Ma nije moguće, pa zar se u klubu nešto radi?BiHSportman je napisao/la: ↑15 jun 2026, 12:46Pripreme u Sloveniji. Navodno igramo protiv Shakhtara i Dinama iz Zagreba?
Kako volim što većina nema pojma pa samo gluposti pišu ovdje.
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
Ma nije moguće, pa zar se u klubu nešto radi?BiHSportman je napisao/la: ↑15 jun 2026, 12:46Pripreme u Sloveniji. Navodno igramo protiv Shakhtara i Dinama iz Zagreba?

Imamo trenera, imamo i igrače. Dobili su produženi odmor.MoSaZeLjo1921 je napisao/la: ↑15 jun 2026, 14:13Ovo je stvarno jadno i amaterski.Što kaže Nedo sinoć, od derbija se samo objavljuju historijske objave i zahvale igračima koji napustaju klub, izuzev Mufte i Krpića, svima im Grbavica daleko bila.Sve i da su pripreme pomjerene zbog pomjeranja lige, to je 12,13 dana do početka istih, trenera nemamo, kako će se i pregovarati s nekim igračima kad trener nije imenovan.Izgleda da smo došli do toga da se klub vodi preko Zooma,Skype i ostalih aplikacija.Nadam se da znaju šta rade i da će me demantovati, ali po mom mišljenju već se kasni...
Sezona pocinje osmog avgusta,umjesto prvog,za to je pocetak priprema odgodjen za sedam dana.
Tuna i Tana te pozdravljaju.
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.