18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

linethreader
Postovi: 525
Pridružen/a: 11 jan 2022, 07:29
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la linethreader » 18 jun 2026, 15:10

viKK je napisao/la:
18 jun 2026, 15:06
zastitaIdentiteta je napisao/la:
18 jun 2026, 15:01
Ja koliko vidim, duplamo defanzivu desne strane da zatvorimo Ndoye-Rodriguez uparivanje, što znači Esmir OUT, Amar desno, Kerim IN.
To također znači da ćemo Seu spominjati ili po dobrom ili lošem cijelu noć, jer ne gine mu da ide sam na Vargasa 90 puta u 90 minuta (pod pretpostavkom da tenkove gusjenice mogu jednom odraditi 90min u komadu).
Ili će naprosto ostati isto kao protiv Kanade i Memić lijevo Esmir desno a Kerim na klupu. Ne znam odakle svi izvlače tu ideju da će Kerim počet ovu utakmicu.
A mozda druze sto se vec po ko zna koji put pokazalo da u ofanzivnom smislu, ova postavka sa Esmirom u prvih 11 a Kerimom na klupi, NIŠTA NAM NE MOŽE DONIJETI, protiv ekipa sličnih Švicarskoj i Kanadi...

Neko 'nadjimo se na pola puta' rjesenje izmedju vecine zelja i Barbine tvrdoglavosti, bi sto se mene tice bilo:

Vasilj
Dedic-Katic-Muharemovic-Seo
Memic-Sunjic-Basic-Kerim
Dzeko-Demirovic

ALI STA SA BENDZOOOOM ONDA 😂

Avatar
zastitaIdentiteta
Postovi: 490
Pridružen/a: 29 maj 2025, 16:20
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la zastitaIdentiteta » 18 jun 2026, 15:11

Ma pala je neka mahalska apropo šta se uigravalo prošle sedmice, vrlo moguće pogrešna.
Vidjećemo, svakako nam LB gori više nego ijedna pozicija na terenu.
Što se mene tiče nek Mujakić igra 90min samo da dobijemo :mrgreen:
Pošteno, pa kako bude.

Edbh21
Postovi: 57
Pridružen/a: 18 feb 2026, 23:44
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Edbh21 » 18 jun 2026, 15:12

Da li su se vama aktivirale karte?

linethreader
Postovi: 525
Pridružen/a: 11 jan 2022, 07:29
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la linethreader » 18 jun 2026, 15:12

zastitaIdentiteta je napisao/la:
18 jun 2026, 15:11
Ma pala je neka mahalska apropo šta se uigravalo prošle sedmice, vrlo moguće pogrešna.
Vidjećemo, svakako nam LB gori više nego ijedna pozicija na terenu.
Što se mene tiče nek Mujakić igra 90min samo da dobijemo :mrgreen:
Jedina stavka koju zamjeram strucnom stabu, zapravo iz njene proizilaze sve nase muke, tj to je razlog zasto ne mozemo realno izvesti najjacih prvih jedanaest

Sindikat12
Postovi: 2270
Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Sindikat12 » 18 jun 2026, 15:16

RollingPaper je napisao/la:
18 jun 2026, 14:09
Kaze mi covjek sto radi kao fudbalski skaut u Slovackoj, da Memic mora igrati jer pokriva sporog Kolasinca na lijevom beku. Zato se zatvara mjesto Alajbegovicu.

A ovde ljudi i dalje pljuju Barbareza, ko da on mrzi Kerima.
Pojedini ne razumiju fudbal dovoljno… o tome se radi.

napapijri1987
Postovi: 1110
Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la napapijri1987 » 18 jun 2026, 15:17

Ma ne bih ja nikakav sastav prognozirao niti forumasima vjerovao.
Sjetimo se utakmice protiv Paname i price ovdje kako pokusavamo zavarat Kanadu sa sastavom te da tako necemo igrat. Na kraju mi odigrasmo tako ( Memic jedina izmjena). Neki forumasi su isli tako daleko da su pisali kako je genijalno sto Ivan izvodi kornere i da Kanadjani nece znati sta ih je snaslo kada kornere budu izvodili Kerim,Esmir, Benjamin...😂😂😂😂😂
Da podsjetim jedini gol protiv Kanade smo dali nakon kornera kojeg je izveo Ivan Basic.

Avatar
viKK
Postovi: 3633
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:00
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la viKK » 18 jun 2026, 15:19

linethreader je napisao/la:
18 jun 2026, 15:10
viKK je napisao/la:
18 jun 2026, 15:06
zastitaIdentiteta je napisao/la:
18 jun 2026, 15:01
Ja koliko vidim, duplamo defanzivu desne strane da zatvorimo Ndoye-Rodriguez uparivanje, što znači Esmir OUT, Amar desno, Kerim IN.
To također znači da ćemo Seu spominjati ili po dobrom ili lošem cijelu noć, jer ne gine mu da ide sam na Vargasa 90 puta u 90 minuta (pod pretpostavkom da tenkove gusjenice mogu jednom odraditi 90min u komadu).
Ili će naprosto ostati isto kao protiv Kanade i Memić lijevo Esmir desno a Kerim na klupu. Ne znam odakle svi izvlače tu ideju da će Kerim počet ovu utakmicu.
A mozda druze sto se vec po ko zna koji put pokazalo da u ofanzivnom smislu, ova postavka sa Esmirom u prvih 11 a Kerimom na klupi, NIŠTA NAM NE MOŽE DONIJETI, protiv ekipa sličnih Švicarskoj i Kanadi...

Neko 'nadjimo se na pola puta' rjesenje izmedju vecine zelja i Barbine tvrdoglavosti, bi sto se mene tice bilo:

Vasilj
Dedic-Katic-Muharemovic-Seo
Memic-Sunjic-Basic-Kerim
Dzeko-Demirovic

ALI STA SA BENDZOOOOM ONDA 😂
Ako Dzeko igra mi itekako možemo ofanzivno nešto odigrati. Pa i bez Dzeke smo protiv Kanade prvih 20 minuta imali prodora i ulazili u prilike. Stvar je da je nama protiv jačih ekipa primarni cilj sacuvat vlastiti gol. Ako ubaciš Kerima da igra od početka i tjeras ga da prati Ndoyea i ko god bude s njim na toj strani ulazio (Aebischer vjerovatno) momak će se do poluvremena jako ispuhat i nećeš od njega imat toliko koristi.

OK, Švicarci nemaju tako lud i visok tempo kao Kanada ali treba bit realan i reći da Memić ima duplo jača pluća od Kerima trenutno i Kerimu treba još godina-dvije da dođe fizički na nivo da igra 90 minuta visok tempo.

Na kraju, šta god da odaberu za prvih 11 ja vjerujem Barbi i stručnom štabu da su dobro analizirali naše mogućnosti i protivnika i da znaju bolje od mene i od svih nas. Lako će onda bit raji pisat poslije meča kao i uvijek eh znao sam ja da je ovo trebao/nije trebao bit sastav i slično.

Avatar
DanijelTZ
Postovi: 599
Pridružen/a: 02 jan 2023, 17:46
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la DanijelTZ » 18 jun 2026, 15:22

jel moze ko reci onom misketu ganibegovicu da nije vise zanimljiv s "provokativnim" pitanjima?
Bit će gusto

Avatar
denimen99
Postovi: 3701
Pridružen/a: 05 maj 2022, 19:01
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la denimen99 » 18 jun 2026, 15:23

deremo šipce večeras
- Na Rodi su pare! Život na Lazio! Lecce Juve! Bordeaoux Toulouse!
- Ničija nije do José Zorrilla.
- Jel te Taylor našo'?
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆 (2023)
Sportsport.ba 2. Liga: 🏆 (2024)

linethreader
Postovi: 525
Pridružen/a: 11 jan 2022, 07:29
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la linethreader » 18 jun 2026, 15:24

Da se razumijemo, MEMIC MORA IGRATI, to je neosporno, ali nemoj mi sad spominjati da je razlog jer ova ili ona ekipa ima tu stranu prejaku... Sta sad ispade sve ijedan nas protivnik je kaci po desnoj strani pa Memic mora tu biti 😂

Problem je u nasem timu, tj nas 'lijevi bek', koji bi bio bolji i lijevi stoper sa tri nazad a isto tako i bolji lijevi wingback, bukvalno mu LB najmanje odgovara, i cijenu toga placa Kerim i nas ofanzivni potencijal

Edincapitano
Postovi: 1658
Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Edincapitano » 18 jun 2026, 15:25

Tabakovic od prve minute veceras!!

SanaBosna
Postovi: 1368
Pridružen/a: 10 jun 2017, 12:54
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la SanaBosna » 18 jun 2026, 15:30

:rol: :rol: :rol:

Dzeko, Kolasinac, Alagic daju veceras

Shevko
Postovi: 557
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Shevko » 18 jun 2026, 15:35

SanaBosna je napisao/la:
18 jun 2026, 15:30
:rol: :rol: :rol:

Dzeko, Kolasinac, Alagic daju veceras
Valjao bi nam neki Alagić u veznom redu i Dudaković u napadu. Imal kakvih da treniraju?

SanaBosna
Postovi: 1368
Pridružen/a: 10 jun 2017, 12:54
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la SanaBosna » 18 jun 2026, 15:36

Shevko je napisao/la:
18 jun 2026, 15:35
SanaBosna je napisao/la:
18 jun 2026, 15:30
:rol: :rol: :rol:

Dzeko, Kolasinac, Alagic daju veceras
Valjao bi nam neki Alagić u veznom redu i Dudaković u napadu. Imal kakvih da treniraju?
Mozda cak i Divjak da smo onda multi kulturni

zeljojedanjedini
Postovi: 23
Pridružen/a: 26 feb 2026, 18:01
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la zeljojedanjedini » 18 jun 2026, 15:36

Da ga hoće zabit Džeko joj nano nanice

Telalovic
Postovi: 745
Pridružen/a: 25 feb 2026, 23:11
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Telalovic » 18 jun 2026, 15:38

Edbh21 je napisao/la:
18 jun 2026, 15:12
Da li su se vama aktivirale karte?
Nisu jos, aktivirace ti se 2-4 sata prije utakmice

Avatar
viKK
Postovi: 3633
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:00
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la viKK » 18 jun 2026, 15:45

linethreader je napisao/la:
18 jun 2026, 15:24
Da se razumijemo, MEMIC MORA IGRATI, to je neosporno, ali nemoj mi sad spominjati da je razlog jer ova ili ona ekipa ima tu stranu prejaku... Sta sad ispade sve ijedan nas protivnik je kaci po desnoj strani pa Memic mora tu biti 😂

Problem je u nasem timu, tj nas 'lijevi bek', koji bi bio bolji i lijevi stoper sa tri nazad a isto tako i bolji lijevi wingback, bukvalno mu LB najmanje odgovara, i cijenu toga placa Kerim i nas ofanzivni potencijal
Pa yebiga ne kažem da je svaki protivnik jaci po desnoj strani nego je Kolasinac naprosto prespor za beka a Kerim još nije na nivou da u oba pravca pruža maksimalan ucinak. Za koju godinu bi mogao biti. A Seadu se zamjena svakako treba tražit uskoro.

1993Sajo1993
Postovi: 17
Pridružen/a: 28 maj 2026, 20:46
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la 1993Sajo1993 » 18 jun 2026, 15:45



edukacija :D :D :D
:bih: :bih: :bih:

sa ovakvom taktikom otresli bi i brazil

Avatar
Wolffire
Postovi: 1636
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Wolffire » 18 jun 2026, 15:58

Hocel' nas biti na ovoj utakmici? Iz Toronta je bio svako malo neki video prije utakmice. Sada nista.

linethreader
Postovi: 525
Pridružen/a: 11 jan 2022, 07:29
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la linethreader » 18 jun 2026, 15:58

viKK je napisao/la:
18 jun 2026, 15:45
linethreader je napisao/la:
18 jun 2026, 15:24
Da se razumijemo, MEMIC MORA IGRATI, to je neosporno, ali nemoj mi sad spominjati da je razlog jer ova ili ona ekipa ima tu stranu prejaku... Sta sad ispade sve ijedan nas protivnik je kaci po desnoj strani pa Memic mora tu biti 😂

Problem je u nasem timu, tj nas 'lijevi bek', koji bi bio bolji i lijevi stoper sa tri nazad a isto tako i bolji lijevi wingback, bukvalno mu LB najmanje odgovara, i cijenu toga placa Kerim i nas ofanzivni potencijal
Pa yebiga ne kažem da je svaki protivnik jaci po desnoj strani nego je Kolasinac naprosto prespor za beka a Kerim još nije na nivou da u oba pravca pruža maksimalan ucinak. Za koju godinu bi mogao biti. A Seadu se zamjena svakako treba tražit uskoro.
Pa to je to u suštini, moramo duplati Seu na beku, apropo toga gubimo taj X faktor koji bi bio Kerim

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

DEBUG SSO: [] | STATUS: []