Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
StevieG8
- Postovi: 13316
- Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
- Lokacija: Behind you
-
Kontakt:
Post
Postao/la StevieG8 » 18 jun 2026, 22:43
labostarmomosa je napisao/la: ↑18 jun 2026, 22:42
StevieG8 je napisao/la: ↑18 jun 2026, 22:40
AshburtonG je napisao/la: ↑18 jun 2026, 22:38
Dedic je bas grohnuo. Lik je bio brutalno brz i stabilan igrac. Sta se njemu desilo? Nije ovo jedina tekma gdje je bukvalno jedna od slabijih karika, a ima konkurenciju u vidu Tahirovica i Demirovica.
Covjek igra sam po desnoj strani skoro cijelu utakmicu nije ni cudo sto je izdahnuo
Ne kotnam ove strucnjake, igra lik sam desnu stranu, memic i kerim igraju jedno keilo od 10te minute, sta ljudi gledaju ne kontam
Ni meni nije jasno
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"
-
ZmajTuzla
- Postovi: 19
- Pridružen/a: 20 nov 2025, 13:52
-
Kontakt:
Post
Postao/la ZmajTuzla » 18 jun 2026, 22:43
Ovi njihovi crnci su prejaki za nase, a dedic nije onaj isti ko benfici
-
DamirT
- Postovi: 30963
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 18 jun 2026, 22:43
Vise bi volio da smo ga primili, nego da smo crveni dobili.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
Fudo
- Postovi: 5336
- Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
-
Kontakt:
Post
Postao/la Fudo » 18 jun 2026, 22:43
Kao sto sam i govori uz Kurackrao najgora repka na SP. ALI SLlivoOTRES TRCI
Zadnja izmjena:
Fudo, dana/u 18 jun 2026, 22:43, ukupno mijenjano 1 put.
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool
-
ASD
- Postovi: 24710
- Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
- Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
-
Kontakt:
Post
Postao/la ASD » 18 jun 2026, 22:43
labostarmomosa je napisao/la: ↑18 jun 2026, 22:39
Cuj dedic kriv, memic vraca loptu na penal, osnovna stvar fudbala
Da su ga jednom probili pa hajde.
-
MikiPirs
- Postovi: 1833
- Pridružen/a: 15 apr 2025, 16:02
-
Kontakt:
Post
Postao/la MikiPirs » 18 jun 2026, 22:43
Da je neko ponudio bod sa Kanadom i sada poraz tj da zadnje kolo igramo za prolaz i sami odlucujemo svi bi potpisali bez razmisljanja. Nema veze sto je 2:0… jbg idemo dalje
Zadnja izmjena:
MikiPirs, dana/u 18 jun 2026, 22:44, ukupno mijenjano 1 put.
-
CHR
- Postovi: 1418
- Pridružen/a: 16 okt 2025, 12:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la CHR » 18 jun 2026, 22:43
Denal je napisao/la: ↑18 jun 2026, 22:42
Pereira je napisao/la: ↑18 jun 2026, 22:41
Bajraktarevicu yebem ti rod i porod. Yebem te neuhranjena **** raspalo anemicno
**** ti pleme
Koji debili
Tarik odigrao za 10
-
brig
- Postovi: 2614
- Pridružen/a: 01 jun 2015, 18:04
-
Kontakt:
Post
Postao/la brig » 18 jun 2026, 22:43
Dan te ****
Pa lik ga otrese uze mu loptu ko kadetu
-
Jurica95
- Postovi: 625
- Pridružen/a: 05 jul 2023, 17:42
-
Kontakt:
Post
Postao/la Jurica95 » 18 jun 2026, 22:43
Da je uveo Mahnića na vrijeme do ovoga ne bi ni došlo. Sad nam nabijaju gol razliku. J*** li te poker face u pakšu
-
eaglebvb09
- Postovi: 1011
- Pridružen/a: 28 avg 2021, 20:08
-
Kontakt:
Post
Postao/la eaglebvb09 » 18 jun 2026, 22:44
Pa bolje da su Svicarci zabili i drugi da ga je pustio Tarik , ovako cemo izgubiti , a izgubili smo Tarika za Qatar
-
ElAn10
- Postovi: 618
- Pridružen/a: 03 sep 2025, 07:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la ElAn10 » 18 jun 2026, 22:44
Ybg
-
coelho41
- Postovi: 15725
- Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la coelho41 » 18 jun 2026, 22:44
DamirT je napisao/la: ↑18 jun 2026, 22:43
Vise bi volio da smo ga primili, nego da smo crveni dobili.
Isto mi prođe kroz glavu, pusti ga da zabije yebat ga.
-
marlostanf1eld
- Postovi: 2642
- Pridružen/a: 14 jul 2021, 01:12
-
Kontakt:
Post
Postao/la marlostanf1eld » 18 jun 2026, 22:44
boki86 je napisao/la: ↑18 jun 2026, 22:41
Muharemovic najbolji veceras, ovo je morao napraviti faul
sto je morao praviti?
-
sljivo
- Postovi: 13815
- Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
-
Kontakt:
Post
Postao/la sljivo » 18 jun 2026, 22:44
pa branite i ovaj jedan razlike ako ne mozete vise, gol razlika je bitna
-
b00t
- Postovi: 1006
- Pridružen/a: 25 apr 2019, 20:53
-
Kontakt:
Post
Postao/la b00t » 18 jun 2026, 22:44
Pokeras je kriv..
Sunjica nema
Demirovic ne postoji...
-
zeljovac21
- Postovi: 2525
- Pridružen/a: 06 jul 2019, 18:35
-
Kontakt:
Post
Postao/la zeljovac21 » 18 jun 2026, 22:44
Kako smo mi prosli italiju i wales to je za izucavanje
-
bh22
- Postovi: 76
- Pridružen/a: 07 jun 2026, 20:37
-
Kontakt:
Post
Postao/la bh22 » 18 jun 2026, 22:44
ova odbrana bez Muharemovica je nula. on svacije greske popravlja. tesko ce nam biti protiv Katara.
-
strahmeipomisliti
- Postovi: 1099
- Pridružen/a: 25 avg 2023, 13:35
-
Kontakt:
Post
Postao/la strahmeipomisliti » 18 jun 2026, 22:44
Denal je napisao/la: ↑18 jun 2026, 22:42
Pereira je napisao/la: ↑18 jun 2026, 22:41
Bajraktarevicu yebem ti rod i porod. Yebem te neuhranjena **** raspalo anemicno
**** ti pleme
**** ti bajraktarevic mrtve i citavoj ti obitelji bogalji americki
-
Confiance
- Postovi: 1343
- Pridružen/a: 26 jan 2024, 19:27
-
Kontakt:
Post
Postao/la Confiance » 18 jun 2026, 22:44
vrlo vazna moze biti i gol razlika, glupo zvuci ali moramo dati sve od sebe da ne primimo jos nekki gol
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ANamelessGhoul, ArtemisFowl, Atlanta, Beduin, Bordo10, Brazzzoo123, COYGBiH, Cwirek, Drape, farenhajt, feniksptica, GrbavicaHrammm, HariTz, harko35, husrefbeg, JayCatwright, karajlo, kenanktkt, kouadio, Lavcina, legendarnadruga, MokraKifla, Napapijri, nebeskasila, Obdunsmen, omanovski, ovisnik, prijeratni mangup, prisonbreak, Shevko, Sheyi, signalidunapark, Slobodanpad1945, soccerfan, TefalTava, TETRAPAK, VensanKasel, Wisey, Wolffire, Zgemboo89 i 362 gosta.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []