Benjamin Tahirović
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
FerdinandF
- Postovi: 642
- Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
- Kontakt:
Re: Benjamin Tahirović
Pta je sa Hadziahmetovicem.
On mi djeluje da zna loote, a ima i iskustvo.
On mi djeluje da zna loote, a ima i iskustvo.
- Beduin
- Postovi: 19489
- Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
- Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
- Kontakt:
Re: Benjamin Tahirović
Zna on qurac moj, da zna uzeli bi ga englezi sad kad ulaze u PL, a itekako su upoznati sa njegovim mogicnostima.FerdinandF je napisao/la: ↑17 jun 2026, 07:17Pta je sa Hadziahmetovicem.
On mi djeluje da zna loote, a ima i iskustvo.
Lik je nedefinisan, kao i vecina nasih veznjaka ne znas na cemu si sa njima, gdje i koga staviti.
Cak mi je najveca misterija Gigovic koji u klubu igra solidno i rastrcano, a onda u repki ne postoji. Tahirovic ne igra ni u klubu, to mu i jeste najveci problem, da stice rutinu i osjecaj na terenu, itekako zasluzuje da ga se mijenja tokom utakmice.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.
075 ❤
075 ❤
- signalidunapark
- Postovi: 1558
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
- Kontakt:
Re: Benjamin Tahirović
Slažem se za obojicu.Beduin je napisao/la: ↑17 jun 2026, 07:55Zna on qurac moj, da zna uzeli bi ga englezi sad kad ulaze u PL, a itekako su upoznati sa njegovim mogicnostima.FerdinandF je napisao/la: ↑17 jun 2026, 07:17Pta je sa Hadziahmetovicem.
On mi djeluje da zna loote, a ima i iskustvo.
Lik je nedefinisan, kao i vecina nasih veznjaka ne znas na cemu si sa njima, gdje i koga staviti.
Cak mi je najveca misterija Gigovic koji u klubu igra solidno i rastrcano, a onda u repki ne postoji. Tahirovic ne igra ni u klubu, to mu i jeste najveci problem, da stice rutinu i osjecaj na terenu, itekako zasluzuje da ga se mijenja tokom utakmice.
Amir je prespor za današnji fudbal, i to debelo prespor, a Gigović je igrač manje na terenu. Možda on i nije loš, ali ne može isporučit šta Barbarez traži od njega.
Re: Benjamin Tahirović
nije proble samo brzina nego i manjak petlje da odigraš neki pas kroz linije, ja otkako gleda Amira u reprezentaciji momak nije dao pas naprijed (ko da je ragbi) samo lateralno ili nazad, a to može i Šunjić koje je defanzivno Kante za njega. Amir bi trebao da "reže" protivničke linije svojim pasovima a on izgleda da nema hrabrosti za to. Tehnički je stvarno potkovan ali očigledno da nije mentalno jaksignalidunapark je napisao/la: ↑17 jun 2026, 08:59Slažem se za obojicu.Beduin je napisao/la: ↑17 jun 2026, 07:55Zna on qurac moj, da zna uzeli bi ga englezi sad kad ulaze u PL, a itekako su upoznati sa njegovim mogicnostima.FerdinandF je napisao/la: ↑17 jun 2026, 07:17Pta je sa Hadziahmetovicem.
On mi djeluje da zna loote, a ima i iskustvo.
Lik je nedefinisan, kao i vecina nasih veznjaka ne znas na cemu si sa njima, gdje i koga staviti.
Cak mi je najveca misterija Gigovic koji u klubu igra solidno i rastrcano, a onda u repki ne postoji. Tahirovic ne igra ni u klubu, to mu i jeste najveci problem, da stice rutinu i osjecaj na terenu, itekako zasluzuje da ga se mijenja tokom utakmice.
Amir je prespor za današnji fudbal, i to debelo prespor, a Gigović je igrač manje na terenu. Možda on i nije loš, ali ne može isporučit šta Barbarez traži od njega.
-
FerdinandF
- Postovi: 642
- Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
- Kontakt:
Re: Benjamin Tahirović
A šta je sa Burnićem u vezi?
Čini mi se da je odigrao bolje na dmf nego na bekovdkoj u repki onu jednu tekmu?
Čini mi se da je odigrao bolje na dmf nego na bekovdkoj u repki onu jednu tekmu?
-
izdzezveubrazil
- Postovi: 3332
- Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
- Kontakt:
Re: Benjamin Tahirović
Ma nije, čini ti se, to je užasna partija bila.FerdinandF je napisao/la: ↑17 jun 2026, 11:50A šta je sa Burnićem u vezi?
Čini mi se da je odigrao bolje na dmf nego na bekovdkoj u repki onu jednu tekmu?
-
FerdinandF
- Postovi: 642
- Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
- Kontakt:
Re: Benjamin Tahirović
Meni je bilo pristojno, s jednom kardinalnom greškom.izdzezveubrazil je napisao/la: ↑17 jun 2026, 12:12Ma nije, čini ti se, to je užasna partija bila.FerdinandF je napisao/la: ↑17 jun 2026, 11:50A šta je sa Burnićem u vezi?
Čini mi se da je odigrao bolje na dmf nego na bekovdkoj u repki onu jednu tekmu?
Prirodnije mi djeluje tu, nego na beku.
Re: Benjamin Tahirović
Nema los sut, ne znam zasto nismo uigravali njegovo ubacivanje iz drugog plana i na sutanje. Ostalo je neiskoristeno.
-
Mocvara1991
- Postovi: 1129
- Pridružen/a: 17 mar 2024, 15:14
- Kontakt:
Re: Benjamin Tahirović
Povedi nas Njobe.
Re: Benjamin Tahirović
Spasi nas Bože ovog teroriste, pravda za trenera Brondbija, upozoravao nas je na vrijeme!!!!
I found freedom. Losing all hope was freedom.
- ObjektivnaSApublika
- Postovi: 49
- Pridružen/a: 22 dec 2024, 01:08
- Kontakt:
Re: Benjamin Tahirović
koliko je pretrcao ipak je to najvaznije u modernom fudbalu
Re: Benjamin Tahirović
Bogom vam se kunem da imam, fudbalski, korisnijih jablana u dvorištu.
The saddest thing in life is wasted talent.
Re: Benjamin Tahirović
Nije se lako toliko skrivati od lopte, nabije se tu kilometara.ObjektivnaSApublika je napisao/la: ↑18 jun 2026, 21:49koliko je pretrcao ipak je to najvaznije u modernom fudbalu
Re: Benjamin Tahirović
Evo ne znam sta reci za naseg Bendzija. Dobro je neko napisao, njemu Barbarez radi medvedju uslugu sto ga forsira da igra.
Barba halali sto smo sumnjali.
Re: Benjamin Tahirović
Ja kad vidim da mu je po primanju lopte prvi refleks da se okrene prema svom golu razbio bi tv, yebem ti fudbal
naprijed rejal
Re: Benjamin Tahirović
Nek ga vodi u kakvu bolnicu u Los Angelesu da infuziju primi.
Srce, čast i ponos!
Re: Benjamin Tahirović
hahahahah
Vjerujem ti kralju.
Ovo je cinično od Sergeja što igra s snjim.
Hadziahmetovic na klupi za to vrijeme. Zbog sljivotresa nece dobiti minute na prvenstvu
4-IN-A-ROW
Re: Benjamin Tahirović
Igra li ovaj uopste. Je li na terenu?
-
Coolpanda24
- Postovi: 3187
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
- Kontakt:
Re: Benjamin Tahirović
Ljudino znaš li poslat loptu naprijed? Yebote život više
Online
Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, Confiance, ExEsPerac, GG3, Google Adsense [Bot], izdzezveubrazil, jasmin10, Kaunas, kouadio, signalidunapark, Sveti, tuzlanskinacin i 122 gosta.




