18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
signalidunapark
Postovi: 1558
Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la signalidunapark » 18 jun 2026, 23:44

boki86 je napisao/la:
18 jun 2026, 23:44
Ima li neko pametniji da kaze, procentualno, kakve su nam sanse da prodjemo sa 4 boda?
Ma gotovo 100%

Bundesliga
Postovi: 12156
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Bundesliga » 18 jun 2026, 23:45

DamirT je napisao/la:
18 jun 2026, 23:36
darker10 je napisao/la:
18 jun 2026, 23:33
Ja nez kako ste vi tako optimisticni za Katar ,pa mi evo u dvije utakmice nismo dvije akcije odigrali kako spada u napadu .
Pa nismo, zato sad nemas sta izgubit. Stavi Lukica, Dzeku, Mahmica da daje loptu u prostor. Odmah agresivno od starta. Kako god, sansi imamo. Uglavnom, Tahirovic ne smije startati. Kad je izasao, mi smo proigrali dok nije svirao pauzu.
Iskreno, mi možemo i dobiti Katar i proći dalje, ali šta nakon SP-a. Da li vi zaista želite nastaviti gledati ovu "igru?" Ljudi dragi, mi od dolaska Barbareza nemamo nikakav sistem igre, ne znaju iznijeti loptu, ne znaju napraviti presing, brane se solidno pola utakmice i onda padnu. Evo dvije utakmice na SP-u, mi dvije akcije nismo napravili za 180 minuta :crazy:. Protiv Makedonije nula, Vels nula, jedino protiv Italije su nešto i odigrali. A ono prije sve na silu i guzove. Yebo to, yebeš taj fudbal. Nismo Atletico Madrid.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Clutch
Postovi: 7194
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Clutch » 18 jun 2026, 23:45

boki86 je napisao/la:
18 jun 2026, 23:44
Ima li neko pametniji da kaze, procentualno, kakve su nam sanse da prodjemo sa 4 boda?
Blizu 100%
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Zeko87
Postovi: 2974
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Zeko87 » 18 jun 2026, 23:45

Zanimljivo što ako dobijemo Qatara moraćemo pet dana čekati da znamo idemo li dalje. :)
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

boki86
Postovi: 5140
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la boki86 » 18 jun 2026, 23:45

signalidunapark je napisao/la:
18 jun 2026, 23:44
boki86 je napisao/la:
18 jun 2026, 23:44
Ima li neko pametniji da kaze, procentualno, kakve su nam sanse da prodjemo sa 4 boda?
Ma gotovo 100%
Hvala ti borusijo

CAZIN
Postovi: 2528
Pridružen/a: 19 mar 2023, 14:40
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la CAZIN » 18 jun 2026, 23:45

Iskreno dobar šamar svima da se spustimo na zemlju i vidimo gdje smo. Protiv Katara početi 4-2-3-1 ili 3-4-1-2 moramo igrati sa 3 u veznom redu i sa Mahmićem na CAM-u.

Muharemović doktorska utakmica do crvenog, yebi ga 50-50 situacija, da je došao do lopte svi bi krenuli svršavati kako je strašan start bio.

Protiv Katara ne treba Šunjića od prve minute ubaciti jer bi trebali imati posjed tako da probati sa Bašićem i Hadžiahmetovićem na zadnjim veznim i Mahmićem na ofanzivnom veznom.

Avatar
darker10
Postovi: 5835
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la darker10 » 18 jun 2026, 23:46

boki86 je napisao/la:
18 jun 2026, 23:44
Ima li neko pametniji da kaze, procentualno, kakve su nam sanse da prodjemo sa 4 boda?
Ama prolazi se sa cetiri boda ,jer ce bit sig 3-4grupe gdje ce treca ekipa imat tri ili dva boda.Fazon je druze sto moras nekako uzet 4 boda,a sa ovim sto igramo ,dabogda .

Blueforce21
Postovi: 317
Pridružen/a: 24 sep 2018, 13:49
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Blueforce21 » 18 jun 2026, 23:46

Mene jedino večeras boli što osim Muharemovića, koji je bio najbolji do crvenog, i baš mi je žao što ga je dobio, ovi mladi haman ništa nisu pokazali. U neku ruku, i nije iznenađenje, ovi su fakat jaki i mislim da bi ostalo 1-0 bez crvenog. Moramo mijenjati formaciju, Mahmić treba da igra pa makar se svi na glavu nasadili. Nema niko da pravi igru, da primi, razigra, pročitani smo i igra preko krila nam više ne pije vode. Braniti se znamo, ali protiv jačih repki mora kad tad pući, i pritiv Kanade, i večeras. Na hajr u srijedu

Avatar
Elddar
Postovi: 2383
Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Elddar » 18 jun 2026, 23:46

Zeko87 je napisao/la:
18 jun 2026, 23:45
Zanimljivo što ako dobijemo Qatara moraćemo pet dana čekati da znamo idemo li dalje. :)
Možeš li obrazložiti
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6141
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la _dreamer_ » 18 jun 2026, 23:46

Barba drzi tahirovica jer haman misli da ce nekako postati paul ince a covjeku karijera 3-4 ide silaznom putanjom. Nije to slucajno.

Hadziahmetovic je 5 outa bolje rjesenje i onakav rovit.
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24461
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Goalgetter » 18 jun 2026, 23:46

boki86 je napisao/la:
18 jun 2026, 23:44
Ima li neko pametniji da kaze, procentualno, kakve su nam sanse da prodjemo sa 4 boda?
99% - ako Katar ne pobjedi Kanadu.

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3377
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la ErosViverosViv » 18 jun 2026, 23:47

Krivicno goniti vezni red, ja sam vise puta napomenuo da je ovo najgori vezni red u historiji drzave, a vjerovatno najgori i na svjetskom prvenstvu, ali da pripredis ovakvu katastrofu na mundijalu gdje ne znas hoces li tu vise ikada biti - to mi ne ide u glavu. Pa mozes li barem trkom nadoknaditi totalni nedostatak kvaliteta? Ako ne mozes ni trcati, mozes li se barem postaviti pravilno pa da ne trcis puno?
Evo danas nam i Tarika unistili za Katar i eventualni prolaz dalje...
Zadnja izmjena: ErosViverosViv, dana/u 18 jun 2026, 23:47, ukupno mijenjano 1 put.

Zeko87
Postovi: 2974
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Zeko87 » 18 jun 2026, 23:47

Elddar je napisao/la:
18 jun 2026, 23:46
Zeko87 je napisao/la:
18 jun 2026, 23:45
Zanimljivo što ako dobijemo Qatara moraćemo pet dana čekati da znamo idemo li dalje. :)
Možeš li obrazložiti
Pa biće gužva za treće mjesto a mi u grupi B.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

Avatar
donniedarko
Postovi: 1049
Pridružen/a: 28 jan 2014, 00:14
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la donniedarko » 18 jun 2026, 23:47

Jedino im mogu zamjeriti da su bez hrabrosti odigrali, sve ove slabije reprezentacije su imale neku vrstu igre prema naprijed, nekako su znali prebaciti loptu naprijed, mi nista a vidis da je to rezultat nekakvog straha. Ne moze me niko ubjediti da katar sad zna bolje od nas prenijeti loptu, mozda zna, mozda ja grijesim. Ne znam, eto sam to, pickasto smo igrali.

sagrbaviceplavi4637
Postovi: 16
Pridružen/a: 06 feb 2022, 19:44
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la sagrbaviceplavi4637 » 18 jun 2026, 23:48

Katar i Kanada da odigraju neriješeno (teško ali ne i nemoguće), mi da dobijemo Katar a da Švicarska dobije Kanadu (moguće) prolazimo kao drugi, mada i da samo dobijemo Katar i prođemo ko treći treba biti zadovoljan, mlada je ovo ekipa, puna kvalitete i talenta ali bez iskustva, trebamo se podsjetiti da su nas prije dvije godine ovim rezultatom dobijali Luksemburg i ostale fudbalske “velesile”, ogroman pomak jeste, da može puno bolje može ali za to treba vremena i ja sam siguran da ćemo do EP 2028 stasati još više kao ekipa i biti mnogo konkurentniji nego sada, vrijeme je pred ovim momcima i našom reprezentacijom :bih: :bih: :bih:

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 14560
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la baboedindzeko09 » 18 jun 2026, 23:48

Švicarci ga ne bi zabili do kraja da nije bilo totalne gluposti Memića.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Avatar
Pensioner26
Postovi: 4242
Pridružen/a: 21 sep 2020, 10:48
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Pensioner26 » 18 jun 2026, 23:48

Bez obzira na sve, samo da yebem sudiji mater za one sitne odluke na stranu Svicarske kada se lomilo.
Zadnja izmjena: Pensioner26, dana/u 18 jun 2026, 23:48, ukupno mijenjano 1 put.

harko35
Postovi: 195
Pridružen/a: 04 jul 2022, 21:31
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la harko35 » 18 jun 2026, 23:48

U šta gledaš Memo...

Avatar
Scholl
Postovi: 1688
Pridružen/a: 26 okt 2014, 12:57
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Scholl » 18 jun 2026, 23:48

Svaka cast nasim navijacima i svakome ko je otisao
Odlicna atmosfera bgm
Nemojte to zaboraviti u svemu ovome

Avatar
Velizar
Postovi: 1504
Pridružen/a: 16 sep 2024, 17:01
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Velizar » 18 jun 2026, 23:49

treba banovat ove glupane sto pisu da sa cetri boda necemo proci

igramo 4-5-1 protiv Katara....naravno sa mahmicem kao prednjim veznim.

ako ne budemo vodili, nadat se da je Hare spreman da nam jos jednom spasi dupe (mada mislim da je sergej ispucao sve sretne jokere)

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: darker10, Goalgetter, Google [Bot], grad-na-rijeci-sani, MundijalVibes26, Shevko i 59 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []