18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Ne znam ni sto se Barbarez otvarao, trebao je do kraja defanzivno jer su ljudi za nas velesila
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Svi smo govorili X Kanada, Svica sta bude, Katar uzet i prolazimo…tako i bi. 
- Jet2Holiday
- Postovi: 1021
- Pridružen/a: 27 sep 2025, 15:53
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Ma isti qurac, i 10 da primis. Ako Can Qatar nerjeseno bude, pobjedom si drugi.
Molimo se za remi u duelu Can Qat
Nada kakvi smo i Qat ce nas dobiti
Zadnja izmjena: Jet2Holiday, dana/u 18 jun 2026, 22:46, ukupno mijenjano 1 put.
🎶 Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi 🎶
„Nothing beats a Jet2 holiday!”
„Nothing beats a Jet2 holiday!”
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Meni ili Bajraktarevicu
Ako je meni yebem ti se s' starom majkom
Stone hands👊
-
eaglebvb09
- Postovi: 1005
- Pridružen/a: 28 avg 2021, 20:08
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Ko moze igrati stopera iz Katica protiv Qatar ?
- GalileoGalilei
- Postovi: 2818
- Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Ma odlično je ovo, nikad pametnija igra. Nema nas naprijed, nema nazad, šanse ne pravimo. Užas.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
I oni ce nam lagano sakrit loptu
Srce, čast i ponos!
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Sudija J*** ti sve ti J***, od pocetka je srao sa prekrsaje, **** im hydration break mater
- PeppermintSA
- Postovi: 3495
- Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Ne kontam na sta smo mi igrali veceras? X i izgubljena nam isto znace, a jedino pobjeda nesto mijenja, a mi se branimo 90 minuta, plus nam najbolji igrac dobija crveni u najgorem trenutku
Fakat ne kontam
Fakat ne kontam
naprijed rejal
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Pa realno. Ovdje isto kao da smo od Kipra izgubili jbt.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Falit ce Tarik protiv Katara jbt.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Kukavički igrali na bod.
Vezni red ne postoji. Tahirović ne izgleda kao profesionalan fudbaler uopšte. Bašić je za njega Rodri.
Ermedin bez ikakvog učinka naprijed, baš ništa nije pokazao.
Kerim slabo.
Bajraktarević gubi lopte. Ništa značajno nije dobio.
Memić se borio al tehnički je ograničen plus igrao je na beku generalno.
Odbrana ok. Tarik je uradio što je uradio.
Dedić ok s obzirom da je skoro cijelu utakmicu igrao sam na toj strani. Nije imao prodora jer smo i mi forsirali na lijevoj strani.
Šunjić mi ni dobar ni loš nije bio. Generalno mlako.
Vasilj dobar.
Vezni red ne postoji. Tahirović ne izgleda kao profesionalan fudbaler uopšte. Bašić je za njega Rodri.
Ermedin bez ikakvog učinka naprijed, baš ništa nije pokazao.
Kerim slabo.
Bajraktarević gubi lopte. Ništa značajno nije dobio.
Memić se borio al tehnički je ograničen plus igrao je na beku generalno.
Odbrana ok. Tarik je uradio što je uradio.
Dedić ok s obzirom da je skoro cijelu utakmicu igrao sam na toj strani. Nije imao prodora jer smo i mi forsirali na lijevoj strani.
Šunjić mi ni dobar ni loš nije bio. Generalno mlako.
Vasilj dobar.
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Dobro je da je Sergej izvadio zlatnu koku Demira. Najzaštičeniji naš igrač sa minimalno učinka.
-
Imamkarbarum
- Postovi: 427
- Pridružen/a: 21 nov 2024, 19:34
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
**** li mu Demirovic majku ne vidi se nikako
- signalidunapark
- Postovi: 1548
- Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Razočaran sam odustajanjem od naše svete filozofije.
Čim smo zastranili u napad, kažnjeni smo.
Čim smo zastranili u napad, kažnjeni smo.
- grbavicka1921
- Postovi: 1581
- Pridružen/a: 10 feb 2017, 12:47
- Lokacija: Sindikat profi fudbalera BiH
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Pristup kriminalan osim Tarika!
*"Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata, al' ja sam prvo rek'o ŽELJO pa sam poslije rek'o tata."
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Švicarska je preozbiljna reprezentacija, nije ni realno da se nosimo s njima svih 90 minuta. Njima sa klupe ulaze 3 igrača iz Liga petice, a nama Bašić i Hadžiahmetović.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Pokerasu yebo ti bunker pichku materinu vise
U svakoj utakmici u kojoj smo se samo branili smo primali gol. Vels, Austrija, Kipar, Kanada, Panama, Rumunija,….
U svakoj utakmici u kojoj smo se samo branili smo primali gol. Vels, Austrija, Kipar, Kanada, Panama, Rumunija,….
Bog Bosna i Bošnjaci
- marlostanf1eld
- Postovi: 2630
- Pridružen/a: 14 jul 2021, 01:12
- Kontakt:
Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina
Bajraktarevic ljut jer nije startao.
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, bvsic, Confiance, exampLe., FerdinandF, JHam, Jurica95, MostarReds22, Principatus, rossonero85, Shevko, Taree, THEC i 97 gostiju.






