Da to sam zaboravioJoeBleck je napisao/la: ↑13 jun 2026, 23:32Izasao je u 62min.Da je ostao do 90-e,vjerovatno bi najvise pretrcao.Sveti je napisao/la: ↑13 jun 2026, 23:27Interesantno je koliko je basic malo pretrcaoJoeBleck je napisao/la: ↑13 jun 2026, 23:10
Ovo je porazavajuci podatak komplet ekipe a samo jedan od dokaza koliko je bitan Demirovic.Ovdje treba napomenuti da Demirovic ubjedljivo najvise sprinteva ima po utakmici.
Lik trci vise od veznih igraca,nije ni cudo sto mu fokus i realizacija ispastaju.Da ima ko trcati da ga malo uzrahati mozda bi vise kuveta i koncentracije imao u zavrsnici.
Cisto da se zna, Haland u prosjeku trci 7-8km po utakmici, Dzeko 4,5km - 7km,C.Ronaldo 3 - 3,5km po utakmici.Kane 3 - 4km po utakmici.
Jeste avi svjesni koliko ovaj covjek radi i mora raditi da bi ista vidljivo bilo.Ubaci debelog Ronalda u nas “sistem”, vidio lopte ne bi.
Ne glorifikujem Demirovica,samo nema mjesta pljuvanju njega.Promasio,Boze moj.Idemo dalje,lik je preorao teren.Ne postoji napadac na Svijetu sa jacim work rateom od njega.Razlika je sto Stutgart kreira mnogo vise sansi nego nasa repka,stoga i zabije cesto.
Naprijed Dema !
Ermedin Demirović
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Ermedin Demirović
naprijed rejal
Re: Ermedin Demirović
Onaj Denirovicev golman je legao, samo ju je trebao bocnuti, jos lakse nego Saibariju.
Naravno, djelic sekunde je to, lahko je pametovat meni ovdje. Al majka mu stara, napadač si, citav zivot je "bockaš", riješi to majstore!
Re: Ermedin Demirović
Nations league je zamjena za prijateljske samo za nas. Svi ostali to shvataju ozbiljno. 4 ekipe u baražu za svjetsko prvenstvo su bili iz Nations league. 10% učesnika na EP 2024 su ušli preko Nations league. Uticaju na ranking reprezentacije. Neznam čemu ponižavanje važnosti takmičenja u kojim je demirovic dao golove..Kajzer10 je napisao/la: ↑13 jun 2026, 23:43Ovdje su jednostavno sumovi u komunikaciji. Ja ne znam ko uopste spori njegovu trku i zalaganje. Ali to je bespredmetno kad imas 4 gola za reprezentaciju, od toga 3 u takmicenju koje je zamjena prijateljskim utakmicama.
A ako mu realizacija trpi zbog trke, to mu nije nikakva izlika nit opravdanje. To je nesto sto on mora mijenjati. Iako ne bih rekao da je to neki faktor.
Re: Ermedin Demirović
Od tih 40 utakmica su realno 35 iz perioda kad je od nas bolji bio Luksemburg i kad su udarne sportske vijesti bile "pogledajte kako smo prešli centar" i "karleusa i vranjes opet skupa".
Popustite malo, nije u reprezentaciji zbog ličnog interesa nego što želi pomoći. Istina da ga neće pred golom ali nije to razlog vrijeđanja i psovanja pa ne masi namjerno
Popustite malo, nije u reprezentaciji zbog ličnog interesa nego što želi pomoći. Istina da ga neće pred golom ali nije to razlog vrijeđanja i psovanja pa ne masi namjerno
Re: Ermedin Demirović
Evo riješi nam utakmicu protiv Švicarske ili Qatara nećemo ti više nikad ništa prigovoriti!!!
Može i asistencija! Iznuđen penal! URADI NEŠTO!!
Može i asistencija! Iznuđen penal! URADI NEŠTO!!
-
Coolpanda24
- Postovi: 3178
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
Demir za jednu utakmicu više pretrči od pola naših igrača. On radi za ekipu. Golova što se tiče mi ih u zadnje vrijeme rijetko dajemo sve 0 ili 1 . On mora igrati jer mi nemamo takvog igrača bar za sada. Valjda ga i golovi krenu.
Re: Ermedin Demirović
Idi ti legendo sa ovog foruma.
- signalidunapark
- Postovi: 1548
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
Da, tačno da se čovjek zabrine zbog prosječnog IQ-u
- ASD
- Postovi: 24710
- Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
- Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
Prije ovih piva je baš pogađao.
Re: Ermedin Demirović
Gdje si ASD legendo?
Dugo te nije bilo na fudbalskim temama.
Barba halali sto smo sumnjali.
Re: Ermedin Demirović
Postoji mogućnost da nam je ova oyebina profulila prolaz dalje
Re: Ermedin Demirović
Kako ce vas Demirovic protiv Svice popisati sve....hjoj
Re: Ermedin Demirović
Toliko si los da su ljudi i zaboravili promasaj Memica u prvom dijelu
Re: Ermedin Demirović
Neka debilčina napravila kompilaciju promašaja u reprezentaciji i vrte po Twitteru. S kim zrak dijelim u pm
Walk on
Re: Ermedin Demirović
Čovjek je vrhunska igračina, samo su ljudi kod nas debili...
-
FerdinandF
- Postovi: 608
- Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
- Kontakt:
Re: Ermedin Demirović
Vidjela balija fazon, nisu lopte u životu šutnuli, stavi sebi ime ‘kretenčina glupa’ na x i hajde da se navalimo na kosti. Mater bi za 20 maraka prodali
Zadnja izmjena: 313, dana/u 14 jun 2026, 14:55, ukupno mijenjano 2 puta.
Walk on
Re: Ermedin Demirović
J*** mater i ovim bradonjama, pun mi **** vise i njih i njihovih teorija. Pun fejs kojekakvih pezica
Dize se prasina ⚫️🔴
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, al87, Bosnjo22, Goalgetter, invincible1921, KarlMarx, kouadio, Proximic, RoadRunner85, Shevko, Sheyi, tuzlanskinacin i 115 gostiju.



