o cemu ti heheRollingPaper je napisao/la: ↑18 jun 2026, 19:42Syeba ih pokeras na cisto. Ovo nisu ocekivali al nikako. Syebo im je sve taktike sa tri napadaca i dva fluidna krila.
Osjeti se da je covjek igrao profesionalni poker, nikad ne znas sta ce uradit i ko ce igrat.
Ovo nam daje ogromnu prednost u prekidima.
18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Idemo qarindjati albance 
-
napapijri1987
- Postovi: 1111
- Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Vjerovatno izmjena Kolasinac Esmir i onda Memic se spusta dole a Dedic lijevo.
Jovo umjesto Sunjica ako se bude ganjao rezultat i ide bang bang bang po laznoj drzavi.
Kako smo mocni s time sto nam 5 igraca moze igrati 25 pozicija.
Jovo umjesto Sunjica ako se bude ganjao rezultat i ide bang bang bang po laznoj drzavi.
Kako smo mocni s time sto nam 5 igraca moze igrati 25 pozicija.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Dobar sastav idemoooo

"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Mislim da je trebao poceti neko od dvojca Mahmic/Hadziahmetovic. Neko ko zna sa loptom i uvaliti koju loptu.
Ovakoo cemo izgleda njima prepustiti igru, a za qrac su Svicarci.
Ovakoo cemo izgleda njima prepustiti igru, a za qrac su Svicarci.
- RollingPaper
- Postovi: 4400
- Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Rece mi drug da je i Lukic u sastavu, haman pobudalio od euforijebabino je napisao/la: ↑18 jun 2026, 19:43o cemu ti heheRollingPaper je napisao/la: ↑18 jun 2026, 19:42Syeba ih pokeras na cisto. Ovo nisu ocekivali al nikako. Syebo im je sve taktike sa tri napadaca i dva fluidna krila.
Osjeti se da je covjek igrao profesionalni poker, nikad ne znas sta ce uradit i ko ce igrat.
Ovo nam daje ogromnu prednost u prekidima.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Bice sexa ovdje, ćerim i babo od pocetka 
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
svica bez vargasa,sa 4 vezna igraca igraju,xhaka freuler aebiser freuler,niko nije krilo od njih,samo ndoye jeste,po FIFI igraju 4-4-2
-
Majstorinho
- Postovi: 593
- Pridružen/a: 04 dec 2024, 15:49
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Dobar sastav. Nadam se da neće kasniti sa izmjenama ovaj put. NAPRIJED BOSNO LJUBAVI MOJA

Blue is a color
Football is a game
Football is a game
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Idu leptirici u stomaku!!!
Sto mrzim ovaj osjecaj i nervozu.
Sto mrzim ovaj osjecaj i nervozu.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Auuuu sastava. Hajmo Bosno!!!

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Dobro je sto nema Manzambia, zvijer je ono
- invincible1921
- Postovi: 11441
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Jesam mirniji nego peotiv kanade al euforija dere na max 
=\_1921_/=
-
19vendetta87
- Postovi: 10288
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Izdrkaj ga jednom, pa ce proci.
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Hoce li opet biti 30 tisuca bosanskih grla 
Stone hands👊
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
idemo pa šta bude bude ….ovakav sastav bi orprilike 95% nas izvelo
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Znači konačno gledamo kapitena na još jednom SP, toliko smo braćo čekali ovaj trenutak! Uživajmo svi!!!!

...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Igrao je par utakmica u Salzburgu prosle sezone nakon sto su promijenili trenera, ali je vracen na lijevo nakon sto su vidjeli da nije to to.
Uglavnom nebitno, ocekujem da je lijevo Kerim a desno Memic 99%. Ocekivao sam da ce Sergej izvesti defanzivno "sigurniju" postavu sa Kerimom na klupi, ali svidja mi se i ovo. Nadam se da ce Kerim jednu u raslje pospremit u prvom poluvremenu.
Ajmooooooooooooooooooooo
Online
Trenutno korisnika/ca: Atlanta, Balorda, CAGarfia, dedo26, dubrovnik, Garfield, Goalgetter, GoldenLilies, HariTz, imekorisnicko, lakilone, Lekqqq1921, nmkdak1ng, random11, Shevko, StevieG8, Venom, Zeko87 i 119 gostiju.



