Sumnjam da bi ijedan sudija na prvenstvu svirao crveni, bio je predaleko od gola. Da je bio 20m blize, vec bi se moglo mozda o crvenom govorit.FerdinandF je napisao/la: ↑16 jun 2026, 00:41Mogao se mozda Kanadi svirati i crveni kod one kontre kad je pretrčao lika. Izbio bi sam na golmana.
Amar Memić
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Amar Memić
Re: Amar Memić
Mogao bi na umorne noge Svicaraca uci oko 60-e minute i napraviti probleme.
-
FerdinandF
- Postovi: 642
- Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
- Kontakt:
Re: Amar Memić
Zašto ovdje guraju Amara na desno krilo danas?
-
19vendetta87
- Postovi: 10290
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: Amar Memić
Zato sto bi Alajbegovic igrao lijevo.
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
Re: Amar Memić
Iz rubrike nece se dogoditi. Esmir ima Smoje mjesto u ekipi . Rotiraju se isključivo Kerim i Amar. To je do sad pokazano i dokazano. Al ljudi izmisljaju toplu vodu
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....
Re: Amar Memić
Sta ce izmisljati toplu vodu, ako je Memicu prirodna pozicija desno krilo i ako gotovo cijelu karijeru igra na desnoj strani? On je prvi put prebacen lijevo protiv Austrije da pomogne Karicu da se izbori s Laimerom, i kad je Sergej vidio da to dobro funkcionise - nastavio je s tom praksom i poslije. Sve u svemu, Memic podjednako dobro igra i lijevo i desno, a na desnoj strani je pogotovo ucinkovit jer ima odlican centarsut.soccerfan je napisao/la: ↑18 jun 2026, 12:28Iz rubrike nece se dogoditi. Esmir ima Smoje mjesto u ekipi . Rotiraju se isključivo Kerim i Amar. To je do sad pokazano i dokazano. Al ljudi izmisljaju toplu vodu
- GrbavicaHrammm
- Postovi: 1640
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
- Kontakt:
Re: Amar Memić
Bas tako, Memara desno i Alajbeg lijevo . Gore Dzekson
Re: Amar Memić
Alajbegovic / Kolasinac nije bas idealno za nas lijevi bok u defanzivi. Kerim bi tu morao puno raditi i potrositi se a svakako da to ne moze pokriti jednako kao Memic, sto nam je krucijalno kad se branimo. Tako da je po mom misljenju idealno da Kerim udje izmedju 45. i 60. minute, i zbog nase kompaktnosti ali i zbog Kerimove svjezine.
Philly vs Everybody
#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT
#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT
- AlphonseKauders
- Postovi: 932
- Pridružen/a: 21 jul 2015, 15:09
- Kontakt:
Re: Amar Memić
Reinkarnacija Avdije Vrsajevica... onaj amaterski pokusaj centarsuta u prvom poluvremenu koji je zavrsio nikome, uzasno nizak fudbalski IQ, i intervencija kod gola kao da i dalje igra za Radnik Hadzici, kako su ovakvi igraci reprezentativci ikome nikad mi nece biti jasno... jedino brzinu nekakvu ima, sve ostalo nivo donjeg dijela BH Premijer lige...
- Bazinga12345
- Postovi: 5714
- Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
- Kontakt:
Re: Amar Memić
Kome je zauzeo mjesto na spisku? Po čemu je npr Esmir bolji?AlphonseKauders je napisao/la: ↑18 jun 2026, 22:44Reinkarnacija Avdije Vrsajevica... onaj amaterski pokusaj centarsuta u prvom poluvremenu koji je zavrsio nikome, uzasno nizak fudbalski IQ, i intervencija kod gola kao da i dalje igra za Radnik Hadzici, kako su ovakvi igraci reprezentativci ikome nikad mi nece biti jasno... jedino brzinu nekakvu ima, sve ostalo nivo donjeg dijela BH Premijer lige...
⭐ Velež Mostar ⭐
Zadnja klupa
Zadnja klupa
Re: Amar Memić
Šteta na kraju krivac za dva gola.
Re: Amar Memić
Brz je. Sa loptom na vi. Amaterski ispao kod trećeg gola i nepotrebno skrivio penal.
Ko ne voli Želju, jadna mu majka.
Re: Amar Memić
kakav panj
-
kraljlavova
- Postovi: 651
- Pridružen/a: 01 feb 2013, 01:20
- Kontakt:
-
Coolpanda24
- Postovi: 3187
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
- Kontakt:
Re: Amar Memić
Yebo si nam znanje Memara večeras 
Re: Amar Memić
Jeste ga nahvalili samo sto zna potrcat, Messija ste napravili od njeg
Re: Amar Memić
Kad kola jednom krenu nizbrdo onda krenu tako pet sest puta
24. oktobar 1946 - ostalo je historija. Ostalo je emocija, otrov i lijek, porodica, život, strast
I dok tvoje grane lome, još si draži srcu mome.
I dok tvoje grane lome, još si draži srcu mome.
-
RobijaNicaze1945
- Postovi: 122
- Pridružen/a: 01 apr 2026, 12:55
- Kontakt:
Re: Amar Memić
Po meni nas najbolji veceras nemojte tako
- Juventinisimo
- Postovi: 4655
- Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
- Kontakt:
Re: Amar Memić
Najgluplji igrac u historiji fudbala...
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁
2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
Poljem se siri miris LJILJANA!!!
⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
Poljem se siri miris LJILJANA!!!
⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
Online
Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, Confiance, ExEsPerac, GG3, Google Adsense [Bot], izdzezveubrazil, jasmin10, Kaunas, kouadio, Proximic, signalidunapark, Sveti, tuzlanskinacin i 122 gosta.










