Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine na SP 2026

We are 26
Avatar
rishovski
Postovi: 5011
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine na SP 2026

Post Postao/la rishovski » 12 jun 2026, 16:08

CAZIN je napisao/la:
12 jun 2026, 15:43
Virtu4l je napisao/la:
12 jun 2026, 15:25
Manje-više me ne zanima hoće li neko navijati za nas ili ne, ali naklon do poda Hrvatima kako nas prate, i ovo što će prijenos naše utakmice biti na Trgu bana Jelačića je golemo.

Hvala susjedi. :salut:
Ali zato Hrvati u našoj državi ne daju da se utakmica gleda vani :D

Svaka čast za susjede :salut:
A nije tako u cijeloj BiH..Jajce,Žepče mislim i Stolac organizuju gledanje.. Ali uvijek ima majmuna... :D
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

insimadop
Postovi: 389
Pridružen/a: 02 dec 2023, 00:31
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine na SP 2026

Post Postao/la insimadop » 12 jun 2026, 16:37

Virtu4l je napisao/la:
12 jun 2026, 15:25
Manje-više me ne zanima hoće li neko navijati za nas ili ne, ali naklon do poda Hrvatima kako nas prate, i ovo što će prijenos naše utakmice biti na Trgu bana Jelačića je golemo.

Hvala susjedi. :salut:
Ruku na srce, pratili smo i mi njih tako, navijali za njih, bodrili, i radovali se njihovim medaljama. Ne očekujemo da uzvrate, ali hvala im što jesu.

Mukebir
Postovi: 3058
Pridružen/a: 18 feb 2024, 18:05

Re: Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine na SP 2026

Post Postao/la Mukebir » 12 jun 2026, 16:56

U rukometu sam navijao za Hr kao da je Bosna u pitanju. Pogotovo onaj period kad su se Balic, Dzomba i ekipa krvili sa Francuskom. S nestrpljenjem čekao finale i reportaže na RTLu

dena24
Postovi: 423
Pridružen/a: 21 apr 2026, 10:11
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine na SP 2026

Post Postao/la dena24 » 12 jun 2026, 17:01

brate koga boli qrac hocel gledati susjedi ili nece. kakav je ovo kompleks inferiornost. Ako hoce nek gledaju ako nece sta to mene interesuje

GG3
Postovi: 4169
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine na SP 2026

Post Postao/la GG3 » 12 jun 2026, 17:01

Jesu li nasi ustali, Koliko je sad 10:00h tamo?

Da nije Bendzi Prespavao 🤣
Barbine Barbike vole Tika-taku 🚨🚨

Avatar
invincible1921
Postovi: 11429
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Domovina ljiljana
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine na SP 2026

Post Postao/la invincible1921 » 13 jun 2026, 02:36

Odgledah snimak na ftvu..sta se ovaj navadio na telekom srbije..spomeno je 10 puta
=\_1921_/=

Avatar
emir_
Postovi: 6426
Pridružen/a: 07 okt 2008, 16:13

Re: Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine na SP 2026

Post Postao/la emir_ » 13 jun 2026, 02:45

Dobro je ovo bilo. Idemo dalje.
Selektor će izvući pouke.
4-IN-A-ROW


NoDi80
Postovi: 19020
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine na SP 2026

Post Postao/la NoDi80 » 13 jun 2026, 10:11

rossonero85 je napisao/la:
13 jun 2026, 07:02
Prije toga Henry je rekao “Gledamo utakmice, djeca su mi pola bosanci i naravno za BiH navijamo”

Evo
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆


Avatar
Atlanta
Postovi: 357
Pridružen/a: 30 mar 2024, 16:15
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine na SP 2026

Post Postao/la Atlanta » 13 jun 2026, 15:12

:bih: :salut:

slika
LA HINCHADA DE LOS RAJVOS

Avatar
superFrankie
Postovi: 2392
Pridružen/a: 20 mar 2025, 17:03
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine na SP 2026

Post Postao/la superFrankie » 13 jun 2026, 15:14

Atlanta je napisao/la:
13 jun 2026, 15:12
:bih: :salut:

slika
Živio nam AI

totasef1
Postovi: 1184
Pridružen/a: 03 mar 2012, 14:22
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine na SP 2026

Post Postao/la totasef1 » 13 jun 2026, 16:02

Znamo da nam je vezni red najslabija tacka ali sinoc sam se malo razocarao i malo mi je nejasno zasto smo imali toliki grč u igri s loptom. Igrali smo protiv Velsa i Italije baraz, jak intenzitet igre je bio i tu ali nismo se plasili duela i nismo se plasili da igramo, zadrzimo posjed.
Sinoc sam vidio toliko situacija gdje panicno izbijamo loptu ili se prebrzo rjesavamo iste u situacijama gdje nismo bili pod presingom.
Sad ne vjerujem da je to bio dio neke Barbine taktike, imam osjecaj da smo na terenu jos u prvih 20-30 minuta postali svjesni da su Kanadjani dosta brzi i jaci u duelu i da u strahu od pogreske, gubitka lopte i neke kontre nismo smjeli da igramo i da smo se previse brzo oslobadjali lopte. Vidjeli smo da cak i Dedic nije imao one svoje karakteristicne prodore do sredine i iznosenja lopte.
Mi smo i u situacijama kad smo osvojili loptu, brze bolje istu gurali naprijed prema napadacima racunajuci jel da ako vec gubimo posjed bolje da to bude gore, da ne ispadamo iz te dvije linije bloka.

Kanadjani su bili daleko spremniji za ovaj mec i taj dio me malo brine za nastavak turnira. Koliko dobro smo mi zapravo fizicki pripremljeni za ovo prvenstvo ? Da li je to mozda do termina igranja, vrucine, sparine.
Utakmica jest licila na Austriju ali protiv Austrije smo mnogo bolji bili u tom defanzivnom bloku i u duelu.
Austrijanci su nam napravili 1,2 prilike samo a Kanadjani su i pored nekoliko stopostotnih prilika imali jos dobrih situacija gdje samo losim decision makingom nisu stvorili sansu za gol.

Avatar
Elddar
Postovi: 2368
Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine na SP 2026

Post Postao/la Elddar » 13 jun 2026, 16:06

Komentatori su nam ne do Allah nikom, gledam snimak na FTV i ovo je žalosno. Birati između Gabele onog i ovog na FTV je sramotno
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.

Direktorcic
Postovi: 2592
Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine na SP 2026

Post Postao/la Direktorcic » 13 jun 2026, 16:11

Elddar je napisao/la:
13 jun 2026, 16:06
Komentatori su nam ne do Allah nikom, gledam snimak na FTV i ovo je žalosno. Birati između Gabele onog i ovog na FTV je sramotno
Ja ocekivao da sve pršti u prenosu, da gosta imaju nekog fudbalera bivseg ili sadasnjeg ili mozda nekog od igraca sa sireg spiska,a ono prenos u rangu levante-vallecano i ubilacka atmosfera

dena24
Postovi: 423
Pridružen/a: 21 apr 2026, 10:11
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine na SP 2026

Post Postao/la dena24 » 13 jun 2026, 16:27

kada idu za salt lake city? danas?

Avatar
arelinho
Postovi: 14066
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine na SP 2026

Post Postao/la arelinho » 13 jun 2026, 16:29

dena24 je napisao/la:
13 jun 2026, 16:27
kada idu za salt lake city? danas?
Što bi išli tamo?

dena24
Postovi: 423
Pridružen/a: 21 apr 2026, 10:11
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine na SP 2026

Post Postao/la dena24 » 13 jun 2026, 16:33

arelinho je napisao/la:
13 jun 2026, 16:29
dena24 je napisao/la:
13 jun 2026, 16:27
kada idu za salt lake city? danas?
Što bi išli tamo?
pa bazni kamp

Sindikat12
Postovi: 2273
Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine na SP 2026

Post Postao/la Sindikat12 » 13 jun 2026, 16:41

dena24 je napisao/la:
13 jun 2026, 16:27
kada idu za salt lake city? danas?

slika

napapijri1987
Postovi: 1111
Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine na SP 2026

Post Postao/la napapijri1987 » 13 jun 2026, 19:02

totasef1 je napisao/la:
13 jun 2026, 16:02
Znamo da nam je vezni red najslabija tacka ali sinoc sam se malo razocarao i malo mi je nejasno zasto smo imali toliki grč u igri s loptom. Igrali smo protiv Velsa i Italije baraz, jak intenzitet igre je bio i tu ali nismo se plasili duela i nismo se plasili da igramo, zadrzimo posjed.
Sinoc sam vidio toliko situacija gdje panicno izbijamo loptu ili se prebrzo rjesavamo iste u situacijama gdje nismo bili pod presingom.
Sad ne vjerujem da je to bio dio neke Barbine taktike, imam osjecaj da smo na terenu jos u prvih 20-30 minuta postali svjesni da su Kanadjani dosta brzi i jaci u duelu i da u strahu od pogreske, gubitka lopte i neke kontre nismo smjeli da igramo i da smo se previse brzo oslobadjali lopte. Vidjeli smo da cak i Dedic nije imao one svoje karakteristicne prodore do sredine i iznosenja lopte.
Mi smo i u situacijama kad smo osvojili loptu, brze bolje istu gurali naprijed prema napadacima racunajuci jel da ako vec gubimo posjed bolje da to bude gore, da ne ispadamo iz te dvije linije bloka.

Kanadjani su bili daleko spremniji za ovaj mec i taj dio me malo brine za nastavak turnira. Koliko dobro smo mi zapravo fizicki pripremljeni za ovo prvenstvo ? Da li je to mozda do termina igranja, vrucine, sparine.
Utakmica jest licila na Austriju ali protiv Austrije smo mnogo bolji bili u tom defanzivnom bloku i u duelu.
Austrijanci su nam napravili 1,2 prilike samo a Kanadjani su i pored nekoliko stopostotnih prilika imali jos dobrih situacija gdje samo losim decision makingom nisu stvorili sansu za gol.
Bravo. Sada ce ti doci neki od ovih i pricati kako ne treba da kritikujes i slicno. A to je jedan nonsens. Mi smo igrali i protiv Velsa i Austrije bukvalno na nasoj polovini ali nismo im dopustali da nam u 16 rade sta hoce. Protiv Paname i sinoc smo jednostavno previse dopustili nazad.
Ja ne trazim lijepu igru,sto se mene tice neka svi stanu na gol liniju i izbijaju loptu 90 minuta ako je to plan i ako cemo tako pobjediti.
Ali ono sinoc nema smisla nazivati dobrom odbranom. U prvom poluvremenu sut sa 12 metara nakon odbijenice od Dedica,te drugi sut kada je Tarik okrenut,u drugom poluvremenu se spasavamo 2x sa gol linije, jednom Tarik blokira u zadnjoj minuti, ispadanje Katica na ceonoj liniji ali na srecu los centarsut. Mi pricamo o bukvalno 4 mrtve sanse. Protiv Velsa je bila jedna kontra kada Tarik skrece sut na precku te onaj sut iz prvog poluvremena koji je zavrsio na stativi ( nikakva akcija nego odbijenica). Znaci za 90 minuta jednom odbrana ispala te jedan lagan sut dopusten. Onu priliku iz produzetaka kada je Tarik reagovao kao prime Maldini ne racunam u regularno vrijeme.
Protiv Austrije je to bilo jos bolje. Oni jesu imali posjed ali slabo smo tu dopustali prolaz prema golu.
Sta je uzrok tomu ne znam. Mozda je cak i neigranje Ivana ispred odbrane. Falili su njegovi prekrsaji na centru,njegova dosada oko igraca sa loptom u sredini.
Fizicki smo takodje bili losiji u poredjenju sa tekmama protiv Italije, Austrije, Rumunije i Velsa.
Vidjet cemo kako ce to biti sa Svicarcima. Nadam se Ivanu od pocetka i jedno 20 faulova.

Odgovori

Natrag na “FIFA WORLD CUP 2026”

Online

Trenutno korisnika/ca: ArtemisFowl i 14 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []