Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
Sheyi
Postovi: 13898
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Sheyi » 17 jun 2026, 13:25

Blizzard je napisao/la:
17 jun 2026, 13:06
DamirT je napisao/la:
17 jun 2026, 10:50
Blizzard je napisao/la:
17 jun 2026, 10:47


je li vi zaista mislite da u ovoj grupi možeš bit prvi?
Zasto da ne? Da je pravde, Svedska ne bi vidjela SP. Kosovo ih trehnulo 2 puta. Pri tome im je na SP golman Tunisa 2 gola poklonio. Rumuni stare musterije. Poljska nezgodna, ali nismo bez sansi. Uglavnom, moze se zaganjati ako nista drugo mjesto.
do prije dvije godine te nabijao Luxemburg a ti sad planiraš bit prvi u grupi sa Švedskom, Poljskom i Rumunijom.
Za mene je uspjeh da ne budemo zadnji i da se ekipa pripremi za kvalifikacije.
To što je Švedska pala u jednim, kvalifikacijama je iznimka a ne pravilo. Ljudi su redovni učesnici prvenstava, imaju 4-5 igrača iz EPL, zastrašujući napad. Poljska isto tako, plus to su ekipe koje igraju na tempo što mi ne volimo nikako. Ako ti se DŽeko oprosti i to će bit veliki hendikep za ekipu, plus većinu utakmica nećeš moći računati na Kolašinca (i on se možda oprosti), znači realno ti trebai lijevi bek, plus će vjerovatno se promjeniti i postavka preći će se na 4-2-3-1 sa Demirovićem ko špicem i iza Alajbegović - Mahmić - Bajraktarević (memić). Sve to treba da se uigra, tako da sve što se napravi dobro je
Nemamo se mi sta pripremati za kvale ako ne budemo izborili drugi sesir, zato je vazno biti u top dva u ligi nacija

Avatar
DamirT
Postovi: 30895
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DamirT » 17 jun 2026, 13:33

Blizzard je napisao/la:
17 jun 2026, 13:06
DamirT je napisao/la:
17 jun 2026, 10:50
Blizzard je napisao/la:
17 jun 2026, 10:47


je li vi zaista mislite da u ovoj grupi možeš bit prvi?
Zasto da ne? Da je pravde, Svedska ne bi vidjela SP. Kosovo ih trehnulo 2 puta. Pri tome im je na SP golman Tunisa 2 gola poklonio. Rumuni stare musterije. Poljska nezgodna, ali nismo bez sansi. Uglavnom, moze se zaganjati ako nista drugo mjesto.
do prije dvije godine te nabijao Luxemburg a ti sad planiraš bit prvi u grupi sa Švedskom, Poljskom i Rumunijom.
Za mene je uspjeh da ne budemo zadnji i da se ekipa pripremi za kvalifikacije.
To što je Švedska pala u jednim, kvalifikacijama je iznimka a ne pravilo. Ljudi su redovni učesnici prvenstava, imaju 4-5 igrača iz EPL, zastrašujući napad. Poljska isto tako, plus to su ekipe koje igraju na tempo što mi ne volimo nikako. Ako ti se DŽeko oprosti i to će bit veliki hendikep za ekipu, plus većinu utakmica nećeš moći računati na Kolašinca (i on se možda oprosti), znači realno ti trebai lijevi bek, plus će vjerovatno se promjeniti i postavka preći će se na 4-2-3-1 sa Demirovićem ko špicem i iza Alajbegović - Mahmić - Bajraktarević (memić). Sve to treba da se uigra, tako da sve što se napravi dobro je
U tim mecevima protiv Luksemburga su igrala samo 4 igraca koja su na SP, te dvojica na klupi. Dzeko, Seo, Dedic, Tahirovic. Vasilj, Hadziahmetovic klupa. Ova trenutna ekipa je makar 20% bolja od te tada, sa izuzetkom Pjanica naravno. Da ne spominjem normalniji strucni stab trenutno.

Tako je par ljudi ubjedjivalo nas ostale po forumu da je Rumunija puno jaca selekcija od nas i da nam je realnost borba za Kiprom za trece mjesto i na kraju 6 bodova protiv njih. E sad, realnost je da su trebali uzeti bod u Bukurestu, ali ko te pita. Ne pobjedjuje uvijek tim sa boljom statistikom.

Isto tako i ovdje. Itekako mi imamo sansi u ovoj grupi. A ima i ovo sto @Sheyi govori, da drugo mjesto osigurava bolji sesir u kvalifikacijama. Tako da nije da je beznacajna ova Liga nacija. Iskreno ja mislim da mozemo drugo mjesto uzeti. Svakako je bolje nego da udjemo u A ligu i da nas nabiju Njemacka, Spanija i ostale velesile.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

DonRamiz
Postovi: 540
Pridružen/a: 19 feb 2020, 23:29
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DonRamiz » 17 jun 2026, 13:39

Atlanta je napisao/la:
17 jun 2026, 11:28
Ja ocekujem 7-8 novih igraca do pocetka kvalifikacija za Euro :kafa: , sta ce bit Sandza u ekipi, zgadit ce repku finoj graCkoj raji
Koliko ozbiljnih igraca iz sandzaka je igralo za reprezentaciju u zadnjih 15 godina?
Ako se dobro sjecam jedino Kolasinac.

Avatar
Atlanta
Postovi: 345
Pridružen/a: 30 mar 2024, 16:15
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Atlanta » 17 jun 2026, 13:54

DonRamiz je napisao/la:
17 jun 2026, 13:39
Atlanta je napisao/la:
17 jun 2026, 11:28
Ja ocekujem 7-8 novih igraca do pocetka kvalifikacija za Euro :kafa: , sta ce bit Sandza u ekipi, zgadit ce repku finoj graCkoj raji
Koliko ozbiljnih igraca iz sandzaka je igralo za reprezentaciju u zadnjih 15 godina?
Ako se dobro sjecam jedino Kolasinac.
Ma napisao sam vise iz zajj.ebancije ovo. I ja sam soson :mrgreen:
Generalno, osim Ljaljica i nije bilo nekih sad ultra talentovanih fudbalera iz Sandzaka, ako grijesim neka me ljudi isprave. U zadnjih par godina ipak izbacili su iz omladinskog pogona Bazdara i Hadzimujovica. Ovi ostali momci koji se spominju su iz dijaspore, vecinom su u Njemackoj ucili igrat lopte.
LA HINCHADA DE LOS RAJVOS

izdzezveubrazil
Postovi: 3323
Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la izdzezveubrazil » 17 jun 2026, 14:18

Kad govorimo o dodavanju novih igrača, ne misli niko na to da ideš svjesno u rizik da uništiš nastup u Ligi nacija time što ćeš izvesti u sastavu sedam debitanata već u septembru.

Ali polako, dodaj 3-4 igrača na spisak, pa nek jedan (Pejčinović) debituje od prve minute, neka Busuladžić uđe u 60. a Ćatović u sudijskoj nadoknadi...mislim lupam, opet ponavljam da ni ne znamo žele li svi igrati za nas uopšte, niti hoće li postati profesionalni fudbaleri (Ličina i Ćatović prvenstveno) mada im perspektiva djeluje dobro.

Teško je međutim očekivati da teret iznesu Katić, Hadžiahmetović, Kolašinac, Šunjić, Burnić, Tabaković, Džeko pogotovo...treba što više kvalitetnih opcija i potencijalno kvalitetnih opcija, pa nije valjda da maštamo o bunkeru za naredne dvije godine protiv iole kvalitetnijih reprezentacija. Ovi gore pobrojani omogućavaju nam da ipak imamo perspektivu da igramo drugačije, uz neke mlade igrače koji su već dio kadra.

Avatar
LeCoq
Postovi: 263
Pridružen/a: 05 jan 2026, 20:38
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la LeCoq » 17 jun 2026, 14:29

Nema potrebe ni da dovodi više od 3 -4 igrača, na dva okupljanja na jesen. Trenutno su prioriteti Pejčinović, Ćatović i Smajlović. Oni su ujedno igrači koji kvalitetom već imaju mjesta u kadru A reprezentacije, ukoliko je Ćatović barem pola što se priča. Tu može upasti još jedan od ovih koji igraju seniorski fudbal ili se smatraju velikim talentima.

Avatar
Cauchy23
Postovi: 181
Pridružen/a: 06 feb 2013, 23:03
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Cauchy23 » 17 jun 2026, 15:56

Blizzard je napisao/la:
17 jun 2026, 13:06
DamirT je napisao/la:
17 jun 2026, 10:50
Blizzard je napisao/la:
17 jun 2026, 10:47


je li vi zaista mislite da u ovoj grupi možeš bit prvi?
Zasto da ne? Da je pravde, Svedska ne bi vidjela SP. Kosovo ih trehnulo 2 puta. Pri tome im je na SP golman Tunisa 2 gola poklonio. Rumuni stare musterije. Poljska nezgodna, ali nismo bez sansi. Uglavnom, moze se zaganjati ako nista drugo mjesto.
do prije dvije godine te nabijao Luxemburg a ti sad planiraš bit prvi u grupi sa Švedskom, Poljskom i Rumunijom.
Za mene je uspjeh da ne budemo zadnji i da se ekipa pripremi za kvalifikacije.
To što je Švedska pala u jednim, kvalifikacijama je iznimka a ne pravilo. Ljudi su redovni učesnici prvenstava, imaju 4-5 igrača iz EPL, zastrašujući napad. Poljska isto tako, plus to su ekipe koje igraju na tempo što mi ne volimo nikako. Ako ti se DŽeko oprosti i to će bit veliki hendikep za ekipu, plus većinu utakmica nećeš moći računati na Kolašinca (i on se možda oprosti), znači realno ti trebai lijevi bek, plus će vjerovatno se promjeniti i postavka preći će se na 4-2-3-1 sa Demirovićem ko špicem i iza Alajbegović - Mahmić - Bajraktarević (memić). Sve to treba da se uigra, tako da sve što se napravi dobro je
Pa kad cemo nego sad ganjat rezultat?
Dosta mi je tog stava, nek se igra!
Imamo top reprezentaciju, minimum 1/4 treba biti.
Ako ne, maknut Barbareza i dovest nekog ko zna.

Avatar
imekorisnicko
Postovi: 1242
Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la imekorisnicko » 17 jun 2026, 16:09

Cauchy23 je napisao/la:
17 jun 2026, 15:56
Blizzard je napisao/la:
17 jun 2026, 13:06
DamirT je napisao/la:
17 jun 2026, 10:50


Zasto da ne? Da je pravde, Svedska ne bi vidjela SP. Kosovo ih trehnulo 2 puta. Pri tome im je na SP golman Tunisa 2 gola poklonio. Rumuni stare musterije. Poljska nezgodna, ali nismo bez sansi. Uglavnom, moze se zaganjati ako nista drugo mjesto.
do prije dvije godine te nabijao Luxemburg a ti sad planiraš bit prvi u grupi sa Švedskom, Poljskom i Rumunijom.
Za mene je uspjeh da ne budemo zadnji i da se ekipa pripremi za kvalifikacije.
To što je Švedska pala u jednim, kvalifikacijama je iznimka a ne pravilo. Ljudi su redovni učesnici prvenstava, imaju 4-5 igrača iz EPL, zastrašujući napad. Poljska isto tako, plus to su ekipe koje igraju na tempo što mi ne volimo nikako. Ako ti se DŽeko oprosti i to će bit veliki hendikep za ekipu, plus većinu utakmica nećeš moći računati na Kolašinca (i on se možda oprosti), znači realno ti trebai lijevi bek, plus će vjerovatno se promjeniti i postavka preći će se na 4-2-3-1 sa Demirovićem ko špicem i iza Alajbegović - Mahmić - Bajraktarević (memić). Sve to treba da se uigra, tako da sve što se napravi dobro je
Pa kad cemo nego sad ganjat rezultat?
Dosta mi je tog stava, nek se igra!
Imamo top reprezentaciju, minimum 1/4 treba biti.
Ako ne, maknut Barbareza i dovest nekog ko zna.
čuj 1/4 treba biti,šta imaš od toga?
Samo medalja se pamti :salut:


Blizzard
Postovi: 99
Pridružen/a: 22 nov 2016, 12:37
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Blizzard » 17 jun 2026, 17:56

Cauchy23 je napisao/la:
17 jun 2026, 15:56
Blizzard je napisao/la:
17 jun 2026, 13:06
DamirT je napisao/la:
17 jun 2026, 10:50


Zasto da ne? Da je pravde, Svedska ne bi vidjela SP. Kosovo ih trehnulo 2 puta. Pri tome im je na SP golman Tunisa 2 gola poklonio. Rumuni stare musterije. Poljska nezgodna, ali nismo bez sansi. Uglavnom, moze se zaganjati ako nista drugo mjesto.
do prije dvije godine te nabijao Luxemburg a ti sad planiraš bit prvi u grupi sa Švedskom, Poljskom i Rumunijom.
Za mene je uspjeh da ne budemo zadnji i da se ekipa pripremi za kvalifikacije.
To što je Švedska pala u jednim, kvalifikacijama je iznimka a ne pravilo. Ljudi su redovni učesnici prvenstava, imaju 4-5 igrača iz EPL, zastrašujući napad. Poljska isto tako, plus to su ekipe koje igraju na tempo što mi ne volimo nikako. Ako ti se DŽeko oprosti i to će bit veliki hendikep za ekipu, plus većinu utakmica nećeš moći računati na Kolašinca (i on se možda oprosti), znači realno ti trebai lijevi bek, plus će vjerovatno se promjeniti i postavka preći će se na 4-2-3-1 sa Demirovićem ko špicem i iza Alajbegović - Mahmić - Bajraktarević (memić). Sve to treba da se uigra, tako da sve što se napravi dobro je
Pa kad cemo nego sad ganjat rezultat?
Dosta mi je tog stava, nek se igra!
Imamo top reprezentaciju, minimum 1/4 treba biti.
Ako ne, maknut Barbareza i dovest nekog ko zna.
Koji nasi igraci su u top 10 na svojim pozicijama a koji u top 20. Koliko nasih igraca igra u top europskim klubovima.
Koliko imas igraca iz liga 5

Avatar
LeCoq
Postovi: 263
Pridružen/a: 05 jan 2026, 20:38
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la LeCoq » 17 jun 2026, 18:12

Eto ga, sad smo favoriti u grupi sa Švedskom, Poljskom i Rumunijom :D :crazy: Bilo je pitanje vremena kada će neko to reći, ludilu nema kraja

Avatar
PeppermintSA
Postovi: 3493
Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la PeppermintSA » 17 jun 2026, 18:15

LeCoq je napisao/la:
17 jun 2026, 14:29
Nema potrebe ni da dovodi više od 3 -4 igrača, na dva okupljanja na jesen. Trenutno su prioriteti Pejčinović, Ćatović i Smajlović. Oni su ujedno igrači koji kvalitetom već imaju mjesta u kadru A reprezentacije, ukoliko je Ćatović barem pola što se priča. Tu može upasti još jedan od ovih koji igraju seniorski fudbal ili se smatraju velikim talentima.
Topalović

Topalović je najkvalitetniji od sviju njih te najveći prospekt i tačno ono što nam fali.

torbica
Postovi: 297
Pridružen/a: 26 jul 2025, 21:33
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la torbica » 17 jun 2026, 18:58

PeppermintSA je napisao/la:
17 jun 2026, 18:15
LeCoq je napisao/la:
17 jun 2026, 14:29
Nema potrebe ni da dovodi više od 3 -4 igrača, na dva okupljanja na jesen. Trenutno su prioriteti Pejčinović, Ćatović i Smajlović. Oni su ujedno igrači koji kvalitetom već imaju mjesta u kadru A reprezentacije, ukoliko je Ćatović barem pola što se priča. Tu može upasti još jedan od ovih koji igraju seniorski fudbal ili se smatraju velikim talentima.
Topalović

Topalović je najkvalitetniji od sviju njih te najveći prospekt i tačno ono što nam fali.
Nije bitno samo sta nam trenutno fali nego treba tu djecu privuci za buducnost. Nikad se ne zna ko moze sutra iskociti ma veliku scenu a tada je vec relativno kasno. Sto siri bazen i sto siri kadar to je bolje za reprezentaciju. :bih:

NoDi80
Postovi: 18976
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la NoDi80 » 17 jun 2026, 20:03

N1 sa Jakupovicem pricao i bice na tvu
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Vucevich
Postovi: 11550
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 17 jun 2026, 20:57

Naid Ganović je jučer s 15 godina debitovao za Oster u Švedskoj, smatra se velikim talentom,

mercurial
Postovi: 1635
Pridružen/a: 13 jul 2014, 16:50
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la mercurial » 17 jun 2026, 21:01

Vucevich je napisao/la:
17 jun 2026, 20:57
Naid Ganović je jučer s 15 godina debitovao za Oster u Švedskoj, smatra se velikim talentom,
Je li i on stoper?

Avatar
Cauchy23
Postovi: 181
Pridružen/a: 06 feb 2013, 23:03
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Cauchy23 » 17 jun 2026, 21:18

Blizzard je napisao/la:
17 jun 2026, 17:56
Cauchy23 je napisao/la:
17 jun 2026, 15:56
Pa kad cemo nego sad ganjat rezultat?
Dosta mi je tog stava, nek se igra!
Imamo top reprezentaciju, minimum 1/4 treba biti.
Ako ne, maknut Barbareza i dovest nekog ko zna.
Koji nasi igraci su u top 10 na svojim pozicijama a koji u top 20. Koliko nasih igraca igra u top europskim klubovima.
Koliko imas igraca iz liga 5
Imas Muharemovica, top 10, Alajbegovica top 20.
Esmir je top20. Dzeko top10.
Prejaka nam je repka, al selektor kukavicki igra.

MiranGlasnic
Postovi: 980
Pridružen/a: 14 okt 2025, 16:11
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la MiranGlasnic » 17 jun 2026, 21:22

Cauchy23 je napisao/la:
17 jun 2026, 21:18
Blizzard je napisao/la:
17 jun 2026, 17:56
Cauchy23 je napisao/la:
17 jun 2026, 15:56
Pa kad cemo nego sad ganjat rezultat?
Dosta mi je tog stava, nek se igra!
Imamo top reprezentaciju, minimum 1/4 treba biti.
Ako ne, maknut Barbareza i dovest nekog ko zna.
Koji nasi igraci su u top 10 na svojim pozicijama a koji u top 20. Koliko nasih igraca igra u top europskim klubovima.
Koliko imas igraca iz liga 5
Imas Muharemovica, top 10, Alajbegovica top 20.
Esmir je top20. Dzeko top10.
Prejaka nam je repka, al selektor kukavicki igra.
Ja mislim da trolaš…daj nam godinu dana. Prerano se traži hljeba preko pogače.

dinoze
Postovi: 2353
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la dinoze » 17 jun 2026, 21:54

Cauchy23 je napisao/la:
17 jun 2026, 21:18
Blizzard je napisao/la:
17 jun 2026, 17:56
Cauchy23 je napisao/la:
17 jun 2026, 15:56
Pa kad cemo nego sad ganjat rezultat?
Dosta mi je tog stava, nek se igra!
Imamo top reprezentaciju, minimum 1/4 treba biti.
Ako ne, maknut Barbareza i dovest nekog ko zna.
Koji nasi igraci su u top 10 na svojim pozicijama a koji u top 20. Koliko nasih igraca igra u top europskim klubovima.
Koliko imas igraca iz liga 5
Imas Muharemovica, top 10, Alajbegovica top 20.
Esmir je top20. Dzeko top10.
Prejaka nam je repka, al selektor kukavicki igra.
Izugubio si vezu sa realnosti.
Vjerovatno te ponjela euforija.
Vrijednost nase repke je ista kao Kongo, gledajuci sve igrace mi imamo igraca u losijim klubovima.

General505
Postovi: 441
Pridružen/a: 17 sep 2025, 21:51
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la General505 » 17 jun 2026, 21:58

Mujovic potpisao profi ugovor za Borussiju.

Jako talentovan momak

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Bosniacum Lilium, dena24, rossonero85 i 31 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []