Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2056
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DoktorXabaras » 17 jun 2026, 10:47

Resolute je napisao/la:
17 jun 2026, 10:26
DoktorXabaras je napisao/la:
17 jun 2026, 09:25
Combattente87 je napisao/la:
17 jun 2026, 09:03

Uporno, ali uporno svaki put kad se neko okomi na vas idete odmah sa napadom kao načinom odbrane...
Prijatelju, ja i svi ovdje iz BL smo protiv crvenih kmera(možda ima neko da nije ali čisto sumnjam) i nikada nismo bježali od toga da imamo određene povlastice od države, kao i da uživamo privilegije od strane sudija jer je predsjednik saveza naš čovjek...
Ja sam protivnik toga i uvijek ću biti, ali bar priznam šta se dešava i ne bježim od toga, a da imam neku moć rado bih se suprostavio tome da znam da će biti nekih rezultata,
Vi pitari pored toga što ste najveći licemjeri koje je svijet vidio, slijepi ste i pored očiju, ustvari niste vi slijepi nego jednostavno ne prihvatate kritiku niti dokaze crno na bijelo, nego odmah idete sa napadom na drugog bježeći tako od svog problema...
Prosipate ovdje neke fore, prozivate druge, dižete u nebesa klub a u podsvjesti znate da ste običan prosjek, koji je ostao bez iskrenih navijača, te da vam se okorjeli kriminalci sve pitaju u klubu...
Karma je čudo, a vama će se ovo sve odbiti od glavu kad tad !
Koga napadam? Napisao sam samo ono što si i ti potvrdio.
Licemjerni da, šta sad nakon ovakve tri sezone i onosa saveze prema mom klubu trebamo i dalje šutiti poklapati ušima na svaki kriminal, na kriminal treba odgovoriti kriminalom jer očito druge metode nisu valjane. Trbamo šutiti i tražiti pravdu dok se drugi bogate i nizaju uspjehe.

Karma??? Pa valjda trebaš biti uspješan i na vrhu da bi ti se kontra vratilo a Sarajevo teško da može gore od ovog, ako ikom se treba nešto "obiti o glavu" to ste vi i Borac je jedini klub koji bi se trebao plašiti karme.
Ja potpisujem sve sto je combattente napisao, od prvog do zadnjeg slova.

Druga stvar, zbog cega bi se Borac trebao plasiti karme? Ne tako davno, taj isti Borac je od vasih ( ponavljam Vasih ), federalnih ljudi u savezu, izbacivan iz lige na sve moguce nacine. O namjestanju rezultata u zadnjim kolima da Borac ispadne ne treba trositi rijeci.
E ta sad karma se vraca svima vama, i zelji, i sarajevu prvenstveno. Tad ste likovali, izivljavali se nad nama doslovno.
Zato se sad zeljo raspada, u sarajevu rasulo. To ti je karma legendo..
Kako onda možete pisati o licemjerstu a u isto vrijeme likujete nad trenutnom situacijom.
Molim te možeš li mi navesti situaciju u kojoj je FK Sarajevo uništavao Borac po bilo kojoj osnovi izuzev terena i rezultata, kad je neko iz FK Sarajevo imao toliko moći i poluga u savezu da sabotira Borac ili bilo koga drugog kao što je to imao Željezničar sa porodicom Osim. Stavljate nas u isti koš sa onima protiv kojih mi vodimo bitke od 1996 a Borac nije osjetio ni deseti dio onoga što su nama radili.
Koje su to odluke saveza koje su direktno pogodvale nama da bi dolazili do bodova i titula (ovi što će se nakaćit na "koronu" nek ponovo poslušaju šta je Amar rekao) kao što su to imali Borac, Zrinjski, Željezničar.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Resolute
Postovi: 336
Pridružen/a: 02 jul 2025, 17:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Resolute » 17 jun 2026, 11:19

DoktorXabaras je napisao/la:
17 jun 2026, 10:47
Resolute je napisao/la:
17 jun 2026, 10:26
DoktorXabaras je napisao/la:
17 jun 2026, 09:25


Koga napadam? Napisao sam samo ono što si i ti potvrdio.
Licemjerni da, šta sad nakon ovakve tri sezone i onosa saveze prema mom klubu trebamo i dalje šutiti poklapati ušima na svaki kriminal, na kriminal treba odgovoriti kriminalom jer očito druge metode nisu valjane. Trbamo šutiti i tražiti pravdu dok se drugi bogate i nizaju uspjehe.

Karma??? Pa valjda trebaš biti uspješan i na vrhu da bi ti se kontra vratilo a Sarajevo teško da može gore od ovog, ako ikom se treba nešto "obiti o glavu" to ste vi i Borac je jedini klub koji bi se trebao plašiti karme.
Ja potpisujem sve sto je combattente napisao, od prvog do zadnjeg slova.

Druga stvar, zbog cega bi se Borac trebao plasiti karme? Ne tako davno, taj isti Borac je od vasih ( ponavljam Vasih ), federalnih ljudi u savezu, izbacivan iz lige na sve moguce nacine. O namjestanju rezultata u zadnjim kolima da Borac ispadne ne treba trositi rijeci.
E ta sad karma se vraca svima vama, i zelji, i sarajevu prvenstveno. Tad ste likovali, izivljavali se nad nama doslovno.
Zato se sad zeljo raspada, u sarajevu rasulo. To ti je karma legendo..
Kako onda možete pisati o licemjerstu a u isto vrijeme likujete nad trenutnom situacijom.
Molim te možeš li mi navesti situaciju u kojoj je FK Sarajevo uništavao Borac po bilo kojoj osnovi izuzev terena i rezultata, kad je neko iz FK Sarajevo imao toliko moći i poluga u savezu da sabotira Borac ili bilo koga drugog kao što je to imao Željezničar sa porodicom Osim. Stavljate nas u isti koš sa onima protiv kojih mi vodimo bitke od 1996 a Borac nije osjetio ni deseti dio onoga što su nama radili.
Koje su to odluke saveza koje su direktno pogodvale nama da bi dolazili do bodova i titula (ovi što će se nakaćit na "koronu" nek ponovo poslušaju šta je Amar rekao) kao što su to imali Borac, Zrinjski, Željezničar.
Ja ne likujem nad trenutnom situacijom, nego je definisem kao karmu na konto desavanja od prije nekoliko godina prema Borcu.
Drugo, nisam rekao direktno ljudi iz fk sarajevo, nego generalno ljudi iz federacije koji su tad vedrili i oblacili savezom.
Tad je Zeljo uzimao titule, eto neka bude da ste vi crna ovca i te i ove danas price. Zeljo se raspada i puca po savovima, to je ta karma.
Bio je vama recimo u Olimpic tu, nemojmo i to da zaboravimo, ali ajde..

Sve u svemu, combattente je to sve lijepo napisao u postu iznad, i tako misli 99 posto navijaca.

Stroj1946
Postovi: 8516
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Stroj1946 » 17 jun 2026, 11:41

To kone Čatakovića ganjaju

strahmeipomisliti
Postovi: 1099
Pridružen/a: 25 avg 2023, 13:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la strahmeipomisliti » 17 jun 2026, 12:27

Stroj1946 je napisao/la:
17 jun 2026, 11:41
To kone Čatakovića ganjaju
Brate ne da ganjaju nego ga i uhvatise po mojim info,nemogu da vjerujem iskreno

Avatar
svrakino1921
Postovi: 19886
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 17 jun 2026, 12:28

Momčići - izgleda da smo doveli golmana Tarika i Hamzu

Tarik neće da igra Europu sa Veležom nego prelazi kod nas a Velež traži da odmah uplatimo obeštećenje da mogu makar jednu od pet plata isplatit




GOLEM SI ŽELJO

Avatar
svrakino1921
Postovi: 19886
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 17 jun 2026, 12:32

slika

slika

slika



Ma ko nam ide na tako daleka Europska gostovanja sa ovim autobusom

😭🤣😭😭😭😭😭🤣😭

NoDi80
Postovi: 19020
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 17 jun 2026, 12:42

svrakino1921 je napisao/la:
17 jun 2026, 12:28
Momčići - izgleda da smo doveli golmana Tarika i Hamzu

Tarik neće da igra Europu sa Veležom nego prelazi kod nas a Velež traži da odmah uplatimo obeštećenje da mogu makar jednu od pet plata isplatit




GOLEM SI ŽELJO
Hoce sosic hraniti cataka, karic svoj na svome
Logicno da ce se kuci vratiti :bih:
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2056
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DoktorXabaras » 17 jun 2026, 13:06

Evo vam jedna slićica i idite da se igrate,
slika

Jedan je Grande Miske koje je nudio lovu za igraće, Sanin ako želi može dobiti kojeg god igača želi iz FK Sarajevo jer je Željezničar i zvanićno postao naš razvojni tim, plus što su zajedno osnovali građevinsku firmu, Sanin dobio neko atraktivno zemljište pravo jeftino :opaopa:

Kaže Sanin bila jućer bolja jagnjetina kod Ismira nego kod Brajlovića. :urnebes:
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3377
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la ErosViverosViv » 17 jun 2026, 13:16

svrakino1921 je napisao/la:
17 jun 2026, 12:32
slika




Ma ko nam ide na tako daleka Europska gostovanja sa ovim autobusom

😭🤣😭😭😭😭😭🤣😭
znam ko ne ide

HercegovinaCali
Postovi: 191
Pridružen/a: 22 jul 2025, 09:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la HercegovinaCali » 17 jun 2026, 13:16

Dok se sarajevski blizanci svađaju, Memija navodno odlazi iz Zrinjskog,dobra ponuda iz Indonezije i za igrača i klub.
Čuić(Posušje) i Vidović (Celje) bi trebali biti novi ulazni transferi Zrinjskog.

guadalupe
Postovi: 1714
Pridružen/a: 01 feb 2022, 14:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la guadalupe » 17 jun 2026, 13:21

strahmeipomisliti je napisao/la:
17 jun 2026, 12:27
Stroj1946 je napisao/la:
17 jun 2026, 11:41
To kone Čatakovića ganjaju
Brate ne da ganjaju nego ga i uhvatise po mojim info,nemogu da vjerujem iskreno
Poserem ti se info. :D

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2056
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DoktorXabaras » 17 jun 2026, 13:24

strahmeipomisliti je napisao/la:
17 jun 2026, 12:27
Stroj1946 je napisao/la:
17 jun 2026, 11:41
To kone Čatakovića ganjaju
Brate ne da ganjaju nego ga i uhvatise po mojim info,nemogu da vjerujem iskreno
Koji ti je izvor, Trust Me Bro ili Dugo Pratim Forum... :rol: :rol: :rol:
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

NoProfit
Postovi: 2781
Pridružen/a: 27 okt 2024, 14:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoProfit » 17 jun 2026, 13:27

ErosViverosViv je napisao/la:
17 jun 2026, 13:16
svrakino1921 je napisao/la:
17 jun 2026, 12:32
slika




Ma ko nam ide na tako daleka Europska gostovanja sa ovim autobusom

😭🤣😭😭😭😭😭🤣😭
znam ko ne ide
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

mobih
Postovi: 310
Pridružen/a: 21 jan 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mobih » 17 jun 2026, 14:47

ErosViverosViv je napisao/la:
17 jun 2026, 13:16
svrakino1921 je napisao/la:
17 jun 2026, 12:32
slika




Ma ko nam ide na tako daleka Europska gostovanja sa ovim autobusom

😭🤣😭😭😭😭😭🤣😭
znam ko ne ide
mic drop... :o

Avatar
Ferroviere1987
Postovi: 693
Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Ferroviere1987 » 17 jun 2026, 15:18

Bas vas nece kone, kako god sretno nista nije nemoguce.

Avatar
Vanja8
Postovi: 14084
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 17 jun 2026, 16:00

ErosViverosViv je napisao/la:
17 jun 2026, 13:16
svrakino1921 je napisao/la:
17 jun 2026, 12:32
slika




Ma ko nam ide na tako daleka Europska gostovanja sa ovim autobusom

😭🤣😭😭😭😭😭🤣😭
znam ko ne ide
:rol: :rol: :rol: :rol:

Avatar
Vanja8
Postovi: 14084
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 17 jun 2026, 16:11

Ferroviere1987 je napisao/la:
17 jun 2026, 15:18
Bas vas nece kone, kako god sretno nista nije nemoguce.
:thumbup:

Avatar
blap
Postovi: 203
Pridružen/a: 18 maj 2017, 12:26
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la blap » 17 jun 2026, 16:15

HercegovinaCali je napisao/la:
17 jun 2026, 13:16
Dok se sarajevski blizanci svađaju, Memija navodno odlazi iz Zrinjskog,dobra ponuda iz Indonezije i za igrača i klub.
Čuić(Posušje) i Vidović (Celje) bi trebali biti novi ulazni transferi Zrinjskog.
:clap:
Zadnja izmjena: blap, dana/u 17 jun 2026, 16:24, ukupno mijenjano 1 put.
AMAR OSIM

Avatar
GrbavicaHrammm
Postovi: 1640
Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la GrbavicaHrammm » 17 jun 2026, 16:22

Obican dan u entitetu rs :shock: :urnebes:
Fakat tamo ljudi nisu normalni :bow:
Pa Putine baci jee
slika

Avatar
MostarskiBijeli1
Postovi: 208
Pridružen/a: 22 jul 2023, 15:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MostarskiBijeli1 » 17 jun 2026, 16:26

Vanja8 je napisao/la:
17 jun 2026, 09:51

Svi bi vi ghuzice dali za bracu Mamic...Zrinjski se nudio desetak puta
Mamiću nije dopušteno uplitanje u Zrinjski, a koliko znam ni u Široki ni u Velež. Spominjao se i u kontekstu GOŠK-a, ali vidim da i od toga nije bilo ništa, ne znam zašto. Činjenica je da u Sarajevu vedri i oblači narcisoidni Ismir, a činjenica je i da veliki broj navijača FKS vidi kako vas isti samo dublje i dublje zakopava. Dovođenje presuđenog kriminalca u klub jedna je u nizu jako loših odluka, FKS je po meni izgubilo svoj identitet, nagomilalo se običnih plaćenika među igračima, dovoljno je bilo vidjeti da je Marin Aničić, dijete Zrinjskog, koji je u Sarajevu bio oko pola godine, dobio kapetansku traku u jednom trenutku. Nemate više "vojnika" u klubu kao što su Bilbija i Jakovljević u Zrinjskom, Tomić u Širokom, Hrkać u Veležu... tonete duboko
muški su borovi žene su jele svi oni vole mostarske bijele

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: SamoTi4000 i 18 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []