Chelsea FC
Moderatori/ce: Monolog,ribery,_dreamer_,hammers,geronimo,rio_Ferdy88
Re: Chelsea FC
Izgleda Kukurelja i Enco prvi koji odlaze,haj za ovog prvog i nije neki zal,al za Encom vec jest,al jbg da se izborila liga prvaka mozda bi i ostao..
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!
Re: Chelsea FC
Sve zavisi ko je zamjena, imamo Hata kao zamjenu za Kukua i to je vrh, ako bude Wharton ili neko tog kvaliteta nije mi zao ni Enca, zasluzio je nek ide hvala mu za sve.
- wadethegreat
- Postovi: 7843
- Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
- Kontakt:
Re: Chelsea FC
RIP Bobby.
- wadethegreat
- Postovi: 7843
- Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
- Kontakt:
Re: Chelsea FC
Bogami Real hoce Joao Nevesa.
Mozda Enzo opet grb bude ljubio
Mozda Enzo opet grb bude ljubio
- wadethegreat
- Postovi: 7843
- Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
- Kontakt:
Re: Chelsea FC
Boehly Nece vise biti chairman od sljedece godine.
Re: Chelsea FC
Nevjerovatno mirno, ne povezujemo se doslovno ni s kim, ono sto i napisu Fabrizio demantuje u 48h. Jedva cekam da vidim sta ce dovesti, ali ovo sta osrednji klubovi traze zaista nije normalno. Wharton 105 mil, Anderson i vise od toga, Scott 80, Rogers oko 100... bolesno u kakvom svijetu zivimo, Brighton odbio dva puta za van Heckea i to jedna ponuda 70 mil. Cekat ce se sigurno 1. jul zbog knjiga, bas ce mi biti zanimljivo koga ce juriti, kako li ce oni u upravi dogovoriti provjerene igrace, pa oni ne mogu talente dovesti za ispod 40 mil. Oni su ovo njesra koje se danas desava na trzistu i napravili
- wadethegreat
- Postovi: 7843
- Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
- Kontakt:
Re: Chelsea FC
Ma vjerujem da sa Alonsom suzavaju krug meta I ide napad kad se otvori.
Plus on mora vidjeti ko mu se svidja ko ne.
Acheampong ostaje sto je ogroman korak napokon da neko Vidi potencijal…
Ne Treba zaboraviti Quendu I Barça po meni od ovih 5 sto su odavno dovedeni najbolja pojacanja.
Barco je po meni veliki potencijal Ali Quenda je level iznad.
Samo da ga povrede zaobidju.
Mislim da se Alonsu BAs svidjeti s obzirom da jednako dobro igra krilo I wingbacka.
Mada nije htio u United navodno da ne bi igrao beka….
Ali u Alonsovom sistemu jedan wingback BAs ide naprijed I Obicno imaju jak GA.
Sve Zavisi od formacije jedva cekam da vidim sta je isplanirao.
Plus on mora vidjeti ko mu se svidja ko ne.
Acheampong ostaje sto je ogroman korak napokon da neko Vidi potencijal…
Ne Treba zaboraviti Quendu I Barça po meni od ovih 5 sto su odavno dovedeni najbolja pojacanja.
Barco je po meni veliki potencijal Ali Quenda je level iznad.
Samo da ga povrede zaobidju.
Mislim da se Alonsu BAs svidjeti s obzirom da jednako dobro igra krilo I wingbacka.
Mada nije htio u United navodno da ne bi igrao beka….
Ali u Alonsovom sistemu jedan wingback BAs ide naprijed I Obicno imaju jak GA.
Sve Zavisi od formacije jedva cekam da vidim sta je isplanirao.
-
RobertHrkac555
- Postovi: 2728
- Pridružen/a: 10 jan 2022, 15:45
- Kontakt:
Re: Chelsea FC
Samo da se ne upecaju na neke world cup wondere (ala Chicharito i sl.).
Treba pametan scouting uraditi.
Treba pametan scouting uraditi.
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari
Re: Chelsea FC
Bilo here we go, prvi veliki posao, nadam se i da ce otici Gusto, Hato ide u prvu postavu
Re: Chelsea FC
Kukurelja je olako prodat ne znam koji je razlog,nismo uzeli ni mnogo novca,ne znam jos jedan cudan potez uprave,vrlo drag igrac svima u poslednje vreme.
Re: Chelsea FC
Ja ne mislim da je olako prodat, jednostavno se ti u nekim situacijama vise ne pitas jer ti nece igraci da se vracaju na pocetak projekta 60 mil eura je vraceno ulozeno za lijevog beka.
Enzo ce takodje otici, ja jedva cekam da vidim sta cemo pojuriti. Mada nezz dal ustvari jedva cekam il me strah.
Enzo ce takodje otici, ja jedva cekam da vidim sta cemo pojuriti. Mada nezz dal ustvari jedva cekam il me strah.
Re: Chelsea FC
Mislim da je otišao za malo para.
Možda je popust dogovoren da bi se doveo Arda.
Možda je popust dogovoren da bi se doveo Arda.
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari
Re: Chelsea FC
Ako će napokon stati uz trenera kao što su rekli za Xabiija i njegovu listu želja onda jedva čekamo, a ako bude da opet transfer politiku vode Winstanley, Shields i ostali diletanti onda piši propalo.IQ200 je napisao/la: ↑14 jun 2026, 18:52Ja ne mislim da je olako prodat, jednostavno se ti u nekim situacijama vise ne pitas jer ti nece igraci da se vracaju na pocetak projekta 60 mil eura je vraceno ulozeno za lijevog beka.
Enzo ce takodje otici, ja jedva cekam da vidim sta cemo pojuriti. Mada nezz dal ustvari jedva cekam il me strah.
Re: Chelsea FC
Steta ako je istina nakon dugo vremena smo imali "postenog" lijevog beka
- BocaJuniors1905
- Postovi: 5189
- Pridružen/a: 17 avg 2019, 23:20
- Kontakt:
Re: Chelsea FC
Daćemo vam Kambijaza za 50 miliona eura 
MANIJACI JUG 1987
MI SMO ONI ŠTO NE DAJU NA SVOJE!
MI SMO ONI ŠTO NE DAJU NA SVOJE!
Re: Chelsea FC
Ma kupit cemo mi neku no name oyebinu za 90 milki
- superFrankie
- Postovi: 2392
- Pridružen/a: 20 mar 2025, 17:03
- Kontakt:
Re: Chelsea FC
Ne bih rekao da je olako. 60m eura za beka koji ima 28 godina i koji je bio u padu forme nije malo. Ne treba zaboraviti da mu ugovor istice za dvije godine a jos je izrazio želju da se vrati u Španiju
Re: Chelsea FC
Zavisi. On je bio jedan od najboljih igrača Španije na prošlom Evropskom prvenstvu. Ako to ponovi sada, mogla mu je cijena dodatno porasti.
Osim toga, logično je da uzmeš više para nego što si dao Brightonu, za igrača koji je u najboljim godinama i koji ima ugovor još 3 godine.
Ali eto, zajebali smo ih za Hazarda, pa vjerovatno sad nisu htjeli dati više.
Osim toga, logično je da uzmeš više para nego što si dao Brightonu, za igrača koji je u najboljim godinama i koji ima ugovor još 3 godine.
Ali eto, zajebali smo ih za Hazarda, pa vjerovatno sad nisu htjeli dati više.
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari
- wadethegreat
- Postovi: 7843
- Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
- Kontakt:
Re: Chelsea FC
Barcola se sad bas spominje.
Ne znam sta da mislim sve lik ima a zavrsnicu nema nesto poznato
Cucurelli hvala sretno.
Ne znam sta da mislim sve lik ima a zavrsnicu nema nesto poznato
Cucurelli hvala sretno.
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.


