmjene bile pravovreme i logicne. Druga stvar je sto nisu svi odgovorili zadatku (tu prije svega mislim na Gigovica kod primljenog gola ali i nekoliko izgubljenih lopti - da li bi Amir bio bolje rješenje ne bih znao. Prije bih uveo Mahmica jer se radilo o ofanzivnijoj poziciji).
Dzeko je trebao uci ali se izmjena neplanirano morala potrošiti na Kolasinca.
* Prvih 20 minuta i gol Lukica u 21. minuti
Taktički smo vrlo dobro stojali na terenu prvih 20 minuta i rekao bih bili za nijansu bolji protivnik. Nakon gola Lukica je domaćin preuzeo inicijativu jer su oni tim koji ganja rezultat. Da je Kanada povela, mi bismo bili tim koji bi preuzeo inicijativu. Sasvim normalno u svijetu fudbala gdje igraju dvije ekipe približne kvalitete.
Sjećam se prvih preskonferencija i priča da je cilj da se dugoročno zategne odbrana i da ne primamo golove kao na traci. Možemo definitivno konstatovati da smo to uspjeli.
Vremenom ce doci i ofanziva. Poslozit ce se stvari u budućnosti. Treba nam i kvalitetan veznjak za to.
* Stručni stab
Po meni su dobro pripremili utakmicu. Naravno da uvijek može bolje, ali treba biti malo i realan.
Neki spominju Alajbegovica - on je i trebao da počne s klupe ovu utakmicu. Bit ce utakmica i gdje ce biti starter.
I imalo bi se još mnogo toga reci. Ali dosta. I ovo je previše i predugo. Ne bih isticao negativne strane utakmice. Nije prilika za to.
Zaključak - prva prepreka uspješno apsolvirana. Dobre stvari unaprijediti, na pogreške i propuste ukazati igračima.
______________
* Švicarska
Može biti sa griješim, ali smatram da ce nam protiv Švicarske biti kudikamo lakše igrati, bez obzira sto su oni favoriti grupe. Ali o tome drugom prilikom.
Još jedanput, uvijek može bolje, ali ja sam zadovoljan.
Mi smo postali prava turnirska ekipa a to je ono sto me raduje i sto sam oduvijek priželjkivao. Bar se tako čini?!
Volim te Bosno…
DreamBigDreamBiH
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Upravo tako, taktika i strategija prilagođene profilu igrača kojima raspolažemo. Barba i njegov SŠ nisu izmišljali toplu vodu nego jednostavno napravili isto što je skontao stari lisac Otto Rehagel dok je bio selektor helena kad je vidio sa kakvim kadrom raspolaže. Borben ali do zla boga ružan i negledljiv nogomet koji donosi rezultate.Virtu4l je napisao/la: ↑12 jun 2026, 23:45Sveti je napisao/la: ↑12 jun 2026, 23:29Poenta je bas u tome, mi ne mozemo igrat drugacije. U sredini i da nabijes 8 igraca neces napravit prevagu ako su svi invalidi s loptom u nogama. Jedini nacin na koji mozemo igrati je tvrdi divlji fudbal, a vjerujem da to i barba zna i zato i ne pokusava igrat s jednim napadacem, osim sad pred kraj kad je ubacio sunjica jos a izbacio napadaca.
Ja 25 godina sanjam taj divlji, tvrdi fudbal, jer samo takav može donijeti rezultat limitiranim ekipama poput naše što se upravo i dešava.
Osvojen prvi bod na SP, idemo dalje, trebaju nam još tri protiv Katara i to je to. Švicarska šta bude bude, tu sam upisao poraz odmah nakon žrijeba, sve preko toga je odlično.
P.S.
Što se tiče Švice, mislim da nam njihov stil igre više odgovara a i nisu toliko brza, motorična i vertikalna ekipa kao kanađani. Brijem na našu pobjedu kontra Švicaraca, 3:1.
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Isto tako je i ona generacija za ovu Barcelona iz prajma. Covjece ta ekipa je imala fudbalske majstore koji su bili tehnicki potkovani pogotovo u veznom redu, u toj generaciji bi igrao mozda samo Dedić (a i to je pitanje kako su Mujdža i Vranjes igrali za repku) problem jednog dijela vas ovdje jeste, jer niste realni ili vam je muka jesti go** koja ste pos*** ovdje, ljudi ne mozes sa ovim igracima igrati takav fudbal u kontinuitete de se urazumite.spolacentra je napisao/la: ↑13 jun 2026, 13:01
Ona Slovacka je Brazil za Rumuniju i Austriju. Italijani su sami sebe izbacili, ne da im se otici na SP. Ne zavaravaj se italijanskim pehovima. Nisam ja ljubitelj ni Papeta ali smo egal utakmicu odigrali sa Argentinom i Messijem, pokradeni od Nigerije a rutinski rijesili Iran. Kvalifikacije i barazi su daleko tezi bili u vrijeme Ibisevica, Salihovica, Misimovica i ostalih. Ali i kad smo kiksali, bilo je igre. Napadali smo, bilo je nekog smisla. Licilo je to na nesto. Toliko nesretnih situacija je sprijecilo onu generaciju da puno vise naprave. Ovo je bas suprotno, nigdje nista a eto sreca nas mazi pa nekako preskacemo prepreke. Sve cemo to skupo platiti prvom prilikom kad naletimo na ozbiljnog protivnika. Ja sam siguran da bi nam Svabe opet barem petaka uvalili s pola snage. Mi ne znamo kako smo uopce kvalifikacije prosli. Evo kad se ja brukam, ti mi ukratko sazmi utisak ovog ciklusa. Sta to tacno karakterise nasu igru, sta je to tacno Sergej unio ili promijenio u nasu igru. Evo reci nam sta je nase najjace oruzje, koji dio ekipe je najuigraniji, najbolji... ma sta god.
Kod nas se uvijek ide iz krajnosti u krajnost. Barbarez je nasa legenda, nikad u zivotu ga necu pljuvati ali svi mi imamo mana pa i nasa legenda. Ako nesto ne funkcionise, ne treba to forsirati.
Ono sto je donio je selekcija, cvrsta odbrana, borbenost i timski duh, sto je i najbitnije za pocetak, naravno uz dobro reagovanje tokom utakmice, jer je ocito da se ima u rezervni plan B. Uz to mali broj utakmica za pripremu, nego su sve bili teski protivnici u Ligi nacija ili takmicarske utakmice kvale.
Barbarez ima limite ali je i logicno da ima, covjek je pocetnik, ali zbog svega sto je napravio i kakve je kritike imao od pocetka, red je da sjasete sa covjeka i ne budete tvrdoglavi za rad vasim promasenih ocekivanja.
A da si smijesan to dokazuje da se vodim popovima i pricom kako na SP se ide lako, a nista nije lakse otici, nego imas i tezi baraz zbog igranja na jednu utakmicu sa dva protivnika.
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Naravno da znalci sa foruma sve vide crno u nasoj igri.
Istina, moglo je se mozda malo hrabrije izaci, ali opet ko zna sta bi nam to donijelo na kraju. Da smo izgubili, govorili bi (vjerovatno) gdje napadate, sto niste bod cuvali. Klasicno nase...
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine
Euro 2024spolacentra je napisao/la: ↑13 jun 2026, 13:01
Ona Slovacka je Brazil za Rumuniju i Austriju. Italijani su sami sebe izbacili, ne da im se otici na SP. Ne zavaravaj se italijanskim pehovima. Nisam ja ljubitelj ni Papeta ali smo egal utakmicu odigrali sa Argentinom i Messijem, pokradeni od Nigerije a rutinski rijesili Iran. Kvalifikacije i barazi su daleko tezi bili u vrijeme Ibisevica, Salihovica, Misimovica i ostalih. Ali i kad smo kiksali, bilo je igre. Napadali smo, bilo je nekog smisla. Licilo je to na nesto. Toliko nesretnih situacija je sprijecilo onu generaciju da puno vise naprave. Ovo je bas suprotno, nigdje nista a eto sreca nas mazi pa nekako preskacemo prepreke. Sve cemo to skupo platiti prvom prilikom kad naletimo na ozbiljnog protivnika. Ja sam siguran da bi nam Svabe opet barem petaka uvalili s pola snage. Mi ne znamo kako smo uopce kvalifikacije prosli. Evo kad se ja brukam, ti mi ukratko sazmi utisak ovog ciklusa. Sta to tacno karakterise nasu igru, sta je to tacno Sergej unio ili promijenio u nasu igru. Evo reci nam sta je nase najjace oruzje, koji dio ekipe je najuigraniji, najbolji... ma sta god.
Kod nas se uvijek ide iz krajnosti u krajnost. Barbarez je nasa legenda, nikad u zivotu ga necu pljuvati ali svi mi imamo mana pa i nasa legenda. Ako nesto ne funkcionise, ne treba to forsirati.


Rumunija i Austrija prosle grupnu fazu kao prvoplasirane ekipe
Svicarska izbacila Italiju u cetvrfinalu, a u polufinalu ispali od Engleza na penale. Svicarska ce biti mjerilo gdje smo i sta smo, treba pruziti maksimalnu podrsku svima
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ANamelessGhoul, ArtemisFowl, Atlanta, Beduin, Bordo10, Brazzzoo123, COYGBiH, Cwirek, DeeWa, Drape, farenhajt, feniksptica, Fudo, GrbavicaHrammm, HariTz, harko35, husrefbeg, Iniesta12, JayCatwright, karajlo, kenanktkt, kouadio, Lavcina, legendarnadruga, MokraKifla, Napapijri, nebeskasila, omanovski, ovisnik, prijeratni mangup, prisonbreak, Shevko, Sheyi, signalidunapark, Slobodanpad1945, soccerfan, TefalTava, TETRAPAK, VensanKasel, Wisey, Wolffire, Zgemboo89 i 400 gostiju.



