Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
normalno, da je proć grupu pa protiv koga god igrao igrao, sve da je psg nema veze
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Kao 3B nema sanse da igras uopste sa trecim bilo kojim.Edin TM87 je napisao/la: ↑18 jun 2026, 14:43Pogrešno.qaa18 je napisao/la: ↑18 jun 2026, 14:21Prvi biti necemo pa otpada ta opcija koja bi nam dala za protivnike treceg iz EFGIJ (ekvador, bilo ko osim tunisa, mozda iran, Senegal il Norveska, Alzir)
Drugi ako bi bili, opet tesko, igrali bi s drugim A Mex ili Koreja.
Treci ako budemo a hocemo akoBogda onda idemo na Ameriku jer ce biti prvi u D ili Njemacku jer ce bito prvi E.
Licno bih volio s svabama da im se osvetimo na penale!
Ako budemo prvi:
- 55% - 3G
- 40% - 3J
- 5% - ostalo (3E, 3F, 3I)
Ako budemo treći:
- 99,99999999% - 3D
- samo jedna od preko 400 kombinacija nas spaja sa grupom E, al' to je praktično nemoguće da se desi, dakle kao treći grupa D.
3B ide samo na 1D ili 1E,
Ovo za drugo mjesta sam naveo mogicnosti, a sad koliki je postotak je drugo, zavisi kako se razvije situacija.
Posto 3. Mjesto jeste nasa realnost onda na Ameriku ili Njemce s manjom sansom.
I da izgubite sve, zauvijek: za svoje Zmajeve!!!
Za one kojima je sve ovo malo, nikad im do Bosne nije ni bilo stalo!!!
Za one kojima je sve ovo malo, nikad im do Bosne nije ni bilo stalo!!!
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
To bi bilo idealno ali ne vjerujem da mozemo uzeti drugo mjesto.BoixosNois1899 je napisao/la: ↑18 jun 2026, 14:47Kakve crne Švabe i Amerika. Najbolje bi bilo da drugi budemo na kraju i idemo na drugog iz grupe A. To nam je najbolja šansa za osminu finala.qaa18 je napisao/la: ↑18 jun 2026, 14:21Prvi biti necemo pa otpada ta opcija koja bi nam dala za protivnike treceg iz EFGIJ (ekvador, bilo ko osim tunisa, mozda iran, Senegal il Norveska, Alzir)
Drugi ako bi bili, opet tesko, igrali bi s drugim A Mex ili Koreja.
Treci ako budemo a hocemo akoBogda onda idemo na Ameriku jer ce biti prvi u D ili Njemacku jer ce bito prvi E.
Licno bih volio s svabama da im se osvetimo na penale!
Iako to drugo mjesto bi nam donijelo brzo i tekmu nokaut faze, vec 28.6. Bi isla ta tekma kao prva u nokautu, nekako bolje na Amere ici 1. Jula. Da dodjemo do sedmog mjeseca.
I da izgubite sve, zauvijek: za svoje Zmajeve!!!
Za one kojima je sve ovo malo, nikad im do Bosne nije ni bilo stalo!!!
Za one kojima je sve ovo malo, nikad im do Bosne nije ni bilo stalo!!!
-
RobertHrkac555
- Postovi: 2729
- Pridružen/a: 10 jan 2022, 15:45
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Češka-Jar od 18h odmah bitan meč. Tko izgubi ispada
Slikao se s Dilettom, svoje sam ostvario
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Ma da, moja greška u pitanju je 1D.qaa18 je napisao/la: ↑18 jun 2026, 15:57Kao 3B nema sanse da igras uopste sa trecim bilo kojim.Edin TM87 je napisao/la: ↑18 jun 2026, 14:43Pogrešno.qaa18 je napisao/la: ↑18 jun 2026, 14:21
Prvi biti necemo pa otpada ta opcija koja bi nam dala za protivnike treceg iz EFGIJ (ekvador, bilo ko osim tunisa, mozda iran, Senegal il Norveska, Alzir)
Drugi ako bi bili, opet tesko, igrali bi s drugim A Mex ili Koreja.
Treci ako budemo a hocemo akoBogda onda idemo na Ameriku jer ce biti prvi u D ili Njemacku jer ce bito prvi E.
Licno bih volio s svabama da im se osvetimo na penale!
Ako budemo prvi:
- 55% - 3G
- 40% - 3J
- 5% - ostalo (3E, 3F, 3I)
Ako budemo treći:
- 99,99999999% - 3D
- samo jedna od preko 400 kombinacija nas spaja sa grupom E, al' to je praktično nemoguće da se desi, dakle kao treći grupa D.
3B ide samo na 1D ili 1E,
Ovo za drugo mjesta sam naveo mogicnosti, a sad koliki je postotak je drugo, zavisi kako se razvije situacija.
Posto 3. Mjesto jeste nasa realnost onda na Ameriku ili Njemce s manjom sansom.
Njemce ne treba ni spominjat jer su veće šanse da ispadnemo s 4 boda u grupi, nego da se križamo s njima
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
mi uvijek prvo kazemo hop pa skacemo. nikad da naucim. pravimo 1000 kalkulacija a ni blizu prolaska nismo. ceka prvo da prodje tekma sa svicarcima pa onda nesto racunaj. hoces li ti posjetiti koju tekmu jer se igra na tvom kontinentu
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Znaci ukratko:
Ako budemo prvi, igramo protiv nekog treceplasiranog sto je najbolja opcija.
Ako budemo drugi, igramo protiv drugog iz grupe A, dakle Meksiko, Juzna Koreja ili Ceska.
Ako budemo treci, igramo protiv pobjednika grupe D, odnosno Amerika ili Turska
Ako budemo prvi, igramo protiv nekog treceplasiranog sto je najbolja opcija.
Ako budemo drugi, igramo protiv drugog iz grupe A, dakle Meksiko, Juzna Koreja ili Ceska.
Ako budemo treci, igramo protiv pobjednika grupe D, odnosno Amerika ili Turska
Željezničar über alles
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Mexico-Koreja će biti zanimljiva utakmica.
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Tako je. S tim da je treceplasirani grupa G ili J 95%. Znaci Iran, Novi Zeland ili Alzir ili Jordan. Od ovog ne moze bolje tako da ganjaj prvo mjestolakilone je napisao/la: ↑18 jun 2026, 16:28Znaci ukratko:
Ako budemo prvi, igramo protiv nekog treceplasiranog sto je najbolja opcija.
Ako budemo drugi, igramo protiv drugog iz grupe A, dakle Meksiko, Juzna Koreja ili Ceska.
Ako budemo treci, igramo protiv pobjednika grupe D, odnosno Amerika ili Turska
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!
- Wilshere10
- Postovi: 1229
- Pridružen/a: 09 jan 2026, 22:38
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Male su šanse da ne završimo prvi. 
Vi ste svoju nafaku posrkali, sad je na nas red.
-
bordobijeli
- Postovi: 18304
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Gazi Bosno gazi.....
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Veceras 3 bobe laga
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Ova bafana je zalutala na svjetsko
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Mislim da JAR nema sta traziti ovdje..
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Jedna od najgorih repki koja je ikad došla na Svjetsko.
The saddest thing in life is wasted talent.
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Polako tako su i jucer za Kongo rekli nakon 5 minuta
15.10.2013.
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
- akisarajevo92
- Postovi: 19193
- Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
ali zato ovaj Mudau ima njusku kao stvorenu za neku komediju tipa Rush Hour, upariti njega i Ousmanea Dembelea u Hollywoodu
Don't believe the hype.
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Ovdje je već veći uzorak. Ja se fakat ne sjećam lošije od 1998.
The saddest thing in life is wasted talent.
- GrbavicaHrammm
- Postovi: 1616
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
- Kontakt:
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Kolko se ocekuje nasih ? Realno molim vas, nemojte Baho style
Re: Svjetsko prvenstvo 2026 - opšta tema
Ako gledamo rezultate, Panama iz 2018 jos gora. Mada su imali u grupi Belgiju i Englesku.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, dariolovrinovic00, DjaniTarik, Elddar, Frankie, Google Adsense [Bot], Hajdeee, Invincibles14, Mostarac12345, MostarNeretva, Rauber33, signalidunapark, soccerfan, tuzlanskinacin i 50 gostiju.





