Vico Zeljković

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
bromazepam
Postovi: 386
Pridružen/a: 28 sep 2024, 12:21
Lokacija: Partizanska 2
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la bromazepam » 15 jun 2026, 00:35

19vendetta87 je napisao/la:
15 jun 2026, 00:29
Ovaj nijednu crkvu do sada nije promasio, jos svaki put naglasi da je tu "među svojima". :urnebes:
Primitivčina seljačka kao i cijela mu porodica.
Santos sa Tušnja

Avatar
Ghuraba
Postovi: 6115
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la Ghuraba » 15 jun 2026, 00:41

Da je Bosnjak, musliman na celu saveza i da je na slican nacin posjetio neku dzamiju u Kanadi, 60% Bosnja bi ga pljuvalo i kritikovalo zbog tog postupka (uz standardnu spiku: vjeri nije mjesto u sportu), a 30% bi pisalo da se to nije trebalo raditi jer je ovo multinacionalna reprezentacija i slicne gluposti. Jednostavno, narod bez mozga i kicme.

Avatar
soccerfan
Postovi: 9871
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la soccerfan » 15 jun 2026, 02:54

Ghuraba je napisao/la:
15 jun 2026, 00:41
Da je Bosnjak, musliman na celu saveza i da je na slican nacin posjetio neku dzamiju u Kanadi, 60% Bosnja bi ga pljuvalo i kritikovalo zbog tog postupka (uz standardnu spiku: vjeri nije mjesto u sportu), a 30% bi pisalo da se to nije trebalo raditi jer je ovo multinacionalna reprezentacija i slicne gluposti. Jednostavno, narod bez mozga i kicme.
Covjek se moli Bogu.
Nek se svako moli kako mu je volja.
Neko u crkvi neko u džamiji.
To je privatna stvar i nije tema za diskusiju
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
Ghuraba
Postovi: 6115
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la Ghuraba » 15 jun 2026, 03:26

soccerfan je napisao/la:
15 jun 2026, 02:54
Ghuraba je napisao/la:
15 jun 2026, 00:41
Da je Bosnjak, musliman na celu saveza i da je na slican nacin posjetio neku dzamiju u Kanadi, 60% Bosnja bi ga pljuvalo i kritikovalo zbog tog postupka (uz standardnu spiku: vjeri nije mjesto u sportu), a 30% bi pisalo da se to nije trebalo raditi jer je ovo multinacionalna reprezentacija i slicne gluposti. Jednostavno, narod bez mozga i kicme.
Covjek se moli Bogu.
Nek se svako moli kako mu je volja.
Neko u crkvi neko u džamiji.
To je privatna stvar i nije tema za diskusiju
Fulas poentu mog posta. Ja se nisam dotakao njegove vjere, apsolutno me ne zanima gdje doticni ide i u sta vjeruje, niti smatram da se treba osvrtati na ovo njegovo. Poenta je da bi Bosnjaci popljuvali svoje, jer uvijek imaju potrebu da se nekom opravdaju i dodvore, a i realno dobar dio Bosnjaka ne podosi nista muslimansko. Zato u ovom slucaju niko ne smije Vici da napise 'sta ces tu, nisi pop da obilazis crkve, ti predstavljas nas savez' ili tako neke gluposti. Em ne smiju, em ni ne misle da to trebaju napisati jer su tu max tolerantni, ali bi svog oprali kroz sve vode svijeta.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 12783
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la alan_kardec » 15 jun 2026, 10:29

Ne treba praviti slučaj tamo gdje ga nema i ne treba izmišljati stvari...
Sa druge strane, ja se nešto ne sjećam da su Bošnjaci niti bilo ko drugi napali Dedića kad je uradio to sa tvog avatara (na majici ispod dresa napisao čestitku povodom početka Ramazana, ili tako nešto....) tako da nema potrebe da izmišljaš...
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
DamirT
Postovi: 30902
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la DamirT » 15 jun 2026, 11:00

A sta se uopste desilo, moze li neko reci?
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

napapijri1987
Postovi: 1107
Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la napapijri1987 » 15 jun 2026, 11:05

DamirT je napisao/la:
15 jun 2026, 11:00
A sta se uopste desilo, moze li neko reci?
Nista. Otisao coek u crkvu. Znas kakvi su Srbi. Kad se rodis ides u crkvu da te krste i jos nesto ( o tome necemo). Nakon toga svaki put kada ne znas sta da mislis o nekoj temi odes opet u crkvu da ti pop kaze sta i kako da mislis.
Problem je kada se to objavljuje javno a ti si javna licnost. Lagano ustedis 30k i idi po svijetu hodaj i obilazi crkve a ne ovako. Otisao si sa reprezentacijom i ti jedini kao predsjednik saveza furas tu neku vjeru.
Ali Srbi su takvi.

izdzezveubrazil
Postovi: 3323
Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la izdzezveubrazil » 15 jun 2026, 11:06

Od milion stvari koje možete uzeti da ga kritikujete, problem što je u crkvu otišao.

SanaBosna
Postovi: 1360
Pridružen/a: 10 jun 2017, 12:54
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la SanaBosna » 15 jun 2026, 11:09

izdzezveubrazil je napisao/la:
15 jun 2026, 11:06
Od milion stvari koje možete uzeti da ga kritikujete, problem što je u crkvu otišao.
Ni ja ne vidim u cemu je problem nek radi sta hoce, i da je neki nas osao u Dzamiju isto nebi bio problem.

Avatar
lisander
Postovi: 3175
Pridružen/a: 25 feb 2009, 19:43
Lokacija: velika zabacenost
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la lisander » 15 jun 2026, 14:25

SanaBosna je napisao/la:
15 jun 2026, 11:09
izdzezveubrazil je napisao/la:
15 jun 2026, 11:06
Od milion stvari koje možete uzeti da ga kritikujete, problem što je u crkvu otišao.
Ni ja ne vidim u cemu je problem nek radi sta hoce, i da je neki nas osao u Dzamiju isto nebi bio problem.
Ma pusti hadalje,kad neko naš ode na džumu vatromet ispaljuju ovaj otišao u srpsku crkvu kao da je lično otišao Draži na mezar

Avatar
Principatus
Postovi: 9466
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la Principatus » 15 jun 2026, 14:34

Covjece ovdje moras paziti, samo citanje nekih komentara moze da ti obori IQ za 20 poena.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Drum
Postovi: 1288
Pridružen/a: 12 maj 2023, 18:37
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la Drum » 15 jun 2026, 14:42

Haj sto se nakace na Dzeku zbog jelke i kapica, al da ce Srbinu i pravoslavcu odlazak u crkvu biti dlaka u jajetu ...

Boze sacuvaj ...

19vendetta87
Postovi: 10268
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la 19vendetta87 » 15 jun 2026, 14:44

Drum je napisao/la:
15 jun 2026, 14:42
Haj sto se nakace na Dzeku zbog jelke i kapica, al da ce Srbinu i pravoslavcu odlazak u crkvu biti dlaka u jajetu ...

Boze sacuvaj ...
Nije se niko naklatio nekom sto ide u crkvu, njegova privatna stvar, neka radi sta hoce, ali gdje je potreba da naglasavas "tu sam među svojima", dok si otisao s reprezentacijom na SP?
Jel se on to u hotelu ne osjeća "među svojima"?
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

Edincapitano
Postovi: 1655
Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la Edincapitano » 15 jun 2026, 14:46

napapijri1987 je napisao/la:
15 jun 2026, 11:05
DamirT je napisao/la:
15 jun 2026, 11:00
A sta se uopste desilo, moze li neko reci?
Nista. Otisao coek u crkvu. Znas kakvi su Srbi. Kad se rodis ides u crkvu da te krste i jos nesto ( o tome necemo). Nakon toga svaki put kada ne znas sta da mislis o nekoj temi odes opet u crkvu da ti pop kaze sta i kako da mislis.
Problem je kada se to objavljuje javno a ti si javna licnost. Lagano ustedis 30k i idi po svijetu hodaj i obilazi crkve a ne ovako. Otisao si sa reprezentacijom i ti jedini kao predsjednik saveza furas tu neku vjeru.
Ali Srbi su takvi.
Da nije do Vice i dalje bi Luxemburg pravio nam djecu.

Daleko najbolji nas predsjenik ikad.

Avatar
DoSmrtiOdani87
Postovi: 676
Pridružen/a: 06 okt 2025, 19:23
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la DoSmrtiOdani87 » 15 jun 2026, 14:48

Pricamo o covjeku koji je pisao status da borcu ne treba titula jer Bosna nije njihova drzava. Sta zna bosnjo, pamcenje kao u ribice.
OSNOVALA PARTIJA, PODRŽALA ČARŠIJA

Edincapitano
Postovi: 1655
Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la Edincapitano » 15 jun 2026, 14:50

DoSmrtiOdani87 je napisao/la:
15 jun 2026, 14:48
Pricamo o covjeku koji je pisao status da borcu ne treba titula jer Bosna nije njihova drzava. Sta zna bosnjo, pamcenje kao u ribice.
Isti covjek je tvom klubu napravio travnjak od milion maraka a igrate kao amateri.

Avatar
Madal
Postovi: 5994
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la Madal » 15 jun 2026, 14:56

Ghuraba je napisao/la:
15 jun 2026, 00:41
Da je Bosnjak, musliman na celu saveza i da je na slican nacin posjetio neku dzamiju u Kanadi, 60% Bosnja bi ga pljuvalo i kritikovalo zbog tog postupka (uz standardnu spiku: vjeri nije mjesto u sportu), a 30% bi pisalo da se to nije trebalo raditi jer je ovo multinacionalna reprezentacija i slicne gluposti. Jednostavno, narod bez mozga i kicme.
Netacno i lazes i to gnjusno.
Nasi su za Bajram isli i u Kaunasu pred utakmicu, cesto i sad idu na dzume ako ih potrefi, nisam nista ruzno citao niti ima tome prostora.
Jednako je bolesno pljuvati Vicu sto crkve obilazi.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

Avatar
DoSmrtiOdani87
Postovi: 676
Pridružen/a: 06 okt 2025, 19:23
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la DoSmrtiOdani87 » 15 jun 2026, 14:59

Edincapitano je napisao/la:
15 jun 2026, 14:50
DoSmrtiOdani87 je napisao/la:
15 jun 2026, 14:48
Pricamo o covjeku koji je pisao status da borcu ne treba titula jer Bosna nije njihova drzava. Sta zna bosnjo, pamcenje kao u ribice.
Isti covjek je tvom klubu napravio travnjak od milion maraka a igrate kao amateri.
Ovdje imamo skolski primjer balije.
OSNOVALA PARTIJA, PODRŽALA ČARŠIJA

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11449
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 15 jun 2026, 15:05

Edincapitano je napisao/la:
15 jun 2026, 14:50
DoSmrtiOdani87 je napisao/la:
15 jun 2026, 14:48
Pricamo o covjeku koji je pisao status da borcu ne treba titula jer Bosna nije njihova drzava. Sta zna bosnjo, pamcenje kao u ribice.
Isti covjek je tvom klubu napravio travnjak od milion maraka a igrate kao amateri.
Čuj on napravio, jel iz svog džepa dao :urnebes:
Uzeo i proslijedio sredstva koje mu je europska fudbalska organizacija dala.
PS. čisto da napomenem da su i tu bile malverzacije, pa su se slojevi ispod same trave stavili upitne kvalitete, jer se koristio drobljeni kamen, pa imamo fleke razne po terenu i ostale pizdarije.
E čuj, ONO NAPRAVILO :rol:
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Drum
Postovi: 1288
Pridružen/a: 12 maj 2023, 18:37
Kontakt:

Re: Vico Zeljković

Post Postao/la Drum » 15 jun 2026, 15:08

DoSmrtiOdani87 je napisao/la:
15 jun 2026, 14:48
Pricamo o covjeku koji je pisao status da borcu ne treba titula jer Bosna nije njihova drzava. Sta zna bosnjo, pamcenje kao u ribice.
Dobro, te vase lokal-navijacke ostavite po strani dok ne krene jos jedna sezona cirkusa u vidu bh lige.

Vico je i zbog Barbareza kopirao Dodika u stavovima, pa se sam sebi pokenjao u usta kada je skontao da ce ostati upamcen po neviđenim blamazama-od stancanja selektora i afera u vezi istih, do nikada gorih rezultata reprezentacije od 95e. ..

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: HariTz, rossonero85, Sheyi, SHZ82 i 33 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []