Meni je i Mikić sasvim ok riješenje, plus Agyekum koji bi mogao biti jako dobar fit, ali hajde ipak da sačekamo za njega.Seipronto je napisao/la: ↑15 jun 2026, 14:27Cimi nije na svom nivou a što se tiče priprema nema se šta čekati, Evropa je za mjesec, nije normalno da neko debituje u tim utakmicama, još nam Carlos ode što znači da smo trenutno tehnički bez špica, jedino što iole djeluje kao solidno pojačanje je ovaj bek Kosi iz slovenske ligeGospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑15 jun 2026, 14:23Elezi, Renato, Ljajić, Cimirot, Beganović, Kuprešak, plus bit će još dosta dolazaka, nisu ni krenule pripreme kako treba..Seipronto je napisao/la: ↑15 jun 2026, 14:17Iskreno hastra me kako loše stojimo što se tiče kadra, u prvom Zekinom mandatu smo bili duplo jači, imali igrače kao Gulija, Lulića, Pavičića, Bubanju, Đorđevića itd koji su nivo iznad naše kukuruz lige, sad čovjek mora raditi sa neprovjerenim imenima iz druge hrvatske lige, jedino su nam Elezi, Renato i Beganović provjereni, ostalo truba.
Ako se ne dovedu barem 2 kapitalca ne vidim da možemo bolje od trećeg mjesta a u Europi dalje od drugog pretkola...
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
- GospodinIzSarajeva
- Postovi: 11450
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka
-
SamoIzrekno
- Postovi: 50
- Pridružen/a: 23 apr 2026, 16:50
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ma Cimi je propao životom iskreno.. a odavno nismo imali ovako loš kadar, Zrinjski i borac su do sada vec doveli 4-5 dobrih igrača koji ce bit standardni a mi 2.hnl i Sloveniju
Real je za 6-7 dana predstavio trenera i haman 10 igrača, ne kažem i glupo je poredit Sarajevo i Real, a poenta je što veliki klubovi uveliko mjesecima prije pregovaraju s igračima i onda na pripremama imaju tu ekipu koju su planirali. Kod nas dodju polovnjaci i 2 kapitalca sedmicu pred evropu, to ne može uigrat klopp i gvardiola zajedno
-
bordobijeli
- Postovi: 18305
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Jojj samo kukate .
- GalileoGalilei
- Postovi: 2817
- Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Kakav loš kadar? Zadržali smo kostur, moraće se neko prodati, ali mislim da će ostati većina igrača. Na ovu ekipu imaš Kosija, Mikića, Agyekuma i Caraballa. Spominje se i Mašović. Tu su Gojković, Ristovski, Elezi, Kuprešak, Beganović, Banić, Cimirot, Kyeremeh, Menalo, Živković, Ivanišević, Telalović.
Daleko je to od loše ekipe, Zeka iz njih može izvući dosta toga. Ne možeš sve dobre igrače dovesti za pet dana.
Daleko je to od loše ekipe, Zeka iz njih može izvući dosta toga. Ne možeš sve dobre igrače dovesti za pet dana.
Re: FK Sarajevo
Mislim da je jedini problem što će nam napadač ko god bio imati samo par treninga s ekipom prije prve utakmice zato sam volio da je Carlos ostao bar do kraja registracija al' ne znam kako to s Kinom ide pa je možda i morao ranije. Ovako na prvu mi djeluje da bi Galešić mogao biti prijatno iznenađenje al' teren je mjera.
Mikiću bar zbog one minijature protiv CP vrijedi dati šansu, možda nema u nogama al' u glavi ima 100%.
Mikiću bar zbog one minijature protiv CP vrijedi dati šansu, možda nema u nogama al' u glavi ima 100%.
- GalileoGalilei
- Postovi: 2817
- Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Zaboravio sam i Galešića, a i Miškovića. Dobru ekipu mi imamo, drugo je to što je dosta igrača sklonio Mario, previše rotirao i što nije bilo igre, pa niko nije došao do izražaja. Ja od Menala prvog očekujem zaokret u formi, ostale da i ne spominjem.
Re: FK Sarajevo
Imamo sada dosta veznjaka koji nisu klasične šestice, osmice, desetke nego imaju malo širi arsenal, box to box što bi rekli al' da bi takav igrač mogao da bude koristan 50% je kondicioni trener. Nadam se da nećemo ispuhati do 60' kao protiv Craiove.
Re: FK Sarajevo
Kostur za treće mjesto, zašto se tješite i pravite mitove, na kraju krajeva dovoljno govori naša cijena na Transfermarktu, prije godinu bili 11 miliona eura sad ni 8 mil, značajan pad kvalitetaGalileoGalilei je napisao/la: ↑15 jun 2026, 14:49Kakav loš kadar? Zadržali smo kostur, moraće se neko prodati, ali mislim da će ostati većina igrača. Na ovu ekipu imaš Kosija, Mikića, Agyekuma i Caraballa. Spominje se i Mašović. Tu su Gojković, Ristovski, Elezi, Kuprešak, Beganović, Banić, Cimirot, Kyeremeh, Menalo, Živković, Ivanišević, Telalović.
Daleko je to od loše ekipe, Zeka iz njih može izvući dosta toga. Ne možeš sve dobre igrače dovesti za pet dana.
Re: FK Sarajevo
Spic
Turkes, ristic, onaj iz osjeka plus sigurno ce dovest jos jednog spica.
Krila
Menalo hujber began ristovski mujkic keremeh mikic kupresak kosi
Vezni
Cimi adem elezi telalovic ignjatkov maita mehmedovic dreca
Renato marodza onaj novi dizdarevic ivanisevic
Turkes, ristic, onaj iz osjeka plus sigurno ce dovest jos jednog spica.
Krila
Menalo hujber began ristovski mujkic keremeh mikic kupresak kosi
Vezni
Cimi adem elezi telalovic ignjatkov maita mehmedovic dreca
Renato marodza onaj novi dizdarevic ivanisevic
- GalileoGalilei
- Postovi: 2817
- Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Transfermarkt je mjerodavan jedino diletantima.Seipronto je napisao/la: ↑15 jun 2026, 15:20Kostur za treće mjesto, zašto se tješite i pravite mitove, na kraju krajeva dovoljno govori naša cijena na Transfermarktu, prije godinu bili 11 miliona eura sad ni 8 mil, značajan pad kvalitetaGalileoGalilei je napisao/la: ↑15 jun 2026, 14:49Kakav loš kadar? Zadržali smo kostur, moraće se neko prodati, ali mislim da će ostati većina igrača. Na ovu ekipu imaš Kosija, Mikića, Agyekuma i Caraballa. Spominje se i Mašović. Tu su Gojković, Ristovski, Elezi, Kuprešak, Beganović, Banić, Cimirot, Kyeremeh, Menalo, Živković, Ivanišević, Telalović.
Daleko je to od loše ekipe, Zeka iz njih može izvući dosta toga. Ne možeš sve dobre igrače dovesti za pet dana.
Re: FK Sarajevo
Ne diprGalileoGalilei je napisao/la: ↑15 jun 2026, 15:33Transfermarkt je mjerodavan jedino diletantima.Seipronto je napisao/la: ↑15 jun 2026, 15:20Kostur za treće mjesto, zašto se tješite i pravite mitove, na kraju krajeva dovoljno govori naša cijena na Transfermarktu, prije godinu bili 11 miliona eura sad ni 8 mil, značajan pad kvalitetaGalileoGalilei je napisao/la: ↑15 jun 2026, 14:49Kakav loš kadar? Zadržali smo kostur, moraće se neko prodati, ali mislim da će ostati većina igrača. Na ovu ekipu imaš Kosija, Mikića, Agyekuma i Caraballa. Spominje se i Mašović. Tu su Gojković, Ristovski, Elezi, Kuprešak, Beganović, Banić, Cimirot, Kyeremeh, Menalo, Živković, Ivanišević, Telalović.
Daleko je to od loše ekipe, Zeka iz njih može izvući dosta toga. Ne možeš sve dobre igrače dovesti za pet dana.
- GalileoGalilei
- Postovi: 2817
- Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Možeš li mi reći ko uređuje Transfermarkt?Seipronto je napisao/la: ↑15 jun 2026, 15:35Ne dipr
Re: FK Sarajevo
Agyekum će biti strašno pojačanje ako Bog da
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
Re: FK Sarajevo
Mislim da ne postoji kondicioni trener koji može za jedne pripreme drastično poboljšati izvedbu igrača, pogotovo ne ovih nešto starijih. Ono što nama trenutno treba od kondicionog trenera je da zna tačno sa čime raspolaže, da ne kvari ovo što ima (da ne nametne ritam koji će dovesti do povreda itd..), i da se na terenu iskoriste igrači onoliko koliko su u stanju pružiti..
Te box to box vezne igrače je forsirao Klopp u Liverpool-u pa se nikad nije znalo koja trojica počinju utakmicu (jer su se oni po defaultu i najviše trošili na utakmicama).
Re: FK Sarajevo
Samo džaba presipate iz šupljeg u prazno. Naše ofanzivne opcije su trenutno Menalo, Živković, Mikić, Kyeremeh, Elezi, Ljajić plus Turkeš. Prva utakmica je za 24 dana, do tada dolaze barem dva ofanzivca, možda i u ovoj sedmici oba. Pojedinci zapeli kao da se za titulu borimo u toj jednoj tekmi.
Re: FK Sarajevo
Ne znam što se Čataković ne zaganja. Nešto se odugovlači prelazak na Kipar, da nije propalo???
- GalileoGalilei
- Postovi: 2817
- Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ljudi očekuju da smo Real i da završimo odlične igrače i križaljku sklopimo do petog dana priprema. Hpće svi dobre igrače, a takvima smo zadnja rupa na sviralu. Drugo, Zekić je na Hayatu rekao da naravno da ćemo ući ozbiljno u Evropu, ali nećemo rizikovati sve ostalo zarad toga. Tempiraće se forma prema prvenstvu.MSOZ101 je napisao/la: ↑15 jun 2026, 16:09Samo džaba presipate iz šupljeg u prazno. Naše ofanzivne opcije su trenutno Menalo, Živković, Mikić, Kyeremeh, Elezi, Ljajić plus Turkeš. Prva utakmica je za 24 dana, do tada dolaze barem dva ofanzivca, možda i u ovoj sedmici oba. Pojedinci zapeli kao da se za titulu borimo u toj jednoj tekmi.
Matijević je odličan kondicioni trener i naravno da će unaprijediti spremu, samo što ljudi kod nas očekuju da će naši nakon priprema biti svjetske atlete, a jedu po pekarama, puše shishu i cugaju. Smiješno..
Re: FK Sarajevo
U sastavu Banic, Beganovic, Ristovski, Gojkovic, Kupresak, Cimirot, Elezi, Ljajic, Menalo, Kyeremeh i Turkes, trebali bi proci, koga god sutra izvukli.
Re: FK Sarajevo
Poznavajući našu sreću ide Viktoria Plzen ili Ludogorets u drugom pretkolu hahaha
Re: FK Sarajevo
O kakvom drugom pretkolu pričaš, nismo protivnika ni za prvo pretkolo saznali? Pomalo.
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Online
Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], misstianopenaldo i 30 gostiju.


