Smiju raditi na pouzdanosti, između ostalog. Što im je očigledno najveći problem trenutno, uz pretežak bolid.BocaJuniors1905 je napisao/la: ↑07 jun 2026, 19:36što znači RedBul ne smije pipuniti motor dok drugi mogu![]()
![]()
Formula 1
Moderator/ica: rio_Ferdy88
- Donnie Darko
- Postovi: 24784
- Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
- Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
- Kontakt:
Re: Formula 1
Re: Formula 1
Hadjaru nema kazne, Cadillacu oduzet Perezov bod.
Zadnja izmjena: DamirT, dana/u 07 jun 2026, 20:11, ukupno mijenjano 1 put.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
RobertHrkac555
- Postovi: 2731
- Pridružen/a: 10 jan 2022, 15:45
- Kontakt:
Re: Formula 1
Hamilton drugi u poretku, mada zaostatak je ogroman
Slikao se s Dilettom, svoje sam ostvario
Re: Formula 1
ostaje jos Spanija da vidimo hocel se neko pribliziti Mercedesu, ako i tamo Antonelli bude dominantam mislim da se 80% grida okrece narednoj sezoni i pokusaju nekih promjena.
Antonelliu ostaje da krstari do titule
Antonelliu ostaje da krstari do titule
Re: Formula 1
U kakvom traktoru Alonso uze bod, svaka čast, još valja onaj vibrator odvozit 78 krugova u sporim zavojima.
63. minut, Švicarska vodi Italiju 2:0, a ono
“Publika u Berlinu se očito zabavlja meksičkim valom”
Velid Spaho
“Publika u Berlinu se očito zabavlja meksičkim valom”
Velid Spaho
Re: Formula 1
Frajer uvijek ne samo da iscupa maksimum ,nego i vise od toga.Prosto nevjerovatno da evo 14-15g nije imao bar solidan bolid.Izuzetak je mozda prvih 7-8 utrka 2023. godine
- BosniaBoston
- Postovi: 13805
- Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
- Kontakt:
Re: Formula 1
Formula 1 WAGs were privately fuming over the Kim Kardashian 'circus' at Monaco Grand Prix
Otela im hljeb iz usta…
Otela im hljeb iz usta…
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim
Re: Formula 1
Dino vozi Hamin bolid na FP1 u petak.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
- BosniaBoston
- Postovi: 13805
- Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
- Kontakt:
Re: Formula 1
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim
-
RobertHrkac555
- Postovi: 2731
- Pridružen/a: 10 jan 2022, 15:45
- Kontakt:
Re: Formula 1
Nadam se pobjedi Russella samo iz razloga da Kimi previše ne pobjegne u prvenstvu. Iako je ovo već sada velika razlika
Slikao se s Dilettom, svoje sam ostvario
-
RobertHrkac555
- Postovi: 2731
- Pridružen/a: 10 jan 2022, 15:45
- Kontakt:
Re: Formula 1
Russell izdominirao slobodne treninge. Vidjet ćemo sada kakav će biti rasplet kvalifikacija
Slikao se s Dilettom, svoje sam ostvario
Re: Formula 1
Leclerc je najveci luzer.Nikad od njega sampiona.Haj ti pasa moj u neki slabiji tim gdje neces padati pod pritiskom.
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon
Este sentimiento nadie lo comprende
Este sentimiento nadie lo comprende
Re: Formula 1
idi u ku.rac više 
-
Invincibles14
- Postovi: 1289
- Pridružen/a: 22 okt 2023, 23:26
- Kontakt:
Re: Formula 1
Moj Leclerc jos ti pure moras jest
Re: Formula 1
Leclerc kao i obicno retard...
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
- Unofficialpage
- Moderator
- Postovi: 21913
- Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
- Lokacija: Niđe
- Kontakt:
Re: Formula 1
Kao što se više ne može braniti Demirović tako ni Leclerc više ne može, previše grešaka.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!
Damir Dzumhur!!!!
Roger Federer the Best!!!!!!!
Damir Dzumhur!!!!
Roger Federer the Best!!!!!!!
Re: Formula 1
Dadose mu novi ugovor i od tada greska za greskom. Daj ti Dinu vec da vozi 
- superFrankie
- Postovi: 2392
- Pridružen/a: 20 mar 2025, 17:03
- Kontakt:
Re: Formula 1
Moze jos jedan novi ugovor za Charlesa.. strasno kakve mu se greske desavaju
- BosniaBoston
- Postovi: 13805
- Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
- Kontakt:
Re: Formula 1
S obzirom da puni 29 godina…
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim
-
RobertHrkac555
- Postovi: 2731
- Pridružen/a: 10 jan 2022, 15:45
- Kontakt:
Re: Formula 1
Daj mu papire, gotov je on. Kakav levat. Hamilton jurio starom bio
Slikao se s Dilettom, svoje sam ostvario
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.


/origin-imgresizer.eurosport.com/2024/06/12/image-b3c9ebe4-2186-4541-88ba-0b9790003858-85-2560-1440.jpeg)


