18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
- baboedindzeko09
- Postovi: 14547
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Ako uzmemo bod protiv Švicarske mi imamo velike šanse i za prvo mjesto, jer velika je vjerovatnoća da će onda Kanada i Švicarska remizirat, a mi pobjedom protiv Katara smo prvi.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Meni je sasvim ok da igramo ovaj fudbal, ukoliko će to donijeti rezultate a donio nam je plasman na svjetsko
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Dobra stvar je sto cemo protiv Katra biti u full sastavu. Osim ako ne bude kazni zbog zutih. Realno bi ih onda trebali dobiti, pogotovo sa Dzekom i Tabakovicem.
Uglavnom, najbitniji mec je uspjesno apsolviran. Nama je svakako finale za prolaz treci mec. Ako se sta izvuce u cetvrtak, jos bolje.
Uglavnom, najbitniji mec je uspjesno apsolviran. Nama je svakako finale za prolaz treci mec. Ako se sta izvuce u cetvrtak, jos bolje.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
Edincapitano
- Postovi: 1644
- Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
1. E yebiga sad, prije 22 godine se desilo cudo. Dobro.edvaE2 je napisao/la: ↑16 jun 2026, 09:391. Grčka osvojila EP na ovaj način;Edincapitano je napisao/la: ↑16 jun 2026, 09:34Na duze staze je 10000 puta bolje igrati ko Egipat i uzeti jedan bod nego kao mi protiv Kanade i uzeti jedan bod.
Sta vam je bolan ljudi, nas su vile nosale protiv Kanade..
Dode i ta tekma kad primimo dva gola i onda ce mo se izgubiti jer nemamo igre da se oslonimo na, Egipat ima.
2. Italija godinama igra na taj način;
3. Upravo protiv te Italije smo pokazali da znamo i drugačije.
2. Ne igraju zabari toliko ekstremno kao sto smo mi igrali protiv Kanade, mi nismo mogli preci centra. Jedan korner, jedan gol i eto ta sansa Demirovica iz nicega. Zabari su vise poznati po da se valjaju i da igraju na rezultat, mi nismo znali dva pasa jednog do drugog + ne mozemo se valjati zbog novi pravila.
3. Jesmo ali malo morgen, igrali ljudi 80 minuta s igracem manje i opet su na to promasili zicer za 0-2 i Vasilj skinuo Esposito s metra cist gol glavom.
Ne kazem ja da trebamo probati igrati kao Spanija ali kad se gledaju druge repke na SP za sad, iskreno mi smo na nivou Kap Verde ili Curakao sto se tice igre ali oni su igrali protiv 50 puta boljeg protivnika, znam ja sve to da je najvaznije uzimati bodove ali ako ne probavas igrati fudbal a imas mogucnosti u Kerimu, Edinu, Esmiru itd, odbiti ce ti se od glave na kraju. Mi nemamo nikakve kontre, nikakve akcije, nemamo neke varijante na kornerima, nista. Samo preskaci vezni red, visoke lopte na napadace pa bude sta bude. Ustvaru ovako je bilo protiv Kanade, mozda bude drugacije protiv Svicarske i Katara, nadati se
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Ja bih da mi nekako riješimo prolaz u četvrtak
pa uživancija
Ko će u neizvijesnosti čekati Qatar.
Ko će u neizvijesnosti čekati Qatar.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
S pobjedom smo prvi u grupi 90%. S bodom imamo velike sanse i za prvo a ako nista onda drugo mjesto sto je takodjer solidno. Svicarska je pobjediva. Bolja je Austrija a vise nam odgovaraju nego Kanada. Biti ce tesko ali treba vjerovati i tako se postaviti.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
-
FerdinandF
- Postovi: 590
- Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
-
FerdinandF
- Postovi: 590
- Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Mi trebamo pucati na dvije pobjede u preostala dva meča, i prvo mjesto u grupi, što bi nam omogućilo puno lakšeg peotivnika u drugoj fazi.
- Goalgetter
- Postovi: 24450
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Sacekajmo mi prvo utakmicu protiv Svicarske, pa cemo viditi onda sta je moguce sve.
Rano ste vec poceli kalkulisati za prvo mjesto.
Rano ste vec poceli kalkulisati za prvo mjesto.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Tako trebamo igrati, idemo na prvo ili drugo mjesto, ako budeš treći ideš vjerovatno na Njemacku ili USA, bolje recimo da nam dođe Ceska ili Juzna Koreja u knock out fazi da otvorimo put do finala.FerdinandF je napisao/la: ↑16 jun 2026, 10:17Mi trebamo pucati na dvije pobjede u preostala dva meča, i prvo mjesto u grupi, što bi nam omogućilo puno lakšeg peotivnika u drugoj fazi.
-
FerdinandF
- Postovi: 590
- Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Jedva čekam utakmicu. Vjerujem da su naši našpanovani ko pitbullovi nakin Kanade. Idemo ludo idemo jako. Što reče Tarik: Idemo ih zgazit.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Nadam se da ce ovo i Kerim iskoristit
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Nemoj tog luzeraja jbg. Ne igramo protiv Francuske/Portugalije. Moze se i mora ici na bodove, svjesno i zeljeti to. Ako ne mozemo otkinuti bodove Svici, sto ocekivati u narednoj rundi? Ne treba nikome skidati gace, ma da bih ja volio da BiH bude 2. u grupi, tad ni iduca faza nije bauk, ko bi nas zapao onda - Koreja, Mexico, Ceska? I to bi se dalo proci uz malo srece, borbenosti i znanja. Ovo je nase vrijeme.DamirT je napisao/la: ↑16 jun 2026, 09:49Dobra stvar je sto cemo protiv Katra biti u full sastavu. Osim ako ne bude kazni zbog zutih. Realno bi ih onda trebali dobiti, pogotovo sa Dzekom i Tabakovicem.
Uglavnom, najbitniji mec je uspjesno apsolviran. Nama je svakako finale za prolaz treci mec. Ako se sta izvuce u cetvrtak, jos bolje.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Moralan je samo onaj tko se drži morala bez straha od kazne i bez očekivanja nagrade.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Ma daleko od luzeraja. Ovo govorim najvise jer ce ovdje pola komentara biti kao nakon Kanade, ako kojim slucajem izgubimo. Hocu da kazem i ako izgubimo, svakako imamo mec loptu u trecem kolu. Ali svakako imam neki osjecaj da cemo u cetvrtak dobar rezultat ostvariti.PSV je napisao/la: ↑16 jun 2026, 10:50Nemoj tog luzeraja jbg. Ne igramo protiv Francuske/Portugalije. Moze se i mora ici na bodove, svjesno i zeljeti to. Ako ne mozemo otkinuti bodove Svici, sto ocekivati u narednoj rundi? Ne treba nikome skidati gace, ma da bih ja volio da BiH bude 2. u grupi, tad ni iduca faza nije bauk, ko bi nas zapao onda - Koreja, Mexico, Ceska? I to bi se dalo proci uz malo srece, borbenosti i znanja. Ovo je nase vrijeme.DamirT je napisao/la: ↑16 jun 2026, 09:49Dobra stvar je sto cemo protiv Katra biti u full sastavu. Osim ako ne bude kazni zbog zutih. Realno bi ih onda trebali dobiti, pogotovo sa Dzekom i Tabakovicem.
Uglavnom, najbitniji mec je uspjesno apsolviran. Nama je svakako finale za prolaz treci mec. Ako se sta izvuce u cetvrtak, jos bolje.![]()
![]()
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Pa nas svijet je takav, kako god prodje, biti ce komentara. Ja ne bih zalio da izgube ali da se srcano bore, a vjerujem da hoce. Ove dosta manje selekcije otkidaju bodove favoritima, mozemo i mi Svici. Da li je bolje biti prvi ili drugi u nasoj grupi?DamirT je napisao/la: ↑16 jun 2026, 10:54Ma daleko od luzeraja. Ovo govorim najvise jer ce ovdje pola komentara biti kao nakon Kanade, ako kojim slucajem izgubimo. Hocu da kazem i ako izgubimo, svakako imamo mec loptu u trecem kolu. Ali svakako imam neki osjecaj da cemo u cetvrtak dobar rezultat ostvariti.PSV je napisao/la: ↑16 jun 2026, 10:50Nemoj tog luzeraja jbg. Ne igramo protiv Francuske/Portugalije. Moze se i mora ici na bodove, svjesno i zeljeti to. Ako ne mozemo otkinuti bodove Svici, sto ocekivati u narednoj rundi? Ne treba nikome skidati gace, ma da bih ja volio da BiH bude 2. u grupi, tad ni iduca faza nije bauk, ko bi nas zapao onda - Koreja, Mexico, Ceska? I to bi se dalo proci uz malo srece, borbenosti i znanja. Ovo je nase vrijeme.DamirT je napisao/la: ↑16 jun 2026, 09:49Dobra stvar je sto cemo protiv Katra biti u full sastavu. Osim ako ne bude kazni zbog zutih. Realno bi ih onda trebali dobiti, pogotovo sa Dzekom i Tabakovicem.
Uglavnom, najbitniji mec je uspjesno apsolviran. Nama je svakako finale za prolaz treci mec. Ako se sta izvuce u cetvrtak, jos bolje.![]()
![]()
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Ma nema sta, nisu Njemacka. Igramo rastereceno i za historiju, osigurali smo da nam je Katar finale a u ovoj da uzivamo i ganjamo pobjedu. Mada smo i s remijem u igri za sve. Navijacki je sanjati i nadati se.Goalgetter je napisao/la: ↑16 jun 2026, 10:19Sacekajmo mi prvo utakmicu protiv Svicarske, pa cemo viditi onda sta je moguce sve.
Rano ste vec poceli kalkulisati za prvo mjesto.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Nemamo 90 minuta, ali itekako smo pokazali da se znamo otvorit kada hicemo, Rumunija Wales, a posebno Italija ti je to pokazala, i to napadamo odlicno, ali ponavkjam kada smo kompletni, a to cemo biti.orotiv Katra, a i nadam se SviceEdincapitano je napisao/la: ↑16 jun 2026, 09:34Na duze staze je 10000 puta bolje igrati ko Egipat i uzeti jedan bod nego kao mi protiv Kanade i uzeti jedan bod.
Sta vam je bolan ljudi, nas su vile nosale protiv Kanade..
Dode i ta tekma kad primimo dva gola i onda ce mo se izgubiti jer nemamo igre da se oslonimo na, Egipat ima.
Samo sto u tom tempu necemo da igramo 90 min, a i ne svaku tekmu, nego prvenstveno ganjamo defanzivan fudbal sto je odlicno u kakvoj smo situaciji.
BašČelik!🖤❤️
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Imamo negativan omjer sa Qatarom. Imamo poraz i remi protiv njih a sada su mnogo bolji nego tada.
Online
Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, FerdinandF, Fudo, husrefbeg, Iceplayer, JavierBosnia, Kljukusar, MiranGlasnic, rukometubih23, Sveti, torbica, Wolffire i 59 gostiju.




