Sead Kolašinac

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 16673
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 17 jun 2026, 09:43

Coolpanda24 je napisao/la:
16 jun 2026, 10:06
slika
:salut:
momak ima srce ko sto ga nema niko momak je legenda mislim na sea da ne bude nesporazum

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 16673
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 17 jun 2026, 09:49

soccerfan je napisao/la:
16 jun 2026, 21:57
Al Seo I Juka na zadnjoj slici 😂😂
momciluk ga grli sa srcem jer momak je velike duse ali instinkt mu proradio i zamalo poceo da se hrva sa njim momak je tenk
slika

Coolpanda24
Postovi: 3178
Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Coolpanda24 » 17 jun 2026, 23:18


Na 7:30min pojačajte, Seo priča na bosanskom 😁😁😁

Bosnjo22
Postovi: 63
Pridružen/a: 09 maj 2026, 18:10
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Bosnjo22 » 17 jun 2026, 23:37

Coolpanda24 je napisao/la:
17 jun 2026, 23:18

Na 7:30min pojačajte, Seo priča na bosanskom 😁😁😁
Nesto govori svi se slikati,pretpostavljam sa Nurkićem

Shevko
Postovi: 541
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Shevko » 17 jun 2026, 23:42

Coolpanda24 je napisao/la:
17 jun 2026, 23:18

Na 7:30min pojačajte, Seo priča na bosanskom 😁😁😁
Lik je gradjen ko borac u Prideu

Coolpanda24
Postovi: 3178
Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Coolpanda24 » 18 jun 2026, 00:17

Bosnjo22 je napisao/la:
17 jun 2026, 23:37
Coolpanda24 je napisao/la:
17 jun 2026, 23:18

Na 7:30min pojačajte, Seo priča na bosanskom 😁😁😁
Nesto govori svi se slikati,pretpostavljam sa Nurkićem
S Nurkićem su se slikali u hotelu, ovo sigurno njihova grupna slika, sve su repke objavile te slike.

Avatar
soccerfan
Postovi: 9871
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la soccerfan » 18 jun 2026, 02:30

Coolpanda24 je napisao/la:
17 jun 2026, 23:18

Na 7:30min pojačajte, Seo priča na bosanskom 😁😁😁
Pa zna Bosanski ☺️
Doduse i naucio uz momke ☺️
I nasim igracima sve vise na nasem pise po IG ☺️🇧🇦
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
soccerfan
Postovi: 9871
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la soccerfan » 18 jun 2026, 02:31

Coolpanda24 je napisao/la:
18 jun 2026, 00:17
Bosnjo22 je napisao/la:
17 jun 2026, 23:37
Coolpanda24 je napisao/la:
17 jun 2026, 23:18

Na 7:30min pojačajte, Seo priča na bosanskom 😁😁😁
Nesto govori svi se slikati,pretpostavljam sa Nurkićem
S Nurkićem su se slikali u hotelu, ovo sigurno njihova grupna slika, sve su repke objavile te slike.
Mozda i sa fanovima ☺️
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Shevko
Postovi: 541
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Shevko » 18 jun 2026, 11:06

Ima nevjerovatn kvalitet ubijanje raspolozenja i volje protiv bilo kojeg krilnog protivnika.

Avatar
jasmin10
Postovi: 14899
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la jasmin10 » 18 jun 2026, 20:09

Povedi nas Seoooooo

Avatar
DamirT
Postovi: 30902
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la DamirT » 18 jun 2026, 20:12

Samo da mu gusjenice ne spadnu.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
FoxMulder
Postovi: 1720
Pridružen/a: 29 avg 2019, 21:31
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la FoxMulder » 18 jun 2026, 22:55

I danas na nivou. Naš najbolji igrač u ove dvije utakmice.
Ko ne voli Želju, jadna mu majka.

bosnas_
Postovi: 4447
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la bosnas_ » 18 jun 2026, 23:12

Seo top u obje utakmice!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59754
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Virtu4l » 18 jun 2026, 23:34

Nije mi jasno zašto nije šutirao u onoj situaciji na ivici peterca, idealna pozicija za ljevaka. Zakucao bi je u mrežu.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Avatar
scholsey
Postovi: 2963
Pridružen/a: 26 feb 2020, 21:50
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la scholsey » 18 jun 2026, 23:59

Virtu4l je napisao/la:
18 jun 2026, 23:34
Nije mi jasno zašto nije šutirao u onoj situaciji na ivici peterca, idealna pozicija za ljevaka. Zakucao bi je u mrežu.
Zato što je Sead Kolašinac dragi Virto, ne znam koji ti je qrac pa se ibretiš..
The saddest thing in life is wasted talent.

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 16673
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 19 jun 2026, 02:39

bravo momciluko na borbenu utakmicu dosad nakon dvije utakmice nas mvp

Avatar
soccerfan
Postovi: 9871
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la soccerfan » 19 jun 2026, 03:25

bosnas_ je napisao/la:
18 jun 2026, 23:12
Seo top u obje utakmice!
Pozitivno iznenadjenje.
Jedini uz Edina koji zna jbno stati na loptu i malo pogledati raspored igraca. Ostali il se zabiju u igraca il dodaju prvom do sebe
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

MostarNeretva
Postovi: 728
Pridružen/a: 11 jul 2024, 09:30
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la MostarNeretva » 19 jun 2026, 03:27

Seo obadvije tekme top .. svaka cast za momciluka

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 16673
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 20 jun 2026, 06:33

tema zamalo da zaglavi na drugoj stranici nije vam dobro momak vam nista nije uradio momak je legenda mislim na sea

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 16673
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: Sead Kolašinac

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 20 jun 2026, 06:43

niko ne prica o momku jer nema niko kritike momak je legenda

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Edbh21, edvaE2, Goalgetter, LeCoq, rishovski, Shevko, Uprava i 68 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []