Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

We are 26
Avatar
jestamaji
Postovi: 17733
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la jestamaji » 18 jun 2026, 15:32

normalno, da je proć grupu pa protiv koga god igrao igrao, sve da je psg nema veze

qaa18
Postovi: 3548
Pridružen/a: 10 avg 2018, 23:28

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la qaa18 » 18 jun 2026, 15:57

Edin TM87 je napisao/la:
18 jun 2026, 14:43
qaa18 je napisao/la:
18 jun 2026, 14:21
phillies je napisao/la:
18 jun 2026, 12:09
Od cega zavisi sa kojom ce se BIH grupom ukrstati, ako npr zavrsi prva? Vidim navedene kao mogucnosti treceplasirani iz 4 grupe, pa me zanima koji je kriterij.
Prvi biti necemo pa otpada ta opcija koja bi nam dala za protivnike treceg iz EFGIJ (ekvador, bilo ko osim tunisa, mozda iran, Senegal il Norveska, Alzir)
Drugi ako bi bili, opet tesko, igrali bi s drugim A Mex ili Koreja.

Treci ako budemo a hocemo akoBogda onda idemo na Ameriku jer ce biti prvi u D ili Njemacku jer ce bito prvi E.

Licno bih volio s svabama da im se osvetimo na penale!
Pogrešno.

Ako budemo prvi:
- 55% - 3G
- 40% - 3J
- 5% - ostalo (3E, 3F, 3I)

Ako budemo treći:
- 99,99999999% - 3D
- samo jedna od preko 400 kombinacija nas spaja sa grupom E, al' to je praktično nemoguće da se desi, dakle kao treći grupa D.
Kao 3B nema sanse da igras uopste sa trecim bilo kojim.
3B ide samo na 1D ili 1E,
Ovo za drugo mjesta sam naveo mogicnosti, a sad koliki je postotak je drugo, zavisi kako se razvije situacija.
Posto 3. Mjesto jeste nasa realnost onda na Ameriku ili Njemce s manjom sansom.
I da izgubite sve, zauvijek: za svoje Zmajeve!!!
Za one kojima je sve ovo malo, nikad im do Bosne nije ni bilo stalo!!!

qaa18
Postovi: 3548
Pridružen/a: 10 avg 2018, 23:28

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la qaa18 » 18 jun 2026, 16:03

BoixosNois1899 je napisao/la:
18 jun 2026, 14:47
qaa18 je napisao/la:
18 jun 2026, 14:21
phillies je napisao/la:
18 jun 2026, 12:09
Od cega zavisi sa kojom ce se BIH grupom ukrstati, ako npr zavrsi prva? Vidim navedene kao mogucnosti treceplasirani iz 4 grupe, pa me zanima koji je kriterij.
Prvi biti necemo pa otpada ta opcija koja bi nam dala za protivnike treceg iz EFGIJ (ekvador, bilo ko osim tunisa, mozda iran, Senegal il Norveska, Alzir)
Drugi ako bi bili, opet tesko, igrali bi s drugim A Mex ili Koreja.

Treci ako budemo a hocemo akoBogda onda idemo na Ameriku jer ce biti prvi u D ili Njemacku jer ce bito prvi E.

Licno bih volio s svabama da im se osvetimo na penale!
Kakve crne Švabe i Amerika. Najbolje bi bilo da drugi budemo na kraju i idemo na drugog iz grupe A. To nam je najbolja šansa za osminu finala.
To bi bilo idealno ali ne vjerujem da mozemo uzeti drugo mjesto.
Iako to drugo mjesto bi nam donijelo brzo i tekmu nokaut faze, vec 28.6. Bi isla ta tekma kao prva u nokautu, nekako bolje na Amere ici 1. Jula. Da dodjemo do sedmog mjeseca.
I da izgubite sve, zauvijek: za svoje Zmajeve!!!
Za one kojima je sve ovo malo, nikad im do Bosne nije ni bilo stalo!!!

RobertHrkac555
Postovi: 2729
Pridružen/a: 10 jan 2022, 15:45
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la RobertHrkac555 » 18 jun 2026, 16:06

Češka-Jar od 18h odmah bitan meč. Tko izgubi ispada
Slikao se s Dilettom, svoje sam ostvario

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9224
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Edin TM87 » 18 jun 2026, 16:12

qaa18 je napisao/la:
18 jun 2026, 15:57
Edin TM87 je napisao/la:
18 jun 2026, 14:43
qaa18 je napisao/la:
18 jun 2026, 14:21


Prvi biti necemo pa otpada ta opcija koja bi nam dala za protivnike treceg iz EFGIJ (ekvador, bilo ko osim tunisa, mozda iran, Senegal il Norveska, Alzir)
Drugi ako bi bili, opet tesko, igrali bi s drugim A Mex ili Koreja.

Treci ako budemo a hocemo akoBogda onda idemo na Ameriku jer ce biti prvi u D ili Njemacku jer ce bito prvi E.

Licno bih volio s svabama da im se osvetimo na penale!
Pogrešno.

Ako budemo prvi:
- 55% - 3G
- 40% - 3J
- 5% - ostalo (3E, 3F, 3I)

Ako budemo treći:
- 99,99999999% - 3D
- samo jedna od preko 400 kombinacija nas spaja sa grupom E, al' to je praktično nemoguće da se desi, dakle kao treći grupa D.
Kao 3B nema sanse da igras uopste sa trecim bilo kojim.
3B ide samo na 1D ili 1E,
Ovo za drugo mjesta sam naveo mogicnosti, a sad koliki je postotak je drugo, zavisi kako se razvije situacija.
Posto 3. Mjesto jeste nasa realnost onda na Ameriku ili Njemce s manjom sansom.
Ma da, moja greška u pitanju je 1D.
Njemce ne treba ni spominjat jer su veće šanse da ispadnemo s 4 boda u grupi, nego da se križamo s njima :mrgreen:
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Sport90
Postovi: 1768
Pridružen/a: 13 feb 2022, 09:50
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Sport90 » 18 jun 2026, 16:21

alemsa je napisao/la:
18 jun 2026, 15:21
Edin TM87 je napisao/la:
18 jun 2026, 15:03
Nakata je napisao/la:
18 jun 2026, 15:01
Meni licno Iran ili Alzir zvuce kao puno bolje opcije nego Juzna Koreja. Dobit Svicu i imamo prohodan put do osmine finala
Da, i onda te čeka Portugal u osmini u ovom pathu, a to ne želimo :mrgreen:
Ma je.bo kalkulisanje, igraj pa ko te zapadne.
mi uvijek prvo kazemo hop pa skacemo. nikad da naucim. pravimo 1000 kalkulacija a ni blizu prolaska nismo. ceka prvo da prodje tekma sa svicarcima pa onda nesto racunaj. hoces li ti posjetiti koju tekmu jer se igra na tvom kontinentu

lakilone
Postovi: 1358
Pridružen/a: 02 feb 2023, 07:58
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la lakilone » 18 jun 2026, 16:28

Znaci ukratko:
Ako budemo prvi, igramo protiv nekog treceplasiranog sto je najbolja opcija.
Ako budemo drugi, igramo protiv drugog iz grupe A, dakle Meksiko, Juzna Koreja ili Ceska.
Ako budemo treci, igramo protiv pobjednika grupe D, odnosno Amerika ili Turska
Željezničar über alles

CAZIN
Postovi: 2502
Pridružen/a: 19 mar 2023, 14:40
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la CAZIN » 18 jun 2026, 16:42

Mexico-Koreja će biti zanimljiva utakmica.

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9224
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Edin TM87 » 18 jun 2026, 16:45

lakilone je napisao/la:
18 jun 2026, 16:28
Znaci ukratko:
Ako budemo prvi, igramo protiv nekog treceplasiranog sto je najbolja opcija.
Ako budemo drugi, igramo protiv drugog iz grupe A, dakle Meksiko, Juzna Koreja ili Ceska.
Ako budemo treci, igramo protiv pobjednika grupe D, odnosno Amerika ili Turska
Tako je. S tim da je treceplasirani grupa G ili J 95%. Znaci Iran, Novi Zeland ili Alzir ili Jordan. Od ovog ne moze bolje tako da ganjaj prvo mjesto :mrgreen:
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
Wilshere10
Postovi: 1229
Pridružen/a: 09 jan 2026, 22:38
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Wilshere10 » 18 jun 2026, 17:10

Male su šanse da ne završimo prvi. :yawn:
Vi ste svoju nafaku posrkali, sad je na nas red.

bordobijeli
Postovi: 18304
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la bordobijeli » 18 jun 2026, 17:27

Gazi Bosno gazi.....

Avatar
CHR
Postovi: 1369
Pridružen/a: 16 okt 2025, 12:01
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la CHR » 18 jun 2026, 17:29

Wilshere10 je napisao/la:
18 jun 2026, 17:10
Male su šanse da ne završimo prvi. :yawn:
:thumbup:

Veceras 3 bobe laga

boki86
Postovi: 5124
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la boki86 » 18 jun 2026, 18:06

Ova bafana je zalutala na svjetsko

seha77
Postovi: 350
Pridružen/a: 21 jun 2025, 23:26
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la seha77 » 18 jun 2026, 18:06

Mislim da JAR nema sta traziti ovdje..

Avatar
scholsey
Postovi: 2963
Pridružen/a: 26 feb 2020, 21:50
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la scholsey » 18 jun 2026, 18:07

Jedna od najgorih repki koja je ikad došla na Svjetsko.
The saddest thing in life is wasted talent.

Kaunas
Postovi: 13508
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la Kaunas » 18 jun 2026, 18:08

scholsey je napisao/la:
18 jun 2026, 18:07
Jedna od najgorih repki koja je ikad došla na Svjetsko.
Polako tako su i jucer za Kongo rekli nakon 5 minuta
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 19193
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la akisarajevo92 » 18 jun 2026, 18:10

ali zato ovaj Mudau ima njusku kao stvorenu za neku komediju tipa Rush Hour, upariti njega i Ousmanea Dembelea u Hollywoodu
Don't believe the hype.

Avatar
scholsey
Postovi: 2963
Pridružen/a: 26 feb 2020, 21:50
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la scholsey » 18 jun 2026, 18:11

Kaunas je napisao/la:
18 jun 2026, 18:08
scholsey je napisao/la:
18 jun 2026, 18:07
Jedna od najgorih repki koja je ikad došla na Svjetsko.
Polako tako su i jucer za Kongo rekli nakon 5 minuta
Ovdje je već veći uzorak. Ja se fakat ne sjećam lošije od 1998.
The saddest thing in life is wasted talent.

Avatar
GrbavicaHrammm
Postovi: 1616
Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la GrbavicaHrammm » 18 jun 2026, 18:12

Kolko se ocekuje nasih ? Realno molim vas, nemojte Baho style

Avatar
DamirT
Postovi: 30896
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema

Post Postao/la DamirT » 18 jun 2026, 18:13

scholsey je napisao/la:
18 jun 2026, 18:11
Kaunas je napisao/la:
18 jun 2026, 18:08
scholsey je napisao/la:
18 jun 2026, 18:07
Jedna od najgorih repki koja je ikad došla na Svjetsko.
Polako tako su i jucer za Kongo rekli nakon 5 minuta
Ovdje je već veći uzorak. Ja se fakat ne sjećam lošije od 1998.
Ako gledamo rezultate, Panama iz 2018 jos gora. Mada su imali u grupi Belgiju i Englesku.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Odgovori

Natrag na “FIFA WORLD CUP 2026”

DEBUG SSO: [] | STATUS: []