Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

We are 26
Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 26990
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 15 jun 2026, 23:05

Faul prije gola Belgije izveden 20m od mjesta faula, sad na BBCu prikazase, plus onaj penal, najlosije sudjenje zasad na citavom prvenstvu
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

rossonero85
Postovi: 588
Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la rossonero85 » 15 jun 2026, 23:08

Zlatan Nalić: "Lopta je zabavna, za loptom se trči." :mrgreen: :bow:

Avatar
Alucard
Postovi: 1677
Pridružen/a: 04 jul 2009, 02:39
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Alucard » 15 jun 2026, 23:10

Nala bosanskohercegovacki Samovojska s Temua 🤣😆😆

let3
Postovi: 31813
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la let3 » 15 jun 2026, 23:15

rossonero85 je napisao/la:
15 jun 2026, 23:08
Zlatan Nalić: "Lopta je zabavna, za loptom se trči." :mrgreen: :bow:
:lol: :lol:

Nalic je taman za ovoga :mrgreen: Da pred nekom djevojkom koja jedva zna pravila, supljira o fudbalu i glumi nekog znalca. "Studijski strucnjak" :D
Posto veze nema o trenerskom poslu, o stvarnim stvarima kao sto su stadion, vođenje sa klupe, svlacionica, igraci itd...samo studio :lol:
Branimir Tulic 2.0, samo bolje obucen :mrgreen:

Avatar
GrbavicaHrammm
Postovi: 1622
Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la GrbavicaHrammm » 15 jun 2026, 23:19

Brazil, Spanija, Belgija, Bosna nerjeseno... svi velikani se tek zagrijavaju :beba:

Avatar
Madal
Postovi: 5999
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Madal » 15 jun 2026, 23:24

rio_Ferdy88 je napisao/la:
15 jun 2026, 23:05
Faul prije gola Belgije izveden 20m od mjesta faula, sad na BBCu prikazase, plus onaj penal, najlosije sudjenje zasad na citavom prvenstvu
Kad zovu divljake da im sude. Uvijek na SP ista prica, **** ih ravnopravnost. Treba se uvesti da ili na terenu ili u var sobi mora glavni biti neki iz Europe.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

Avatar
Wilshere10
Postovi: 1231
Pridružen/a: 09 jan 2026, 22:38
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Wilshere10 » 15 jun 2026, 23:25

let3 je napisao/la:
15 jun 2026, 23:15
rossonero85 je napisao/la:
15 jun 2026, 23:08
Zlatan Nalić: "Lopta je zabavna, za loptom se trči." :mrgreen: :bow:
:lol: :lol:

Da pred nekom djevojkom koja jedva zna pravila, supljira o fudbalu i glumi nekog znalca. "Studijski strucnjak" :D
Taj sam. Dok ne podlegne performansu psihologije, ja ne prestajem pricati o inverted bekovima. :yawn:
Vi ste svoju nafaku posrkali, sad je na nas red.

Avatar
Rajaz
Postovi: 13413
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Rajaz » 15 jun 2026, 23:28

Wilshere10 je napisao/la:
15 jun 2026, 22:26
Čim uđe Lukaku, zabijaju gol. Moderni soker ne trpi formaciju bez CFa. :yawn:
PSG prepišo Evropu zadnje dvije godine zaredom bez CFa

Nego otkud Teletabis kapiten pored Bruynea i Nutele :?

Avatar
bavariapivo
Postovi: 2048
Pridružen/a: 25 sep 2013, 16:26
Lokacija: Salzburg
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la bavariapivo » 15 jun 2026, 23:32

Rajaz je napisao/la:
15 jun 2026, 23:28
Wilshere10 je napisao/la:
15 jun 2026, 22:26
Čim uđe Lukaku, zabijaju gol. Moderni soker ne trpi formaciju bez CFa. :yawn:
PSG prepišo Evropu zadnje dvije godine zaredom bez CFa

Nego otkud Teletabis kapiten pored Bruynea i Nutele :?
Ima veća muda od tog dvojca

Mukebir
Postovi: 3051
Pridružen/a: 18 feb 2024, 18:05

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Mukebir » 15 jun 2026, 23:32

Zasto ljudi ne gotive Nalica...Izgleda im nedostaje brko Osim.

Invincibles14
Postovi: 1289
Pridružen/a: 22 okt 2023, 23:26
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Invincibles14 » 15 jun 2026, 23:34

Rajaz je napisao/la:
15 jun 2026, 23:28
Wilshere10 je napisao/la:
15 jun 2026, 22:26
Čim uđe Lukaku, zabijaju gol. Moderni soker ne trpi formaciju bez CFa. :yawn:
PSG prepišo Evropu zadnje dvije godine zaredom bez CFa

Nego otkud Teletabis kapiten pored Bruynea i Nutele :?
I pored Kurtoe onaj pokemon kapetan :crazy:

let3
Postovi: 31813
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la let3 » 15 jun 2026, 23:38

Wilshere10 je napisao/la:
15 jun 2026, 23:25
let3 je napisao/la:
15 jun 2026, 23:15
rossonero85 je napisao/la:
15 jun 2026, 23:08
Zlatan Nalić: "Lopta je zabavna, za loptom se trči." :mrgreen: :bow:
:lol: :lol:

Da pred nekom djevojkom koja jedva zna pravila, supljira o fudbalu i glumi nekog znalca. "Studijski strucnjak" :D
Taj sam. Dok ne podlegne performansu psihologije, ja ne prestajem pricati o inverted bekovima. :yawn:
Ne podilazim i ne laskam nikome, al 90% forumasa ovdje znaju vise o fudbalu od bosanske verzije Karagera ili Nevila.
Cak i ta dva klauna znaju vise od Nale :mrgreen:

bordobijeli
Postovi: 18305
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la bordobijeli » 15 jun 2026, 23:42

Ja koliko su ljudi frustrirani nevjerojatno. Smetaju im komentatori, analize , pauza za hidrataciju, navijacke pjesme ,sudije,broj ucesnika . Bas serete po svemu bezz.

Avatar
invincible1921
Postovi: 11410
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Domovina ljiljana
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la invincible1921 » 15 jun 2026, 23:49

bordobijeli je napisao/la:
15 jun 2026, 23:42
Ja koliko su ljudi frustrirani nevjerojatno. Smetaju im komentatori, analize , pauza za hidrataciju, navijacke pjesme ,sudije,broj ucesnika . Bas serete po svemu bezz.
Haj sve to al mene najvise nerviraju oni sto govore svima da su frustirani jer se zale na komentarore, analize, pauze za hidrataciju, navijacke pjesme, sudije, broj ucesnika...:D

Sala mala :D
=\_1921_/=

Avatar
invincible1921
Postovi: 11410
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Domovina ljiljana
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la invincible1921 » 15 jun 2026, 23:53

Rajaz je napisao/la:
15 jun 2026, 23:28
Wilshere10 je napisao/la:
15 jun 2026, 22:26
Čim uđe Lukaku, zabijaju gol. Moderni soker ne trpi formaciju bez CFa. :yawn:
PSG prepišo Evropu zadnje dvije godine zaredom bez CFa

Nego otkud Teletabis kapiten pored Bruynea i Nutele :?
Isto ko da kazes GSW dinastija a haman da nisu imali centra :D Pa haj ti sad izadji bez centra :D
Zadnja izmjena: invincible1921, dana/u 15 jun 2026, 23:54, ukupno mijenjano 1 put.
=\_1921_/=

bordobijeli
Postovi: 18305
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la bordobijeli » 15 jun 2026, 23:54

invincible1921 je napisao/la:
15 jun 2026, 23:49
bordobijeli je napisao/la:
15 jun 2026, 23:42
Ja koliko su ljudi frustrirani nevjerojatno. Smetaju im komentatori, analize , pauza za hidrataciju, navijacke pjesme ,sudije,broj ucesnika . Bas serete po svemu bezz.
Haj sve to al mene najvise nerviraju oni sto govore svima da su frustirani jer se zale na komentarore, analize, pauze za hidratsviju, navijacke pjesme, sudije, broj ucesnika...:D

Sala mala :D
Ma samo opusteno sve je to ok :kafa: .

Avatar
DamirT
Postovi: 30909
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la DamirT » 15 jun 2026, 23:56

slika
:rol: :rol:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59755
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Virtu4l » 15 jun 2026, 23:57

Odličan ovaj stadion u Majamiju.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Avatar
Finn
Postovi: 10055
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Finn » 15 jun 2026, 23:57

RobijasiZenica1988 je napisao/la:
15 jun 2026, 23:05
Nemoguće da ovi favoriti slabo i skoro nikako ne pobjeđuju.
Zasto je nemoguce? Zapravo je jako ocekivano s obzirom gdje se igra, po kakvim uslovima, vremenske zone, silni predjeni kilometri...

Najnormalnija stvar na ovom prvenstvu bi bila da dvije lijeve repke zalutaju do polufinala kao i '94.

Confiance
Postovi: 1329
Pridružen/a: 26 jan 2024, 19:27
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Confiance » 15 jun 2026, 23:58

bordobijeli je napisao/la:
15 jun 2026, 23:42
Ja koliko su ljudi frustrirani nevjerojatno. Smetaju im komentatori, analize , pauza za hidrataciju, navijacke pjesme ,sudije,broj ucesnika . Bas serete po svemu bezz.
Nala sasvim OK, za ove vrste emisija top. Kaze nekoliko pametnih, onda malo suplje, patetike, izleti mu i pokoja glupa izjava, ali kakogod bolji od mase drugih analiticara koji dodju bezvoljni, bez energije, gdje djeluje da mu je muka bilo sta reci

Odgovori

Natrag na “FIFA WORLD CUP 2026”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []