Kod mene pokazuje za LA u cetvrtak 22 stepenaadrenaline323 je napisao/la: ↑14 jun 2026, 07:08Izgleda da ce se igrati na 30+ stepeni, mogao bi biti jos jedan x
18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
-
DnevnaDozaPklata
- Postovi: 111
- Pridružen/a: 13 apr 2026, 21:50
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
E cuj jad, a izgubili 2 od zadnjih 16 tekmi, na 13 primili gol ili manje, samo na tri tekme smo primili dva gola. Cuj losa odbranalegenda reala je napisao/la: ↑14 jun 2026, 07:27e ovo je odbrana sto igraju Australci,a ne onaj nas jad od petka,brani se ti nije problem al brani se kvalitetno
Bosnje su cudo
Ja bih ti internet ukinuo, da ne gledas vise Real, jer BiH ocito ne gledas
- legenda reala
- Postovi: 32104
- Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
- Lokacija: Gorazde
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Ja nisam nigdje piso o prethodnim utakmicams nego o odbrani od petka,koja je bila katastrofa i dozvolili smo protivniku bezbroj sansii.DnevnaDozaPklata je napisao/la: ↑14 jun 2026, 08:05E cuj jad, a izgubili 2 od zadnjih 16 tekmi, na 13 primili gol ili manje, samo na tri tekme smo primili dva gola. Sta ti kontas da zapravo mozemo ? I ovo, fol, ne valja, jel ?legenda reala je napisao/la: ↑14 jun 2026, 07:27e ovo je odbrana sto igraju Australci,a ne onaj nas jad od petka,brani se ti nije problem al brani se kvalitetno![]()
Bosnje su cudo![]()
Ako je ono dobra odbrana svaka cast
Ako si gledo sad Australce to je prava timska odbrana,gdje svak zna sta radi,kod nas se to u petak nije vidjelo ni u jednom momentu.
Znam da mozemo i moramo bolje od onog sto smo odigrali u petak,ne ocekujem nikakvo nadigravanje s protivnika al vec ak igramo defanzivno daj da to odradimo kvalitetno i da protivniku dozvolimo sto manje sansi, a ne 5,6 zicera da mu dopustimo,valjda je to i bit odbrane
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.
- GrbavicaHrammm
- Postovi: 1609
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Bice idealni uslovi 20-23 stepenaSheyi je napisao/la: ↑14 jun 2026, 07:31Kod mene pokazuje za LA u cetvrtak 22 stepenaadrenaline323 je napisao/la: ↑14 jun 2026, 07:08Izgleda da ce se igrati na 30+ stepeni, mogao bi biti jos jedan x
Dzeko
- baboedindzeko09
- Postovi: 14551
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
- Kontakt:
-
tuzlanskinacin
- Postovi: 1546
- Pridružen/a: 07 jun 2022, 16:01
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Prije 10ak dana na kafi sa rajom komentarisemo mi nasu grupu i kolko je ujednacena zapravo i kolko svako moze sa svakim i bas tad ovaj jedan brat rece da ne treba cudit ako Svica kiksa skroz u ovoj grupi, jer nema ovdje nekih favorita kao ni autsajdera.
PS. u cetvrtak ko plitak potok da bude ludilo na ulicama
PS. u cetvrtak ko plitak potok da bude ludilo na ulicama
#CarsijaOdjebi
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
S pobjedom smo gotovo sigurno prvi.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Dobićemo ih 2:0 hladno.tuzlanskinacin je napisao/la: ↑14 jun 2026, 08:35Prije 10ak dana na kafi sa rajom komentarisemo mi nasu grupu i kolko je ujednacena zapravo i kolko svako moze sa svakim i bas tad ovaj jedan brat rece da ne treba cudit ako Svica kiksa skroz u ovoj grupi, jer nema ovdje nekih favorita kao ni autsajdera.
PS. u cetvrtak ko plitak potok da bude ludilo na ulicama
4-IN-A-ROW
-
tuzlanskinacin
- Postovi: 1546
- Pridružen/a: 07 jun 2022, 16:01
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Imam isti osjecaj brate sad jos vise euforija radi.emir_ je napisao/la: ↑14 jun 2026, 09:13Dobićemo ih 2:0 hladno.tuzlanskinacin je napisao/la: ↑14 jun 2026, 08:35Prije 10ak dana na kafi sa rajom komentarisemo mi nasu grupu i kolko je ujednacena zapravo i kolko svako moze sa svakim i bas tad ovaj jedan brat rece da ne treba cudit ako Svica kiksa skroz u ovoj grupi, jer nema ovdje nekih favorita kao ni autsajdera.
PS. u cetvrtak ko plitak potok da bude ludilo na ulicama
#CarsijaOdjebi
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
15.10.2013.
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
- Bosniacum Lilium
- Postovi: 16673
- Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
- Lokacija: Nigerija
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
5 od 20 najboljih igraca do sada su nasi katic broj 1 https://www.whoscored.com/regions/247/t ... d-cup-2026
- JohnCleese
- Postovi: 5728
- Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
- Lokacija: zemlja "ciganska"
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Ma i dalje bi ostaje Kanada kao favorit za 1 mjesto.
ABD da prođemo najgore nam je zavrsiti drugi.
Ceka nas Meksiko ili Juzna Koreja, obje ekipe bolje od nas a prosjecni bosanski mindset poraz bi predstavio kao katastrofu jednaku neprolasku grupne faze :thumbdown
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.
Svabo je to...
Svabo je to...
- JohnCleese
- Postovi: 5728
- Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
- Lokacija: zemlja "ciganska"
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
JohnCleese je napisao/la: ↑14 jun 2026, 09:27Ma i dalje bi ubtom slucaju Kanada ostala kao favorit za 1 mjesto.
ABD da prođemo najgore nam je zavrsiti drugi.
Ceka nas Meksiko ili Juzna Koreja, obje ekipe bolje od nas a prosjecni bosanski mindset poraz u takvom dvoboju bi predstavio kao katastrofu jednaku neprolasku grupne faze :thumbdown
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.
Svabo je to...
Svabo je to...
- dubioza144
- Postovi: 2495
- Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Na kraju cemo tek skontat da smo uzeli odlican bod protiv Kanade kad raspu i svicu i katar
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!
Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.
Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Gore je ako završiš treći jer ćeš dobiti onda nekog favorita.JohnCleese je napisao/la: ↑14 jun 2026, 09:27Ma i dalje bi ostaje Kanada kao favorit za 1 mjesto.
ABD da prođemo najgore nam je zavrsiti drugi.
Ceka nas Meksiko ili Juzna Koreja, obje ekipe bolje od nas a prosjecni bosanski mindset poraz bi predstavio kao katastrofu jednaku neprolasku grupne faze :thumbdown
- JohnCleese
- Postovi: 5728
- Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
- Lokacija: zemlja "ciganska"
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
To bi bio domacin USA potamanmyself je napisao/la: ↑14 jun 2026, 09:36Gore je ako završiš treći jer ćeš dobiti onda nekog favorita.JohnCleese je napisao/la: ↑14 jun 2026, 09:27Ma i dalje bi ostaje Kanada kao favorit za 1 mjesto.
ABD da prođemo najgore nam je zavrsiti drugi.
Ceka nas Meksiko ili Juzna Koreja, obje ekipe bolje od nas a prosjecni bosanski mindset poraz bi predstavio kao katastrofu jednaku neprolasku grupne faze :thumbdown
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.
Svabo je to...
Svabo je to...
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Sad izgleda tako, ali sinoćnji meč Švicarske se poprilično pogrešno tumači. Ljudi su trebali zabiti pet komada, bili nonšalantni i kažnjeni su, na kraju se ispostavilo autogolom. Švicarska je i dalje najkvalitetnija ekipa u ovoj grupi, s tim što su sad sebi stvorili bespotreban pritisak, pa ćemo vidjeti kako će se to odraziti na njih.dubioza144 je napisao/la: ↑14 jun 2026, 09:36Na kraju cemo tek skontat da smo uzeli odlican bod protiv Kanade kad raspu i svicu i katar
Kanada i mi imamo tu utakmicu protiv Katara gdje bi rutinski trebali obezbijediti prolaz, Švicarska više nema taj luksuz.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Jesu li to vec krenule kombinatorike i kalkulacije? Ako ovaj ovo a mi ono...nakon prvog kola, extra. Dosli smo da igramo, u grupi smo u kojoj imamo sanse. Punih 6 utakmica smo neporazeni, austrija, vels, italija, makedonija, panama, domacin kanada...ako nam se gace trebaju tresti od svice i katara, javte barbarezu da odmah danas krenu nazad, nema se vise sta igrat, cemu? Ako prodjemo grupu neporazeni, zasto strepiti od bilo koga da ne zavrsimo na penale knockout fazu? Tu smo postali specijalisti.
- Goalgetter
- Postovi: 24452
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Nista ovo jos ne znaci sto su remizirali sa Katarom u prvom kolu. Ako gledate prosla prvenstva, imao si hrpu iznenadjenja u prvom kolu, Arapi dobili Argentince, pa ovi kasnije postadose prvaci, isto tako i Svicarci uzese Spance 2010, pa Spanci uzese titulu, neki timovi trebaju jednostavno malo da "udju" u prvenstvo. Ali sigurno da neke stvari ne stimaju u Svicarskoj, Xhaka vec sedmicama govori da nije zadovoljan sa ekipom, tako da ima tu nesto sigurno. Psihicki gledano, sigurno su vec sada pod vecim pritiskom nego mi, sto nam isto igra u karte.
Dati sve od sebe u ovoj partiji, ukoliko uspijemo nesto uzeti, ako ne, imamo u 3. kolu finale za prolazak grupe protiv Katara.
Dati sve od sebe u ovoj partiji, ukoliko uspijemo nesto uzeti, ako ne, imamo u 3. kolu finale za prolazak grupe protiv Katara.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Goalgetter je napisao/la: ↑14 jun 2026, 09:58Ali sigurno da neke stvari ne stimaju u Svicarskoj, Xhaka vec sedmicama govori da nije zadovoljan sa ekipom, tako da ima tu nesto sigurno. Psihicki gledano, sigurno su vec sada pod vecim pritiskom nego mi, sto nam isto igra u karte.
Oni su sad u najtežoj situaciji u ovoj grupi, jer moraju pobijediti nas ili Kanadu, jedan ili dva remija, ili poraz ih eliminiše iz takmičenja.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
Online
Trenutno korisnika/ca: Bosnjo22, Edincapitano, FerdinandF, Goalgetter, JavierBosnia, Mocvara1991 i 72 gosta.






