FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

rimljanin90
Postovi: 1032
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la rimljanin90 » 16 jun 2026, 22:26

videoton1 je napisao/la:
16 jun 2026, 22:05
FIFA nas izblamira i zvanicno stavi na njihovu stranicu, ovdje standardni delegati brane iska i njegov tim i povrh svega toga traze neke zavjere i pricaju o senzacijama. Da nema ovog foruma trebalo bi ga izmisliti.

Mirvicu, sve ti **** nesposobno po stohiljaditi put.

Taman i da je rijeseno danas opet je klubu nanesena ogromna steta, sve pod palicom jednog od dva debilna brata.
A odakle dolazite? Sta serete vise i stvarate negativnu atmosferu. Padate na hajc medija ko glupani

Telalovic
Postovi: 742
Pridružen/a: 25 feb 2026, 23:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Telalovic » 16 jun 2026, 22:27

Otprilike ovakvo objasnjenje sam dobio direktno iz kluba;
U ovom svercu/ preprodaji viverosa pojavila se treca stranka koja je trazila od kluba odredjen iznos novca (neka sitna cifra) ali klub je odbio da plati taj iznos smatrajuci da mi nismo odgovorni za to.
Medjutim ispostavilo se da nasi nesposobnjakovici nisu bili u pravu i zbog toga je doslo do sveg ovog srranja.
Novac toj trecoj stranci (cifra od oko 200 000 $) ce biti uplacena sutra i sankcije fife se ponistavaju.

videoton1
Postovi: 233
Pridružen/a: 25 okt 2010, 15:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la videoton1 » 16 jun 2026, 22:29

rimljanin90 je napisao/la:
16 jun 2026, 22:26
videoton1 je napisao/la:
16 jun 2026, 22:05
FIFA nas izblamira i zvanicno stavi na njihovu stranicu, ovdje standardni delegati brane iska i njegov tim i povrh svega toga traze neke zavjere i pricaju o senzacijama. Da nema ovog foruma trebalo bi ga izmisliti.

Mirvicu, sve ti **** nesposobno po stohiljaditi put.

Taman i da je rijeseno danas opet je klubu nanesena ogromna steta, sve pod palicom jednog od dva debilna brata.
A odakle dolazite? Sta serete vise i stvarate negativnu atmosferu. Padate na hajc medija ko glupani
Hajc medija je to sto je klub dozvolio da zavrsimo na FIFINOJ listi? Da li vi nekada cujete sebe?
Telalovic je napisao/la:
16 jun 2026, 22:27
Otprilike ovakvo objasnjenje sam dobio direktno iz kluba;
U ovom svercu/ preprodaji viverosa pojavila se treca stranka koja je trazila od kluba odredjen iznos novca (neka sitna cifra) ali klub je odbio da plati taj iznos smatrajuci da mi nismo odgovorni za to.
Medjutim ispostavilo se da nasi nesposobnjakovici nisu bili u pravu i zbog toga je doslo do sveg ovog srranja.
Novac toj trecoj stranci (cifra od oko 200 000 $) ce biti uplacena sutra i sankcije fife se ponistavaju.
Jos jedna blamaza od strane iska velikog.

rimljanin90
Postovi: 1032
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la rimljanin90 » 16 jun 2026, 22:31

videoton1 je napisao/la:
16 jun 2026, 22:29
rimljanin90 je napisao/la:
16 jun 2026, 22:26
videoton1 je napisao/la:
16 jun 2026, 22:05
FIFA nas izblamira i zvanicno stavi na njihovu stranicu, ovdje standardni delegati brane iska i njegov tim i povrh svega toga traze neke zavjere i pricaju o senzacijama. Da nema ovog foruma trebalo bi ga izmisliti.

Mirvicu, sve ti **** nesposobno po stohiljaditi put.

Taman i da je rijeseno danas opet je klubu nanesena ogromna steta, sve pod palicom jednog od dva debilna brata.
A odakle dolazite? Sta serete vise i stvarate negativnu atmosferu. Padate na hajc medija ko glupani
Hajc medija je to sto je klub dozvolio da zavrsimo na FIFINOJ listi? Da li vi nekada cujete sebe?
Pa sta ce biti od toga? Apsolutno nista. Poserem se na fifinu listu, pred svaku sezonu bude kofol nesto pa jel nam sta fali?

videoton1
Postovi: 233
Pridružen/a: 25 okt 2010, 15:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la videoton1 » 16 jun 2026, 22:32

Bolje pitanje je sta nam to ne fali otkad smo pod palicom americkog divljaka. Sampioni transfera, sve ostalo je srozano na najnizi moguci nivo.
Zadnja izmjena: videoton1, dana/u 16 jun 2026, 22:33, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Vanja8
Postovi: 14081
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 16 jun 2026, 22:33

videoton1 je napisao/la:
16 jun 2026, 22:29
rimljanin90 je napisao/la:
16 jun 2026, 22:26
videoton1 je napisao/la:
16 jun 2026, 22:05
FIFA nas izblamira i zvanicno stavi na njihovu stranicu, ovdje standardni delegati brane iska i njegov tim i povrh svega toga traze neke zavjere i pricaju o senzacijama. Da nema ovog foruma trebalo bi ga izmisliti.

Mirvicu, sve ti **** nesposobno po stohiljaditi put.

Taman i da je rijeseno danas opet je klubu nanesena ogromna steta, sve pod palicom jednog od dva debilna brata.
A odakle dolazite? Sta serete vise i stvarate negativnu atmosferu. Padate na hajc medija ko glupani
Hajc medija je to sto je klub dozvolio da zavrsimo na FIFINOJ listi? Da li vi nekada cujete sebe?
Telalovic je napisao/la:
16 jun 2026, 22:27
Otprilike ovakvo objasnjenje sam dobio direktno iz kluba;
U ovom svercu/ preprodaji viverosa pojavila se treca stranka koja je trazila od kluba odredjen iznos novca (neka sitna cifra) ali klub je odbio da plati taj iznos smatrajuci da mi nismo odgovorni za to.
Medjutim ispostavilo se da nasi nesposobnjakovici nisu bili u pravu i zbog toga je doslo do sveg ovog srranja.
Novac toj trecoj stranci (cifra od oko 200 000 $) ce biti uplacena sutra i sankcije fife se ponistavaju.
Jos jedna blamaza od strane iska velikog.
1400 klubova na toj listi...

rimljanin90
Postovi: 1032
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la rimljanin90 » 16 jun 2026, 22:33

videoton1 je napisao/la:
16 jun 2026, 22:32
Bolje pitanje je sta nam to ne fali otkad smo pod palicom americkog divljaka. Sampioni transfera, sve ostalo je srozano na najnizi moguci nivo.
Idi bolan lijeci se, sad sam ti prelisto objave. Nikad toliku negativu u zivotu nisam vidio. Pa cemu tolike frustracije drug?

rimljanin90
Postovi: 1032
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la rimljanin90 » 16 jun 2026, 22:35

videoton1 je napisao/la:
16 jun 2026, 22:32
Bolje pitanje je sta nam to ne fali otkad smo pod palicom americkog divljaka. Sampioni transfera, sve ostalo je srozano na najnizi moguci nivo.
I to ti je opravdanje da budes divljak? Neces ga otjerati ocito, kao ni jedan od nas. Nema klub nista od toga da pravimo nepotreban pritisak na par ljudi sto iole rade. Garantujem da si bio jedan od tih sto je ko iz topa iz rupe iskocio da optuzi zekica da je namjesten kup.

Avatar
Hamagara
Postovi: 721
Pridružen/a: 01 feb 2021, 23:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hamagara » 16 jun 2026, 22:36

Svakavih dijabola se nakotilo…

Na svaku, ali na svaku stvar se fataju da blate, seru i omalozavaju.

Majke vam ga sprcim nedojebane marš….
JEDAN GRAD DVA KLUBA
JEDAN ŠPICA DRUGI TRUBA

videoton1
Postovi: 233
Pridružen/a: 25 okt 2010, 15:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la videoton1 » 16 jun 2026, 22:37

Srecom imamo dosta vas pozitivnih da udarite kontru. Zadnjih pet godina je unisteno sve sto ima veze s klubom, sve se odrazilo i na posjetu, a svaki od vas ce isto da pise cim uvezemo tri kiksa. Za mog zivota sam dozivio i da nas posrani Zrinjski preskoci u svemu i kaze cemu negativa. Vama kvaziredovnim na ovoj temi je najvaznije sta ce strumfovi reci, a to sto se blamiramo na svim poljima je manji problem.

A otjerat cemo ga, makar nam zadnje bilo!
Zadnja izmjena: videoton1, dana/u 16 jun 2026, 22:38, ukupno mijenjano 1 put.

Anex
Postovi: 3813
Pridružen/a: 23 avg 2014, 23:23
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Anex » 16 jun 2026, 22:37

Ko piše na ovoj temi a nije navijač FKS nayebemo mu se majke

Avatar
Vanja8
Postovi: 14081
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 16 jun 2026, 22:39

Anex je napisao/la:
16 jun 2026, 22:37
Ko piše na ovoj temi a nije navijač FKS nayebemo mu se majke
:rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :kralj:

rimljanin90
Postovi: 1032
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la rimljanin90 » 16 jun 2026, 22:40

videoton1 je napisao/la:
16 jun 2026, 22:37
Srecom imamo dosta vas pozitivnih da udarite kontru. Zadnjih pet godina je unisteno sve sto ima veze s klubom, sve se odrazilo i na posjetu, a svaki od vas ce isto da pise cim uvezemo tri kiksa. Za mog zivota sam dozivio i da nas posrani Zrinjski preskoci u svemu i kaze cemu negativa. Vama kvaziredovnim na ovoj temi je najvaznije sta ce strumfovi reci, a to sto se blamiramo na svim poljima je manji problem.

A otjerat cemo ga, makar nam zadnje bilo!
Pa idi otjeraj. Ko ti brani? Samo mi treba misljenje tvoje za kup. Jesmo lopine jelde?

Avatar
NeSamSafetee
Postovi: 288
Pridružen/a: 14 apr 2024, 11:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NeSamSafetee » 16 jun 2026, 22:52

videoton1 je napisao/la:
16 jun 2026, 22:37
Srecom imamo dosta vas pozitivnih da udarite kontru. Zadnjih pet godina je unisteno sve sto ima veze s klubom, sve se odrazilo i na posjetu, a svaki od vas ce isto da pise cim uvezemo tri kiksa. Za mog zivota sam dozivio i da nas posrani Zrinjski preskoci u svemu i kaze cemu negativa. Vama kvaziredovnim na ovoj temi je najvaznije sta ce strumfovi reci, a to sto se blamiramo na svim poljima je manji problem.

A otjerat cemo ga, makar nam zadnje bilo!
Bolje razmišljaj kako Sanina da otjerate. Botino.

Bajroni
Postovi: 210
Pridružen/a: 27 okt 2025, 17:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bajroni » 16 jun 2026, 22:58

videoton1 je napisao/la:
16 jun 2026, 22:37
Srecom imamo dosta vas pozitivnih da udarite kontru. Zadnjih pet godina je unisteno sve sto ima veze s klubom, sve se odrazilo i na posjetu, a svaki od vas ce isto da pise cim uvezemo tri kiksa. Za mog zivota sam dozivio i da nas posrani Zrinjski preskoci u svemu i kaze cemu negativa. Vama kvaziredovnim na ovoj temi je najvaznije sta ce strumfovi reci, a to sto se blamiramo na svim poljima je manji problem.

A otjerat cemo ga, makar nam zadnje bilo!
Jesi li ti mislio na onog vaseg Sanjina?

videoton1
Postovi: 233
Pridružen/a: 25 okt 2010, 15:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la videoton1 » 16 jun 2026, 23:00

Standardne botine sa istim naucenim jednorecenicnim odgovorima. Zvucite jednako kao i oni, zli hdz im ne da statut, jednako zvuci kao vasa danasnja kmeka o zloj FIFI.

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2048
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoktorXabaras » 16 jun 2026, 23:13

Mirvić prežvakan jedno milion puta ovde na temi, 95% navijača bi mu sa zadovoljstvom vidjeli leđa, klub od svog postojanja nije bio u ovakvim turbulencijama kakavim je je sad otkad je on tu. Isto tako većina navijača zna i svjesna je da smo mi zaglavili sa njim a nakon što je otišao Tan i on sa nama i tako će biti dok god se ne pojavi neko drugi da investira i upravlja našim klubom.
Ono što ja a i dosta raje naziva "pozitivom" jeste Mamić i Zekić i što konačno na ključnim mjestima imamo prave ljude i sva podrška koja se nekad tumaći kao podrška klubu, odnosi se na taj dio "igrači i trener". Voditi neke ratove a zanemariti ovo trenutno što imamo je pucanje "sebi u noge" jer da je ne znam ko u klubu ovakav dvojac teško da bi mogli imati.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Avatar
gh0stHZ
Postovi: 516
Pridružen/a: 01 jul 2025, 14:30
Lokacija: DE
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la gh0stHZ » 16 jun 2026, 23:15

Njihov klub nema problema sa ovim jer ne pravi transfere dalje od Doboja. :beba:
I na kraju svijeta, tebe bodriti.

videoton1
Postovi: 233
Pridružen/a: 25 okt 2010, 15:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la videoton1 » 16 jun 2026, 23:18

DoktorXabaras je napisao/la:
16 jun 2026, 23:13
Mirvić prežvakan jedno milion puta ovde na temi, 95% navijača bi mu sa zadovoljstvom vidjeli leđa, klub od svog postojanja nije bio u ovakvim turbulencijama kakavim je je sad otkad je on tu. Isto tako većina navijača zna i svjesna je da smo mi zaglavili sa njim a nakon što je otišao Tan i on sa nama i tako će biti dok god se ne pojavi neko drugi da investira i upravlja našim klubom.
Ono što ja a i dosta raje naziva "pozitivom" jeste Mamić i Zekić i što konačno na ključnim mjestima imamo prave ljude i sva podrška koja se nekad tumaći kao podrška klubu, odnosi se na taj dio "igrači i trener". Voditi neke ratove a zanemariti ovo trenutno što imamo je pucanje "sebi u noge" jer da je ne znam ko u klubu ovakav dvojac teško da bi mogli imati.
Zekic jeste pozitivna stvar i nadam se da nece pozaliti sto se vratio. Upravo njemu pucaju u noge amateri iz administracije koji su dozvolili da dodje do ovoga. Za sve ostalo, vidimo se u Finskoj.

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2048
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoktorXabaras » 16 jun 2026, 23:38

videoton1 je napisao/la:
16 jun 2026, 23:18
DoktorXabaras je napisao/la:
16 jun 2026, 23:13
Mirvić prežvakan jedno milion puta ovde na temi, 95% navijača bi mu sa zadovoljstvom vidjeli leđa, klub od svog postojanja nije bio u ovakvim turbulencijama kakavim je je sad otkad je on tu. Isto tako većina navijača zna i svjesna je da smo mi zaglavili sa njim a nakon što je otišao Tan i on sa nama i tako će biti dok god se ne pojavi neko drugi da investira i upravlja našim klubom.
Ono što ja a i dosta raje naziva "pozitivom" jeste Mamić i Zekić i što konačno na ključnim mjestima imamo prave ljude i sva podrška koja se nekad tumaći kao podrška klubu, odnosi se na taj dio "igrači i trener". Voditi neke ratove a zanemariti ovo trenutno što imamo je pucanje "sebi u noge" jer da je ne znam ko u klubu ovakav dvojac teško da bi mogli imati.
Zekic jeste pozitivna stvar i nadam se da nece pozaliti sto se vratio. Upravo njemu pucaju u noge amateri iz administracije koji su dozvolili da dodje do ovoga. Za sve ostalo, vidimo se u Finskoj.
Niko bolje od Zekića ne poznaje situaciju i on je vrlo dobro svjestan gdje se vratio i šta može oćekivati. Ovo sa ovom zabranom nije se desilo prije dva dana nego se vuće više od godine i šta sad tu može bilo ko uraditi i da je takovo sad stanje Zekić sigurno ne bi došao i pristao da ponovo bude dio tog cirusa. Ja i dosta raje se nada da je dolaskom Mamića i Zekića dosta stvari unutar tog sportskog segmenta posloženo kako treba, ono što hoću da kažem jeste da u moru loših stvari koje se dešavaju neću da bar ova pozitivna priča potone.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amidzaa, Ammko99, mnon46 i 25 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []