18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
- Wilshere10
- Postovi: 1222
- Pridružen/a: 09 jan 2026, 22:38
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Švicarski panjevi se mogu udarati nogom u guzicu ako uzmu bod protiv nas. Baš loša skupina igrača. Ne isključujem da dobiju crveni. 
Vi ste svoju nafaku posrkali, sad je na nas red.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Moralan je samo onaj tko se drži morala bez straha od kazne i bez očekivanja nagrade.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Mislim da ce opcija da li može Sejo igrati na beku uticati na to da li početi sa Kerimom. Kerim je slabiji defanzivno od Bajraktarevića. Ako ne bude Seje, Kerim teško da će početi utakmicu jer moramo obezbjediti lijevu stranu. Možda da naši prebace Dedića lijevo, u tom slučaju bi Kerim mogao biti opcija. Al šteta Amara na lijevoj strani.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Mi izlazimo sa dva napadaca i protiv Svicaraca, bez ikakve dileme, ne znam cemu mastanje o drugim formacijama. Ocekujem Dzeku i Demirovica u napadu ovaj put samo, i Sunjic nazad u prvih 11 umjesto jednog od dvojice veznih.
Demirovic ce biti kljucan i svaku formaciju bez njega mozete bacit u smece, on ce imat defanzivni zadatak na Xhaki i od svih nasih napadaca najbolje zatvara provinicke 6ice, bez njega tesko da cemo odigrat dobru utakmicu defanzivno a nama kao i u svakoj utakmici gdje nismo favoriti primaran cilj mora bit sacuvat nasu mrezu.
Demirovic ce biti kljucan i svaku formaciju bez njega mozete bacit u smece, on ce imat defanzivni zadatak na Xhaki i od svih nasih napadaca najbolje zatvara provinicke 6ice, bez njega tesko da cemo odigrat dobru utakmicu defanzivno a nama kao i u svakoj utakmici gdje nismo favoriti primaran cilj mora bit sacuvat nasu mrezu.
- Juventinisimo
- Postovi: 4655
- Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Nama bi bod protiv Svice bio k'o kuca...ovi ce da igraju protiv nas kao mahniti...nemaju vise luksuza da ispustaju bodove...sto nama daje neke sanse u (polu)kontrama...nadam se da Demirovic "procepi"...vrijeme je, zasluzio je..
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁
2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
Poljem se siri miris LJILJANA!!!
⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
Poljem se siri miris LJILJANA!!!
⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
-
TrofejiSuTu
- Postovi: 1514
- Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Sunjic kakav god da je,a daleko je od toga da je idealna opcija za nas,najbolji je moguci trenutno destruktivac koji jako dobro zna kvariti igru protivnika.
Pored opet onakvog Tahirovica on je pod moranje.
Nevjerovatno je kako nemamo bar jedno pravo rjesenje u sredini,sve neke alternative.
Pored opet onakvog Tahirovica on je pod moranje.
Nevjerovatno je kako nemamo bar jedno pravo rjesenje u sredini,sve neke alternative.
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
-
zeljovac21
- Postovi: 2516
- Pridružen/a: 06 jul 2019, 18:35
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Duplo bolji je igrac od Memica
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Slazem se, Sunjic je daleko najbolje rjesenje koje imamo u veznom redu. Kad su usli Alajbegovic i Sunjic, odmah smo proigrali koji pas, dodavanje.TrofejiSuTu je napisao/la: ↑14 jun 2026, 16:32Sunjic kakav god da je,a daleko je od toga da je idealna opcija za nas,najbolji je moguci trenutno destruktivac koji jako dobro zna kvariti igru protivnika.
Pored opet onakvog Tahirovica on je pod moranje.
Nevjerovatno je kako nemamo bar jedno pravo rjesenje u sredini,sve neke alternative.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Imamo,vidjeti kakav je Mahmic,ali nece ga Barba mozda sve do Katra ubaciti.Spominjem njega jer nekako jos od Makedonije smo ga vidjeliTrofejiSuTu je napisao/la: ↑14 jun 2026, 16:32Sunjic kakav god da je,a daleko je od toga da je idealna opcija za nas,najbolji je moguci trenutno destruktivac koji jako dobro zna kvariti igru protivnika.
Pored opet onakvog Tahirovica on je pod moranje.
Nevjerovatno je kako nemamo bar jedno pravo rjesenje u sredini,sve neke alternative.
-
DnevnaDozaPklata
- Postovi: 111
- Pridružen/a: 13 apr 2026, 21:50
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Dzeko je bio spreman da odigra desetak minuta protiv Kanade, nema nikakve logike da pocne utakmicu protiv Svice, logika je da udje tipa zadnjih 30-ak minuta jer uopste nije igrao od dva mjeseca, a onda pocne utakmicu protiv Katara. Najgore bi bilo da opet povrijedi pa da uopste ne igra zadnju tekmu. Moje neko razmisljanje.viKK je napisao/la: ↑14 jun 2026, 16:19Mi izlazimo sa dva napadaca i protiv Svicaraca, bez ikakve dileme, ne znam cemu mastanje o drugim formacijama. Ocekujem Dzeku i Demirovica u napadu ovaj put samo, i Sunjic nazad u prvih 11 umjesto jednog od dvojice veznih.
Demirovic ce biti kljucan i svaku formaciju bez njega mozete bacit u smece, on ce imat defanzivni zadatak na Xhaki i od svih nasih napadaca najbolje zatvara provinicke 6ice, bez njega tesko da cemo odigrat dobru utakmicu defanzivno a nama kao i u svakoj utakmici gdje nismo favoriti primaran cilj mora bit sacuvat nasu mrezu.
-
FerdinandF
- Postovi: 598
- Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Tako je i rečeno. Džeko će igrati max pola sata protiv Švice, ako bude potrebe.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Hej da Pjanic nije odusto od fudbala prije pet godina sad bi lego ko budali samar tu negdje ispred zadnje linije.TrofejiSuTu je napisao/la: ↑14 jun 2026, 16:32Sunjic kakav god da je,a daleko je od toga da je idealna opcija za nas,najbolji je moguci trenutno destruktivac koji jako dobro zna kvariti igru protivnika.
Pored opet onakvog Tahirovica on je pod moranje.
Nevjerovatno je kako nemamo bar jedno pravo rjesenje u sredini,sve neke alternative.
Ja se nadam necemu drugacijem sad.Mozda bi malo mogao i iznenadit Svice.Oni ce ocekivat haramball.Mozda jedan spic,Mahmic i Sunjic unutra pa da se pokusa nesto na pocetku utakmice.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Nama je vrijeme da se vratimo na igru sa trojicom pozada.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Ako bude citao forum nece znat jesu li posli ili dosli.tuzlanskinacin je napisao/la: ↑14 jun 2026, 12:58Apel za sve da ga sjebemo da napisemo sve glupost do gluposti nek se aktiviraju troleri tipa psv i taj nema sansi da ista analizira.h1a2s3o4 je napisao/la: ↑14 jun 2026, 12:53Švicarci imaju "specijalca" za BiH: Adnan pomno prati svaki potez Zmajeva, čita i komentare na mrežama!Ljudino sve što si vidio suprotno im reci inače u Bosnu nam ne dolazi.Adnan Aličajić jedan je od ljudi u stručnom štabu reprezentacije Švicarske koji ima posebnu misiju. Saznati sve o fudbalerima Bosne i Hercegovine.
Taktika, prekidi, iznošenje lopte, kako i gdje igrači šutiraju penale.
Adnan, piše švicarski Blick, prati utakmice, gleda snimke, čita bosanskohercegovačke medije kako bi saznao, primjera radi, da li je neko povrijeđen ili stručni štab ima neku novu ideju na umu.
-Pratim čak i društvene mreže u Bosni - priznao je.
Švicarska je na Mundijal povela trojicu analitičara. Adnan je pratio BiH, Kevin Ehmes, vođa tima skautirao je Katar, a Julian Lauer Kanadu.
Oni snimaju i treninge švicarske reprezentacije i ustupaju ih selektoru Muratu Yakinu.
Tokom same utakmice, oni nastavljaju svoj analitički rad. Kevin Ehmes zauzima mjesto na klupi, dok se Adnan Aličajić i Julian Lauer penju na tribine i u stalnoj su vezi sa svojim šefom.![]()
Barba halali sto smo sumnjali.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Jbt , znao sam da ga primaš ali čak trojicu pozada? Wow!
Glory Glory Man United
-
Marokanci58
- Postovi: 660
- Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
- Lokacija: Gračanica
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Trenutno je plan da pocnemo sa Dzekom i Jovom u prvih 11.
Haris ce vjerovatno uci u drugom poluvremenu. Izgleda da kockar gura All in i da ganjamo pobjedu.
Haris ce vjerovatno uci u drugom poluvremenu. Izgleda da kockar gura All in i da ganjamo pobjedu.
-
Coolpanda24
- Postovi: 3175
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Mene ne bi iznenadilo uopšte, mislim da je Demir u psihičkoj banani, pa da će ga Barba malo poštediti.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Nisam fan toga iskreno. Demir radi dosta prljavog posla za ekipu i potreban je u prvih 11. Dva sidraša nemaju šta tražiti skupa na terenu, nije 1970. godina.
Online
Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google Adsense [Bot], Jurica95, kouadio, Mataruge, MiranGlasnic, Proximic, Shevko, tuzlanskinacin i 68 gostiju.





