On i kad je bio Amar Osim vise nego ok strucni komentatori.Confiance je napisao/la: ↑15 jun 2026, 23:58Nala sasvim OK, za ove vrste emisija top. Kaze nekoliko pametnih, onda malo suplje, patetike, izleti mu i pokoja glupa izjava, ali kakogod bolji od mase drugih analiticara koji dodju bezvoljni, bez energije, gdje djeluje da mu je muka bilo sta recibordobijeli je napisao/la: ↑15 jun 2026, 23:42Ja koliko su ljudi frustrirani nevjerojatno. Smetaju im komentatori, analize , pauza za hidrataciju, navijacke pjesme ,sudije,broj ucesnika . Bas serete po svemu bezz.
Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
-
bordobijeli
- Postovi: 18305
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Izvini sto smo se drznuli i usudili prokomentarisati tvog tetka Nalu.bordobijeli je napisao/la: ↑15 jun 2026, 23:42Ja koliko su ljudi frustrirani nevjerojatno. Smetaju im komentatori, analize , pauza za hidrataciju, navijacke pjesme ,sudije,broj ucesnika . Bas serete po svemu bezz.
Necemo vise, ne sekiraj se
-
rossonero85
- Postovi: 588
- Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
- Pensioner26
- Postovi: 4230
- Pridružen/a: 21 sep 2020, 10:48
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Ja ne znam kako piše da ima samo 93 kg. Nemoguće, frajer djeluje kao medo od 120 kilograma barem, jos preko 1.90 visine.RobijasiZenica1988 je napisao/la: ↑15 jun 2026, 22:33Uvijek je on krupan bio,realno dobar igrac iako je imo perioda u karijeri da se pretvori u Demirovića al prodje to njega
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Prvih 11 prvenstava je bilo 13-16 reprezentacija. Onda naredna 4 (1982-1994) po 24 i od Francuske '98 po 32 reprezentacije. Nekad su Azija i Afrika davale po 1 repku na SP-u, a onda su svakim proširivanjem dobivali dodatna mjesta. Tako da ovo ne treba čuditi. Moralo se dosta toga poklopiti za ove repke mimo najvećih da odu na takmičenje.JohannWolfgang je napisao/la: ↑15 jun 2026, 22:02E vidis u pravu si fascinantnije je. Mislio sam da imaju vise. Doduse opet ovaj Egipat igra afro kvalifkacije i ne uspijevaju cesto otici. Znaci Turska ima jedno vise ucesce od nas na svjetskominvincible1921 je napisao/la: ↑15 jun 2026, 21:59Meni je jos fascinatnije da je ovo Turskoj tek trece SPJohannWolfgang je napisao/la: ↑15 jun 2026, 21:54Fascinantno da je egipat igrao samo 4 svjetska i nemaju pobjede.
Belgija, kad nisu uspjeli napraviti nista s onom generacijom prije desetak godina, trebali su lagano ugasiti svjetlo i okrenuti se drugim sportovima. Sto neko napisa gore toliko talenta da si dao Wilmotsu da ih vodi, pa ona prevare Martinez i evo sad i ova prevara...a imaju cak i jednu medalju
![]()
Prije generacije iz 2010. Španci su važili za najveće luzere. Uvijek dobra ekipa, s dobrim igračima i velikim očekivanjima, a na kraju fijasko i razočarenje.JohannWolfgang je napisao/la: ↑15 jun 2026, 22:13Tacno nisam znao da Spanija ima jedno finale na svjetskom i to 2010.kad su osvojili. Cak ni polufinale nemaju osim tog. Mislio sam da su imali bolje rezultate.
Holandija popusila 3 finala.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★
London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★
London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015
-
rossonero85
- Postovi: 588
- Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Neko voli Nalu, a neko Bahu. Za svakoga ponešto 


-
rossonero85
- Postovi: 588
- Pridružen/a: 13 maj 2026, 21:19
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Ovaj Araujo isti naš Alajbegović hahahaha pljunuti 
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Haj nek mi ovo svjetsko zalutamoFinn je napisao/la: ↑15 jun 2026, 23:57Zasto je nemoguce? Zapravo je jako ocekivano s obzirom gdje se igra, po kakvim uslovima, vremenske zone, silni predjeni kilometri...RobijasiZenica1988 je napisao/la: ↑15 jun 2026, 23:05Nemoguće da ovi favoriti slabo i skoro nikako ne pobjeđuju.
Najnormalnija stvar na ovom prvenstvu bi bila da dvije lijeve repke zalutaju do polufinala kao i '94.
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Ovaj stadion u Majamiju 
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Saudijci imaju najljepsu himnu na svijetu
15.10.2013.
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Ja dosade utakmice
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Arapi kao da su izveli golmana,strasnog lijevog beka i 9
Istih igraca.
Istih igraca.
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Saudija povede, grupa u kojoj je sve suprotno ocekivanjima
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Al najgora pozicija centralne kamere
Kakva grupa
R.I.P. Edin Avdić (1979. - ∞)
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Halalosum kabulosum
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Hoce to kad je kiksara Mulsera od 50 kuka na golu.
Urugvaj igra uzasan fudbal
Urugvaj igra uzasan fudbal
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Urugvaj grozan, nista ni s cim. Mozda je i ovo uticalo
- RollingPaper
- Postovi: 4392
- Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
A kad su mogli Argentinu pobjedit, sto ne bi Urugvaj 
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
joj jest urugvaj individualno grohno, jedan igrac samo valja
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Ima li neko klip onog Bošnje što plače kad su Saudijci dobili Argentinu 
Online
Trenutno korisnika/ca: ArtemisFowl, bordobijeli, Denal, jozinho, nerkolfc i 17 gostiju.



