Manuel je napisao/la: ↑15 jun 2026, 21:27
soccerfan je napisao/la: ↑15 jun 2026, 21:23
Neznam za vas ali meni je ovo prvenstvo top.
Nikad neznas ko ce dobiti i zabiti. Zanimljivo
Ko god kaze drugacije laze.Samo jedna tekma zavrsena 0:0 i to Spanija.Vrh tekme generalno.
Pa i ta utakmica danas (Spa- Cape Verde)je bila super zamimljiva, bar meni.
Inace ne voli defanzvni fudbal, al danas sam uzivao gledati 90 minuta kako se ljudi disciplinovano brane i bore, bez ijednog ispadanja u drugom poluvremenu

I to protiv tako jake ekipe.
Odlicno prvenstvo zasad

samo neka ovako nastave svi.