Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
Confiance
- Postovi: 1329
- Pridružen/a: 26 jan 2024, 19:27
-
Kontakt:
Post
Postao/la Confiance » 18 jun 2026, 17:35
SHZ82 je napisao/la: ↑18 jun 2026, 17:27
raja al postojil mogucnost ds mi dobijemo Svicarce, Kanada Katar.
Pa mi izgubimo od Katara, a Svicarska dobije Kanadu
u tom slucaju sva 4 tima po 4 boda sta odlucuje o putnicima dalje
Bruda, to je u domeni naucne fantastike. Matematika svasta trpi, ali nije uopste realan scenarij.
Hipoteticki, ako svi budemo imali 4 boda, prvo odlucuje gol razlika. Ako smo i u tom slucaju isti (sto je opet skoro nemoguce), onda odlucuje broj zutih kartona (bolje se plasiraju reprezentacije sa manje kartona), a ako i to bude isto onda ide FIFA ranking (po tom kriteriju smo zadnji).
-
NebeskaSila96
- Postovi: 713
- Pridružen/a: 26 jun 2016, 20:35
- Lokacija: U oblacima
-
Kontakt:
Post
Postao/la NebeskaSila96 » 18 jun 2026, 17:35
Veceras Demirovic daje 100%.Imam neki jak osjećaj da će zabit i odigrati brutalnu utakmicu

-
napapijri1987
- Postovi: 1107
- Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
-
Kontakt:
Post
Postao/la napapijri1987 » 18 jun 2026, 17:35
kinder_jaje je napisao/la: ↑18 jun 2026, 16:29
Kad veceras eksperti pocnu da psuju i da govore kako su oni znali da to nece ici tako(u slucaju poraza) ili kako imamo vrh tim za veliko finale(u slucaju pozitivnog rezultata).
Kako god zavrsilo ovo igraci su moji heroji jer su mi uljepsali ovo ljeto i ovo prvenstvo.
Evo ja nisam nikakav ekspert ali vjerujem da ova ekipa moze do finala nebitno kako veceras zavrsilo.
Ja vjerujem u ove momke i strucni stab i vjerujem da su spremni poginut ako treba za rezultat.
Nama je veceras prva mec lopta od dvije. Ako je ne iskoristimo trebamo izvuci ono najbolje iz tog poraza i zadnju mec loptu iskoristiti.
Ali ubjedjen sam da mi veceras ovo dobijamo sa 2-0.
-
nebeskasila
- Postovi: 3690
- Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
-
Kontakt:
Post
Postao/la nebeskasila » 18 jun 2026, 17:35
Treba mi stranica neka da radi na mob, jel ima neko za prijenos utakmice
-
CHR
- Postovi: 1369
- Pridružen/a: 16 okt 2025, 12:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la CHR » 18 jun 2026, 17:36
SanaBosna je napisao/la: ↑18 jun 2026, 17:33
CHR je napisao/la: ↑18 jun 2026, 17:24
PSV je napisao/la: ↑18 jun 2026, 17:22
Idu tri ista, osetim dobitak. Naprijed Suisse.
Umri.
Zadnji put je popusio protiv kanade
Popusio po drugi put, inshallah.

-
SanaBosna
- Postovi: 1361
- Pridružen/a: 10 jun 2017, 12:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la SanaBosna » 18 jun 2026, 17:37
CHR je napisao/la: ↑18 jun 2026, 17:36
SanaBosna je napisao/la: ↑18 jun 2026, 17:33
CHR je napisao/la: ↑18 jun 2026, 17:24
Umri.
Zadnji put je popusio protiv kanade
Popusio po drugi put, inshallah.
moze I treci

-
Principatus
- Postovi: 9469
- Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
- Lokacija: Germany
-
Kontakt:
Post
Postao/la Principatus » 18 jun 2026, 17:37
PSV je napisao/la: ↑18 jun 2026, 17:22
Idu tri ista, osetim dobitak. Naprijed Suisse.
Pa ti si se kladio mnogo tisuca dollara na pobjedu Kanade, jesi obrisao postove?

Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.
-
CHR
- Postovi: 1369
- Pridružen/a: 16 okt 2025, 12:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la CHR » 18 jun 2026, 17:40
Znaci uzimamo bod minimalno. Stavi milju na Katar, pickoooo.

-
napapijri1987
- Postovi: 1107
- Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
-
Kontakt:
Post
Postao/la napapijri1987 » 18 jun 2026, 17:41
Principatus je napisao/la: ↑18 jun 2026, 17:37
PSV je napisao/la: ↑18 jun 2026, 17:22
Idu tri ista, osetim dobitak. Naprijed Suisse.
Pa ti si se kladio mnogo tisuca dollara na pobjedu Kanade, jesi obrisao postove?
Hahahahaah taj imbecil ne zna koliko ima nula u tisucu a da toliko uplati.
-
Principatus
- Postovi: 9469
- Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
- Lokacija: Germany
-
Kontakt:
Post
Postao/la Principatus » 18 jun 2026, 17:42
napapijri1987 je napisao/la: ↑18 jun 2026, 17:41
Principatus je napisao/la: ↑18 jun 2026, 17:37
PSV je napisao/la: ↑18 jun 2026, 17:22
Idu tri ista, osetim dobitak. Naprijed Suisse.
Pa ti si se kladio mnogo tisuca dollara na pobjedu Kanade, jesi obrisao postove?
Hahahahaah taj imbecil ne zna koliko ima nula u tisucu a da toliko uplati.
Lik je legenda.

Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.
-
harry_90
- Postovi: 18327
- Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
-
Kontakt:
Post
Postao/la harry_90 » 18 jun 2026, 17:43
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!
-
RacioEmocionalan
- Postovi: 1217
- Pridružen/a: 10 feb 2020, 10:06
- Lokacija: Rheinland-Pfalz
-
Kontakt:
Post
Postao/la RacioEmocionalan » 18 jun 2026, 17:44
Principatus je napisao/la: ↑18 jun 2026, 17:42
Lik je legenda.
Mislim na Sea.
The willingness to be a fool is a precursor to a transformation.
-
SanaBosna
- Postovi: 1361
- Pridružen/a: 10 jun 2017, 12:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la SanaBosna » 18 jun 2026, 17:46
Principatus je napisao/la: ↑18 jun 2026, 17:42
napapijri1987 je napisao/la: ↑18 jun 2026, 17:41
Principatus je napisao/la: ↑18 jun 2026, 17:37
Pa ti si se kladio mnogo tisuca dollara na pobjedu Kanade, jesi obrisao postove?
Hahahahaah taj imbecil ne zna koliko ima nula u tisucu a da toliko uplati.
Lik je legenda.
Ma magarce pravi fejk slicice listice.
-
CHR
- Postovi: 1369
- Pridružen/a: 16 okt 2025, 12:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la CHR » 18 jun 2026, 17:46
Momciluko.

-
Konzerva
- Postovi: 2413
- Pridružen/a: 14 jul 2011, 10:10
-
Kontakt:
Post
Postao/la Konzerva » 18 jun 2026, 17:48
NebeskaSila96 je napisao/la: ↑18 jun 2026, 17:35
Veceras Demirovic daje 100%.Imam neki jak osjećaj da će zabit i odigrati brutalnu utakmicu
najvise bi volio da Demirovic se popisa nama svima kriticarima sa dva gola ili jednim golom ako ce to dati 3 boda...niko sretniji od mene iako sam veliki kriticar napadaca sa 41 utakmice a samo 4 gola....to je ono u fazonu siromasni ekonomista biznismen

"Ali, kad dođeš u Zenicu, ne da ti se ne igra, više ti se ni ne živi" : ivica osim za jutarnje novine
-
fukara87
- Postovi: 5948
- Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
- Lokacija: 75000, Tribina Sjever
-
Kontakt:
Post
Postao/la fukara87 » 18 jun 2026, 17:50
Sve i da izgubimo s.erem mu se na tiket, ajmo

Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫
-
Mokes
- Postovi: 16380
- Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
-
Kontakt:
Post
Postao/la Mokes » 18 jun 2026, 17:50
SHZ82 je napisao/la: ↑18 jun 2026, 17:27
raja al postojil mogucnost ds mi dobijemo Svicarce, Kanada Katar.
Pa mi izgubimo od Katara, a Svicarska dobije Kanadu
u tom slucaju sva 4 tima po 4 boda sta odlucuje o putnicima dalje
Gol razlika.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★
London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015
-
CAZIN
- Postovi: 2504
- Pridružen/a: 19 mar 2023, 14:40
-
Kontakt:
Post
Postao/la CAZIN » 18 jun 2026, 17:52
Confiance je napisao/la: ↑18 jun 2026, 17:35
SHZ82 je napisao/la: ↑18 jun 2026, 17:27
raja al postojil mogucnost ds mi dobijemo Svicarce, Kanada Katar.
Pa mi izgubimo od Katara, a Svicarska dobije Kanadu
u tom slucaju sva 4 tima po 4 boda sta odlucuje o putnicima dalje
Bruda, to je u domeni naucne fantastike. Matematika svasta trpi, ali nije uopste realan scenarij.
Hipoteticki, ako svi budemo imali 4 boda, prvo odlucuje gol razlika. Ako smo i u tom slucaju isti (sto je opet skoro nemoguce), onda odlucuje broj zutih kartona (bolje se plasiraju reprezentacije sa manje kartona), a ako i to bude isto onda ide FIFA ranking (po tom kriteriju smo zadnji).
Mislim ako je gol razlika identična da se gleda koja je ekipa zabila najviše golova pa ako smo i u tom isti onda idu žuti i FIFA ranking.
-
Sensei
- Postovi: 1122
- Pridružen/a: 14 okt 2020, 22:50
-
Kontakt:
Post
Postao/la Sensei » 18 jun 2026, 17:54
opet se spominje neka cifra od 30k naših na tribinama..
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, al87, Bosnjo22, dubrovnik, Goalgetter, invincible1921, KarlMarx, kouadio, RoadRunner85, Shevko, Sheyi, tuzlanskinacin i 108 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []