FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Istanbul Bašakšehir ako prođemo Fince. 
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Re: FK Sarajevo
Ako cemo vec ispasti neka to bude u Istanbulu. 
Re: FK Sarajevo
Gdje se prva igra ?
Re: FK Sarajevo
Druga kući.
Re: FK Sarajevo
Eldooore nemoj puno samo.
Re: FK Sarajevo
Ma mrs i zrijeb i sve
-
bordobijeli
- Postovi: 18312
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Hoce li biti zamjena domacinstva ili igramo u Zenici ??
Re: FK Sarajevo
Ide Stanbol životom rekoh 
- ErosViverosViv
- Postovi: 3377
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ako ništa, bit ćemo odmorni u ligi.
- OldTownDistrict
- Postovi: 1634
- Pridružen/a: 04 okt 2023, 10:14
- Lokacija: Maršala Tita 38b
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Nece X zraka kroz Pitara.
"Nemam vremena da se vise bavim Zeljom, a dok investitor ne udje ne interesuje me vise ni kad ni s kim igra" - NoDi80
Re: FK Sarajevo
Ja sreće i g.ovana
Re: FK Sarajevo
Okrenimo se na vakat prvenstvu i kupu
Re: FK Sarajevo
Volio bi prođemo ove nordijce, samo da čujem naše kako će kukati kako Turci imaju veći budžet, bolje uslove i plate, a igrači se usrat ko grlice ko da igraju protiv Reala. Yebem ti luzerski menatlitet i majku.
- MokraKifla
- Postovi: 692
- Pridružen/a: 06 sep 2024, 19:38
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Craiova izbacila ove prosle sez kad smo ih uzeli na kosevu malo delulu da budem 
Re: FK Sarajevo
Craiova ih satrala 3 poluvremena, mi Craiovu satrali jedno i po poluvrijeme znači prolazimo na penale.
Brate nešto je trulo u ovom sistemu il' mi imamo mačke na centru zakopane.
Zadnja izmjena: hazarder, dana/u 17 jun 2026, 14:32, ukupno mijenjano 1 put.
Re: FK Sarajevo
Pokušat dobiti Fince u obje utakmice zbog koef a protiv Turaka jedino neka luda sreća burazeru pa da bude povoljan rezultat za nas, realno promil šanse nemamo
| SARAJEVO SIAMO NOI |
YEBEM TE LISTICO
YEBEM TE LISTICO
Re: FK Sarajevo
2 pretkolo KL ti dobiješ Istanbul
Ako ne možemo prvaci biti , u Europu i ne treba izlaziti , zbog 1 pretkola i malo koeficijenta , samo treba neko još da ti ogadi fudbal u julu.
Ako ne možemo prvaci biti , u Europu i ne treba izlaziti , zbog 1 pretkola i malo koeficijenta , samo treba neko još da ti ogadi fudbal u julu.
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★★★
YNWA <3
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★★★
YNWA <3
Re: FK Sarajevo
Sve dok ne budemo prvaci BiH, na evropu treba gledati samo ako se sta uradi dobro i jeste. Iz ove pozicije je jako tesko dogurati i do playoffa, a kamoli grupa. Koliko god isprano zvucalo, treba se fokusirati na prvenstvo, a na ove utakmice gledati kao na pripremu i priliku da se napuni stadion.
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.


