Barisic je Ramos za Katica, vidis gdje igra Barisic a gdje igra Katic, da nije se povredio prije baraza, sigurno bi gledali tandem Barisic - Tarik.Bosniacum Lilium je napisao/la: ↑15 jun 2026, 12:22nemoj zaboravit barasica mislim da on sada vrijedi 4MEdincapitano je napisao/la: ↑15 jun 2026, 11:35Svaka mu cast za baraz i ciklus za SP, cak i evo tekma protiv Kanade ali je strasno limitiran igrac.
Poslje SP, pod hitno ili vracati Anela ili dati Celiku/Kospi sansu da napravimo vrhunski tandem s Tarikom, ne mozemo igrati s jednim stoperom u 2026oj koji ne zna dva pasa sastaviti![]()
Nikola Katić
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
Edincapitano
- Postovi: 1658
- Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
- Kontakt:
Re: Nikola Katić
Re: Nikola Katić
Edine guzis li ti sta, vidim od jutros si u akciji pljuvanja svega
I found freedom. Losing all hope was freedom.
Re: Nikola Katić
I found freedom. Losing all hope was freedom.
Re: Nikola Katić
Nije teško biti covjek i sacekati da se covjek pomoli:
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....
Re: Nikola Katić
Smjesan igrac.....valjda se Dedo probije do LN.....
Online
Trenutno korisnika/ca: AnelMid, enobarca, Google [Bot], nebeskasila, perodeformero, Sport90, tiketoke i 91 gost.

