18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
soccerfan
Postovi: 9955
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la soccerfan » 18 jun 2026, 21:51

Nakon lošeg otvaranja sad amo super.
Dobijamo ovo 💙💛🇧🇦
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
signalidunapark
Postovi: 1602
Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la signalidunapark » 18 jun 2026, 21:51

Simeone se tantrički zadovoljava na ovu utakmicu.

Avatar
PeppermintSA
Postovi: 3521
Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la PeppermintSA » 18 jun 2026, 21:51

Jel realno da neko piše da je ovo super?

Avatar
StevieG8
Postovi: 13336
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la StevieG8 » 18 jun 2026, 21:51

Brokula je napisao/la:
18 jun 2026, 21:50
harry_90 je napisao/la:
18 jun 2026, 21:47
Nakon ova 3 poluvremena pitam se kako smo uspjeli proci na SP,nikakve akcije,NISTAAA!!

Cak je Kongo vise pokazao od nas,a imamo bolje igrace,Dedic je za sad katastrofalan.
Imamo pojedinacno velikih talenata, al imamo dosta fudbalski nepismenih igraca koji ne razumiju osnove i to se vidi.

Ova reprezentacija mora iscupati veznog odnekle
Kakvi igraci pored nepismenog trenera jbt
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
dubioza144
Postovi: 2514
Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la dubioza144 » 18 jun 2026, 21:51

Onaj glavomja sto igra svaku tekmu i sto je moro igrat i u prijateljskij vise od svih zaustavlja vise nasih napada i kao pokusaja od akcija nego pritivnickih fuj yebo li ga tahirovic
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!

Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.

Avatar
Sveti
Postovi: 10128
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Sveti » 18 jun 2026, 21:51

Barba, kakva reakcija :tokralju:

Mislim da igramo 433 ili?
naprijed rejal

Avatar
emir_
Postovi: 6433
Pridružen/a: 07 okt 2008, 16:13

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la emir_ » 18 jun 2026, 21:51

Vadi Demirovica i Tahirovica ljudi su bez ucinka i pozicije na terenu
4-IN-A-ROW

ZmajOdBosne33
Postovi: 95
Pridružen/a: 06 jan 2025, 14:22
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la ZmajOdBosne33 » 18 jun 2026, 21:51

Sta vam je ljudi, odbrana top, samo malo izaci sa linijama. I vide trke. Demirovic mora igrati, trci i za sebe i za Dzeku i Tahira.

Telalovic
Postovi: 781
Pridružen/a: 25 feb 2026, 23:11
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Telalovic » 18 jun 2026, 21:52

Ima nas 30000 a gledamo bruku. Jebbem barbarezu 10 najmladjih clanova uze porodice. Selam

Avatar
Enigmaa
Postovi: 28
Pridružen/a: 13 jun 2026, 21:45
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Enigmaa » 18 jun 2026, 21:52

Guravo ! Bod ko zgrada velik. :D
„Prava misterija svijeta je ono što vidimo, a ne ono što ne vidimo.“ Oscar Wilde

Željezničar za život cijeli !

SiggiSmallz a sad En...

SHZ82
Postovi: 972
Pridružen/a: 21 maj 2023, 21:35
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la SHZ82 » 18 jun 2026, 21:52

nakon one paize u 25.min bolje izhledamo, **** misa tacno nam fali jedan vezni da malo povuce gore.

Edincapitano
Postovi: 1666
Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Edincapitano » 18 jun 2026, 21:52

Demirovic je nas Ronaldo, igrac manje na terenu.

Avatar
VensanKasel
Postovi: 5275
Pridružen/a: 28 apr 2023, 17:14
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la VensanKasel » 18 jun 2026, 21:52

StevieG8 je napisao/la:
18 jun 2026, 21:36
CHR je napisao/la:
18 jun 2026, 21:34
Trifunov je napisao/la:
18 jun 2026, 21:33
Mi nismo u stanju odigrati tri pasa iz zadnje linije, a kamoli da je prenesemo na njihovu polovinu. Bolje je Katar izgledao protiv Švicarske. Trebat će ovdje mnogo, mnogo sreće.
SHVATI DA NEMAMO VEZNI RED I TACKA. Da je Pjanic na terenu... druga prica.
Ljudi su bolje postavljeni, vazda imaju viska igraca i na sredini i po stranama. Razlika kad imas trenera na klupi.
Baš su dobro postavljeni, mi 3-4 puta povezali par pasova i odmah u šansi bili, de ba :D
Moja zemlja mala brana velikoj rijeci ludila ...

RaZuti
Postovi: 865
Pridružen/a: 30 dec 2021, 20:05
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la RaZuti » 18 jun 2026, 21:52

bh22 je napisao/la:
18 jun 2026, 21:50
Moze li meni neko objasniti kako mi stojimo? Meni izgleda da je Kerim u sredini, Memic lijevo, Dedic sam pokriva cijelu desnu stranu.
532, kerim lijevi vezni, a memic lijevi wingback, zato su obojica tu uvijek

Imamkarbarum
Postovi: 428
Pridružen/a: 21 nov 2024, 19:34
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Imamkarbarum » 18 jun 2026, 21:52

Neka je,mi koji govorimo da treba da igramo sa jednim napadacem i sa 3 vezna prave nas budalama,eto vidite da ne mozemo mac ovako .

Avatar
denza
Postovi: 703
Pridružen/a: 28 nov 2022, 12:11
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la denza » 18 jun 2026, 21:52

Zar mi od toliko igrača po dijaspori i BiH ne možemo naći boljeg od Tahirovića na sredini. Ne ide mi u glavu kako lik igra. Kao muha bez glave trči.

Avatar
GalileoGalilei
Postovi: 2843
Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la GalileoGalilei » 18 jun 2026, 21:52

Svaka čast ljudima kojima je ovo dobro

Torres_9
Postovi: 6962
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Torres_9 » 18 jun 2026, 21:52

Desno svica napada s dva igraca kontra dedica.
U sredini krater s tahirbegom a u napadu jos lik koji primio lopte nije :rol: :rol:

Hajde kockaru, igraj malo vocki. Daj veznjaka i esmira umjesto demira :kafa:

Avatar
GrbavicaHrammm
Postovi: 1669
Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la GrbavicaHrammm » 18 jun 2026, 21:52

Sta ste ocekivali da cemo igrati na posjed?

Tahirovic mora vani! Demirovic out Tabak inn

Avatar
darker10
Postovi: 5839
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la darker10 » 18 jun 2026, 21:52

bh22 je napisao/la:
18 jun 2026, 21:50
Moze li meni neko objasniti kako mi stojimo? Meni izgleda da je Kerim u sredini, Memic lijevo, Dedic sam pokriva cijelu desnu stranu. A ovo je sasvim pobjedliva Svicarska...
Ma ko to zna vise :rol:

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: dena24, eaglebvb09, ebi46, Hydr4a, MiranGlasnic, Pensioner26 i 32 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []