Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
Ado86
- Postovi: 76
- Pridružen/a: 16 jul 2012, 21:13
-
Kontakt:
Post
Postao/la Ado86 » 18 jun 2026, 15:59
Glavu gore junace!!
-
DamirT
- Postovi: 30963
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 18 jun 2026, 18:09
Kaunas je napisao/la: ↑18 jun 2026, 15:54
Bojim se da ako i veceras zapuca jedan zicer a ne pobijedimo da ce mu se raja toliko navalit na kosti da vise nece ni zaigrat za repku.
Da je pametan, pa da krezubase samo posalje u piccku materinu. Naravno, pod krezubase mislim te sto mu pisu po profilu na drustvenim mrezama.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
Confiance
- Postovi: 1343
- Pridružen/a: 26 jan 2024, 19:27
-
Kontakt:
Post
Postao/la Confiance » 18 jun 2026, 18:09
napapijri1987 je napisao/la: ↑18 jun 2026, 14:34
Stavi veceras 2 komada laznoj drzavi.
Nakon Suisse

-
Shevko
- Postovi: 574
- Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
-
Kontakt:
Post
Postao/la Shevko » 18 jun 2026, 18:17
Da li mu se piše sudbina Višće i Čivića
-
Direktorcic
- Postovi: 2590
- Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
-
Kontakt:
Post
Postao/la Direktorcic » 18 jun 2026, 18:20
Hajde majstore uz tebe smo,pusti ove instagram komentare, sve ih popisaj veceras i pokazi za sta se boris
-
Virtu4l
- Postovi: 59795
- Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
- Lokacija: Zvornička 27
-
Kontakt:
Post
Postao/la Virtu4l » 18 jun 2026, 18:22
Hajde moj Ermedine,
ućeraj ga noćas pa ne moraš narednih 15 utakmica.

"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
-
CAGarfia
- Postovi: 5847
- Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
-
Kontakt:
Post
Postao/la CAGarfia » 18 jun 2026, 18:24
Vidim da su se aktivirali ljudi da dove za njega, možda ga krene zbog nitra jačine bošnjačke dove.

-
DamirT
- Postovi: 30963
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 18 jun 2026, 18:26
CAGarfia je napisao/la: ↑18 jun 2026, 18:24
Vidim da su se aktivirali ljudi da dove za njega, možda ga krene zbog nitra jačine bošnjačke dove.
Daj onog dedu iz Walesa. Ne gine mu onda 2 gola

Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
Shevko
- Postovi: 574
- Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
-
Kontakt:
Post
Postao/la Shevko » 18 jun 2026, 18:28
Vjerovatno se ne bi kvalifikovali na svjetsko da nije bilo kamermana i tog deduku koji je aura farmao i to prenio na naciju i kasnije igrače za utakmicu protiv Italije.
Treba ga na novčanicu.
Dobar momenat je bio i Sergejev mali kada je plač sakrio raybankom nakon gola Lukića.
-
scholsey
- Postovi: 2972
- Pridružen/a: 26 feb 2020, 21:50
-
Kontakt:
Post
Postao/la scholsey » 18 jun 2026, 18:35
Rođo, šminko, večeras je tvoja noć!
The saddest thing in life is wasted talent.
-
denza
- Postovi: 703
- Pridružen/a: 28 nov 2022, 12:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la denza » 18 jun 2026, 18:36
Nadam se istoj postavi kao protiv Kanade, osim Kerima umjesto Bajraktarevića, pri čemu bi Memić igrao na njegovoj poziciji. Nadam se Šunjiću umjesto Tahirovića i da će Mahmić dobiti barem 20–25 minuta, mada od njega ne treba očekivati previše. Momak je tek došao i još se ne zna da li je uopšte na tom nivou.
-
CHR
- Postovi: 1418
- Pridružen/a: 16 okt 2025, 12:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la CHR » 18 jun 2026, 19:45
Svi smo uz tebe!!!
-
StevieG8
- Postovi: 13316
- Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
- Lokacija: Behind you
-
Kontakt:
Post
Postao/la StevieG8 » 18 jun 2026, 19:46
Shevko je napisao/la: ↑18 jun 2026, 18:17
Da li mu se piše sudbina Višće i Čivića
Ne bi me iznenadilo da se oprosti poslije prvenstva
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"
-
samirr
- Postovi: 8034
- Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
-
Kontakt:
Post
Postao/la samirr » 18 jun 2026, 19:47
Povedi nas Demire
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!
-
DamirT
- Postovi: 30963
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 18 jun 2026, 19:49
StevieG8 je napisao/la: ↑18 jun 2026, 19:46
Shevko je napisao/la: ↑18 jun 2026, 18:17
Da li mu se piše sudbina Višće i Čivića
Ne bi me iznenadilo da se oprosti poslije prvenstva
Ma nece. Mi smo poznati da idemo iz krajnosti u krajnost. Ako da veceras, vidit ces komentare tipa
najbolji napadac i slicno. A pogotovo sto ganjamo i EP.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
StevieG8
- Postovi: 13316
- Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
- Lokacija: Behind you
-
Kontakt:
Post
Postao/la StevieG8 » 18 jun 2026, 19:51
DamirT je napisao/la: ↑18 jun 2026, 19:49
StevieG8 je napisao/la: ↑18 jun 2026, 19:46
Shevko je napisao/la: ↑18 jun 2026, 18:17
Da li mu se piše sudbina Višće i Čivića
Ne bi me iznenadilo da se oprosti poslije prvenstva
Ma nece. Mi smo poznati da idemo iz krajnosti u krajnost. Ako da veceras, vidit ces komentare tipa
najbolji napadac i slicno. A pogotovo sto ganjamo i EP.
Meni ne djeluje da ce odjednom dici formu a jos jedan promasaj i dobit ce mrznju i negativne komentare kakve nije ni Visca svojevremeno
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"
-
RaZuti
- Postovi: 863
- Pridružen/a: 30 dec 2021, 20:05
-
Kontakt:
Post
Postao/la RaZuti » 18 jun 2026, 19:51
Sad ga Trnokope!
-
napapijri1987
- Postovi: 1111
- Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
-
Kontakt:
Post
Postao/la napapijri1987 » 18 jun 2026, 19:54
Confiance je napisao/la: ↑18 jun 2026, 18:09
napapijri1987 je napisao/la: ↑18 jun 2026, 14:34
Stavi veceras 2 komada laznoj drzavi.
Nakon Suisse
Tako je. Ovima iz treceg kantona pune gace jer igra Edin. Ermedin isto opusten kao na slaufu,zna ako masi milion sansi Edin ce strpati jednu. A kad si opusten kao na slaufu tada si najopasniji.
-
Confiance
- Postovi: 1343
- Pridružen/a: 26 jan 2024, 19:27
-
Kontakt:
Post
Postao/la Confiance » 18 jun 2026, 19:55
napapijri1987 je napisao/la: ↑18 jun 2026, 19:54
Confiance je napisao/la: ↑18 jun 2026, 18:09
napapijri1987 je napisao/la: ↑18 jun 2026, 14:34
Stavi veceras 2 komada laznoj drzavi.
Nakon Suisse
Tako je. Ovima iz treceg kantona pune gace jer igra Edin. Ermedin isto opusten kao na slaufu,zna ako masi milion sansi Edin ce strpati jednu. A kad si opusten kao na slaufu tada si najopasniji.
A ako kojim slucajem zakazu, tu je Jovo dzoker. Tesko da ce svi imati vece za zaborav
-
CHR
- Postovi: 1418
- Pridružen/a: 16 okt 2025, 12:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la CHR » 18 jun 2026, 20:02
**** nas, Demireeee!

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ANamelessGhoul, ArtemisFowl, Atlanta, Beduin, Bordo10, Brazzzoo123, COYGBiH, Cwirek, DeeWa, Drape, farenhajt, feniksptica, Fudo, GrbavicaHrammm, HariTz, harko35, husrefbeg, Iniesta12, JayCatwright, karajlo, kenanktkt, kouadio, Lavcina, legendarnadruga, MokraKifla, Napapijri, nebeskasila, omanovski, ovisnik, Pensioner26, prijeratni mangup, prisonbreak, Shevko, Sheyi, signalidunapark, Slobodanpad1945, soccerfan, TefalTava, TETRAPAK, VensanKasel, Wisey, Wolffire, Zgemboo89 i 394 gosta.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []