24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

dena24
Postovi: 410
Pridružen/a: 21 apr 2026, 10:11
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la dena24 » 19 jun 2026, 21:07

I ovo što se neko pita šta se to desilo s našim reprezentativcima.... nije se ništa desilo, ovako su igrali čitave kvalifikacije. Samo neki pogrešno iščitavaju utakmicu protiv Italije. Borbeni duh je tu, što je najvažnije. Ako bude ove borbe protiv Katara, ja ne vidim problem, ali nadigravanja Katara neće biti ... znači nikakvog.

Avatar
Enigmaa
Postovi: 14
Pridružen/a: 13 jun 2026, 21:45
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Enigmaa » 19 jun 2026, 21:09

dena24 je napisao/la:
19 jun 2026, 21:07
I ovo što se neko pita šta se to desilo s našim reprezentativcima.... nije se ništa desilo, ovako su igrali čitave kvalifikacije. Samo neki pogrešno iščitavaju utakmicu protiv Italije. Borbeni duh je tu, što je najvažnije. Ako bude ove borbe protiv Katara, ja ne vidim problem, ali nadigravanja Katara neće biti ... znači nikakvog.
Slažem se i nadam se da neće samo tako biti i protiv Katara.

Ako to budu Amerikanci treba ići u bitku pa šta bude. :bih:
„Prava misterija svijeta je ono što vidimo, a ne ono što ne vidimo.“ Oscar Wilde

Željezničar za život cijeli !

SiggiSmallz a sad En...

Avatar
harry_90
Postovi: 18327
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la harry_90 » 19 jun 2026, 21:12

Kako igraju ove dvije utakmice,ne bi me cudio i zijan.protiv Katara..

Mi ionako nemamo igre,nemamo plan B,sve nesto nazor i usporeno,ostali smo bez najboljeg igraca za ovaj mec..

Kongo otkine bod Portugalu,Arabija Urugvaju uzme bod,nekakvi otoci ne prime gol i uzmu bod od Spanije,Katar Svicarskoj otkine bod,samo nasi ne mogu nista i user.u se prije izlaska iz svlacionice :bow:

Sreca nisu nas kanadjani natrpali,a imali su prilika za to,imali bi goru gol.razliku od Kurasaa :roll:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Helemnejse
Postovi: 314
Pridružen/a: 05 maj 2026, 18:11
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Helemnejse » 19 jun 2026, 21:17

Vijore se ljljani na skoro svakom stanu u onim rubnim područjima lukavice

Avatar
Enigmaa
Postovi: 14
Pridružen/a: 13 jun 2026, 21:45
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Enigmaa » 19 jun 2026, 21:18

Imaju sad priliku da demantuju što mnogi misle. Sve je u našim nogama. :mrgreen:
„Prava misterija svijeta je ono što vidimo, a ne ono što ne vidimo.“ Oscar Wilde

Željezničar za život cijeli !

SiggiSmallz a sad En...

KosevoZove
Postovi: 1789
Pridružen/a: 15 dec 2024, 20:34
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la KosevoZove » 19 jun 2026, 21:26

Enigmaa je napisao/la:
19 jun 2026, 21:18
Imaju sad priliku da demantuju što mnogi misle. Sve je u našim nogama. :mrgreen:
Jeste i da se drugi rezultati poklope, iskreno slabe sanse imamo za prolaz dalje, kako god trebamo biti ponosni sto smo se uopste plasirali.
Limvo te Rajvosa 🇱🇻🇱🇻

napapijri1987
Postovi: 1102
Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la napapijri1987 » 19 jun 2026, 21:26

Wolffire je napisao/la:
19 jun 2026, 21:02
Evolucija ovog foruma. Prije dvije godine se j… matar Barbarezu sto mu Esmir ne igra od prve minute. Kad je poceo igrati redovno j… mu se sve po spisku sto ne igra Kerim. Eh sad kad je proigrso Kerim j… mu se sve po spisku jer ne igra Mahmic. I tako cemo ici dok ne ode sa klupe repreznetacije.
Ma tako je svugdje nije to samo kod nas. Turci samo sto nisu objesili svoje igrace zbog poraza od Australije. Njemci hoce da kolju Nagelsmana zbog toga sto igra Sane.
Nismo mi jedini u tom ludilu 😁

Avatar
Enigmaa
Postovi: 14
Pridružen/a: 13 jun 2026, 21:45
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Enigmaa » 19 jun 2026, 21:27

KosevoZove je napisao/la:
19 jun 2026, 21:26
Enigmaa je napisao/la:
19 jun 2026, 21:18
Imaju sad priliku da demantuju što mnogi misle. Sve je u našim nogama. :mrgreen:
Jeste i da se drugi rezultati poklope, iskreno slabe sanse imamo za prolaz dalje, kako god trebamo biti ponosni sto smo se uopste plasirali.
Sa 4 boda vrlo dobre šanse imaš, skoro pa sigurno ideš dalje.

Gledam Amerikance trenutno, dobri i to pravo dobri.
„Prava misterija svijeta je ono što vidimo, a ne ono što ne vidimo.“ Oscar Wilde

Željezničar za život cijeli !

SiggiSmallz a sad En...

Shevko
Postovi: 521
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Shevko » 19 jun 2026, 21:30

Gasimo Amere ko opušak ⚜️💪

Avatar
Enigmaa
Postovi: 14
Pridružen/a: 13 jun 2026, 21:45
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Enigmaa » 19 jun 2026, 21:32

StevieG8 je napisao/la:
19 jun 2026, 12:33
Kanada i Svicarska nam zgade fudbal i ucine da izgledamo kao najslabija reprezentacija na prvenstvu i vi sad pisete moze se Amerika dobit, sve je moguce itd :urnebes: de malo te robe i nama ostalima podijelite
Ne treba nikakva "roba". Ja navijam iz emocije i ljubavi i ona nije objektivna u tom momentu.
Nada zadnja umire !
„Prava misterija svijeta je ono što vidimo, a ne ono što ne vidimo.“ Oscar Wilde

Željezničar za život cijeli !

SiggiSmallz a sad En...

Telalovic
Postovi: 700
Pridružen/a: 25 feb 2026, 23:11
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Telalovic » 19 jun 2026, 21:34

Akobogda izgubiti sa sto manje razlike i polako kuci a kockar u las vegas

Edincapitano
Postovi: 1643
Pridružen/a: 09 sep 2025, 23:11
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Edincapitano » 19 jun 2026, 21:34

KosevoZove je napisao/la:
19 jun 2026, 21:26
Enigmaa je napisao/la:
19 jun 2026, 21:18
Imaju sad priliku da demantuju što mnogi misle. Sve je u našim nogama. :mrgreen:
Jeste i da se drugi rezultati poklope, iskreno slabe sanse imamo za prolaz dalje, kako god trebamo biti ponosni sto smo se uopste plasirali.
Cuj slabe sanse, s pobjedom protiv Katara, nasa sansa da idemo dalje je 99,2 posto po statistici, googlaj ako mi ne vjerujes. :rol:

Sigurno idemo dalje s 4 boda.

soko
Postovi: 5164
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la soko » 19 jun 2026, 21:37

Nek stavi Kerima, Mahmica, Esmira i Memica u sredini i iza njih Sunjic. Naprijed Tabak i onda Dzeko nek udje u 60 minuti.
Tahir i Demirovic trebaju da odmore. I samo sa klupe da ulaze
Steta za Tarika al sta se moze

Kljukusar
Postovi: 155
Pridružen/a: 05 sep 2025, 08:43
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Kljukusar » 19 jun 2026, 21:38

GIBRA je napisao/la:
19 jun 2026, 20:53
Otac od Ahmedhodžića dijeli storye i piše "ko je ovdje ispo", lik ismijava dva najbolja pojedinca na SP Tarika i Katića....

Kakav smo mi narod to je za izučavanje,standardno opet nemamo mjeru, poslije baraža smo ih digli u nebesa, sinoć su ubjedljivo najgori

Malo konstruktivne rasprave i kritike, ona fraza da puno pratimo fudbal kao narod a malo znamo o istom je fascinantna

Promjena formacije je podhitna
Pa taj njegov otac i on su seljoberi teski. Oni se ne mogu pomiriti sa tim da dok je ova garnitura u strucnom stabu nece vidjeti velikog takmicenja. To znaci minimalno jos jedno ako Bog da Europsko prvenstvo. Ja mislim da se oko njega vise pita Emir nego Barbarez, dok je Spahic u timu nema od seljobera nista!

Avatar
Enigmaa
Postovi: 14
Pridružen/a: 13 jun 2026, 21:45
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Enigmaa » 19 jun 2026, 21:42

Kljukusar je napisao/la:
19 jun 2026, 21:38
GIBRA je napisao/la:
19 jun 2026, 20:53
Otac od Ahmedhodžića dijeli storye i piše "ko je ovdje ispo", lik ismijava dva najbolja pojedinca na SP Tarika i Katića....

Kakav smo mi narod to je za izučavanje,standardno opet nemamo mjeru, poslije baraža smo ih digli u nebesa, sinoć su ubjedljivo najgori

Malo konstruktivne rasprave i kritike, ona fraza da puno pratimo fudbal kao narod a malo znamo o istom je fascinantna

Promjena formacije je podhitna
Pa taj njegov otac i on su seljoberi teski. Oni se ne mogu pomiriti sa tim da dok je ova garnitura u strucnom stabu nece vidjeti velikog takmicenja. To znaci minimalno jos jedno ako Bog da Europsko prvenstvo. Ja mislim da se oko njega vise pita Emir nego Barbarez, dok je Spahic u timu nema od seljobera nista!
Kakav Otac takav sin, daleko mu kuća bila.
Radije gubiti ako treba 5 razlike nego ponos dati.
„Prava misterija svijeta je ono što vidimo, a ne ono što ne vidimo.“ Oscar Wilde

Željezničar za život cijeli !

SiggiSmallz a sad En...

Avatar
Fudo
Postovi: 5308
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Fudo » 19 jun 2026, 21:44

Nije ovo zaledje
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

Matterhorn22
Postovi: 73
Pridružen/a: 16 avg 2016, 15:02
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Matterhorn22 » 19 jun 2026, 21:46

pa ljudi jel moguce da ovaj sto komentarise govori Sijetle

Avatar
Poligon10
Postovi: 4534
Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Poligon10 » 19 jun 2026, 21:47

harry_90 je napisao/la:
19 jun 2026, 21:12
Kako igraju ove dvije utakmice,ne bi me cudio i zijan.protiv Katara..

Mi ionako nemamo igre,nemamo plan B,sve nesto nazor i usporeno,ostali smo bez najboljeg igraca za ovaj mec..

Kongo otkine bod Portugalu,Arabija Urugvaju uzme bod,nekakvi otoci ne prime gol i uzmu bod od Spanije,Katar Svicarskoj otkine bod,samo nasi ne mogu nista i user.u se prije izlaska iz svlacionice :bow:

Sreca nisu nas kanadjani natrpali,a imali su prilika za to,imali bi goru gol.razliku od Kurasaa :roll:
Nabrajaš sve to i ispade kao da mi imamo 0 bodova nakon dva kola, a ne bod protiv ekipe koja je nabila nekoga 6 0.

Pa šta je ovim ljudima više yebote život, kakva smo to očekivanja imali sa ovim rosterom? Imamo najgori vezni red na prvenstvu odgovorno to tvrdim, mlada i neiskusna krila, matoru klasu u napadu i jedino od svega solidnu odbranu tj.samo petorku pozadi.

Od početka znamo da nam je Katar utakmica za sve ili ništa, ali mi pravimo tragediju nakon poraza od Švicarske. To može samo bošnjo koji je očekivao polufinale Mundijala sa Tahirovićem u sredini kao najgorim individualcem na turniru. Znam i ja da ne bi trebao igrati, ali on igra kod Barbareza i ja nemam tu šta puno sr.ati, s obzirom da su i ostale pozicije kud i kamo slične, ali se slažem da nisu gore od Tahirovića.

Katar neće biti jednostavna utakmica, ali se nadam da će igrači pokazati mu.da kao i do sada što su, jer su ovo momci koji su nakon dugo vremena istakli mentalitet ispred svega da se konačno ne us.eremo prilike koja nam se ponudi. Zato vjerujem u pobjedu i mislim da idemo dalje, a najmanje me zanima na kakav način će to biti. Cheers momci, uživajte u svojoj reprezentaciji koja igra na najvećoj sceni.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21910
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Unofficialpage » 19 jun 2026, 21:55

Shevko je napisao/la:
19 jun 2026, 21:30
Gasimo Amere ko opušak ⚜️💪
Pa da nam onda Trump ugasi državu na isti način. :mrgreen:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Brazzzoo123
Postovi: 372
Pridružen/a: 30 dec 2020, 16:25
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Brazzzoo123 » 19 jun 2026, 21:57

Kao prvo mi nismo zasluzili reprezentaciju, jer Bosna se bodri i kad se gubi :bih: a nije da u zadnjih godina nije bilo vecih sranja.Jbg ne znamo uzivati, a nismo realni gdje su nam limiti, zalaganje i borbenost su nas dovele na SP, ali samo to sad vise nije dovoljno, kad drugi isto to imaju plus fudbalski i atletski, fizicki jaci. Od govana se pita ne moze praviti, iako ima tu i treme,neiskustva na SP, ali treba nam jos vise kvaliteta, imamo najvise prosjecne igrace, od kojih ni jedan nije kompletan. Uz to dolazi da imamo igrace koje izlaze iz povreda (Dzeko,Sunjic), plus koji nisu u formi niti su jos za ovoga nivoa i koji su podbacili(Esmir,Kerim...). Ovo svjetsko pokazuje da fudbal postao nauka, gdje atletika i fizika igraju veliku ulogu. Utakmica protiv Svice samo moze biti skola ta Ligu Nacija jer bice muke.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: FerdinandF, invincible1921, Wolffire i 67 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []