Formula 1

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 24784
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Donnie Darko » 07 jun 2026, 19:55

BocaJuniors1905 je napisao/la:
07 jun 2026, 19:36
što znači RedBul ne smije pipuniti motor dok drugi mogu :rol: :rol:
Smiju raditi na pouzdanosti, između ostalog. Što im je očigledno najveći problem trenutno, uz pretežak bolid.

Avatar
DamirT
Postovi: 30902
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la DamirT » 07 jun 2026, 20:03

Hadjaru nema kazne, Cadillacu oduzet Perezov bod.
Zadnja izmjena: DamirT, dana/u 07 jun 2026, 20:11, ukupno mijenjano 1 put.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

RobertHrkac555
Postovi: 2731
Pridružen/a: 10 jan 2022, 15:45
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la RobertHrkac555 » 07 jun 2026, 20:05

Hamilton drugi u poretku, mada zaostatak je ogroman
Slikao se s Dilettom, svoje sam ostvario

SHZ82
Postovi: 966
Pridružen/a: 21 maj 2023, 21:35
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la SHZ82 » 07 jun 2026, 20:25

ostaje jos Spanija da vidimo hocel se neko pribliziti Mercedesu, ako i tamo Antonelli bude dominantam mislim da se 80% grida okrece narednoj sezoni i pokusaju nekih promjena.
Antonelliu ostaje da krstari do titule

Avatar
Lynx
Postovi: 1714
Pridružen/a: 10 avg 2022, 21:47
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Lynx » 07 jun 2026, 20:27

U kakvom traktoru Alonso uze bod, svaka čast, još valja onaj vibrator odvozit 78 krugova u sporim zavojima.
63. minut, Švicarska vodi Italiju 2:0, a ono

“Publika u Berlinu se očito zabavlja meksičkim valom”
Velid Spaho

Avatar
darker10
Postovi: 5810
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la darker10 » 07 jun 2026, 22:35

Lynx je napisao/la:
07 jun 2026, 20:27
U kakvom traktoru Alonso uze bod, svaka čast, još valja onaj vibrator odvozit 78 krugova u sporim zavojima.
Frajer uvijek ne samo da iscupa maksimum ,nego i vise od toga.Prosto nevjerovatno da evo 14-15g nije imao bar solidan bolid.Izuzetak je mozda prvih 7-8 utrka 2023. godine :mrgreen:

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 13805
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la BosniaBoston » 08 jun 2026, 22:39

Formula 1 WAGs were privately fuming over the Kim Kardashian 'circus' at Monaco Grand Prix

Otela im hljeb iz usta…
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
DamirT
Postovi: 30902
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la DamirT » 10 jun 2026, 19:12

Dino vozi Hamin bolid na FP1 u petak.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 13805
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la BosniaBoston » 12 jun 2026, 12:39

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

RobertHrkac555
Postovi: 2731
Pridružen/a: 10 jan 2022, 15:45
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la RobertHrkac555 » 12 jun 2026, 12:53

Nadam se pobjedi Russella samo iz razloga da Kimi previše ne pobjegne u prvenstvu. Iako je ovo već sada velika razlika
Slikao se s Dilettom, svoje sam ostvario

RobertHrkac555
Postovi: 2731
Pridružen/a: 10 jan 2022, 15:45
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la RobertHrkac555 » 13 jun 2026, 14:19

Russell izdominirao slobodne treninge. Vidjet ćemo sada kakav će biti rasplet kvalifikacija
Slikao se s Dilettom, svoje sam ostvario

Avatar
Manuel
Postovi: 9528
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Manuel » 13 jun 2026, 16:53

Leclerc je najveci luzer.Nikad od njega sampiona.Haj ti pasa moj u neki slabiji tim gdje neces padati pod pritiskom.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Avatar
Jabroni
Postovi: 2325
Pridružen/a: 20 sep 2023, 17:51
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Jabroni » 13 jun 2026, 16:53

idi u ku.rac više :rol:

Invincibles14
Postovi: 1289
Pridružen/a: 22 okt 2023, 23:26
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Invincibles14 » 13 jun 2026, 16:53

Moj Leclerc jos ti pure moras jest

Avatar
DamirT
Postovi: 30902
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la DamirT » 13 jun 2026, 16:55

Leclerc kao i obicno retard...
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21913
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Unofficialpage » 13 jun 2026, 16:57

Kao što se više ne može braniti Demirović tako ni Leclerc više ne može, previše grešaka.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
ronaldo99
Postovi: 18856
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la ronaldo99 » 13 jun 2026, 16:57

Dadose mu novi ugovor i od tada greska za greskom. Daj ti Dinu vec da vozi :)

Avatar
superFrankie
Postovi: 2392
Pridružen/a: 20 mar 2025, 17:03
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la superFrankie » 13 jun 2026, 16:57

Moze jos jedan novi ugovor za Charlesa.. strasno kakve mu se greske desavaju

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 13805
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la BosniaBoston » 13 jun 2026, 16:57

Invincibles14 je napisao/la:
13 jun 2026, 16:53
Moj Leclerc jos ti pure moras jest
S obzirom da puni 29 godina…
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

RobertHrkac555
Postovi: 2731
Pridružen/a: 10 jan 2022, 15:45
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la RobertHrkac555 » 13 jun 2026, 16:58

Daj mu papire, gotov je on. Kakav levat. Hamilton jurio starom bio
Slikao se s Dilettom, svoje sam ostvario

Odgovori

Natrag na “Auto-moto”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []