18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Coolpanda24
Postovi: 3188
Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Coolpanda24 » 18 jun 2026, 23:57

Kemo Alispahić kao i uvijek u srž :thumbup: :clap: :clap:

Avatar
Zgemboo89
Postovi: 99
Pridružen/a: 17 maj 2026, 20:12
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Zgemboo89 » 18 jun 2026, 23:57

Fudo je napisao/la:
18 jun 2026, 23:51
donniedarko je napisao/la:
18 jun 2026, 23:47
Jedino im mogu zamjeriti da su bez hrabrosti odigrali, sve ove slabije reprezentacije su imale neku vrstu igre prema naprijed, nekako su znali prebaciti loptu naprijed, mi nista a vidis da je to rezultat nekakvog straha. Ne moze me niko ubjediti da katar sad zna bolje od nas prenijeti loptu, mozda zna, mozda ja grijesim. Ne znam, eto sam to, pickasto smo igrali.
Do taktike je i sto igra ustraseni Tahirovic koji ni volan ne zna drzati a ne loptu.
U prvom poluvremenu taman krenu napad dobro dodje do Tahirovica i lik okret i Vasilj ja mislim da je i Barbarez po pi zdio..A Alajbegovic vrati se nazad 10 metara pa se okrene pa onda zaokrene s loptom i krene driblatstimda je u prvom pol umjesto Dzeki da da na 16 m on pegla pegla loptu..Bajrsktarevic nije mogo primit lopte...losa bas utakmica podbacili svi osim Vasilja i Muharemovica

FerdinandF
Postovi: 647
Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la FerdinandF » 18 jun 2026, 23:58

rossonero85 je napisao/la:
18 jun 2026, 23:55
Šta kaže Barba odigrali smo vrhunski 60 minuta. 😅🤣
I dalje ne mogu vjerovat da je to rekao

Iceplayer
Postovi: 2194
Pridružen/a: 23 nov 2013, 21:21
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Iceplayer » 18 jun 2026, 23:58

Najveći problem je što si igrao na krila i na kontu, a Alajbegović i Bajrak ništa nisu uradili ne mogu centrašuta uputiti...

harko35
Postovi: 195
Pridružen/a: 04 jul 2022, 21:31
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la harko35 » 18 jun 2026, 23:58

Elddar je napisao/la:
18 jun 2026, 23:57
prisonbreak je napisao/la:
18 jun 2026, 23:55
Elddar je napisao/la:
18 jun 2026, 23:53


A svih tih kombinacija se možemo riješiti ako sad Kanada - Katar završi remi, što nije nemoguće, ali nije ni realno :kuknjava:
Pa opet si 3 i ako ovdje zavrsi remi. Ovdje nama samo igra da Qatar ne smije dobiti.
Ovdje bude remi brate, Švica uzme Kanadu i drugi smo
Ako Kanada veceras ne pobjedi i ako Švicarska ne izgubi i ako mi pobjedimo... onda smo 100% drugi
znaci Kanada - Katar 02, Švicarska - Kanada 10 i naša pobjeda
Zadnja izmjena: harko35, dana/u 19 jun 2026, 00:00, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 5327
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la prisonbreak » 18 jun 2026, 23:58

prisonbreak je napisao/la:
18 jun 2026, 23:55
Elddar je napisao/la:
18 jun 2026, 23:53


A svih tih kombinacija se možemo riješiti ako sad Kanada - Katar završi remi, što nije nemoguće, ali nije ni realno :kuknjava:
Pa opet si 3 i ako ovdje zavrsi remi. Ovdje nama samo igra da Qatar ne smije dobiti.
Ovdje bude remi brate, Švica uzme Kanadu i drugi smo
[/quote]
Kad bi bilo sto bi bilo, nece Svica nikad uzeti Kanadu, a nit ce Kanada veceras remi odigrati.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3377
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la ErosViverosViv » 18 jun 2026, 23:58

Ali koliko svicarci imaju prostora i sta nam pocinise, a onda i dodje selektor i kaze kontrolisali smo igru 60 minuta. Pa ni klupu nisi kontrolisao, ljudi po 30 metara vode loptu bez da im iko pridje

LenyYoro15
Postovi: 725
Pridružen/a: 11 avg 2025, 10:00
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la LenyYoro15 » 18 jun 2026, 23:59

Iskreno, šokirao sam se maloprije kada sam vidio da je u Qataru 2022, u 7 od 8 grupa trećeplasirani imao 4 boda :o :o

Sad nam je potrebno da u 4 od 12 ne budu timovi sa 4 boda.
Zadnja izmjena: LenyYoro15, dana/u 19 jun 2026, 00:00, ukupno mijenjano 1 put.

FerdinandF
Postovi: 647
Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la FerdinandF » 18 jun 2026, 23:59

Zeko87 je napisao/la:
18 jun 2026, 23:49
Goalgetter je napisao/la:
18 jun 2026, 23:46
boki86 je napisao/la:
18 jun 2026, 23:44
Ima li neko pametniji da kaze, procentualno, kakve su nam sanse da prodjemo sa 4 boda?
99% - ako Katar ne pobjedi Kanadu.
Čak je dobra opcija da Kanada i Qatar bude x, onda su nam jake šanse i za drugo mjesto.
Kqnada će pregazit Katara

napapijri1987
Postovi: 1112
Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la napapijri1987 » 18 jun 2026, 23:59

Gdje je vix da nam isprica kako igramo vrhunsku odbranu kada sam ja pisao da smo usli u ovo sve nonsarlantno i neozbiljno. Mi od 70. min ne mozemo disat ali nebitno.
Veceras 70 min puno zrelije nego protiv Kanade. Zatvarali smo dobro,otvarali cak i neke akcije u napadu ( Kolasinac i onaj trokut sa Demirovicem). Poslije gola smo izgledali kao ekipa koja igra prvu ligu FBiH. Amar Memic veceras los, ofanzivno nula a defanzivno jos gore. Dedic ofanzivno nula defanzivno ok jer je drzao cijelu stranu sam. Tarik vrhunska partija. Katic takodje do crvenog. Tahirovic par puta nase bas gurao u crvenu zonu sa pasovima.
Nebitno sve. Prva mec lopta izgubljena. Druga protiv Katara mora bit dobijena.
Nemoj mi samo Euro Basket 2013 u Sloveniji kada bismo jedina ekipa koja je sa 3 pobjede otisla kuci.
Ne bih prezivio da budemo jedina ekipa sa.4 boda koja ide kuci.

dinoze
Postovi: 2365
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la dinoze » 19 jun 2026, 00:00

FerdinandF je napisao/la:
18 jun 2026, 23:56
darker10 je napisao/la:
18 jun 2026, 23:33
Ja nez kako ste vi tako optimisticni za Katar ,pa mi evo u dvije utakmice nismo dvije akcije odigrali kako spada u napadu .
Katastrofalno stojimo. Puno grešaka u iznošenju lopte.
Vasilj ne zna ispucati loptu. Nemamo nikakvog plana. Nemamo hrabrosti. Nema sistema. Alajbegovic je precjenjen igrač. Neće on daleko. Muha i Katic iedini mogu dobiti prolaznu. Dedić loš. Pušta čovjeka da cemteira svaki put, prolazi ga pet puta na isti način.
Tahirovic ne postoji. I kad se kobajagi nudi za loptu, nudi se tako da mu je nemoguće dodati loptu.
Pogledao sam gotovo sve utakmice mundijala, i mi izgledamo najlošije. Amaterske greške, potezi, neorganizacija.
Svima su malo porasla očekivanja, ali ovo je realnost. Provalili su nas svi, i ovdje se mora nešto mikenjati.
Ljudi, mi igramo bez sredine, a bez sredine nemaš ni napada. Mi igramo s najmanje 3 igrača manje i branimo se konstantno.
Kako igramo bez sredine kada Tahirovic caruje sredinom.

Opusteno, mi smo sretni da uopste mozemo igrati na svjetskom prvenstvu.
Treba uzivati u svakoj minuti.
Kada cemo opet imati sansu bitu na SP, za 15 ili 20 godina.
Uzivajte ne nervirajte se.

FerdinandF
Postovi: 647
Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la FerdinandF » 19 jun 2026, 00:01

Iceplayer je napisao/la:
18 jun 2026, 23:58
Najveći problem je što si igrao na krila i na kontu, a Alajbegović i Bajrak ništa nisu uradili ne mogu centrašuta uputiti...
Nisu uradili zato što su nas provalili u svakom segmentu igre.

NoDi80
Postovi: 19023
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la NoDi80 » 19 jun 2026, 00:02

Neiskusni, cak i oni najiskusniji :hmmmmm:
Kolasinac ide sam prema golu i ne suta, a proslu utakmicu Demirovic sam i ne suta. Trebamo mi jos puno raditi da bi bili konkuretni! Sam plasman na mundijal je velika stvar, sto znaci da treba ostati pozitivni i uciti iz gresaka
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
Fudo
Postovi: 5336
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Fudo » 19 jun 2026, 00:02

Za malo gol za katar.. ljudi ce nsm ogaditi fudbal
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

Zhustri
Postovi: 99
Pridružen/a: 15 jul 2025, 15:04
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Zhustri » 19 jun 2026, 00:02

Potop od jačeg i iskusnijeg protivnika.

Idemo dalje, Katar da nas ne iznenadi.

Avatar
emir79
Postovi: 8910
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la emir79 » 19 jun 2026, 00:03

Remi Kanade i Katara otvara nam ŝansu i za drugo mjesto, naravno ukoliko dobijemo Katar.
Sa ovakvom postavom i igrom , teško da možemo Katar dobiti. Bez veznog reda, sa bezidejnom igrom. Sa nekakvom defanzivnom postavkom.

Čim ti je Muharemović najbolji igrač, znači odbrambeni, znaš koliko je sati.

Sad dobro izanalizirari sve, i jednostavno iĉi na pobjedu bez ikakvih kalkulacija. Znači od prve minute krenuti u napad.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

zeljovac21
Postovi: 2527
Pridružen/a: 06 jul 2019, 18:35
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la zeljovac21 » 19 jun 2026, 00:03

Slozi Katar akciju u prvoj minuti kakvu mi nismo u dvije utakmice

Avatar
Sveti
Postovi: 10116
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Sveti » 19 jun 2026, 00:03

Xhaka 108 pasova
Tahir 20
Sunja 30

Yebem ti sunce hahahah
naprijed rejal

Avatar
darker10
Postovi: 5834
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la darker10 » 19 jun 2026, 00:03

dinoze je napisao/la:
19 jun 2026, 00:00

Kako igramo bez sredine kada Tahirovic caruje sredinom.

Opusteno, mi smo sretni da uopste mozemo igrati na svjetskom prvenstvu.
Treba uzivati u svakoj minuti.
Kada cemo opet imati sansu bitu na SP, za 15 ili 20 godina.
Uzivajte ne nervirajte se.
Ljudi su sretni ,ljudi samo imaju problem s tim sto cemo ispast bez ispaljenog metka. Ko sto napisah u jednom postu ,mi dvije akcije nismo napravili u ove dvije utakmice.Gledao sam gotovo sve utakmice na ovom prvenstvu i bilo je utakmica gdje je razlika u kvalitetu izmedju timova veca nego u ovim utakmicama u kojim smo mi igrali i opet su slabije ekipe u tim utakmicama uspijevale nesto organizovat.Mi s druge strane ,ko sto rekoh,bez ispaljenog metka.

Za sve kalkulante na ovoj temi jedno pitanje,a to je sta vi konkretno kalkulisete?De da se prvo taj Katar dobije.Onda ce nam automatski bit jasno dal idemo dalje il ne :rol:
Zadnja izmjena: darker10, dana/u 19 jun 2026, 00:05, ukupno mijenjano 1 put.

FerdinandF
Postovi: 647
Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la FerdinandF » 19 jun 2026, 00:04

Dzeko je nakon tekme kritikovao Barbareza zbog toga što nije nakon crvenig zarvorio utakmicu, jer gol razila moze nas koštati prolaza. Tako Edin reče.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

DEBUG SSO: [] | STATUS: []