Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
Virtu4l
- Postovi: 59751
- Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
- Lokacija: Zvornička 27
-
Kontakt:
Post
Postao/la Virtu4l » 14 jun 2026, 00:08
Clutch je napisao/la: ↑13 jun 2026, 23:57
Nije nam ovaj remi puno promijenio osim sto nam se otvara prilika za 1. mjesto u grupi recimo cak i uz remi sa Svicarskom..
To da ce Katar protiv nas zapeti ne mora nuzno biti losa stvar, tj da im igra samo pobjeda. imamo mi lijeka za to.
Ne treba nam prvo mjesto.
Inače Katar ne bi zapeo?
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
-
19vendetta87
- Postovi: 10267
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
-
Kontakt:
Post
Postao/la 19vendetta87 » 14 jun 2026, 00:10
Futbol je napisao/la: ↑13 jun 2026, 23:59
Pomoći će naših 30 hiljada navijača na stadionu, kao što je bilo u Torontu.
Iznenadio me broj Svicaraca na tribinama veceras. Ne bih se iznenadio da ih bude vise nego nasih u Los Angelesu.
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
-
Futbol
- Postovi: 149
- Pridružen/a: 25 mar 2026, 11:50
-
Kontakt:
Post
Postao/la Futbol » 14 jun 2026, 00:17
19vendetta87 je napisao/la: ↑14 jun 2026, 00:10
Futbol je napisao/la: ↑13 jun 2026, 23:59
Pomoći će naših 30 hiljada navijača na stadionu, kao što je bilo u Torontu.
Iznenadio me broj Svicaraca na tribinama veceras. Ne bih se iznenadio da ih bude vise nego nasih u Los Angelesu.
Uvijek ih ima na svim prvenstvima. Vjerovatno je glavni razlog što oni sebi to mogu priuštiti lakše nego mnogi drugi.
-
Tele33
- Postovi: 1303
- Pridružen/a: 27 jan 2013, 00:30
-
Kontakt:
Post
Postao/la Tele33 » 14 jun 2026, 00:23
Ici na 3 boda protiv Svicaraca, napast pd prve minute.
Samo naprijed Saraj'vo!
-
viKK
- Postovi: 3621
- Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:00
-
Kontakt:
Post
Postao/la viKK » 14 jun 2026, 00:26
Virtu4l je napisao/la: ↑14 jun 2026, 00:08
Clutch je napisao/la: ↑13 jun 2026, 23:57
Nije nam ovaj remi puno promijenio osim sto nam se otvara prilika za 1. mjesto u grupi recimo cak i uz remi sa Svicarskom..
To da ce Katar protiv nas zapeti ne mora nuzno biti losa stvar, tj da im igra samo pobjeda. imamo mi lijeka za to.
Ne treba nam prvo mjesto.
Inače Katar ne bi zapeo?
Pa, da ih je Svicarska uzela visokim rezultatom i onda Kanada isto tu gol razliku jos odnijela u minus, pobjeda protiv nas bi im vrlo vjerovatno jedino mogla bit utjeha (iako u ovogodisnjem formatu prolaz je tesko iskljucit). Mnogo bi manju inicijativu imali u svakom slucaju.
I dalje mislim svakako da Svicarce mozemo itekako dobiti a Katar moramo (s obzirom na veceras (ne)pokazano).
-
Zgemboo89
- Postovi: 86
- Pridružen/a: 17 maj 2026, 20:12
-
Kontakt:
Post
Postao/la Zgemboo89 » 14 jun 2026, 00:27
Saibari dade go al Demirovic s*eba maltene ista situacija
-
CAGarfia
- Postovi: 5834
- Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
-
Kontakt:
Post
Postao/la CAGarfia » 14 jun 2026, 00:29
Vala ne bojim se Katara sekunde. Ako budemo pravi sigurno ćemo to dobiti. Sve je na nama.
-
mirsad993
- Postovi: 820
- Pridružen/a: 18 dec 2013, 01:45
-
Kontakt:
Post
Postao/la mirsad993 » 14 jun 2026, 00:32
Yakin je večeras izveo igrače kojima više vjeruje i koji su tu duže u reprezentaciji i više zbog starih zasluga nego što su imali neke sezone u svojim klubovima i nadam se da će ostati pri tom stavu i protiv nas jer mislim da su Manzimbi, Okafor i recimo Jashari puno bolji trenutno igrači nego dosta njih iz prve postave koji su igrali večeras. Po mom mišljenju tu je trebalo još nekih mladjih igrača biti na spisku ali nisu dobili povjerenje nauštrb "staraca". Plus iz nekog razloga je večeras Zakaria igrao desnog beka a realno je vezni igrač ali nije smio da klupira Freulera ili moćnog igrača Pise Aebischera kojima se nadam i protiv nas odnosno da će startati.
Takodjer dosta im fali i Shaqiri koji je bio glavni kreativac i koji je povezivao redove a na kraju krajeva i davao golove.
Moramo se fokusirati na napade po krilima jer definitivno su im bekovi slaba strana zbog toga smatram da i Kerim i Esmir trebaju početi i nadam se Džeki od prve minute
-
hurem
- Postovi: 10141
- Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
-
Kontakt:
Post
Postao/la hurem » 14 jun 2026, 00:38
U narednoj utakmici mi bismo trebali biti psihički u prednosti. Nemamo puno za izgubiti a Švicarci itekako imaju.
Stoga ce nam nakon ovog njihovog remija biti još teze jer ce morati dosta ozbiljnije uci protiv nas i s imperativom pobjede jer se ne smiju dovesti u situaciju da se vade u zadnjoj utakmici protiv domaćina prvenstva - Kanade!
Uglavnom, jedva čekam tu utakmicu na najljepšem stadionu prvenstva - SoFi u Inglewoodu.
-
viKK
- Postovi: 3621
- Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:00
-
Kontakt:
Post
Postao/la viKK » 14 jun 2026, 00:38
CAGarfia je napisao/la: ↑14 jun 2026, 00:29
Vala ne bojim se Katara sekunde. Ako budemo pravi sigurno ćemo to dobiti. Sve je na nama.
+1. Nije tema o toj utakmici, ali tesko je ne spomenuti. Ovaj performans Svicaraca je bio smijesno los, ovi iz Katra mislim ni sami ne znaju kako su im uspjeli uvalit gol. Podsjeti me utakmica na onu nasu protiv San Marina u Zenici, s tim sto smo se mi izvukli sa 1-0.
-
Clutch
- Postovi: 7181
- Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
-
Kontakt:
Post
Postao/la Clutch » 14 jun 2026, 00:41
Virtu4l je napisao/la: ↑14 jun 2026, 00:08
Clutch je napisao/la: ↑13 jun 2026, 23:57
Nije nam ovaj remi puno promijenio osim sto nam se otvara prilika za 1. mjesto u grupi recimo cak i uz remi sa Svicarskom..
To da ce Katar protiv nas zapeti ne mora nuzno biti losa stvar, tj da im igra samo pobjeda. imamo mi lijeka za to.
Ne treba nam prvo mjesto.
Inače Katar ne bi zapeo?
Generalno ubjedjenje je bilo da ce Katar u 3. kolo doci sa 0 bodova i recimo -5 gol razlikom. Odigrali bi jos jednu utakmicu na SP, pokusali nama pomrsiti racune i to je to. Ovako dolaze sa minimalno bodom i pobjedom bukvalno prolaze dalje (kao i mi). Ta potreba da se otvore i igraju na sve ili nista nam moze biti i od koristi jer mi ne umijemo bas lako da vlastitim posjedom razbijamo protivnicke defanzivne blokove.
Necemo mi bjezati od 1. mjesta. Mislim suvisno sad o tome polemisati kad je najbitnije da se uopste plasiramo dalje, ali Svicarci su izgubili 2 boda na Kataru, dok mi nadam se necemo, i to moze napraviti razliku.
Philly vs Everybody
#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT
-
Elddar
- Postovi: 2317
- Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la Elddar » 14 jun 2026, 00:42
Clutch je napisao/la: ↑14 jun 2026, 00:41
Svicarci su izgubili 2 boda na Kataru, dok mi nadam se necemo, i to moze napraviti razliku.
Suština svega
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.
-
resko1
- Postovi: 86
- Pridružen/a: 12 feb 2025, 10:12
-
Kontakt:
Post
Postao/la resko1 » 14 jun 2026, 00:45
Katar samo treba na vrijeme rijesit, bolji smo mi od njih.
Protiv Svice zadnjih nekoliko dana imam osjecaj da necemo izgubit.
Nekako nas vidim ko reprezentaciju koja tesko dobija, a tesko i gubi.
-
Querty
- Postovi: 346
- Pridružen/a: 08 jul 2025, 19:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la Querty » 14 jun 2026, 00:47
Nama sad itekako odgovara x sa Švicom...
-
Futbol
- Postovi: 149
- Pridružen/a: 25 mar 2026, 11:50
-
Kontakt:
Post
Postao/la Futbol » 14 jun 2026, 00:47
Švicarci su pogriješili što su se zadovoljili sa 1:0. Katar se činio bezopasnim, pa su pomislili da se malo sačuvaju.
-
unavita
- Postovi: 699
- Pridružen/a: 02 nov 2011, 00:00
- Lokacija: Bihać
-
Kontakt:
Post
Postao/la unavita » 14 jun 2026, 00:52
Uvjeren sam da cemo sa Svicarskom odigrati bolje nego Kanadom, da li će to biti dovoljno za tri boda ili bod vidjecemo.U svakom slucaju izgubiti necemo niti jednu utakmicu u nasoj grupi, najteza nam je bila ova protiv Kanade.
"Kad je selo složno i jedna djevojka je dosta"
-
Querty
- Postovi: 346
- Pridružen/a: 08 jul 2025, 19:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la Querty » 14 jun 2026, 01:03
Švica neće 1. mjesto.
Ko bude prvi, igra protiv 3. iz grupa E F G J...
Po meni idealno je biti 2., igraš protiv 2. iz A...
Al da je proći uopšte...
-
Anoniman
- Postovi: 1367
- Pridružen/a: 10 nov 2011, 18:24
-
Kontakt:
Post
Postao/la Anoniman » 14 jun 2026, 01:05
Ovo sto sam ja vidio, Kanada igra najbrze u nasoj grupi+ domacini su SP i dobro je za nas sto smo igrali prvu tekmu protiv njih jer vidjet cemo kako ce namuciti Svicarsku i Katar...
Danas Svicarska je podcijenila Katar,u smislu sta ce ekipa koja vrijedi 20M€ isl. i jos su sudije po meni napravile gresku kod penala jer je ono bio ofsajd..
Druga stvar nisam vidio povlacenje linija,ocigledno se to raditi kada je cilj ponistiti gol..
I onda od 70 minute Svicarska je mislila gotovo je ovo 1:0, u glavama upisana tri boda i tekma protiv BiH a onda hladan tus i 1:1...
Imamo sanse da budemo u prva tri mjesta,al ove dvije tekme moramo odigrati kao protiv Austrije,Welsa,Italije...
Protiv Svicarske strah me samo sudija i guranja,jer je FIFA sjediste u Svicarskoj i nazalost nije u BiH...
Mozda je svima u ovoj grupi zelja to drugo mjesto,ko ce znati..
-
ZgemboNr1
- Postovi: 12
- Pridružen/a: 06 sep 2025, 05:39
-
Kontakt:
Post
Postao/la ZgemboNr1 » 14 jun 2026, 01:05
19vendetta87 je napisao/la: ↑14 jun 2026, 00:10
Futbol je napisao/la: ↑13 jun 2026, 23:59
Pomoći će naših 30 hiljada navijača na stadionu, kao što je bilo u Torontu.
Iznenadio me broj Svicaraca na tribinama veceras. Ne bih se iznenadio da ih bude vise nego nasih u Los Angelesu.
Očigledno je bilo teško doći do ulaznica u Torontu, jer je na ulicama bilo sigurno 15.000 naših, a na stadionu možda samo 3.000.
Očekujem barem 15.000 u LA, veći je stadion i ne igramo protiv domaćina.
-
Halix131
- Postovi: 150
- Pridružen/a: 09 jun 2025, 23:59
-
Kontakt:
Post
Postao/la Halix131 » 14 jun 2026, 01:16
Ni meni nije jasno gdje su bili svi naši navijači za vrijeme utakmice, bas nejasno eto samo te 3 hiljade uspjelo uci. Ne kontam helem.
Vidim i Ibrahimović poceo spominjati domovinu.Hraknut Bosanac, inat ponos samopouzdanje.
Ova svica rinaka, spora tekma i ako je vruce bilo. Samo napadački sa dzekom pa tabakom ako Bog da i osigurat prolaz, sa katarom vidjet sta nam treba da budemo drugi. Jedini domacin koji nije pobjedio. Hvala Sergeju i ss na postavci, al sad sve u napad, a ne cekat utakmicu sa katarom.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []