FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Jel moguće, Inter Turku.
Re: FK Sarajevo
Zasto lahko kada moze tesko.
Jos druga u Finskoj
Jos druga u Finskoj
Zauvijek ti znaj da cu tebe voljet' ja,
zauvijek ti znaj da cu tebe bodrit' ja!
zauvijek ti znaj da cu tebe bodrit' ja!
Re: FK Sarajevo
Inter Milan
-
johntravolta123
- Postovi: 1661
- Pridružen/a: 16 maj 2019, 13:31
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Opet najtezi protivnik i svake godine tako
Re: FK Sarajevo
Očekivano, standardno.
Re: FK Sarajevo
J*** ti sreću ovu
Re: FK Sarajevo
Treći nivo europskog natjecanja, prvo pretkolo i kažu ljudi težak protivnik.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
Re: FK Sarajevo
Ma ako njih ne možemo proci, ne trebamo ni igrati.
Isto kao i repka, ako ne može pobjediti ili Svicu ili Katar, ne treba ni proci grupu.
Dosta luzerskog mentaliteta. Bolji smo. ZZ je na klupi. Prolazimo. (Ako budemo imali igrača)
Isto kao i repka, ako ne može pobjediti ili Svicu ili Katar, ne treba ni proci grupu.
Dosta luzerskog mentaliteta. Bolji smo. ZZ je na klupi. Prolazimo. (Ako budemo imali igrača)
-
bordobijeli
- Postovi: 18302
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Kako ja ovo na brzinu prešalta oni evropske kvalifikacije nisu vidjeli godinama
Re: FK Sarajevo
Kao i svake godine, nosioci imaju teži žrijeb od nenositelja. 
- DoktorXabaras
- Postovi: 2037
- Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
- Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
- Kontakt:
- GalileoGalilei
- Postovi: 2815
- Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Odlicar zrijeb
Za ove finske turke
Za ove finske turke
Re: FK Sarajevo
Vidim da su trenutno prvi na tabeli tamo, najopasniji igrac je valjda ovaj Alie Conteh - afrikanac, 4 gola u ligi, po tm ekipa vrijedi 5 miliona eura
LA HINCHADA DE LOS RAJVOS
Re: FK Sarajevo
Pa jel može barem jedna godina se potrefiti da dobijemo neku ekipu gdje bez stresa moram gledati i nadat se prolazu, sve ti J***
| SARAJEVO SIAMO NOI |
YEBEM TE LISTICO
YEBEM TE LISTICO
Re: FK Sarajevo
Ma jebbat cemo ovaj Nomme Kalju
-
bordobijeli
- Postovi: 18302
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Radi se o tome da godinama imas grupu od 5/6 timova koje mozes dobiti i mi uvijek najjaceg izvucemo.GalileoGalilei je napisao/la: ↑16 jun 2026, 18:18Jedino da Stupčanicu izvučemo, a i tad bi ljudi rekli teško.
Re: FK Sarajevo
Može se ovo proći. Nikakav bauk.
Gledam im rezultate u Europi zadnjih godina i ništa posebno. Kosovari ih tukli, dvije tekme dobili u par godina. Baš po mjeri, nismo ni mi briljirali
tu smo negdje.
A ovima što se klate na kosti klubu, poželim sve najgore. Uvijek se hajka dizala i od muhe medvjed pravio kad je FKS u pitanju. Bem vam nanu više.
Gledam im rezultate u Europi zadnjih godina i ništa posebno. Kosovari ih tukli, dvije tekme dobili u par godina. Baš po mjeri, nismo ni mi briljirali
A ovima što se klate na kosti klubu, poželim sve najgore. Uvijek se hajka dizala i od muhe medvjed pravio kad je FKS u pitanju. Bem vam nanu više.
I na kraju svijeta, tebe bodriti.
Online
Trenutno korisnika/ca: Majestic-12 [Bot] i 12 gostiju.



.png)
