Sad nam je i Zenica upitna jer i Velez ako prodje u drugom pretkolu igra uzvrat kuci a znas i sam kome ce oni prije dati stadion.bordobijeli je napisao/la: ↑17 jun 2026, 14:24Hoce li biti zamjena domacinstva ili igramo u Zenici ??
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10161
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Re: FK Sarajevo
Sto ti je sreća i ždrijeb. Čak ce i Borac teako do grupa kao prvak osim ako ne izbace Levskog.
Ma da mi prodjemo Fince, dzaba ti sve. Makar minimalan poraz u Turskoj da napunimo Kosevo opet.
Ma da mi prodjemo Fince, dzaba ti sve. Makar minimalan poraz u Turskoj da napunimo Kosevo opet.
Re: FK Sarajevo
Catakovic ipak u Sarajevu. Ali gradu Sarajevu...
Ako potpise, prava je gnjida, cisto da se zna.
Ako potpise, prava je gnjida, cisto da se zna.
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Re: FK Sarajevo
Zar nije Velez u posljednje vrijeme igrao na Grbavici?NajvecaRadosti je napisao/la: ↑17 jun 2026, 14:38Sad nam je i Zenica upitna jer i Velez ako prodje u drugom pretkolu igra uzvrat kuci a znas i sam kome ce oni prije dati stadion.bordobijeli je napisao/la: ↑17 jun 2026, 14:24Hoce li biti zamjena domacinstva ili igramo u Zenici ??
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10161
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Takvo je stanje da ce prije nas pustit tu nego njih a oni su vec zavrsili sebi Bilinondbosna je napisao/la: ↑17 jun 2026, 14:41Zar nije Velez u posljednje vrijeme igrao na Grbavici?NajvecaRadosti je napisao/la: ↑17 jun 2026, 14:38Sad nam je i Zenica upitna jer i Velez ako prodje u drugom pretkolu igra uzvrat kuci a znas i sam kome ce oni prije dati stadion.bordobijeli je napisao/la: ↑17 jun 2026, 14:24Hoce li biti zamjena domacinstva ili igramo u Zenici ??
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
-
rimljanin90
- Postovi: 1032
- Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Znaci nista od koseva?
- GalileoGalilei
- Postovi: 2818
- Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
- Kontakt:
- ErosViverosViv
- Postovi: 3376
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
da
- DoktorXabaras
- Postovi: 2048
- Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
- Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
DoktorXabaras je napisao/la: ↑17 jun 2026, 08:54
Kad izbacimo turke a Mirvić na aerodromu kaže sve razbite, Sarajevo i ja ćemo sve platiti.![]()
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
Re: FK Sarajevo
Ma hej, niko ništa ne očekuje od nas, a ni mi sami. Šta god urade super je. Nek izađu nek se zabave, a što ne bi izbacili Sion, Bragu ili Bashaksehir... fudbal je, zato ga volimo, pogotovo bez pritiska.
Re: FK Sarajevo
20 G/A za sezonu u 2. turskoj Ako to ne valja za ekipu koja u posljeratnoj historiji nije bila ni 1 u grupnoj fazi nekog evropskog takmicenja i rangirana je na 266 mjestu po koificijentu a ujedno sa tim igra u jednoj od najkorumpiranijih a i najgorih liga evrope onda fakat ne znam kao kakvu ekipu vi fks dozivljavateGalileoGalilei je napisao/la: ↑17 jun 2026, 14:44Ma i da potpiše koga briga, samo će biti potvrda da nigdje više ne može igrati, baš kao i Radovac. Smiješno mi je prizivanje takvih "klasa".
Re: FK Sarajevo
Hamza odličan napadač, bolji od svih memli devetki unazad 3 sezone kad se saberu al' ako mu je nijet neka osveta klubu čisto sumnjam da će je na ovaj način ostvariti. I bolji od njega su pokušali pa se izofirali.
Re: FK Sarajevo
Najbolji nogomet se igra na -15 na tundri
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
- GalileoGalilei
- Postovi: 2818
- Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Sjećam se tog istog Hamze koji je znao fuliti mrtvi zicer i utakmice u kojima je bio gori od Turkeša.GokuSSJG je napisao/la: ↑17 jun 2026, 14:5620 G/A za sezonu u 2. turskoj Ako to ne valja za ekipu koja u posljeratnoj historiji nije bila ni 1 u grupnoj fazi nekog evropskog takmicenja i rangirana je na 266 mjestu po koificijentu a ujedno sa tim igra u jednoj od najkorumpiranijih a i najgorih liga evrope onda fakat ne znam kao kakvu ekipu vi fks dozivljavateGalileoGalilei je napisao/la: ↑17 jun 2026, 14:44Ma i da potpiše koga briga, samo će biti potvrda da nigdje više ne može igrati, baš kao i Radovac. Smiješno mi je prizivanje takvih "klasa".![]()
- trunks1946
- Postovi: 355
- Pridružen/a: 20 nov 2014, 23:42
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Pa Borac je osvojio titulu pa opet teški protivnici, mi da smo prvaci opet bi najtežeg mogućeg dobili, realno sve je do sreće ..ndbosna je napisao/la: ↑17 jun 2026, 14:36Sve dok ne budemo prvaci BiH, na evropu treba gledati samo ako se sta uradi dobro i jeste. Iz ove pozicije je jako tesko dogurati i do playoffa, a kamoli grupa. Koliko god isprano zvucalo, treba se fokusirati na prvenstvo, a na ove utakmice gledati kao na pripremu i priliku da se napuni stadion.
orde del male
- belosevic23
- Postovi: 1340
- Pridružen/a: 11 jun 2017, 01:35
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Hamza je dobar momak i igrač i jedan od rijetkih naših napadača koji zna dati gol...poslije Ahmeta možda jedini
sezona 25/26 14 G / 6 A
sezona 24/25 12 G / 7 A
sezona 23/24 19 G / 1 A
sezona 22/23 7 G / 2 A
jedan od rijetkih koje bi volio nazad
sezona 25/26 14 G / 6 A
sezona 24/25 12 G / 7 A
sezona 23/24 19 G / 1 A
sezona 22/23 7 G / 2 A
jedan od rijetkih koje bi volio nazad
-
AuroraBorealis
- Postovi: 31
- Pridružen/a: 28 jan 2025, 23:48
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Covjek koji moze pobjedit prirodu moze pobjedit i protivnicki tim
-
ajdohordas
- Postovi: 4428
- Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
A sta je problem sada sa Hamzom ?
Nisam upratio, zadnjih par dana me skroz malo bilo na forumu ...
Nisam upratio, zadnjih par dana me skroz malo bilo na forumu ...
Re: FK Sarajevo
Tražit će se zamjena po mojim informacijama.bordobijeli je napisao/la: ↑17 jun 2026, 14:24Hoce li biti zamjena domacinstva ili igramo u Zenici ??
-
Hordas1990
- Postovi: 991
- Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ma dje ce Hamza tamo, to strumfovi loze. Vjerovatno ga jesu kontaktirali posto imaju fetis na nase bivse igrace ali da ce otici ne vjerujem.
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.


.png)

