18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
Brokula
Postovi: 26862
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Brokula » 19 jun 2026, 10:03

Komercijalne pauze ubijaju fudbal
slika
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
DamirT
Postovi: 30851
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la DamirT » 19 jun 2026, 10:07

Brokula je napisao/la:
19 jun 2026, 10:03
Komercijalne pauze ubijaju fudbal
slika
Dobro je neko rekao jucer, treba bgm razmisliti da ih na pauzi poredaju na centru i djeca im donesu flasice sa vodom, bez ikakvog kontakta sa strucnim stabom. Ovo odlicno dodje jacim ekipama da se malo dozovu i ponovo krenu napadati.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
StevieG8
Postovi: 13293
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la StevieG8 » 19 jun 2026, 10:09

Najsmješniji su mi naši pokušaji presinga, vazda protivnik ima numeričku prednost jer se neko iz sredine spusti da pomogne i bez problema iznose loptu. Očigledno Barbarez traži da u zadnjoj liniji uvijek ostanu 4 igrača. Ova naša dvojica naprijed + jedan eventualno dva koja se priključe izdahnu da pokriju toliki prostor i na kraju ništa.
slika
Ne mogu da to isječem ali u 5oj minuti jedan igrač između trojice naših kroz sredinu lagano prolazi a ostali se izmiču i puštaju ga, gledaju kako se igra :shifty:

Čitavu utakmicu imamo strukturalne probleme bez lopte a i s loptom nismo ništa bolji. To nije do igrača nego do trenera koji ih je tako postavio.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
hurem
Postovi: 10141
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la hurem » 19 jun 2026, 10:11

imekorisnicko je napisao/la:
19 jun 2026, 09:50
HariTz je napisao/la:
19 jun 2026, 09:02


Bilo je: neka Barbarez barem baraž izbori da vidimo taj blagi napredak. Pa hajde Wales da izbacimo. Pa hajde i Italiju, kući smo, zar ne? Pa hajde i da dominiramo protiv domaćina Kanade... gdje je mjera?

Nema mjere. Ovi degenerici po forumu su degenerici i njih i ne shvatam ozbiljno,međutim bruku raje sad nešto pljuje.
Ovo nam je drugi poraz od početka kvalifikacija u zvaničnim,dakle izgubili smo samo od Austrije i Švicarske.

Prošle kvalifikacije smo završili peti. Identičnim rezultatom kao sinoć nas je uzeo Luksemburg,samo puno dominantnije nego što je to Švicarska uradila.
Čitao sam forum sinoc 2 minute i vidio kolike gnjide ljudi mogu biti. Uspio kratko upratiti da je Ghuraba upratio formacijske promjene i Virtual da je napisao da je bolje ne ulaziti na forum do jutra.
I evo sada udjem opet dvije minute - ista stvar. Izuzetak je ovo vaše sto citiram!

I onda nekima smeta kada napišem “kritika ili bolest?!” - zna se šta je kritika, a zna se bogme kada to prelazi u “bolest”, a ovdje je mnogo bolesnih, dobro bolesnih likova.
Hajde valjda se smiri malo situacija do kraja dana pa se mogne uci i kakva normalna kritika pročitati.

Iceplayer
Postovi: 2187
Pridružen/a: 23 nov 2013, 21:21
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Iceplayer » 19 jun 2026, 10:12

BenjooJutub je napisao/la:
19 jun 2026, 09:58
slika


za ovu situaciju mislim da je Džeko očitao bukvicu Kerimu.

Ali tako se se stiče iskustvo, grade ga iz utakmice u utakmicu, ne sumnjam da će protiv Katra već biti bolje. :)
Kad su se Bajrak i Alajbegović umislili i driblaju i kad treba i kad ne tako samo ispadaš gori igrač. Ovo nije prvi put da imaju jednostavno rješenje, a oni ulaze u driblig i gube loptu. Sve okej super igrači, samo malo previše glume Messija i to se u ovakvim utakmicama odbija o glavu. Ovo je bila čista gol prilika...

Avatar
phillies
Postovi: 2370
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la phillies » 19 jun 2026, 10:25

Ma Alajbegovica su i udvajali, pa cak i trojica bila na njemu cim krene ono njegovo sa krila prema sredini. Bajraktarevic mi je na obe utakmice bas nekako mlak bio. Doduse izborio je korner protiv Kanade iz kojeg smo pogodili, ali opsti utisak je da se moglo vise.
Ili smo mi, uobicajeno kako znamo, digli igrace, pa poslije onog gola protiv Rumunije, Bajrak je postao skoro pa nivo Dzeke...pa zato sad, kad ne odigra na nivou na kojem mi mislimo da moze, odmah drvlje i kamenje.

Shevko
Postovi: 530
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Shevko » 19 jun 2026, 10:26

Provaljeni smo! Udaraju duplanje i presing na krila, ne daju im da prime loptu i da se okrecu.

Avatar
lolcina
Postovi: 431
Pridružen/a: 01 mar 2012, 17:49
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la lolcina » 19 jun 2026, 10:28

Da je izveo Demirovića umjesto Džeke (pa makar Džeko i ne igrao protiv Katara) i da je ubacio Mahmića umjesto Bašića, tvrdim da ne bi izgubili utakmicu!
"Ali, neka ti je Bogom prosto, nisi ti birao svoju sitnu dušu, dali su ti je, ne pitajući, došao si na red kad drugih, boljih, nije više bilo..." M. Selimović

Avatar
PSV
Postovi: 1138
Pridružen/a: 26 feb 2026, 22:45
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la PSV » 19 jun 2026, 10:33

Panj Demirovic 5.4 ocjena na Sofascore. Igrac manje.

bordobijeli
Postovi: 18302
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la bordobijeli » 19 jun 2026, 10:34

DamirT je napisao/la:
19 jun 2026, 10:07
Brokula je napisao/la:
19 jun 2026, 10:03
Komercijalne pauze ubijaju fudbal
slika
Dobro je neko rekao jucer, treba bgm razmisliti da ih na pauzi poredaju na centru i djeca im donesu flasice sa vodom, bez ikakvog kontakta sa strucnim stabom. Ovo odlicno dodje jacim ekipama da se malo dozovu i ponovo krenu napadati.
Prva pauza nam je dobro dosla tu smo se sabrali isto tako druga je puno vise pomogla Svicarcima.

Nah1ddd
Postovi: 61
Pridružen/a: 03 nov 2025, 21:45
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Nah1ddd » 19 jun 2026, 10:37

Mi ne volimo sport, mi volimo pobjeđivati.

SanaBosna
Postovi: 1358
Pridružen/a: 10 jun 2017, 12:54
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la SanaBosna » 19 jun 2026, 10:37

hurem je napisao/la:
19 jun 2026, 10:11
imekorisnicko je napisao/la:
19 jun 2026, 09:50
HariTz je napisao/la:
19 jun 2026, 09:02


Bilo je: neka Barbarez barem baraž izbori da vidimo taj blagi napredak. Pa hajde Wales da izbacimo. Pa hajde i Italiju, kući smo, zar ne? Pa hajde i da dominiramo protiv domaćina Kanade... gdje je mjera?

Nema mjere. Ovi degenerici po forumu su degenerici i njih i ne shvatam ozbiljno,međutim bruku raje sad nešto pljuje.
Ovo nam je drugi poraz od početka kvalifikacija u zvaničnim,dakle izgubili smo samo od Austrije i Švicarske.

Prošle kvalifikacije smo završili peti. Identičnim rezultatom kao sinoć nas je uzeo Luksemburg,samo puno dominantnije nego što je to Švicarska uradila.
Čitao sam forum sinoc 2 minute i vidio kolike gnjide ljudi mogu biti. Uspio kratko upratiti da je Ghuraba upratio formacijske promjene i Virtual da je napisao da je bolje ne ulaziti na forum do jutra.
I evo sada udjem opet dvije minute - ista stvar. Izuzetak je ovo vaše sto citiram!

I onda nekima smeta kada napišem “kritika ili bolest?!” - zna se šta je kritika, a zna se bogme kada to prelazi u “bolest”, a ovdje je mnogo bolesnih, dobro bolesnih likova.
Hajde valjda se smiri malo situacija do kraja dana pa se mogne uci i kakva normalna kritika pročitati.
Imaju ljudi pravo kritikovati igrace, igru i selektora, ali psovanje majke, djecu itd, igracima selektoru je previse.

mirsonetz
Postovi: 1110
Pridružen/a: 17 okt 2021, 12:35
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la mirsonetz » 19 jun 2026, 10:40

E1 ide na B3 ako budemo treci idemo na njemacku ?
Lopovi lopovi sve ste nam ukrali crveno crna zastava za vas nije svetinja.

Najveci grobar Slobode Elmir Secerbegovic.

1919 ❤️🖤

Avatar
Brokula
Postovi: 26862
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Brokula » 19 jun 2026, 10:40

Nah1ddd je napisao/la:
19 jun 2026, 10:37
Mi ne volimo sport, mi volimo pobjeđivati.
95% drzave sigurno, da.

Postaje euforija pomalo komicna
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Shevko
Postovi: 530
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Shevko » 19 jun 2026, 10:41

PSV je napisao/la:
19 jun 2026, 10:33
Panj Demirovic 5.4 ocjena na Sofascore. Igrac manje.
velika nepravda bi bila da se upise u strijelce protiv Qatara.

seha77
Postovi: 349
Pridružen/a: 21 jun 2025, 23:26
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la seha77 » 19 jun 2026, 10:42

mirsonetz je napisao/la:
19 jun 2026, 10:40
E1 ide na B3 ako budemo treci idemo na njemacku ?
sanse za to su 1%.

SanaBosna
Postovi: 1358
Pridružen/a: 10 jun 2017, 12:54
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la SanaBosna » 19 jun 2026, 10:44

mirsonetz je napisao/la:
19 jun 2026, 10:40
E1 ide na B3 ako budemo treci idemo na njemacku ?
B3 ili ide na E1,D1 znaci, Njemacku, Obala Slonovace, USA, Australija.

Naravno ako se neka cuda dese mogli bi i dobiti, Tursku, Paragvaj, Ekvador, Kurasao.
Zadnja izmjena: SanaBosna, dana/u 19 jun 2026, 10:46, ukupno mijenjano 2 puta.

zeljovac21
Postovi: 2516
Pridružen/a: 06 jul 2019, 18:35
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la zeljovac21 » 19 jun 2026, 10:45

Mi da igramo fudbal pa izgubimo ne bi rijeci rekli. Ali ovaj antifudbal sto mi pokazujemo svijetu je za zakopat se u zemlju

FerdinandF
Postovi: 598
Pridružen/a: 01 jun 2018, 17:21
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la FerdinandF » 19 jun 2026, 10:48

StevieG8 je napisao/la:
19 jun 2026, 10:09
Najsmješniji su mi naši pokušaji presinga, vazda protivnik ima numeričku prednost jer se neko iz sredine spusti da pomogne i bez problema iznose loptu. Očigledno Barbarez traži da u zadnjoj liniji uvijek ostanu 4 igrača. Ova naša dvojica naprijed + jedan eventualno dva koja se priključe izdahnu da pokriju toliki prostor i na kraju ništa.
slika
Ne mogu da to isječem ali u 5oj minuti jedan igrač između trojice naših kroz sredinu lagano prolazi a ostali se izmiču i puštaju ga, gledaju kako se igra :shifty:

Čitavu utakmicu imamo strukturalne probleme bez lopte a i s loptom nismo ništa bolji. To nije do igrača nego do trenera koji ih je tako postavio.
Tačno.
Sinoć su taj naš presing rješavali u tri pasa svali put.
Potpuno besmisleno to izgleda, bespotrebno umara igrače.
Zatim, sredina ne postoji, tu prodju kako hoće, i onda dolaze do našeg bloka.
Sreća oa smo imali Muharemovića i Katića.

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3374
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: 18.06.2026: Švicarska - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la ErosViverosViv » 19 jun 2026, 10:48

Potajno sam se nadao da mozemo biti senzacija i da ce igraci tipa kerim eksplodirati ali me brzo opalila realnost. Ozbiljan je ovo fudbal za nas vezni red.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: alacious, Beduin, Goalgetter, tuzlanskinacin, visarionovich i 53 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []