Ja sam od pocetka bio protiv njega. Nista on nadrealno nije donio.
Ne donese ni najboljih 11 na teren trenutno.
Mi smo svakako u zadnje vrijeme baraz igrali neizvjesno, nismo imali srece.
S njim nam se samo vratilo.
I nek je, ako je s kim trebalo s njim je.
Al potrosio je srecu j dobijes ovo.
Jednostavno, ne moze ti bolji fudbal pruzit Haiti i Iraq od tebe..



