FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
Vanja8
Postovi: 14082
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 18 jun 2026, 10:01

Aduka87 je napisao/la:
18 jun 2026, 09:03
luckystrike je napisao/la:
18 jun 2026, 00:12
slika
:kafa:
Gdje je supacki KLIX i ostali supacki portali da objave da nas nema vise na na ovoj listi, jedva su dočekali da obj da imaju klikova mater im
Joj tebe...Pa koga bolan interesuje, Zrinjski, Borac, Zeljo, a redakcije vrve od strumfova koji na onu vijest trce po mustuluk, a na ovu grizu sebi mhuda...,

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2050
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoktorXabaras » 18 jun 2026, 10:04

Vanja8 je napisao/la:
18 jun 2026, 10:01
Aduka87 je napisao/la:
18 jun 2026, 09:03
luckystrike je napisao/la:
18 jun 2026, 00:12
slika
:kafa:
Gdje je supacki KLIX i ostali supacki portali da objave da nas nema vise na na ovoj listi, jedva su dočekali da obj da imaju klikova mater im
Joj tebe...Pa koga bolan interesuje, Zrinjski, Borac, Zeljo, a redakcije vrve od strumfova koji na onu vijest trce po mustuluk, a na ovu grizu sebi mhuda...,
Sreća pa Klix poslao Kusturu na svjetsko prvenstvo, da je u BiH već bi ga poljevali vodom na ovu vijest.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Avatar
Vanja8
Postovi: 14082
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 18 jun 2026, 10:06

DoktorXabaras je napisao/la:
18 jun 2026, 10:04
Vanja8 je napisao/la:
18 jun 2026, 10:01
Aduka87 je napisao/la:
18 jun 2026, 09:03


Gdje je supacki KLIX i ostali supacki portali da objave da nas nema vise na na ovoj listi, jedva su dočekali da obj da imaju klikova mater im
Joj tebe...Pa koga bolan interesuje, Zrinjski, Borac, Zeljo, a redakcije vrve od strumfova koji na onu vijest trce po mustuluk, a na ovu grizu sebi mhuda...,
Sreća pa Klix poslao Kusturu na svjetsko prvenstvo, da je u BiH već bi ga poljevali vodom na ovu vijest.
:urnebes: :urnebes: :urnebes:

Anex
Postovi: 3813
Pridružen/a: 23 avg 2014, 23:23
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Anex » 18 jun 2026, 10:15

Vanja8 je napisao/la:
18 jun 2026, 10:01
Aduka87 je napisao/la:
18 jun 2026, 09:03
luckystrike je napisao/la:
18 jun 2026, 00:12
slika
:kafa:
Gdje je supacki KLIX i ostali supacki portali da objave da nas nema vise na na ovoj listi, jedva su dočekali da obj da imaju klikova mater im
Joj tebe...Pa koga bolan interesuje, Zrinjski, Borac, Zeljo, a redakcije vrve od strumfova koji na onu vijest trce po mustuluk, a na ovu grizu sebi mhuda...,
Neka grickaju i moja halal im bilo,yebem im majke neokupane

Avatar
Vanja8
Postovi: 14082
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 18 jun 2026, 10:18

Anex je napisao/la:
18 jun 2026, 10:15
Vanja8 je napisao/la:
18 jun 2026, 10:01
Aduka87 je napisao/la:
18 jun 2026, 09:03


Gdje je supacki KLIX i ostali supacki portali da objave da nas nema vise na na ovoj listi, jedva su dočekali da obj da imaju klikova mater im
Joj tebe...Pa koga bolan interesuje, Zrinjski, Borac, Zeljo, a redakcije vrve od strumfova koji na onu vijest trce po mustuluk, a na ovu grizu sebi mhuda...,
Neka grickaju i moja halal im bilo,yebem im majke neokupane
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :kralj:
Najdraze mi je citati tvoje postove...
Isijavaju iskrenoscu... :rol: :rol: :rol:

Anex
Postovi: 3813
Pridružen/a: 23 avg 2014, 23:23
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Anex » 18 jun 2026, 10:38

Vanja8 je napisao/la:
18 jun 2026, 10:18
Anex je napisao/la:
18 jun 2026, 10:15
Vanja8 je napisao/la:
18 jun 2026, 10:01


Joj tebe...Pa koga bolan interesuje, Zrinjski, Borac, Zeljo, a redakcije vrve od strumfova koji na onu vijest trce po mustuluk, a na ovu grizu sebi mhuda...,
Neka grickaju i moja halal im bilo,yebem im majke neokupane
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :kralj:
Najdraze mi je citati tvoje postove...
Isijavaju iskrenoscu... :rol: :rol: :rol:
:kralj: živ mi bio :thumbup:

Avatar
Vanja8
Postovi: 14082
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 18 jun 2026, 10:40

Anex je napisao/la:
18 jun 2026, 10:38
Vanja8 je napisao/la:
18 jun 2026, 10:18
Anex je napisao/la:
18 jun 2026, 10:15


Neka grickaju i moja halal im bilo,yebem im majke neokupane
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :kralj:
Najdraze mi je citati tvoje postove...
Isijavaju iskrenoscu... :rol: :rol: :rol:
:kralj: živ mi bio :thumbup:
Vazda si bio :kralj:

HZSydney
Postovi: 148
Pridružen/a: 29 apr 2025, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HZSydney » 18 jun 2026, 10:43

Jbt ja se nisam logirao par dana vidim I suspendovani I odsuspendovani I svasta nesta, a jesu se ponadali anamooni 😀 Nasem ZZtopu neka je sa srecom drugi mandat I aBd da 20godisnjicu titule 2007. Proslavimo Jos jednom titulom I aBd da I ja budem pred vjecnom kao I 23.5.2007.
Pozdravi svima I sretno nasima veceras🇧🇦
.. jer Stari je volio Sarajevo...

Bajroni
Postovi: 210
Pridružen/a: 27 okt 2025, 17:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bajroni » 18 jun 2026, 11:07

DoktorXabaras je napisao/la:
18 jun 2026, 10:00
Naravno da nije dobro kad ti FIFA razvlaći ime u kontekstu nekih kazni i suspenzija ali reakcija kluba na cjelu situaciju mi je nevjerovatna. Da li zbog tog što nismo navikli i što smo gotovo zaboravili kako "normalni" klubovi reaguju u ovakvom situacijama ali meni je baš po mjeri.
Izdali saopštenje, objasnili u vezi ćega je problem i kad će biti riješen, što se na kraju i desilo. Dal' to pušu neki novi vjetrovi vidjet ćemo, opreza nikad dosta ali ako je nešto dobro to onda treba pohvaliti.
Svaka casr :clap:

Avatar
Pendulum
Postovi: 5304
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pendulum » 18 jun 2026, 11:25

HeavyBassBlues je napisao/la:
18 jun 2026, 09:54
Kao sto sam vec napisao, novinari su gowna koja zive od zutila. Njih uopste ne intersuju cinjenice. Interesuje ih senzacionalizam. Kao da je uopste vazno da li nesto utemeljeno ili nije. Niko kao dnovinar ne zna posrat pa pojest i to je sav sretan kad to radi.
Zapravo se radilo o najobicnijem azuriranju podataka i uplata. Cim je FIFA zaprimila potvrdu o izmirenim obavezama, zabrana je ukinuta. Na godisnjem nivou se na toj listi pojavi oko 1000 klubova i niko nikada ne pravi problem oko toga osim neobrazovanih novinara podvucenih zutim.
Nedajboze da odu do kampa, naprave izvjestaj, obiđu opstinu upitaju o stadionu, napisu clanak... NE! Ta bagra povazdan sjedi u svojim tzv redakcijama i najveca im je dilema hoce li pitu ili cevape za dorucak. A hipokrizija novinarska vizija.
Sutra, kad Sarajevo prode ove Fince, isti ti dnovinari ce se jatiti ko lešinari i takmiciti ko ce ga Zekicu posrkat ispod stola, da bi vec prekosutra ako izgubimo od Bašakšehira, gostili se i razvlacili njegovu lešinu i traziili po tik toku negativne komentare i pisali naslove tipa; navijaci tjeraju zekica i sl.
STOKA!
Sve tačno od riječi do riječi. Mene najviše boli što naši navijači jedva dočekaju takve vijesti i saspu drvlje i kamenje po Klubu a bez da sačekaju da "prenoći" ono što se kaže.

Ovo nije ni prenoćilo a već riješeno. Niko od ovih što su pljuvali i prozivali "bruka i sramota" da se izvine npr.
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

johntravolta123
Postovi: 1665
Pridružen/a: 16 maj 2019, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la johntravolta123 » 18 jun 2026, 12:05

Ima li iko info oko ove prijateljske sa Velezom
Kad sta kako

Trening sam fulio radi puta vani a tu prijateljsku ni pod razno da fulim

HeavyBassBlues
Postovi: 158
Pridružen/a: 08 jul 2025, 08:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HeavyBassBlues » 18 jun 2026, 12:23

Pendulum je napisao/la:
18 jun 2026, 11:25
HeavyBassBlues je napisao/la:
18 jun 2026, 09:54
Kao sto sam vec napisao, novinari su gowna koja zive od zutila. Njih uopste ne intersuju cinjenice. Interesuje ih senzacionalizam. Kao da je uopste vazno da li nesto utemeljeno ili nije. Niko kao dnovinar ne zna posrat pa pojest i to je sav sretan kad to radi.
Zapravo se radilo o najobicnijem azuriranju podataka i uplata. Cim je FIFA zaprimila potvrdu o izmirenim obavezama, zabrana je ukinuta. Na godisnjem nivou se na toj listi pojavi oko 1000 klubova i niko nikada ne pravi problem oko toga osim neobrazovanih novinara podvucenih zutim.
Nedajboze da odu do kampa, naprave izvjestaj, obiđu opstinu upitaju o stadionu, napisu clanak... NE! Ta bagra povazdan sjedi u svojim tzv redakcijama i najveca im je dilema hoce li pitu ili cevape za dorucak. A hipokrizija novinarska vizija.
Sutra, kad Sarajevo prode ove Fince, isti ti dnovinari ce se jatiti ko lešinari i takmiciti ko ce ga Zekicu posrkat ispod stola, da bi vec prekosutra ako izgubimo od Bašakšehira, gostili se i razvlacili njegovu lešinu i traziili po tik toku negativne komentare i pisali naslove tipa; navijaci tjeraju zekica i sl.
STOKA!
Sve tačno od riječi do riječi. Mene najviše boli što naši navijači jedva dočekaju takve vijesti i saspu drvlje i kamenje po Klubu a bez da sačekaju da "prenoći" ono što se kaže.

Ovo nije ni prenoćilo a već riješeno. Niko od ovih što su pljuvali i prozivali "bruka i sramota" da se izvine npr.
Druze, kod nas su najgledanije emisije Farma i Zadruga, ili kako se zovu vec te bljuvotine. Ne mozes onda ocekivati od novinara ni trunku profesionalizma, provjere info, sakupljanje podataka, analizu i objavu clanka.
Svi su podaci digitalizovani. Njima upravlja AI. Ako se iz nekog razloga zakasni, ili nesto ne prođe u tom momentu, sistem ga detektuje kao gresku. Isto kao npr sto sistem moze detektovati kao pogrdnu rijec: " hljebati" u komunikaciji na recimo ovom.pdf-u, pa umjesto "hljebati", moze pisati "hl******, odnosno prikriti zadnjih sest slova radi konotacije.
Sva jad i bijeda novinara se upravo ogleda u ovih sest zvjezdica, gdje ce senzacije gladan a intelektom neopterecen novinar napisati: Haos na temi Sarajeva. Korisnjci psuju jedni drugima. Cilj je da se clanak.otvori i tako se sponzoru i/ili finansijeru pokaze kako je portal posjecen i kako se njihobo stivo cita. Potpuno je svejedno da li to tacno ili ne i da li su korisnici zaista psovali jedni drugima. Bitan je broj klikova, a ne nacin kako se do njih doslo. Ako se neko izvini, ko ce to citati?! Oprostite je najteza i najomrazenija rijec na svijjetu.

Telalovic
Postovi: 743
Pridružen/a: 25 feb 2026, 23:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Telalovic » 18 jun 2026, 16:25

Aduka87 je napisao/la:
18 jun 2026, 09:03
luckystrike je napisao/la:
18 jun 2026, 00:12
slika
:kafa:
Gdje je supacki KLIX i ostali supacki portali da objave da nas nema vise na na ovoj listi, jedva su dočekali da obj da imaju klikova mater im
Kliks su veci cetnici i mrzitelji Sarajeva nego ova ovdje govvna

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2050
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoktorXabaras » 19 jun 2026, 12:07

Jel se ovo i kod nas radi u tišini :think:

Hvala ti dragi Bože što navijam za najbolji i najveći klub u BiH.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Avatar
Pendulum
Postovi: 5304
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pendulum » 19 jun 2026, 12:19

DoktorXabaras je napisao/la:
19 jun 2026, 12:07
Jel se ovo i kod nas radi u tišini :think:

Hvala ti dragi Bože što navijam za najbolji i najveći klub u BiH.
Sljedeća sedmica. :opaopa:
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

Bajroni
Postovi: 210
Pridružen/a: 27 okt 2025, 17:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bajroni » 19 jun 2026, 12:26

Telalovic je napisao/la:
18 jun 2026, 16:25
Aduka87 je napisao/la:
18 jun 2026, 09:03
luckystrike je napisao/la:
18 jun 2026, 00:12
slika
:kafa:
Gdje je supacki KLIX i ostali supacki portali da objave da nas nema vise na na ovoj listi, jedva su dočekali da obj da imaju klikova mater im
Kliks su veci cetnici i mrzitelji Sarajeva nego ova ovdje govvna
Klix jeste supacki portal ali su objavili da smo skinuti sa liste

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2050
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoktorXabaras » 19 jun 2026, 12:35

Pendulum je napisao/la:
19 jun 2026, 12:19
DoktorXabaras je napisao/la:
19 jun 2026, 12:07
Jel se ovo i kod nas radi u tišini :think:

Hvala ti dragi Bože što navijam za najbolji i najveći klub u BiH.
Sljedeća sedmica. :opaopa:
Kad bi samo i mi poćeli cijeniti ono što imamo.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

johntravolta123
Postovi: 1665
Pridružen/a: 16 maj 2019, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la johntravolta123 » 19 jun 2026, 14:23

Zamijenjena domacinstva za 2 pretkolo

UEFA je odobrila zamjenu domaćinstva potencijalnog drugog pretkola UEFA Konferencijske lige protiv Istanbul Başakşehir FK. U slučaju plasmana dalje, prvi susret igrao bi se u Sarajevu 23. jula, dok je revanš zakazan za 30. juli u Istanbulu.

Zahvaljujemo se RAMS Başakşehir na razumijevanju i izuzetnoj saradnji tokom cijelog procesa.

Sada je fokus na prvom pretkolu i predstojećim evropskim izazovima.

NajvecaRadosti
Postovi: 10164
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 19 jun 2026, 14:28

Svaka cast za ovo :bih: :bih:
Idemo proci fince i onda napunit Kosevo protiv turaka
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Avatar
Aduka87
Postovi: 10644
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 19 jun 2026, 14:34

NajvecaRadosti je napisao/la:
19 jun 2026, 14:28
Svaka cast za ovo :bih: :bih:
Idemo proci fince i onda napunit Kosevo protiv turaka
Ova zamjena domaćinstva samo može biti gore po nas, nešto kao prošle godine sa Krajovom, al eto projekti Dino Merlin i njegov usrani koncert
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Morpheus i 17 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []