jel i u Hrvatskoj stave bosanskog komentatora kad igra BiH?
Moramo slusati prenos u prvom licu
jel i u Hrvatskoj stave bosanskog komentatora kad igra BiH?
Da smo sposobni za bilo nasa drzavna televizija bi prenosila ovo prvenstvo, pa ne bi morali slusat hrvatskog komentatora. Ali i tad bi vjerovatno Dzankovic bio probelm patriJotama pa ga dodje na isto.akisarajevo92 je napisao/la: ↑17 jun 2026, 21:59jel i u Hrvatskoj stave bosanskog komentatora kad igra BiH?
Moramo slusati prenos u prvom licu
Trenutno korisnika/ca: Burberry46, Confiance, ebi46, GG3, Google Adsense [Bot], GrbavicaHrammm, greenwood, Invincibles14, inzomni, MiranGlasnic, signalidunapark i 38 gostiju.