Reprezentacija Njemačke - Elf

Moderatori/ce: Monolog,ribery,_dreamer_,hammers,geronimo

Šta očekujete od Elfa na SP 2022

1) da bude prvak
11
16%
2) polufinale minimum
14
20%
3) proći će grupu i dalje je sve moguće
11
16%
4) ispadaju u grupi ( za švabomrzce)
34
49%
 
Ukupno glasova: 70

Avatar
coelho41
Postovi: 15705
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la coelho41 » 11 jun 2026, 14:52

qaa18 je napisao/la:
06 jun 2026, 12:59
Pitanje ide u smjeru novinarskih prica kojima se Bosni spocitava da ima igrace koji nisu rodjeni u BiH,
Nemam ja problem s Nijemcima, samo s razlicim arsinima!
Evo ti odgovor

slika

Avatar
effe_sa
Postovi: 7603
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la effe_sa » 14 jun 2026, 14:41

Danas protiv Curacaoa Elf naravno favorit. I naravno jasno je da Njemačka ako ubjedljivo pobijedi to odmah stvara euforiju i svakoj ranijoj ekipi Njemačke na velikim takmičenjima je mnogo značilo. Često je uvjerljiv početak na kraju značio finale ili i samu titulu. Ima ova reprezentacija mana, ali i itekako kvaliteta. I uvijek ću ponoviti i mnogo lošije postave Elf-a su dolazile do kraja (jedan od primjera SP 2002. godine). Zasrali su Nijemci zadnja dva mundijala, ali opet ko kaže da ne mogu do kraja bliži je da će pogriješiti... :) Minus je u postavi Sane i ranije sam o tome govorio, a veliki minus je i izostanak Karla. Karl je taj x faktor, on bi dosta značio i takvog tipa igrača u timu nema. Ako Sane sviju razuvjeri, onda mislim da bi to išlo glat do kraja. I vidjet ćemo kako će sve za Neuera teći i kako će se sve to oko njega i Baumanna na ekipu odraziti.

Inače različite su prognoze pred utakmicu dok npr Effenberg prognozira 2:0, bilo je onih poput poznatog novinara Bild-a Draxlera koji je prognozirao 10:0. Neki su u medijima upozorili da se Elf-u ne desi ono kao Švicarskoj sinoć, a C. Kramer (prvak iz 2014. i stručni analitičar za ZDF) je za ovo rekao: Nema šanse.
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Kaunas
Postovi: 13511
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la Kaunas » 14 jun 2026, 18:04

15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
tiketoke
Postovi: 488
Pridružen/a: 28 mar 2025, 15:01
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la tiketoke » 14 jun 2026, 18:06

slika

Kako ova slika lijepo izgleda ,podsjeca na 2014tu, kada je tim bio ispunjen igračima Bayerna i Borussie , oba tima su igrala fudbal života nekih 2 godine do pred sami mundijal.

Steta sto nema Karla , ogromna steta ,umjesto ove panjine iz Istanbula ,jos bi bolje to izgledalo.

Mislim da ce Julian usput skontat da je neupotrebljiv i naći već nekog da to popuni.

Avatar
tiketoke
Postovi: 488
Pridružen/a: 28 mar 2025, 15:01
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la tiketoke » 14 jun 2026, 19:26

Katastrofa, bezidejno , bez ikakve oŝtrine u napadu.
Havertz i Sane , teski panjevi, nigdje ih nema, zabijeni negdje oko aut linije. Totalno neupotrebljivi.

Na klupi Woltemade, makar bi bio prisutan u 16 sa svoja dva metra , ove dvojice nema nigdje. Ni u 16 ni ispred 16

Grupu ce proci samo zato sto su dovoljna 3 boda za prolaz

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8516
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la muhamedhulk » 14 jun 2026, 19:31

sramota je primiti gol od ovih ali... "danas svako igra lopte" :mrgreen: linijom manjeg otpora.
ne sumnjam u pobjedu danas a i prvo mjesto mi je nekako za ocekivati.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Bayo
Postovi: 2008
Pridružen/a: 13 avg 2019, 10:49
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la Bayo » 14 jun 2026, 19:35

Odozada, frajeri igraju bez desne strane a ni ostale su tu samo da popune broj...

Kaunas
Postovi: 13511
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la Kaunas » 14 jun 2026, 19:37

Morat ce Nagy posegnut za mrskim mu Undavom da mu spasi dupe
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
tiketoke
Postovi: 488
Pridružen/a: 28 mar 2025, 15:01
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la tiketoke » 14 jun 2026, 19:52

Kaunas je napisao/la:
14 jun 2026, 19:37
Morat ce Nagy posegnut za mrskim mu Undavom da mu spasi dupe
Woltemade prije

Ovo je bukvalno negledljivo, masu putu Wirtz ima otvoren pred sobom nema kome da ubaci loptu pred gol ergo --- nema žive duše pred golom

Havertz i crna panjina napolje
Woltemade i bilo ko drugi ko ima dvije zdrave unutra

Dobili bi 8-1

Avatar
Arvid
Postovi: 24103
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la Arvid » 14 jun 2026, 19:59

coelho41 je napisao/la:
11 jun 2026, 14:52
qaa18 je napisao/la:
06 jun 2026, 12:59
Pitanje ide u smjeru novinarskih prica kojima se Bosni spocitava da ima igrace koji nisu rodjeni u BiH,
Nemam ja problem s Nijemcima, samo s razlicim arsinima!
Evo ti odgovor
slika
wtf šta je priča Waldemara Antona :rol:
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
dirkules
Postovi: 4158
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la dirkules » 14 jun 2026, 20:02

Borussia Deutschland :D

Drugo poluvrijeme treba testirati druge opcije na desnom krilu umjesto Sanea, čovjek bez pozitivne akcije protiv ovakvog protivnika. Konstantna izolacija mu na krilu, ovakav sistem njegovom profilu najbolje odgovara, a on iz lošije u lošiju odluku. Šteta za Karla, pored ovakvog Sanea starter nije teško biti.
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Kaunas
Postovi: 13511
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la Kaunas » 14 jun 2026, 20:08

dirkules je napisao/la:
14 jun 2026, 20:02
Borussia Deutschland :D

Drugo poluvrijeme treba testirati druge opcije na desnom krilu umjesto Sanea, čovjek bez pozitivne akcije protiv ovakvog protivnika. Konstantna izolacija mu na krilu, ovakav sistem njegovom profilu najbolje odgovara, a on iz lošije u lošiju odluku. Šteta za Karla, pored ovakvog Sanea starter nije teško biti.
Ide Leweling tu vjerovatno
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
dirkules
Postovi: 4158
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la dirkules » 14 jun 2026, 20:09

Kaunas je napisao/la:
14 jun 2026, 20:08
dirkules je napisao/la:
14 jun 2026, 20:02
Borussia Deutschland :D

Drugo poluvrijeme treba testirati druge opcije na desnom krilu umjesto Sanea, čovjek bez pozitivne akcije protiv ovakvog protivnika. Konstantna izolacija mu na krilu, ovakav sistem njegovom profilu najbolje odgovara, a on iz lošije u lošiju odluku. Šteta za Karla, pored ovakvog Sanea starter nije teško biti.
Ide Leweling tu vjerovatno
Runner iza protivničke linije, odgovorniji u defanzivnim zadacima, treba ga bacit u vatru.

Edit:

Ovo je bitno Musiali za samopouzdanje, još Wirtzulja da zabije.
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17929
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la Omerbavarac » 14 jun 2026, 20:28

Gledaj nehljebara sta promasi. :yawn:
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
dirkules
Postovi: 4158
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la dirkules » 14 jun 2026, 20:28

Ma ovaj čovjek ima neki sihr, drugog objašnjenja nema :rol:
Zadnja izmjena: dirkules, dana/u 14 jun 2026, 20:28, ukupno mijenjano 1 put.
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Kaunas
Postovi: 13511
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la Kaunas » 14 jun 2026, 20:28

dirkules je napisao/la:
14 jun 2026, 20:09
Kaunas je napisao/la:
14 jun 2026, 20:08
dirkules je napisao/la:
14 jun 2026, 20:02
Borussia Deutschland :D

Drugo poluvrijeme treba testirati druge opcije na desnom krilu umjesto Sanea, čovjek bez pozitivne akcije protiv ovakvog protivnika. Konstantna izolacija mu na krilu, ovakav sistem njegovom profilu najbolje odgovara, a on iz lošije u lošiju odluku. Šteta za Karla, pored ovakvog Sanea starter nije teško biti.
Ide Leweling tu vjerovatno
Runner iza protivničke linije, odgovorniji u defanzivnim zadacima, treba ga bacit u vatru.

Edit:

Ovo je bitno Musiali za samopouzdanje, još Wirtzulja da zabije.
S obzirom na tvrdoglavost selektora, necu se iznenadit ako bude trpio Sanea, isto kao i Havertza.

Edit: evo vidis, uvodi Undava al Havertz i dalje u igri. :salut:
Zadnja izmjena: Kaunas, dana/u 14 jun 2026, 20:29, ukupno mijenjano 1 put.
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
sljivo
Postovi: 13798
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la sljivo » 14 jun 2026, 20:28

daboga ispqli u grupu samo zbpg forsiranja sanea

Avatar
tiketoke
Postovi: 488
Pridružen/a: 28 mar 2025, 15:01
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la tiketoke » 14 jun 2026, 20:29

Steta sto ovo nije ljeto one godine kad je pokidao ACL
Barem bi bili mirni sad

Avatar
dirkules
Postovi: 4158
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la dirkules » 14 jun 2026, 20:32

Kaunas je napisao/la:
14 jun 2026, 20:28
dirkules je napisao/la:
14 jun 2026, 20:09
Kaunas je napisao/la:
14 jun 2026, 20:08


Ide Leweling tu vjerovatno
Runner iza protivničke linije, odgovorniji u defanzivnim zadacima, treba ga bacit u vatru.

Edit:

Ovo je bitno Musiali za samopouzdanje, još Wirtzulja da zabije.
S obzirom na tvrdoglavost selektora, necu se iznenadit ako bude trpio Sanea, isto kao i Havertza.
Havertza nekako razumijem, mada je i on na "tankom ledu", nema kretnje napadača killera i ne daje opasnost u šesnaestercu kao Undav i Wolte što je potrebno na ovim turnirskim takmičenjima. Daje on neke kvalitete, povlači se među linijama, defanzivni posao će odradit, ali...

Najgore za Sanea što je jedino ljevonogo krilo u roster a ovakav sistem je kao izmišljen za taj profil.
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Avatar
tiketoke
Postovi: 488
Pridružen/a: 28 mar 2025, 15:01
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la tiketoke » 14 jun 2026, 20:33

Ermedin Demirovic bi mi igrao u ovom timu ispred Leroy Sanea.

Odgovori

Natrag na “Bundesliga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []