24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Edincapitano
Postovi: 1642
Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Edincapitano » 19 jun 2026, 12:50

Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
19 jun 2026, 12:40
CAGarfia je napisao/la:
19 jun 2026, 12:33
Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
19 jun 2026, 12:11
Mi smo vec ispali, pomirite se s tim.
De ba ohani ljudino.
imas problem neki ramize zmaju? od cega da ohanem? od jednog komentara izvini?

mi smo podanicki narod, kao u svemu tako i u fudbalu. rezonovanje, postavljanje prioriteta i pronalazak motiva ne postoji kao pojam.

de ba, **** te barbarez i ti njega
Sta fali Barbarezu sada?

Covjek sklopio grupu momaka, odveo nas na SP i poslje poraza od Svicarske koja je top 20 repki na svijetu onda nema pojma, cudan smo mi narod.

Ovi novi navijaci ocito nisu gledali repku prije dvije godine kad smo se patili s Lichensteinom.

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 14545
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la baboedindzeko09 » 19 jun 2026, 12:52

Protiv Katra Memić ne smije startati. Realno je za očekivati da će nas dočekati u niskom bloku prvih 45-60 minuta i svoju priliku tražiti iz kontri/polukontri a ako bude povoljan rezultat po njih zadnjih 20-25 minuta krenuti i oni u napad. Iz tog razloga, Memić mora s klupe krenuti.

Tehnički je limitiran, on je najbolji kada ima prostora ispred sebe a to protiv Katra neće imati toliko. Također, treba nam tehničara u veznom redu, da li to bio par Bašić/Mahmić ili neki trokut ali Šunjić možda ipak ne.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Edincapitano
Postovi: 1642
Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Edincapitano » 19 jun 2026, 12:53

lumani je napisao/la:
19 jun 2026, 12:49
StevieG8 je napisao/la:
19 jun 2026, 12:33
Kanada i Svicarska nam zgade fudbal i ucine da izgledamo kao najslabija reprezentacija na prvenstvu i vi sad pisete moze se Amerika dobit, sve je moguce itd :urnebes: de malo te robe i nama ostalima podijelite
Najsporija smo repka a danas se igra brz nogomet.
Istina, mi se zatvorimo ali imamo samo Memica sto ima neku brzinu za kontru. Tesko tako igrati. Dzeko je penzioner, Demirovic je kanta a Kerim nije igrac za kontre nego vise hoce loptu na noge nego u dubinu.

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 4856
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 19 jun 2026, 12:56

Edincapitano je napisao/la:
19 jun 2026, 12:50
Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
19 jun 2026, 12:40
CAGarfia je napisao/la:
19 jun 2026, 12:33

De ba ohani ljudino.
imas problem neki ramize zmaju? od cega da ohanem? od jednog komentara izvini?

mi smo podanicki narod, kao u svemu tako i u fudbalu. rezonovanje, postavljanje prioriteta i pronalazak motiva ne postoji kao pojam.

de ba, **** te barbarez i ti njega
Sta fali Barbarezu sada?

Covjek sklopio grupu momaka, odveo nas na SP i poslje poraza od Svicarske koja je top 20 repki na svijetu onda nema pojma, cudan smo mi narod.

Ovi novi navijaci ocito nisu gledali repku prije dvije godine kad smo se patili s Lichensteinom.
fali nama. Svaka cast za svjetsko, i sta sad? doci vidjeti i reci sta ces, vidi gdje smo bili.. sta da se radi. To je mentalitet zrtve.
ja mu skidam kapu i svaka cast, ali nije da ne moze bolje kad si vec tu..
gledas 3-4 utakmice vezu, vidis da mora rekonstrukcija... patimo, pritisak je 100% na ekipi, da prezivljava... do kad? do kanade i gola? do svicarske i momenta.
Ok, evo po svim pokazateljima zeznuo nas je i cooling break. Ne mogu da vjerujem da on kao neko ko je rastao i usvojio uredjen sistem nije sve te detalje presao i preletio.

bojim se da on zarad ovog svog sto "je" napravio, moze sad reci.. e ja se pitam, ja cu kako hocu. i to je kraj.

indirektno ga je kapiten prozvao.. igramo na neki nacin kukavicki, a to je greska. wels i italija trebaju biti pokazatelj.

kako nije uspio motivisati pojedine igrace da budu svjesni pozornice na kojoj se nalaze?? indolentni smo, propustamo rucak.. to nas boli
- 1 9 4 6 -

pored nas ovakvih, dusmani nam nisu potrebni!

MI NIKAD ODUSTATI NECEMO!

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 4856
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 19 jun 2026, 12:59

CAGarfia je napisao/la:
19 jun 2026, 12:44
Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
19 jun 2026, 12:40
CAGarfia je napisao/la:
19 jun 2026, 12:33

De ba ohani ljudino.
imas problem neki ramize zmaju? od cega da ohanem? od jednog komentara izvini?

mi smo podanicki narod, kao u svemu tako i u fudbalu. rezonovanje, postavljanje prioriteta i pronalazak motiva ne postoji kao pojam.

de ba, **** te barbarez i ti njega
Sve što trebaš je pobijediti najgoru reprezentaciju turnira da bi prošao u nokaut fazu.

Ali ono, prosječnom navijaču FK Sarajevo je svakako sinusoida od treba sve tjerati do osvajamo ligu. Favoriti smo u meču protiv Arapa i sve je na nama. Imamo kvalitetniji tim i s pobjedom idemo dalje. Ali teško da možemo parirati bilo kome u nokaut fazi.
to je vec nesto.. akoBog da, da se se mozemo nositi sa arapima. Ovo sto smo do sada gledali ne ulijeva optimizam, realno.
ceka demketa, nema ga sta cekati. on je za hoklice. jovu vadis protiv kanade, lik duela nije izgubio. sad ne starta, lako je biti general poslije bitke.
pa vezni red, vidis da je na izdisaju.. sta jos cekas? daj svjezu krv, mahmic koji je nepoznanica svima je mogao dosta vise.

sta je fazon u benji? sklonij ga i zastiti ga, isto kao i demketa.

hajmo dobiti arape, ali mi smo jednostavno bolji kad dignemo ruke. jel se pojavio promil sanse nekog iskoraka, mi gubimo.. i to kao sinoc, raspad sistema, dozvolimo da ispadne gangbeng do kraja, a niti je bio niti je zasluzen.
MOTIV, zelja Stav, a ne inat nekom, nesto..

zato kazem ispali smo vec, sto manje ocekujemo to vise pokazemo.. valjda smo to mi, takvi.. pocevsi od mene, do tebe, svakog obicnog covjeka i na kraju to je energija :bih:
- 1 9 4 6 -

pored nas ovakvih, dusmani nam nisu potrebni!

MI NIKAD ODUSTATI NECEMO!

Avatar
emir_
Postovi: 6395
Pridružen/a: 07 okt 2008, 16:13

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la emir_ » 19 jun 2026, 13:09

Edincapitano je napisao/la:
19 jun 2026, 12:50
Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
19 jun 2026, 12:40
CAGarfia je napisao/la:
19 jun 2026, 12:33

De ba ohani ljudino.
imas problem neki ramize zmaju? od cega da ohanem? od jednog komentara izvini?

mi smo podanicki narod, kao u svemu tako i u fudbalu. rezonovanje, postavljanje prioriteta i pronalazak motiva ne postoji kao pojam.

de ba, **** te barbarez i ti njega
Sta fali Barbarezu sada?

Covjek sklopio grupu momaka, odveo nas na SP i poslje poraza od Svicarske koja je top 20 repki na svijetu onda nema pojma, cudan smo mi narod.

Ovi novi navijaci ocito nisu gledali repku prije dvije godine kad smo se patili s Lichensteinom.
5 utakmica zaredom nismo pobijedili i igramo odvratan fudbal a uglavnom igramo istom postavkom.
Treba se prilagoditi i uigrati brzu i konkretniju igru za Qatar
4-IN-A-ROW

seha77
Postovi: 346
Pridružen/a: 21 jun 2025, 23:26
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la seha77 » 19 jun 2026, 13:12

Ako mi i Kanada budemo imali po 4 boda, je li gol razlika odlucuje ko je drugi ili kartoni?

Trifunov
Postovi: 20
Pridružen/a: 25 maj 2026, 12:32
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Trifunov » 19 jun 2026, 13:18

Ova utakmica će biti zeznuta. Baš zeznuta. Ulog je ogroman, nikad veći, a ove bodove smo svi već davno upisali. Nije lako igrati takve utakmice. Dolazimo poslije teškog poraza koji mentalno uznemiri ekipu. Doduše, Katar dolazi još nakon veće blamaže, ali svejedno. Ništa nam iz prve dvije utakmice ne obećava da ćemo Katar sa sigurnošću dobiti. Favoriti jesmo, ali treba to na terenu odraditi. Dešavala su se sa na ovome prvenstvu i veća iznenađenja od toga da mi ne dobijemo Katar. Nije ga uostalom ni Švicarska dobila. Mislim da eventualno remi u toj utakmici svijet ne bi ni registrirao kao neko naročito iznenađenje sa obzirom na prikazano od nas u prve dvije utakmice. Dok god ne povedemo sa dva razlike protiv Katara, bilo kakvo razmišljanje o tome ko nas čeka u nokaut fazi je suvišno. Ipak, uprkos svemu, dlanovi mi se znoje od pomisli na ovu utakmicu. Ostajem optimist i realno ako ovo ne možemo dobiti i bolje da ne idemo dalje, jer će nas neko unakaziti mnogo gore nego Švicarci sinoć.

1921ljoze
Postovi: 793
Pridružen/a: 09 mar 2023, 13:05
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la 1921ljoze » 19 jun 2026, 13:18

Dobiti katar a onda je sve moguce ...USA je igrala protiv loseg paragvaja,Austtalija je na kontre uzela Turke i ta ce grupa biti svega..nas moze radovati da nasi nisu nista pokazali i losije od ovog ne mozemo tako da mogu proigrati :bih: :bih:

CAZIN
Postovi: 2495
Pridružen/a: 19 mar 2023, 14:40
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la CAZIN » 19 jun 2026, 13:19

seha77 je napisao/la:
19 jun 2026, 13:12
Ako mi i Kanada budemo imali po 4 boda, je li gol razlika odlucuje ko je drugi ili kartoni?
Međusobni, gol razlika, kartoni pa FIFA ranking.

AnelMid
Postovi: 964
Pridružen/a: 13 jul 2015, 13:36
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la AnelMid » 19 jun 2026, 13:20

Iniesta12 je napisao/la:
19 jun 2026, 11:38
AnelMid je napisao/la:
19 jun 2026, 11:07
Bice mo treći i onda protiv domaćina USA
Protiv Australije... :opaopa:

Ljudi, mozda idem daleko, ali ako se npr prodje prvi iz grupe D, onda nas ukrstaju sa grupom Belgija-Egipat....

Ako je Barbarez ovo odigro pokeraski da idemo kao treci pa da se hvatamo tzv.laksih protivnika, svaka mu cast 🫡
Zavisi ko ce biti prvi u toj grupi , meni licno je tu favorit USA …

Edincapitano
Postovi: 1642
Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Edincapitano » 19 jun 2026, 13:22

Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
19 jun 2026, 12:56
Edincapitano je napisao/la:
19 jun 2026, 12:50
Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
19 jun 2026, 12:40


imas problem neki ramize zmaju? od cega da ohanem? od jednog komentara izvini?

mi smo podanicki narod, kao u svemu tako i u fudbalu. rezonovanje, postavljanje prioriteta i pronalazak motiva ne postoji kao pojam.

de ba, **** te barbarez i ti njega
Sta fali Barbarezu sada?

Covjek sklopio grupu momaka, odveo nas na SP i poslje poraza od Svicarske koja je top 20 repki na svijetu onda nema pojma, cudan smo mi narod.

Ovi novi navijaci ocito nisu gledali repku prije dvije godine kad smo se patili s Lichensteinom.
fali nama. Svaka cast za svjetsko, i sta sad? doci vidjeti i reci sta ces, vidi gdje smo bili.. sta da se radi. To je mentalitet zrtve.
ja mu skidam kapu i svaka cast, ali nije da ne moze bolje kad si vec tu..
gledas 3-4 utakmice vezu, vidis da mora rekonstrukcija... patimo, pritisak je 100% na ekipi, da prezivljava... do kad? do kanade i gola? do svicarske i momenta.
Ok, evo po svim pokazateljima zeznuo nas je i cooling break. Ne mogu da vjerujem da on kao neko ko je rastao i usvojio uredjen sistem nije sve te detalje presao i preletio.

bojim se da on zarad ovog svog sto "je" napravio, moze sad reci.. e ja se pitam, ja cu kako hocu. i to je kraj.

indirektno ga je kapiten prozvao.. igramo na neki nacin kukavicki, a to je greska. wels i italija trebaju biti pokazatelj.

kako nije uspio motivisati pojedine igrace da budu svjesni pozornice na kojoj se nalaze?? indolentni smo, propustamo rucak.. to nas boli
Spahic je rekao da je cilj bio i dalje je EP, znaci ekipa se i dalje pravi s mladim igracima i da je ovaj SP samo bonus. Jest nam igra tanka ali opet smo izbacili Vels i Italije a uzeli bod protiv Kanade i do 70e imalo 0-0 s Svicom. Naravno da ima dosta da se popravi ali nas jedna pobjeda djeli od knock out faze, to je ogroman uspijeh za ovo malu drzavu.

Kako god okrenes nas maksimum je mozda osmina finala s ovim igracima, i ako Guardiola da je trener nebi mogao izvuci vise od osmine finala.

I naravno da se treba pitati Barbarez kad je uspijo, isto tako leti trener kada ne uspije u ciklusu kvalifikacija.

Barbarez i Spahic rade super posao s mladim igracima, dosta novi dobri smo dobli i sigurno cemo bolje igrati ciklus za EP i LN ali na ovom SP je najvaznije da odemo u drugu fazu.

Avatar
Elddar
Postovi: 2314
Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Elddar » 19 jun 2026, 13:22

Pod pretpostavkom da ćemo dobiti Katar, nebitno koja gol razlika,

ne treba se opterećavati na koga idemo u nokaut fazi, da li grupa D ili grupa E, jer je 99% da je to grupa D. Zaboravite na njemačku grupu.

A druga stvar, ko garantuje da će Ameri dobit Australiju večeras, bit će tvrda utakmica i što ne bi mogla AUS uzeti i Amere kad su mogli Turke.

I onda zamisli BiH - Australija, sigurno više šanse nego protiv Amera.
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.

Avatar
Brokula
Postovi: 26861
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Brokula » 19 jun 2026, 13:37

CAZIN je napisao/la:
19 jun 2026, 13:19
seha77 je napisao/la:
19 jun 2026, 13:12
Ako mi i Kanada budemo imali po 4 boda, je li gol razlika odlucuje ko je drugi ili kartoni?
Međusobni, gol razlika, kartoni pa FIFA ranking.
Ne znam sta je ljudima tesko zapamtit
turnirski -medjusobni
Lige-gol razlika

Mada danas svako prati fudbal, sve neki navijaci
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
phillies
Postovi: 2364
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la phillies » 19 jun 2026, 13:39

Obzirom da smo mi i kanada odigrali nerijeseno, gledace se gol razlika.

P.S. Ima li Turska sanse za prvo mjesto :D

Avatar
CAGarfia
Postovi: 5833
Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la CAGarfia » 19 jun 2026, 13:40

phillies je napisao/la:
19 jun 2026, 13:39
P.S. Ima li Turska sanse za prvo mjesto :D
Ako dobiju Paragvaj i Ameriku, ima.

Iniesta12
Postovi: 211
Pridružen/a: 20 jul 2025, 18:00
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Iniesta12 » 19 jun 2026, 13:44

Elddar je napisao/la:
19 jun 2026, 13:22
Pod pretpostavkom da ćemo dobiti Katar, nebitno koja gol razlika,

ne treba se opterećavati na koga idemo u nokaut fazi, da li grupa D ili grupa E, jer je 99% da je to grupa D. Zaboravite na njemačku grupu.

A druga stvar, ko garantuje da će Ameri dobit Australiju večeras, bit će tvrda utakmica i što ne bi mogla AUS uzeti i Amere kad su mogli Turke.

I onda zamisli BiH - Australija, sigurno više šanse nego protiv Amera.
Upravo je ta opcija najrealnija, narocito ako veceras Australija iznenadi USA.
Iako igramo previse defanzivno, Katar cemo dobiti, na ho-ruk.

CAZIN
Postovi: 2495
Pridružen/a: 19 mar 2023, 14:40
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la CAZIN » 19 jun 2026, 13:45

CAGarfia je napisao/la:
19 jun 2026, 13:40
phillies je napisao/la:
19 jun 2026, 13:39
P.S. Ima li Turska sanse za prvo mjesto :D
Ako dobiju Paragvaj i Ameriku, ima.
U tom slučaju Australija ne smije pobjediti USA.

Drum
Postovi: 1287
Pridružen/a: 12 maj 2023, 18:37
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Drum » 19 jun 2026, 13:46

Abd prođemo, vjerujem da cemo podici formu.

Vjerujem da bi mogli nekog dobro namagarciti u onoj jednoj utakmici ..

Avatar
Zglavkar
Postovi: 1207
Pridružen/a: 11 feb 2017, 20:53
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Zglavkar » 19 jun 2026, 13:47

Brokula je napisao/la:
19 jun 2026, 13:37
CAZIN je napisao/la:
19 jun 2026, 13:19
seha77 je napisao/la:
19 jun 2026, 13:12
Ako mi i Kanada budemo imali po 4 boda, je li gol razlika odlucuje ko je drugi ili kartoni?
Međusobni, gol razlika, kartoni pa FIFA ranking.
Ne znam sta je ljudima tesko zapamtit
turnirski -medjusobni
Lige-gol razlika

Mada danas svako prati fudbal, sve neki navijaci
Sad u grupi za kvalifikacije za SP, tie breaker je bila ukupna gol razlika, a u kvalifikacijama za zadnji Euro tie breaker je bio međusobni omjer. U grupama Lige nacija je bio međusobni. Na SP ove godine je međusobni ali recimo na SP22 u Kataru i na ranijim svjetskim prvenstvima do Katara se gledala ukupna gol razlika. Nije baš svuda isto a i zna se mijenjati.
Zadnja izmjena: Zglavkar, dana/u 19 jun 2026, 13:50, ukupno mijenjano 2 puta.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bosniacum Lilium, Enigmaa, Google Adsense [Bot], HariTz, Proximic, Sheyi, Soli, StevieG8 i 77 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []