Koga izvukoste, znal se šta??
Morate opet na gradski

Koga izvukoste, znal se šta??

Crnogorac, da imas ikakvog dodira sa Sarajevom kao gradom, znao bi da Ajla, pa sigurno pola godine ne zivi vise u Sarajevu. Odselila iz grada, eto da znas za ubuduce Crnogorac.KONTRASVIH je napisao/la: ↑16 jun 2026, 18:39Nerealno da gutaju sve sto im se servira bez trunke razmisljanja. Zato nije nikakvo iznenadjenje sto se Ajla i u 2026 godine pita za sve u klubu dok oni klimaju glavom na sve. Potkapacitirane ovce.
Sta god da koristis, prestani s tim. Bez zajebancijeonako je napisao/la: ↑16 jun 2026, 19:41Crnogorac, da imas ikakvog dodira sa Sarajevom kao gradom, znao bi da Ajla, pa sigurno pola godine ne zivi vise u Sarajevu. Odselila iz grada, eto da znas za ubuduce Crnogorac.KONTRASVIH je napisao/la: ↑16 jun 2026, 18:39Nerealno da gutaju sve sto im se servira bez trunke razmisljanja. Zato nije nikakvo iznenadjenje sto se Ajla i u 2026 godine pita za sve u klubu dok oni klimaju glavom na sve. Potkapacitirane ovce.
DoktoreDoktorXabaras je napisao/la: ↑16 jun 2026, 19:29Koga izvukoste, znal se šta??![]()
![]()
Morate opet na gradski![]()
![]()
![]()
Posle oviga sam znao da je sve ok...
Kojim prevozom vi idete?svrakino1921 je napisao/la: ↑16 jun 2026, 19:49DoktoreDoktorXabaras je napisao/la: ↑16 jun 2026, 19:29Koga izvukoste, znal se šta??![]()
![]()
Morate opet na gradski![]()
![]()
![]()
Finska je daleko
Inter lider na tabeli svog prvenstva
Bolje u Sloveniji da Shachtarom i Modrim iz Zagreba
P.S.
Kažu autobusom idete za Finsku
Jel to tačno doktore
Na konjimaAmmko99 je napisao/la: ↑16 jun 2026, 19:56Kojim prevozom vi idete?svrakino1921 je napisao/la: ↑16 jun 2026, 19:49DoktoreDoktorXabaras je napisao/la: ↑16 jun 2026, 19:29
Koga izvukoste, znal se šta??![]()
![]()
Morate opet na gradski![]()
![]()
![]()
Finska je daleko
Inter lider na tabeli svog prvenstva
Bolje u Sloveniji da Shachtarom i Modrim iz Zagreba
P.S.
Kažu autobusom idete za Finsku
Jel to tačno doktore
Dragi kolega, iako ću ja trolejbusom do Koševa ipak nije nam GRAS generalni sponzor.svrakino1921 je napisao/la: ↑16 jun 2026, 19:49DoktoreDoktorXabaras je napisao/la: ↑16 jun 2026, 19:29Koga izvukoste, znal se šta??![]()
![]()
Morate opet na gradski![]()
![]()
![]()
Finska je daleko
Inter lider na tabeli svog prvenstva
Bolje u Sloveniji da Shachtarom i Modrim iz Zagreba
P.S.
Kažu autobusom idete za Finsku
Jel to tačno doktore

Nek si se ti javio, kolika je dnevnica sto trollas na forumu?Marokanci58 je napisao/la: ↑16 jun 2026, 19:59Činjenica: Od danas je Sarajevo pod suspenzijom FIFE!
Sve ostalo je šuplja priča i članci plaćeni za 50 KM da se smire poglupi navijači.
Đesi budalo, nema cijeli dan.
Okupljanje kod golubarnika za pola sata.
Vi se brinete za naše ulaganje a ne znate hoćete li sutra postojati i imate li trenera i 10 igrača,govedar vas pravi pravim govedima i još rmaspe curi