Ali Svicarci su katastrofalno igrali ovaj mec po meni. Ovo i nasu utakmicu od jucer kad usporedis, ovo izgleda kao trening, jedva da sam vidio 5 sprinteva. Nadam se da je ovo dalo motiv nasim igracima da izadju bez straha i protiv njih, ovo je meni djelovalo sporije i manje kreativno nego ono sto se od Kanade jucer vidjelo. Necu spominjat cinjenicu da im igraci Katra skoro nikako nisu pravili presing ni na jednu liniju, bukvalno ko da gledam trening, ibretim se dok gledam.
18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Nama je sta god se desilo u grupi i dalje de facto odlucujuci mec zadnji protiv Katra. Dobit Katar dobrom gol razlikom znaci skoro sigurno proc grupu (sumnjam da ce Svicarska nas i Kanadu nabusit sa puno golova, cak i kad bi hipotetski oba meca dobili - a nece
). Mislim da nasim momcima motivacije nece falit i ako izadjemo sa ofanzivnom postavom u stanju smo nabusit Katar itekako.
Ali Svicarci su katastrofalno igrali ovaj mec po meni. Ovo i nasu utakmicu od jucer kad usporedis, ovo izgleda kao trening, jedva da sam vidio 5 sprinteva. Nadam se da je ovo dalo motiv nasim igracima da izadju bez straha i protiv njih, ovo je meni djelovalo sporije i manje kreativno nego ono sto se od Kanade jucer vidjelo. Necu spominjat cinjenicu da im igraci Katra skoro nikako nisu pravili presing ni na jednu liniju, bukvalno ko da gledam trening, ibretim se dok gledam.
Ali Svicarci su katastrofalno igrali ovaj mec po meni. Ovo i nasu utakmicu od jucer kad usporedis, ovo izgleda kao trening, jedva da sam vidio 5 sprinteva. Nadam se da je ovo dalo motiv nasim igracima da izadju bez straha i protiv njih, ovo je meni djelovalo sporije i manje kreativno nego ono sto se od Kanade jucer vidjelo. Necu spominjat cinjenicu da im igraci Katra skoro nikako nisu pravili presing ni na jednu liniju, bukvalno ko da gledam trening, ibretim se dok gledam.
-
TrofejiSuTu
- Postovi: 1514
- Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Broj kartona
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
A kontam rekoh moderator si pa možeš toUnofficialpage je napisao/la: ↑13 jun 2026, 23:36Ne znam Bgm, to je adminova teritorija. I ja sam ovdje obični forumaš.![]()
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Podsjeti me ovo na gol Rumuna protiv Austrije, kad su se pojedini prepali Rumuna, a ono nam oni tim rezultatom dozvolili da odlucujemo sami o sebi.
Po meni idealna situacija, odigrali „lose“, igraci svjesni da to nije bio idealan performans, sada protiv Svicarske pruziti najbolje sto je moguce u ovom trenutku i onda u zadnjem kolu opet uraditi nesto u cemu smo zadnje vrijeme polozili diplomski: goruce trenutke rjesavati u svoju korist. Idemo ponovo ove godine ispisati historiju.
Iskreno se nadam Demirovom golu, cisto da stoka kojoj je utakmica protiv Kanade jedna od prvih koju je gledala u zivotu prestane pisati gnusne i idiotske komentare radi jednog **** zicera na tekmi.
Po meni idealna situacija, odigrali „lose“, igraci svjesni da to nije bio idealan performans, sada protiv Svicarske pruziti najbolje sto je moguce u ovom trenutku i onda u zadnjem kolu opet uraditi nesto u cemu smo zadnje vrijeme polozili diplomski: goruce trenutke rjesavati u svoju korist. Idemo ponovo ove godine ispisati historiju.
Iskreno se nadam Demirovom golu, cisto da stoka kojoj je utakmica protiv Kanade jedna od prvih koju je gledala u zivotu prestane pisati gnusne i idiotske komentare radi jednog **** zicera na tekmi.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Bit će to hendikep za naše ako budu išli pješke po Americi. Znali li se šta kako putuju?
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Idu busem halilovicem, doci ce aBd pred mec da se stignu istusirat jednom i presvucFutbol je napisao/la: ↑13 jun 2026, 23:41Bit će to hendikep za naše ako budu išli pješke po Americi. Znali li se šta kako putuju?
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
FijakeromFutbol je napisao/la: ↑13 jun 2026, 23:41Bit će to hendikep za naše ako budu išli pješke po Americi. Znali li se šta kako putuju?
Zadnja izmjena: soccerfan, dana/u 13 jun 2026, 23:46, ukupno mijenjano 2 puta.
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Karavan
Zadnja izmjena: CHR, dana/u 13 jun 2026, 23:46, ukupno mijenjano 1 put.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Treba pitat Barbareza u koje je turbe ubacivo pare nafaka nas jos drzi
-
Brazzzoo123
- Postovi: 372
- Pridružen/a: 30 dec 2020, 16:25
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Pa ovo je svjetsko, male stvari odlucuju. Svica je oko 70 min popustila,smanjila intenzitet, sto zbog teskog vremena, sto zbog uvjerenja da je gotovo.Ovi Katari se dobro brane, a nisu ni losi na lopti, sto se posjeda i igre sa loptom tice mi smo najlosiji ovde i to je najbolnije. Vec sledecu tekmu nam trebaju i Edin i Haris.
Da je Demirovic zabio jucer, mi bi nili vec prvi.
Da je Demirovic zabio jucer, mi bi nili vec prvi.
-
Edincapitano
- Postovi: 1654
- Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Ma 4 boda i s slabom gol razlikom ce biti dovoljno da ides dalje. Jedino bi bilo problema ako si treci s tri boda, onda je gol razlika vazna.viKK je napisao/la: ↑13 jun 2026, 23:39Nama je sta god se desilo u grupi i dalje de facto odlucujuci mec zadnji protiv Katra. Dobit Katar dobrom gol razlikom znaci skoro sigurno proc grupu (sumnjam da ce Svicarska nas i Kanadu nabusit sa puno golova, cak i kad bi hipotetski oba meca dobili - a nece). Mislim da nasim momcima motivacije nece falit i ako izadjemo sa ofanzivnom postavom u stanju smo nabusit Katar itekako.
Ali Svicarci su katastrofalno igrali ovaj mec po meni. Ovo i nasu utakmicu od jucer kad usporedis, ovo izgleda kao trening, jedva da sam vidio 5 sprinteva. Nadam se da je ovo dalo motiv nasim igracima da izadju bez straha i protiv njih, ovo je meni djelovalo sporije i manje kreativno nego ono sto se od Kanade jucer vidjelo. Necu spominjat cinjenicu da im igraci Katra skoro nikako nisu pravili presing ni na jednu liniju, bukvalno ko da gledam trening, ibretim se dok gledam.
- akisarajevo92
- Postovi: 19193
- Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
vama je vjerovatno i vrhunac prevoza fijaker pa tako olako gledate na 4000 kiliometara avionom 
Don't believe the hype.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

-------------Katic-----------Muharemövic----------Kolasinac---------
Dedic------------------------------Sunjic------------------------------Memic-----
---------------------------------------Mahmic-----------------------
-----Bajraktarevic------------------------------------------Alajbegovic-------
---------------------------------Demirövic(Dzeko)----------------
Ovo je jedina opcija da igra i Alajbegovic 3-4-3 u odbrani na 5 - 4 -1
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Jeste, fijaker. Pogodio si. Ipak, dobro je da ne putuju pješke.akisarajevo92 je napisao/la: ↑13 jun 2026, 23:50vama je vjerovatno i vrhunac prevoza fijaker pa tako olako gledate na 4000 kiliometara avionom![]()
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Nije nam ovaj remi puno promijenio osim sto nam se otvara prilika za 1. mjesto u grupi recimo cak i uz remi sa Svicarskom..
To da ce Katar protiv nas zapeti ne mora nuzno biti losa stvar, tj da im igra samo pobjeda. imamo mi lijeka za to.
To da ce Katar protiv nas zapeti ne mora nuzno biti losa stvar, tj da im igra samo pobjeda. imamo mi lijeka za to.
Philly vs Everybody
#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT
#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT
- BoixosNois1899
- Postovi: 12607
- Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Pa dobro prvo će u Utah u kamp gdje će ostati par dana. Neće u jednom cugu putovati 4000 kilometara. Trajanje leta od Salt Lakea do Los Angelesa 2h.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"
FC Grizzlies
FC Grizzlies
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Pomoći će naših 30 hiljada navijača na stadionu, kao što je bilo u Torontu.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Gazimo Svicu k'o plitak potok.Zgemboo89 je napisao/la: ↑13 jun 2026, 23:54
-------------Katic-----------Muharemövic----------Kolasinac---------
Dedic------------------------------Sunjic------------------------------Memic-----
---------------------------------------Mahmic-----------------------
-----Bajraktarevic------------------------------------------Alajbegovic-------
---------------------------------Demirövic(Dzeko)----------------
Ovo je jedina opcija da igra i Alajbegovic 3-4-3 u odbrani na 5 - 4 -1
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Kao sto sam i pisao, Svicarska je neki nivo Austrije, s kojom se sigurno moze igrati. Favoriti jesu, ali nema razloga da se i tu ne pokusa iscupati pozitivan rezultat. S druge strane, Katar je kvalitetom priblizno kao Kipar, kojeg smo jednom jedva dobili, a drugi put odigrali nerijeseno (i ranije smo znali kiksati protiv njih). Tako da, nema ni precjenjivanja jednih, ali ni potcjenjivanja drugih. Ja se samo nadam da ce za Katar potpuno spremni biti i Dzeko i Tabakovic, jer kad ih pritisnemo s njima dvojicom - zavrsit ce insallah bar dvije u njihovoj mrezi.
Online
Trenutno korisnika/ca: bh22, Bosniacum Lilium, dena24, Edincapitano, Elddar, majstorS35, Maverick, MundijalVibes26, Zglavkar i 89 gostiju.







