18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
Sheyi
Postovi: 13895
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Sheyi » 14 jun 2026, 07:31

adrenaline323 je napisao/la:
14 jun 2026, 07:08
Izgleda da ce se igrati na 30+ stepeni, mogao bi biti jos jedan x
Kod mene pokazuje za LA u cetvrtak 22 stepena

DnevnaDozaPklata
Postovi: 111
Pridružen/a: 13 apr 2026, 21:50
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la DnevnaDozaPklata » 14 jun 2026, 08:05

legenda reala je napisao/la:
14 jun 2026, 07:27
e ovo je odbrana sto igraju Australci,a ne onaj nas jad od petka,brani se ti nije problem al brani se kvalitetno
E cuj jad, a izgubili 2 od zadnjih 16 tekmi, na 13 primili gol ili manje, samo na tri tekme smo primili dva gola. Cuj losa odbrana :urnebes: Sta ti kontas da zapravo mozemo ? I ovo, fol, ne valja, jel ? :urnebes:

Bosnje su cudo :urnebes:

Ja bih ti internet ukinuo, da ne gledas vise Real, jer BiH ocito ne gledas :mrgreen:

Avatar
legenda reala
Postovi: 32104
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la legenda reala » 14 jun 2026, 08:14

DnevnaDozaPklata je napisao/la:
14 jun 2026, 08:05
legenda reala je napisao/la:
14 jun 2026, 07:27
e ovo je odbrana sto igraju Australci,a ne onaj nas jad od petka,brani se ti nije problem al brani se kvalitetno
E cuj jad, a izgubili 2 od zadnjih 16 tekmi, na 13 primili gol ili manje, samo na tri tekme smo primili dva gola. Sta ti kontas da zapravo mozemo ? I ovo, fol, ne valja, jel ? :urnebes:

Bosnje su cudo :urnebes:
Ja nisam nigdje piso o prethodnim utakmicams nego o odbrani od petka,koja je bila katastrofa i dozvolili smo protivniku bezbroj sansii.
Ako je ono dobra odbrana svaka cast

Ako si gledo sad Australce to je prava timska odbrana,gdje svak zna sta radi,kod nas se to u petak nije vidjelo ni u jednom momentu.

Znam da mozemo i moramo bolje od onog sto smo odigrali u petak,ne ocekujem nikakvo nadigravanje s protivnika al vec ak igramo defanzivno daj da to odradimo kvalitetno i da protivniku dozvolimo sto manje sansi, a ne 5,6 zicera da mu dopustimo,valjda je to i bit odbrane
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
GrbavicaHrammm
Postovi: 1609
Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la GrbavicaHrammm » 14 jun 2026, 08:16

Sheyi je napisao/la:
14 jun 2026, 07:31
adrenaline323 je napisao/la:
14 jun 2026, 07:08
Izgleda da ce se igrati na 30+ stepeni, mogao bi biti jos jedan x
Kod mene pokazuje za LA u cetvrtak 22 stepena
Bice idealni uslovi 20-23 stepena

Dzeko :pray:

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 14551
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la baboedindzeko09 » 14 jun 2026, 08:26

2-0 za nas
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

tuzlanskinacin
Postovi: 1546
Pridružen/a: 07 jun 2022, 16:01
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la tuzlanskinacin » 14 jun 2026, 08:35

Prije 10ak dana na kafi sa rajom komentarisemo mi nasu grupu i kolko je ujednacena zapravo i kolko svako moze sa svakim i bas tad ovaj jedan brat rece da ne treba cudit ako Svica kiksa skroz u ovoj grupi, jer nema ovdje nekih favorita kao ni autsajdera.

PS. u cetvrtak ko plitak potok da bude ludilo na ulicama
#CarsijaOdjebi

Querty
Postovi: 346
Pridružen/a: 08 jul 2025, 19:48
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Querty » 14 jun 2026, 08:57

S pobjedom smo gotovo sigurno prvi.

Avatar
emir_
Postovi: 6395
Pridružen/a: 07 okt 2008, 16:13

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la emir_ » 14 jun 2026, 09:13

tuzlanskinacin je napisao/la:
14 jun 2026, 08:35
Prije 10ak dana na kafi sa rajom komentarisemo mi nasu grupu i kolko je ujednacena zapravo i kolko svako moze sa svakim i bas tad ovaj jedan brat rece da ne treba cudit ako Svica kiksa skroz u ovoj grupi, jer nema ovdje nekih favorita kao ni autsajdera.

PS. u cetvrtak ko plitak potok da bude ludilo na ulicama
Dobićemo ih 2:0 hladno.
4-IN-A-ROW

tuzlanskinacin
Postovi: 1546
Pridružen/a: 07 jun 2022, 16:01
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la tuzlanskinacin » 14 jun 2026, 09:16

emir_ je napisao/la:
14 jun 2026, 09:13
tuzlanskinacin je napisao/la:
14 jun 2026, 08:35
Prije 10ak dana na kafi sa rajom komentarisemo mi nasu grupu i kolko je ujednacena zapravo i kolko svako moze sa svakim i bas tad ovaj jedan brat rece da ne treba cudit ako Svica kiksa skroz u ovoj grupi, jer nema ovdje nekih favorita kao ni autsajdera.

PS. u cetvrtak ko plitak potok da bude ludilo na ulicama
Dobićemo ih 2:0 hladno.
Imam isti osjecaj brate sad jos vise euforija radi.
#CarsijaOdjebi

Kaunas
Postovi: 13506
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Kaunas » 14 jun 2026, 09:18

Querty je napisao/la:
14 jun 2026, 08:57
S pobjedom smo gotovo sigurno prvi.
Kako
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 16673
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 14 jun 2026, 09:20

5 od 20 najboljih igraca do sada su nasi katic broj 1 https://www.whoscored.com/regions/247/t ... d-cup-2026

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5728
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la JohnCleese » 14 jun 2026, 09:27

Querty je napisao/la:
14 jun 2026, 08:57
S pobjedom smo gotovo sigurno prvi.
Ma i dalje bi ostaje Kanada kao favorit za 1 mjesto.

ABD da prođemo najgore nam je zavrsiti drugi.
Ceka nas Meksiko ili Juzna Koreja, obje ekipe bolje od nas a prosjecni bosanski mindset poraz bi predstavio kao katastrofu jednaku neprolasku grupne faze :thumbdown
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5728
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la JohnCleese » 14 jun 2026, 09:34

JohnCleese je napisao/la:
14 jun 2026, 09:27
Querty je napisao/la:
14 jun 2026, 08:57
S pobjedom smo gotovo sigurno prvi.
Ma i dalje bi ubtom slucaju Kanada ostala kao favorit za 1 mjesto.

ABD da prođemo najgore nam je zavrsiti drugi.
Ceka nas Meksiko ili Juzna Koreja, obje ekipe bolje od nas a prosjecni bosanski mindset poraz u takvom dvoboju bi predstavio kao katastrofu jednaku neprolasku grupne faze :thumbdown
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
dubioza144
Postovi: 2495
Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la dubioza144 » 14 jun 2026, 09:36

Na kraju cemo tek skontat da smo uzeli odlican bod protiv Kanade kad raspu i svicu i katar
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!

Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.

myself
Postovi: 188
Pridružen/a: 13 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la myself » 14 jun 2026, 09:36

JohnCleese je napisao/la:
14 jun 2026, 09:27
Querty je napisao/la:
14 jun 2026, 08:57
S pobjedom smo gotovo sigurno prvi.
Ma i dalje bi ostaje Kanada kao favorit za 1 mjesto.

ABD da prođemo najgore nam je zavrsiti drugi.
Ceka nas Meksiko ili Juzna Koreja, obje ekipe bolje od nas a prosjecni bosanski mindset poraz bi predstavio kao katastrofu jednaku neprolasku grupne faze :thumbdown
Gore je ako završiš treći jer ćeš dobiti onda nekog favorita.

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5728
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la JohnCleese » 14 jun 2026, 09:45

myself je napisao/la:
14 jun 2026, 09:36
JohnCleese je napisao/la:
14 jun 2026, 09:27
Querty je napisao/la:
14 jun 2026, 08:57
S pobjedom smo gotovo sigurno prvi.
Ma i dalje bi ostaje Kanada kao favorit za 1 mjesto.

ABD da prođemo najgore nam je zavrsiti drugi.
Ceka nas Meksiko ili Juzna Koreja, obje ekipe bolje od nas a prosjecni bosanski mindset poraz bi predstavio kao katastrofu jednaku neprolasku grupne faze :thumbdown
Gore je ako završiš treći jer ćeš dobiti onda nekog favorita.
To bi bio domacin USA potaman ;)
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59751
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Virtu4l » 14 jun 2026, 09:49

dubioza144 je napisao/la:
14 jun 2026, 09:36
Na kraju cemo tek skontat da smo uzeli odlican bod protiv Kanade kad raspu i svicu i katar
Sad izgleda tako, ali sinoćnji meč Švicarske se poprilično pogrešno tumači. Ljudi su trebali zabiti pet komada, bili nonšalantni i kažnjeni su, na kraju se ispostavilo autogolom. Švicarska je i dalje najkvalitetnija ekipa u ovoj grupi, s tim što su sad sebi stvorili bespotreban pritisak, pa ćemo vidjeti kako će se to odraziti na njih.

Kanada i mi imamo tu utakmicu protiv Katara gdje bi rutinski trebali obezbijediti prolaz, Švicarska više nema taj luksuz.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Avatar
hz1987
Postovi: 2291
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la hz1987 » 14 jun 2026, 09:52

Jesu li to vec krenule kombinatorike i kalkulacije? Ako ovaj ovo a mi ono...nakon prvog kola, extra. Dosli smo da igramo, u grupi smo u kojoj imamo sanse. Punih 6 utakmica smo neporazeni, austrija, vels, italija, makedonija, panama, domacin kanada...ako nam se gace trebaju tresti od svice i katara, javte barbarezu da odmah danas krenu nazad, nema se vise sta igrat, cemu? Ako prodjemo grupu neporazeni, zasto strepiti od bilo koga da ne zavrsimo na penale knockout fazu? Tu smo postali specijalisti.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24452
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Goalgetter » 14 jun 2026, 09:58

Nista ovo jos ne znaci sto su remizirali sa Katarom u prvom kolu. Ako gledate prosla prvenstva, imao si hrpu iznenadjenja u prvom kolu, Arapi dobili Argentince, pa ovi kasnije postadose prvaci, isto tako i Svicarci uzese Spance 2010, pa Spanci uzese titulu, neki timovi trebaju jednostavno malo da "udju" u prvenstvo. Ali sigurno da neke stvari ne stimaju u Svicarskoj, Xhaka vec sedmicama govori da nije zadovoljan sa ekipom, tako da ima tu nesto sigurno. Psihicki gledano, sigurno su vec sada pod vecim pritiskom nego mi, sto nam isto igra u karte.

Dati sve od sebe u ovoj partiji, ukoliko uspijemo nesto uzeti, ako ne, imamo u 3. kolu finale za prolazak grupe protiv Katara.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59751
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Virtu4l » 14 jun 2026, 10:01

Goalgetter je napisao/la:
14 jun 2026, 09:58
Ali sigurno da neke stvari ne stimaju u Svicarskoj, Xhaka vec sedmicama govori da nije zadovoljan sa ekipom, tako da ima tu nesto sigurno. Psihicki gledano, sigurno su vec sada pod vecim pritiskom nego mi, sto nam isto igra u karte.

Oni su sad u najtežoj situaciji u ovoj grupi, jer moraju pobijediti nas ili Kanadu, jedan ili dva remija, ili poraz ih eliminiše iz takmičenja.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bosnjo22, Edincapitano, FerdinandF, Goalgetter, JavierBosnia, Mocvara1991 i 72 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []