Grupa L (Engleska, Hrvatska, Gana, Panama)

We are 26
Avatar
N3R3D
Postovi: 1387
Pridružen/a: 22 nov 2015, 14:20
Kontakt:

Re: Grupa L (Engleska, Hrvatska, Gana, Panama)

Post Postao/la N3R3D » 18 jun 2026, 10:40

Engleska će biti sve bolja i bolja kako odmiče prvenstvo.

19vendetta87
Postovi: 10268
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Grupa L (Engleska, Hrvatska, Gana, Panama)

Post Postao/la 19vendetta87 » 18 jun 2026, 11:06

perun je napisao/la:
18 jun 2026, 09:52

Meni lično ona situacija u kaznenom engleza s početka nije izgledala kao penal jer je Luka bio okrenut leđima i čim je spazio engleza povukao je nogu. Hrvatima ga sigurno ne bi svirao da je bila ista situacija pred golom engleza.
Ma jasta, samo ga malo pomazio nogom po kvadricepsu, prestrogo dosuđen jedanaesterac. :kafa:
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

Avatar
bavariapivo
Postovi: 2045
Pridružen/a: 25 sep 2013, 16:26
Lokacija: Salzburg
Kontakt:

Re: Grupa L (Engleska, Hrvatska, Gana, Panama)

Post Postao/la bavariapivo » 18 jun 2026, 11:27

da nisu primljena prva dva glupa gola, ko zna kako bi utakmica zavrsila, al da je dalic fulao taktiku, jeste sto se kasnije ispostavilo...

napapijri1987
Postovi: 1107
Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
Kontakt:

Re: Grupa L (Engleska, Hrvatska, Gana, Panama)

Post Postao/la napapijri1987 » 18 jun 2026, 11:44

perun je napisao/la:
18 jun 2026, 09:52
napapijri1987 je napisao/la:
17 jun 2026, 23:59
napapijri1987 je napisao/la:
17 jun 2026, 01:37


Prvi turnir na koji nisu dosli kurceviti. Prvi turnir gdje ih se ne povezuje sa skandalima. Bukvalno vec mjesec dana treniraju na Floridi u miru bez pompi,bez najave dolazi kuci.
Nema mi gore repke na svijetu ali sam ubjedjen da ce hrvati stradati protiv njih.
Zivi bili pa vidjeli ali vjerujem da ce pojesti Hrvatsku.
Hrvatska dobro nastrada bome. Livakovic je spasio ekipu apsolutne katastrofe.
Da, strašan golman, nismo imali takvog u Bosni još od Marića.
Desi se svakome loš dan pa i njima a kad imaš loš dan protiv engleza i još kreneš grlom u jagode kao Dalić onda se desi ono što se desilo. Nekako smo navikli gledati organizovan nogomet kad gledamo susjede ali ono jučer je bilo sve drugo osim toga. Kane jedan od najboljih napadača svijeta sam ko duh god drugog gola. Još ih je sudija peglao i odmah na početku okrenuo tekmu u za njih neželjenom pravcu (penal).
Meni lično ona situacija u kaznenom engleza s početka nije izgledala kao penal jer je Luka bio okrenut leđima i čim je spazio engleza povukao je nogu. Hrvatima ga sigurno ne bi svirao da je bila ista situacija pred golom engleza.
Imaju još dvije tekme i trebaju im kao i nama 4 boda. Do njih je.
Malo je sinoc bilo do Hrvata drug. Ja vec duze od mjesec dana pratim sve u vezi evropskih repki u SP i nevjerovatno mi je da su Englezi dosli u USA kada i mi. Oni su sinoc igrali tekmu prvog kola a mi danas igramo drugo kolo 😁. Nisam ih nikada vidio ovako ozbiljne,bez pompe, bez skandala,sa jasnim ciljem. Svabe su takodje dosli spremni.
Jednostavno vidis kako se trenira,kako se pristupilo svemu,cemu se daje paznja te koliko skandala prati ekipu.

Edincapitano
Postovi: 1656
Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
Kontakt:

Re: Grupa L (Engleska, Hrvatska, Gana, Panama)

Post Postao/la Edincapitano » 18 jun 2026, 12:25

Mogli bi Hrvati ispasti u grupi, ako izgube protiv Ghane, onda idu znaci najmanje na -3 u gol razlici jos 0 bodova, i ako dobiju Panamu nije uopste sigurno da ce biti jedan od najbolji trica.

Avatar
Markinhio
Postovi: 1370
Pridružen/a: 27 okt 2025, 12:45
Lokacija: Barcelona
Kontakt:

Re: Grupa L (Engleska, Hrvatska, Gana, Panama)

Post Postao/la Markinhio » 18 jun 2026, 12:40

perun je napisao/la:
18 jun 2026, 09:52
napapijri1987 je napisao/la:
17 jun 2026, 23:59
napapijri1987 je napisao/la:
17 jun 2026, 01:37


Prvi turnir na koji nisu dosli kurceviti. Prvi turnir gdje ih se ne povezuje sa skandalima. Bukvalno vec mjesec dana treniraju na Floridi u miru bez pompi,bez najave dolazi kuci.
Nema mi gore repke na svijetu ali sam ubjedjen da ce hrvati stradati protiv njih.
Zivi bili pa vidjeli ali vjerujem da ce pojesti Hrvatsku.
Hrvatska dobro nastrada bome. Livakovic je spasio ekipu apsolutne katastrofe.
Da, strašan golman, nismo imali takvog u Bosni još od Marića.
Desi se svakome loš dan pa i njima a kad imaš loš dan protiv engleza i još kreneš grlom u jagode kao Dalić onda se desi ono što se desilo. Nekako smo navikli gledati organizovan nogomet kad gledamo susjede ali ono jučer je bilo sve drugo osim toga. Kane jedan od najboljih napadača svijeta sam ko duh god drugog gola. Još ih je sudija peglao i odmah na početku okrenuo tekmu u za njih neželjenom pravcu (penal).
Meni lično ona situacija u kaznenom engleza s početka nije izgledala kao penal jer je Luka bio okrenut leđima i čim je spazio engleza povukao je nogu. Hrvatima ga sigurno ne bi svirao da je bila ista situacija pred golom engleza.
Imaju još dvije tekme i trebaju im kao i nama 4 boda. Do njih je.
Penal je,modric ono nije smio uradit kao najiskusniji,sinoc igrac manje bio

Edincapitano
Postovi: 1656
Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
Kontakt:

Re: Grupa L (Engleska, Hrvatska, Gana, Panama)

Post Postao/la Edincapitano » 18 jun 2026, 13:17

Markinhio je napisao/la:
18 jun 2026, 12:40
perun je napisao/la:
18 jun 2026, 09:52
napapijri1987 je napisao/la:
17 jun 2026, 23:59


Hrvatska dobro nastrada bome. Livakovic je spasio ekipu apsolutne katastrofe.
Da, strašan golman, nismo imali takvog u Bosni još od Marića.
Desi se svakome loš dan pa i njima a kad imaš loš dan protiv engleza i još kreneš grlom u jagode kao Dalić onda se desi ono što se desilo. Nekako smo navikli gledati organizovan nogomet kad gledamo susjede ali ono jučer je bilo sve drugo osim toga. Kane jedan od najboljih napadača svijeta sam ko duh god drugog gola. Još ih je sudija peglao i odmah na početku okrenuo tekmu u za njih neželjenom pravcu (penal).
Meni lično ona situacija u kaznenom engleza s početka nije izgledala kao penal jer je Luka bio okrenut leđima i čim je spazio engleza povukao je nogu. Hrvatima ga sigurno ne bi svirao da je bila ista situacija pred golom engleza.
Imaju još dvije tekme i trebaju im kao i nama 4 boda. Do njih je.
Penal je,modric ono nije smio uradit kao najiskusniji,sinoc igrac manje bio
Al vidi se da ste bas propali, jedino Perisic i Gvardiol valjaju, ostalo bez veze.

19vendetta87
Postovi: 10268
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Grupa L (Engleska, Hrvatska, Gana, Panama)

Post Postao/la 19vendetta87 » 18 jun 2026, 13:26

Edincapitano je napisao/la:
18 jun 2026, 13:17
Markinhio je napisao/la:
18 jun 2026, 12:40

Penal je,modric ono nije smio uradit kao najiskusniji,sinoc igrac manje bio
Al vidi se da ste bas propali, jedino Perisic i Gvardiol valjaju, ostalo bez veze.
Friendly fire :yawn:
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

Avatar
Markinhio
Postovi: 1370
Pridružen/a: 27 okt 2025, 12:45
Lokacija: Barcelona
Kontakt:

Re: Grupa L (Engleska, Hrvatska, Gana, Panama)

Post Postao/la Markinhio » 18 jun 2026, 13:27

Edincapitano je napisao/la:
18 jun 2026, 13:17
Markinhio je napisao/la:
18 jun 2026, 12:40
perun je napisao/la:
18 jun 2026, 09:52

Da, strašan golman, nismo imali takvog u Bosni još od Marića.
Desi se svakome loš dan pa i njima a kad imaš loš dan protiv engleza i još kreneš grlom u jagode kao Dalić onda se desi ono što se desilo. Nekako smo navikli gledati organizovan nogomet kad gledamo susjede ali ono jučer je bilo sve drugo osim toga. Kane jedan od najboljih napadača svijeta sam ko duh god drugog gola. Još ih je sudija peglao i odmah na početku okrenuo tekmu u za njih neželjenom pravcu (penal).
Meni lično ona situacija u kaznenom engleza s početka nije izgledala kao penal jer je Luka bio okrenut leđima i čim je spazio engleza povukao je nogu. Hrvatima ga sigurno ne bi svirao da je bila ista situacija pred golom engleza.
Imaju još dvije tekme i trebaju im kao i nama 4 boda. Do njih je.
Penal je,modric ono nije smio uradit kao najiskusniji,sinoc igrac manje bio
Al vidi se da ste bas propali, jedino Perisic i Gvardiol valjaju, ostalo bez veze.
Gvardiol sinoc previse posla imao jer je perisic isao visoko a vuskovic pratio kanea jer se kane spusta po loptu,tako da nastane rupa od sutala do aut linije

Edincapitano
Postovi: 1656
Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
Kontakt:

Re: Grupa L (Engleska, Hrvatska, Gana, Panama)

Post Postao/la Edincapitano » 18 jun 2026, 13:35

19vendetta87 je napisao/la:
18 jun 2026, 13:26
Edincapitano je napisao/la:
18 jun 2026, 13:17
Markinhio je napisao/la:
18 jun 2026, 12:40

Penal je,modric ono nije smio uradit kao najiskusniji,sinoc igrac manje bio
Al vidi se da ste bas propali, jedino Perisic i Gvardiol valjaju, ostalo bez veze.
Friendly fire :yawn:
Haha, bruda moj, ja sam potrosio vise novca i presao vise kilometara prateci BiH repku nego sto si ti ikad zaradio u zivotu. Radis kao stolar ili slicno, lomis ledja i jedva prezivis mjesec i sad glumis meni nesto na forumu. :rol:

Avatar
Elrond
Postovi: 306
Pridružen/a: 17 feb 2026, 11:37
Kontakt:

Re: Grupa L (Engleska, Hrvatska, Gana, Panama)

Post Postao/la Elrond » 18 jun 2026, 13:43

perun je napisao/la:
18 jun 2026, 09:52
napapijri1987 je napisao/la:
17 jun 2026, 23:59
napapijri1987 je napisao/la:
17 jun 2026, 01:37


Prvi turnir na koji nisu dosli kurceviti. Prvi turnir gdje ih se ne povezuje sa skandalima. Bukvalno vec mjesec dana treniraju na Floridi u miru bez pompi,bez najave dolazi kuci.
Nema mi gore repke na svijetu ali sam ubjedjen da ce hrvati stradati protiv njih.
Zivi bili pa vidjeli ali vjerujem da ce pojesti Hrvatsku.
Hrvatska dobro nastrada bome. Livakovic je spasio ekipu apsolutne katastrofe.
Da, strašan golman, nismo imali takvog u Bosni još od Marića.
Desi se svakome loš dan pa i njima a kad imaš loš dan protiv engleza i još kreneš grlom u jagode kao Dalić onda se desi ono što se desilo. Nekako smo navikli gledati organizovan nogomet kad gledamo susjede ali ono jučer je bilo sve drugo osim toga. Kane jedan od najboljih napadača svijeta sam ko duh god drugog gola. Još ih je sudija peglao i odmah na početku okrenuo tekmu u za njih neželjenom pravcu (penal).
Meni lično ona situacija u kaznenom engleza s početka nije izgledala kao penal jer je Luka bio okrenut leđima i čim je spazio engleza povukao je nogu. Hrvatima ga sigurno ne bi svirao da je bila ista situacija pred golom engleza.
Imaju još dvije tekme i trebaju im kao i nama 4 boda. Do njih je.
Hrvatskoj se sicnoc nije desio los dan, cak sta vise. Odigrali su iznad relnih mogucnosti.
A o penalu je iluzorno i raspravljati, cisto kao kuca.
Najjaci mi je argument "ali, ovim drugim ga ne bi svirao". Sta to u opste znaci?
Znaci, bio je, ali trebao je progledati kroz prste?

Avatar
Markinhio
Postovi: 1370
Pridružen/a: 27 okt 2025, 12:45
Lokacija: Barcelona
Kontakt:

Re: Grupa L (Engleska, Hrvatska, Gana, Panama)

Post Postao/la Markinhio » 18 jun 2026, 13:46

Elrond je napisao/la:
18 jun 2026, 13:43
perun je napisao/la:
18 jun 2026, 09:52
napapijri1987 je napisao/la:
17 jun 2026, 23:59


Hrvatska dobro nastrada bome. Livakovic je spasio ekipu apsolutne katastrofe.
Da, strašan golman, nismo imali takvog u Bosni još od Marića.
Desi se svakome loš dan pa i njima a kad imaš loš dan protiv engleza i još kreneš grlom u jagode kao Dalić onda se desi ono što se desilo. Nekako smo navikli gledati organizovan nogomet kad gledamo susjede ali ono jučer je bilo sve drugo osim toga. Kane jedan od najboljih napadača svijeta sam ko duh god drugog gola. Još ih je sudija peglao i odmah na početku okrenuo tekmu u za njih neželjenom pravcu (penal).
Meni lično ona situacija u kaznenom engleza s početka nije izgledala kao penal jer je Luka bio okrenut leđima i čim je spazio engleza povukao je nogu. Hrvatima ga sigurno ne bi svirao da je bila ista situacija pred golom engleza.
Imaju još dvije tekme i trebaju im kao i nama 4 boda. Do njih je.
Hrvatskoj se sicnoc nije desio los dan, cak sta vise. Odigrali su iznad relnih mogucnosti.
A o penalu je iluzorno i raspravljati, cisto kao kuca.
Najjaci mi je argument "ali, ovim drugim ga ne bi svirao". Sta to u opste znaci?
Znaci, bio je, ali trebao je progledati kroz prste?
Modric je syebo utakmicu,nek je on legenda ali nedopustivo je to,hrvatska je izasla u presing i to je iznenadilo engleze,nije ih nemoguce dobiti,samo da imas nekog brzaca svjezeg na klupi

Avatar
Asteriks
Postovi: 10293
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Grupa L (Engleska, Hrvatska, Gana, Panama)

Post Postao/la Asteriks » 18 jun 2026, 14:04

Engleze je moguće dobiti da imaš Modrića, Perišića, Brozovića i Kovačića od prije nekoliko godina.

Plus taj dan, cijeli tim da radi na svom plafonu, po čemu su bili poznati, tj. prizvati maksimum u ključnim momentima.

Trenutna Hrvatska je nivo ispod.
A smooth sea never made a skilled sailor.

Sport90
Postovi: 1775
Pridružen/a: 13 feb 2022, 09:50
Kontakt:

Re: Grupa L (Engleska, Hrvatska, Gana, Panama)

Post Postao/la Sport90 » 18 jun 2026, 16:28

napapijri1987 je napisao/la:
18 jun 2026, 11:44
perun je napisao/la:
18 jun 2026, 09:52
napapijri1987 je napisao/la:
17 jun 2026, 23:59


Hrvatska dobro nastrada bome. Livakovic je spasio ekipu apsolutne katastrofe.
Da, strašan golman, nismo imali takvog u Bosni još od Marića.
Desi se svakome loš dan pa i njima a kad imaš loš dan protiv engleza i još kreneš grlom u jagode kao Dalić onda se desi ono što se desilo. Nekako smo navikli gledati organizovan nogomet kad gledamo susjede ali ono jučer je bilo sve drugo osim toga. Kane jedan od najboljih napadača svijeta sam ko duh god drugog gola. Još ih je sudija peglao i odmah na početku okrenuo tekmu u za njih neželjenom pravcu (penal).
Meni lično ona situacija u kaznenom engleza s početka nije izgledala kao penal jer je Luka bio okrenut leđima i čim je spazio engleza povukao je nogu. Hrvatima ga sigurno ne bi svirao da je bila ista situacija pred golom engleza.
Imaju još dvije tekme i trebaju im kao i nama 4 boda. Do njih je.
Malo je sinoc bilo do Hrvata drug. Ja vec duze od mjesec dana pratim sve u vezi evropskih repki u SP i nevjerovatno mi je da su Englezi dosli u USA kada i mi. Oni su sinoc igrali tekmu prvog kola a mi danas igramo drugo kolo 😁. Nisam ih nikada vidio ovako ozbiljne,bez pompe, bez skandala,sa jasnim ciljem. Svabe su takodje dosli spremni.
Jednostavno vidis kako se trenira,kako se pristupilo svemu,cemu se daje paznja te koliko skandala prati ekipu.
Prvi put otkako pratim fudbal da su se pojavili Enlezi a da se od njih ne pravi najbolja ekipa dunjaluka i neki apsolutni favorit.

Odgovori

Natrag na “FIFA WORLD CUP 2026”

Online

Trenutno korisnika/ca: Beli98, bvsic, Frankie, linethreader, Shevko, signalidunapark i 34 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []