24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
- baboedindzeko09
- Postovi: 14551
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Da ponovim, ako ne dobiju Katar oduzeti im pasoše. To bi bila veća sramota od "samo" 1-0 u Zenici protiv San Marina.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
sve je moguce brate moj danas svi igraju, razlika je trud igraca.
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
E ljudi pisu koga bi htjeli u drugom krugu, jbt niste normalni. Daj da prvo vidimo mogu li nasa telad na noge i pobjediti katar
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Mi protiv bilo koga u nokaut fazi nismo favoriti. Tako da, ko god dođe daj da što manje se obrukamo. Katar ćemo rutinski dobiti, nemam ni 1% sumnje u to.
Zadnja izmjena: CAGarfia, dana/u 19 jun 2026, 12:40, ukupno mijenjano 1 put.
- Wilshere10
- Postovi: 1219
- Pridružen/a: 09 jan 2026, 22:38
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Sa formacijom od sinoc, BiH nece dobiti Katar, kakav god Katar bio. Jos niko zapravo ne zna sta smo igrali sinoc. 
Vi ste svoju nafaku posrkali, sad je na nas red.
- Shategabri
- Postovi: 18977
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Racunica je jasna, i nama i Kataru igra samo pobjeda.
I oni kao i mi racunaju da im je ovo najbolja sansa za prolaz.
Svakako se vec ne moze nista procitati osim defetizma onih koji su jedva docekali poraz da istresu sve na reprezentaciju.
Nesretni ljudi koji tako lijece komplekse, kompenzacija i odusak za sve zivotne probleme. Psovaci sa tribina. Nesretnici.
I oni kao i mi racunaju da im je ovo najbolja sansa za prolaz.
Svakako se vec ne moze nista procitati osim defetizma onih koji su jedva docekali poraz da istresu sve na reprezentaciju.
Nesretni ljudi koji tako lijece komplekse, kompenzacija i odusak za sve zivotne probleme. Psovaci sa tribina. Nesretnici.
Koševo Zapad
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Pa pošto se igra KO faza i na jednu utakmicu ništa nije nemoguće. Prvo pobijediti Katar pa onda gledati na koga idemo.
- Lobudaraczapamcenje
- Postovi: 4856
- Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
imas problem neki ramize zmaju? od cega da ohanem? od jednog komentara izvini?
mi smo podanicki narod, kao u svemu tako i u fudbalu. rezonovanje, postavljanje prioriteta i pronalazak motiva ne postoji kao pojam.
de ba, **** te barbarez i ti njega
- 1 9 4 6 -
pored nas ovakvih, dusmani nam nisu potrebni!
MI NIKAD ODUSTATI NECEMO!
pored nas ovakvih, dusmani nam nisu potrebni!
MI NIKAD ODUSTATI NECEMO!
-
napapijri1987
- Postovi: 1104
- Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Problem je sto nismo agresivni,ne trazimo duel igru,druga lopta je bila svaka izgubljena.
Znaci bukvalno sve ono sto smo dobro radili protiv Rumunije, Austrije, Velsa i Italije smo u ove dvije tekme lose radili.
Da bismo pobjedili moramo popravit te segmente a ti segmenti igre su pitanje volje a ne kvalitete.
Znaci bukvalno sve ono sto smo dobro radili protiv Rumunije, Austrije, Velsa i Italije smo u ove dvije tekme lose radili.
Da bismo pobjedili moramo popravit te segmente a ti segmenti igre su pitanje volje a ne kvalitete.
- prisonbreak
- Postovi: 5322
- Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Ovo bi i ja izveo. I nema logike nista drugo.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..
Samo godine bola i nadanja..
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Dvojka na Katar, opasno me lozi. 
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Isto sam primijetio samo se bojim da to nije do naboja vec da nas oni crnci u odbranama raznesu kao i mi njih u nasoj odbrani. Krila nam nisu duel igraci, vezni red osim Sunjica nije, Demirovic je prenizak i on tu ceka kiks protivnika i dobro to radi samo ga sinoc nije docekao i ekipa ti se svede da kad je nabijemo, ako nije na Dzeku, izgubljena je lopta. I onda novi napad koji se branis.napapijri1987 je napisao/la: ↑19 jun 2026, 12:41Problem je sto nismo agresivni,ne trazimo duel igru,druga lopta je bila svaka izgubljena.
Znaci bukvalno sve ono sto smo dobro radili protiv Rumunije, Austrije, Velsa i Italije smo u ove dvije tekme lose radili.
Da bismo pobjedili moramo popravit te segmente a ti segmenti igre su pitanje volje a ne kvalitete.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
malo su se nasi usrali ovog svjetskog prvenstva, drugacija ekipa skroz u kvalifikacijama i barazu
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Sve što trebaš je pobijediti najgoru reprezentaciju turnira da bi prošao u nokaut fazu.Lobudaraczapamcenje je napisao/la: ↑19 jun 2026, 12:40imas problem neki ramize zmaju? od cega da ohanem? od jednog komentara izvini?
mi smo podanicki narod, kao u svemu tako i u fudbalu. rezonovanje, postavljanje prioriteta i pronalazak motiva ne postoji kao pojam.
de ba, **** te barbarez i ti njega
Ali ono, prosječnom navijaču FK Sarajevo je svakako sinusoida od treba sve tjerati do osvajamo ligu. Favoriti smo u meču protiv Arapa i sve je na nama. Imamo kvalitetniji tim i s pobjedom idemo dalje. Ali teško da možemo parirati bilo kome u nokaut fazi.
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Na kraju ce sa Katarom biti neki X, i obje ce reprezentacije ispasti, zasluzeno.
- FKS -
-
Mostarac12345
- Postovi: 429
- Pridružen/a: 08 dec 2023, 23:48
- Kontakt:
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Sa kim igraju belgija ili egipat u 1/6 finalu sa kim se
Oni križaju od ovih trecoplasiranih
Oni križaju od ovih trecoplasiranih
VOLIM OVU DRŽAVU KAKVA GOD BILA
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
S kim god se krizaju proci ce i idu na nas, tj.pobjednika BIH - AustralijaMostarac12345 je napisao/la: ↑19 jun 2026, 12:48Sa kim igraju belgija ili egipat u 1/6 finalu sa kim se
Oni križaju od ovih trecoplasiranih
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Jos nesto sto nam mozda odgovara, i Kataru nista ne znaci nerijeseno a imaju sansu da eventualnom pobjedom odu dalje. Zato ocekujem i od njih otvoreniju igru, sto bi nama dalo vise prostora da ugrozimo njihov gol.
Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar
Treba se dogovorit ako bude X do 90e da u nadoknadi ekipa koja je imala manji XG zabije sama sebi
15.10.2013.
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
Online
Trenutno korisnika/ca: adrenaline323 i 38 gostiju.






