24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Harare
Postovi: 8
Pridružen/a: 17 maj 2026, 08:58
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Harare » 19 jun 2026, 21:58

Mi nemamo trke u sredini. Svaki put kad Švicarci povuku loptu sa svojih 30/40m niko ne izlazi. Jedan igrač prenese loptu sa svoje polovine duboko u našu bez da ga iko isprati. Dedić sinoć ili umoran ili prepadnut svaku ga je pretrčao onaj crnjo a kasnije i Vargas.
Sredina mora biti trkačka.. Benjo izadje ispadne i lagano se vraća ne pokriva niti prostor niti igrača.
Memić kriv za 3 gola. Sredina mora šunjić, Hadzija, Mahmić i Bašić .
Dzekson nek udje pola sata....

RaZuti
Postovi: 843
Pridružen/a: 30 dec 2021, 20:05
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la RaZuti » 19 jun 2026, 21:59

Hadziahmetovic mora biti tu

Kaunas
Postovi: 13497
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Kaunas » 19 jun 2026, 22:01

Poligon10 je napisao/la:
19 jun 2026, 21:47
harry_90 je napisao/la:
19 jun 2026, 21:12
Kako igraju ove dvije utakmice,ne bi me cudio i zijan.protiv Katara..

Mi ionako nemamo igre,nemamo plan B,sve nesto nazor i usporeno,ostali smo bez najboljeg igraca za ovaj mec..

Kongo otkine bod Portugalu,Arabija Urugvaju uzme bod,nekakvi otoci ne prime gol i uzmu bod od Spanije,Katar Svicarskoj otkine bod,samo nasi ne mogu nista i user.u se prije izlaska iz svlacionice :bow:

Sreca nisu nas kanadjani natrpali,a imali su prilika za to,imali bi goru gol.razliku od Kurasaa :roll:
Nabrajaš sve to i ispade kao da mi imamo 0 bodova nakon dva kola, a ne bod protiv ekipe koja je nabila nekoga 6 0.

Pa šta je ovim ljudima više yebote život, kakva smo to očekivanja imali sa ovim rosterom? Imamo najgori vezni red na prvenstvu odgovorno to tvrdim, mlada i neiskusna krila, matoru klasu u napadu i jedino od svega solidnu odbranu tj.samo petorku pozadi.

Od početka znamo da nam je Katar utakmica za sve ili ništa, ali mi pravimo tragediju nakon poraza od Švicarske. To može samo bošnjo koji je očekivao polufinale Mundijala sa Tahirovićem u sredini kao najgorim individualcem na turniru. Znam i ja da ne bi trebao igrati, ali on igra kod Barbareza i ja nemam tu šta puno sr.ati, s obzirom da su i ostale pozicije kud i kamo slične, ali se slažem da nisu gore od Tahirovića.

Katar neće biti jednostavna utakmica, ali se nadam da će igrači pokazati mu.da kao i do sada što su, jer su ovo momci koji su nakon dugo vremena istakli mentalitet ispred svega da se konačno ne us.eremo prilike koja nam se ponudi. Zato vjerujem u pobjedu i mislim da idemo dalje, a najmanje me zanima na kakav način će to biti. Cheers momci, uživajte u svojoj reprezentaciji koja igra na najvećoj sceni.
Vjerovatno zato sto smo taj bod digli vise sretno nego spretno, mogli jos 2 primit dok smo se okrenuli.
Isto tako da smo sinoc imali srece i da je Manzambi onu loptu zakucao preko gola i da je do kraja ostalo 0-0 pricali bi o masterclassu Barbareza i sad bi se nabrijavali da uzimamo Amere 2 razlike. Ovako sad nista ne valja, igraci za Radnik Hadzica, tjeraj Barbu i tako dalje.
Tanka je linija izmedju uspjeha i neuspjeha. :kafa:
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

RaZuti
Postovi: 843
Pridružen/a: 30 dec 2021, 20:05
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la RaZuti » 19 jun 2026, 22:03

Ja kada vidim da pojedini forumaši pišu tipa "Ovaj igrač je za ovog Iniesta/Pirlo/Maldini lično" ospem se i želim im sve najgore, lično

Avatar
Elddar
Postovi: 2315
Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Elddar » 19 jun 2026, 22:04

Brazzzoo123 je napisao/la:
19 jun 2026, 21:57
Kao prvo mi nismo zasluzili reprezentaciju, jer Bosna se bodri i kad se gubi :bih: a nije da u zadnjih godina nije bilo vecih sranja.Jbg ne znamo uzivati, a nismo realni gdje su nam limiti, zalaganje i borbenost su nas dovele na SP, ali samo to sad vise nije dovoljno, kad drugi isto to imaju plus fudbalski i atletski, fizicki jaci. Od govana se pita ne moze praviti, iako ima tu i treme,neiskustva na SP, ali treba nam jos vise kvaliteta, imamo najvise prosjecne igrace, od kojih ni jedan nije kompletan. Uz to dolazi da imamo igrace koje izlaze iz povreda (Dzeko,Sunjic), plus koji nisu u formi niti su jos za ovoga nivoa i koji su podbacili(Esmir,Kerim...). Ovo svjetsko pokazuje da fudbal postao nauka, gdje atletika i fizika igraju veliku ulogu. Utakmica protiv Svice samo moze biti skola ta Ligu Nacija jer bice muke.
I opet nekim ne bi bilo dovoljno prolaz grupe. Taman kad bi nas Ameri rasuli 5 razlike. Ali kad već dođe ta nokaut faza tu je sve moguće, drugačiji je pristup utakmici svim ekipama. Na hajr aBd!
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.

Avatar
Beduin
Postovi: 19468
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Beduin » 19 jun 2026, 22:06

GrbavicaHrammm je napisao/la:
19 jun 2026, 00:05
Mene strah veci ako pobjedimo.. Ceka te USA ima da nam peticu uvale sa puno masper sosa , mislim kajmaka
Retardima svakako ne valja ni kad odemo na SP ni kad prodjemo grupu. Retardima nista ne valja jer su retardi.
Dok normalnom covjeku i iskrenom navijacu uvijek ostaje nada i zelja da mozemo, pa i ako se razocaramo idemo dalje jer su to nasi igraci u pitanju.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Shevko
Postovi: 521
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Shevko » 19 jun 2026, 22:07

jeste vi ljudi bolesni, 10k simulacija uradjeno i ekipa sa 4 boda prolazi u 97% slucajeva. Zato opustite se i lagano se spremajte za amere

Kaunas
Postovi: 13497
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Kaunas » 19 jun 2026, 22:10

Kakva forumska elita se skupila na selektorovoj temi sta je ono :roll:
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 4654
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Juventinisimo » 19 jun 2026, 22:11

Ima Qatar da zguzvamo k'o papir... :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:

Amere uzimamo na penale...poslije toga sta nam Bog da...
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

Poljem se siri miris LJILJANA!!!

⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️

Avatar
fukara87
Postovi: 5948
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la fukara87 » 19 jun 2026, 22:12

Beduin je napisao/la:
19 jun 2026, 22:06
GrbavicaHrammm je napisao/la:
19 jun 2026, 00:05
Mene strah veci ako pobjedimo.. Ceka te USA ima da nam peticu uvale sa puno masper sosa , mislim kajmaka
Retardima svakako ne valja ni kad odemo na SP ni kad prodjemo grupu. Retardima nista ne valja jer su retardi.
Dok normalnom covjeku i iskrenom navijacu uvijek ostaje nada i zelja da mozemo, pa i ako se razocaramo idemo dalje jer su to nasi igraci u pitanju.
Moj brate djaba im pricas, vidis da su ograniceni ko balkon, ovakvih je previse kod nas nazalost
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

Avatar
viKK
Postovi: 3616
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:00
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la viKK » 19 jun 2026, 22:12

Beduin je napisao/la:
19 jun 2026, 22:06
GrbavicaHrammm je napisao/la:
19 jun 2026, 00:05
Mene strah veci ako pobjedimo.. Ceka te USA ima da nam peticu uvale sa puno masper sosa , mislim kajmaka
Retardima svakako ne valja ni kad odemo na SP ni kad prodjemo grupu. Retardima nista ne valja jer su retardi.
Dok normalnom covjeku i iskrenom navijacu uvijek ostaje nada i zelja da mozemo, pa i ako se razocaramo idemo dalje jer su to nasi igraci u pitanju.
:salut:

Avatar
DamirT
Postovi: 30834
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la DamirT » 19 jun 2026, 22:14

Beduin je napisao/la:
19 jun 2026, 22:06
GrbavicaHrammm je napisao/la:
19 jun 2026, 00:05
Mene strah veci ako pobjedimo.. Ceka te USA ima da nam peticu uvale sa puno masper sosa , mislim kajmaka
Retardima svakako ne valja ni kad odemo na SP ni kad prodjemo grupu. Retardima nista ne valja jer su retardi.
Dok normalnom covjeku i iskrenom navijacu uvijek ostaje nada i zelja da mozemo, pa i ako se razocaramo idemo dalje jer su to nasi igraci u pitanju.
Tacno se vidi da se ne znamo ponasati kad odemo na veliko takmicenje. Jbt prije 2 mjeseca svaki igrac je bio najbolji, a sad nijedan qrcu ne valja. :crazy:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Iniesta12
Postovi: 211
Pridružen/a: 20 jul 2025, 18:00
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Iniesta12 » 19 jun 2026, 22:14

DamirT je napisao/la:
19 jun 2026, 22:14
Beduin je napisao/la:
19 jun 2026, 22:06
GrbavicaHrammm je napisao/la:
19 jun 2026, 00:05
Mene strah veci ako pobjedimo.. Ceka te USA ima da nam peticu uvale sa puno masper sosa , mislim kajmaka
Retardima svakako ne valja ni kad odemo na SP ni kad prodjemo grupu. Retardima nista ne valja jer su retardi.
Dok normalnom covjeku i iskrenom navijacu uvijek ostaje nada i zelja da mozemo, pa i ako se razocaramo idemo dalje jer su to nasi igraci u pitanju.
Tacno se vidi da se ne znamo ponasati kad odemo na veliko takmicenje. Jbt prije 2 mjeseca svaki igrac je bio najbolji, a sad nijedan qrcu ne valja. :crazy:
Mi smo smece od nacije, kada je u pitanju karakter.

Avatar
Principatus
Postovi: 9462
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Principatus » 19 jun 2026, 22:24

Australia brani rezultat protiv US. 😅
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Zeko87
Postovi: 2961
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Zeko87 » 19 jun 2026, 22:26

Mene više strah da nas Španija ne dočeka u finalu pa nas nabiju pet razlike.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

dsulejm
Postovi: 121
Pridružen/a: 12 avg 2014, 04:22
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la dsulejm » 19 jun 2026, 22:31

Jel' moguće da je Memić djelomično kriv za sva 4 gola jučer? (Moram pogledati ponovno snimak utakmice)

1. Vratio loptu glavom u gužvu za volej njihove 9-ke
2. Nije markirao Vargasa kad se ovaj našao sam i šutao u suprotni ugao
3. Vargas mu prođe iza leđa i dodaje lagano Manzambiju
4. I naravno penal

Shevko
Postovi: 521
Pridružen/a: 21 feb 2026, 13:22
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Shevko » 19 jun 2026, 22:32

dsulejm je napisao/la:
19 jun 2026, 22:31
Jel' moguće da je Memić djelomično kriv za sva 4 gola jučer? (Moram pogledati ponovno snimak utakmice)

1. Vratio loptu glavom u gužvu za volej njihove 9-ke
2. Nije markirao Vargasa kad se ovaj našao sam i šutao u suprotni ugao
3. Vargas mu prođe iza leđa i dodaje lagano Manzambiju
4. I naravno penal
kriv jer se vratio u odbranu?

Avatar
Madal
Postovi: 5981
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la Madal » 19 jun 2026, 22:34

Principatus je napisao/la:
19 jun 2026, 22:24
Australia brani rezultat protiv US. 😅
Nemaju forumski puk u SS da im javi da gube i da trebaju napasti umjesto da se brane
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

dsulejm
Postovi: 121
Pridružen/a: 12 avg 2014, 04:22
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la dsulejm » 19 jun 2026, 22:40

Shevko je napisao/la:
19 jun 2026, 22:32
dsulejm je napisao/la:
19 jun 2026, 22:31
Jel' moguće da je Memić djelomično kriv za sva 4 gola jučer? (Moram pogledati ponovno snimak utakmice)

1. Vratio loptu glavom u gužvu za volej njihove 9-ke
2. Nije markirao Vargasa kad se ovaj našao sam i šutao u suprotni ugao
3. Vargas mu prođe iza leđa i dodaje lagano Manzambiju
4. I naravno penal
kriv jer se vratio u odbranu?
Kako god žao mi ga. Pa od 4 gola za svaki uveliko kriv :wtf:

Avatar
harry_90
Postovi: 18327
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: 24.06.2026: Bosna i Hercegovina - Katar

Post Postao/la harry_90 » 19 jun 2026, 22:41

Poligon10 je napisao/la:
19 jun 2026, 21:47
harry_90 je napisao/la:
19 jun 2026, 21:12
Kako igraju ove dvije utakmice,ne bi me cudio i zijan.protiv Katara..

Mi ionako nemamo igre,nemamo plan B,sve nesto nazor i usporeno,ostali smo bez najboljeg igraca za ovaj mec..

Kongo otkine bod Portugalu,Arabija Urugvaju uzme bod,nekakvi otoci ne prime gol i uzmu bod od Spanije,Katar Svicarskoj otkine bod,samo nasi ne mogu nista i user.u se prije izlaska iz svlacionice :bow:

Sreca nisu nas kanadjani natrpali,a imali su prilika za to,imali bi goru gol.razliku od Kurasaa :roll:
Nabrajaš sve to i ispade kao da mi imamo 0 bodova nakon dva kola, a ne bod protiv ekipe koja je nabila nekoga 6 0.

Pa šta je ovim ljudima više yebote život, kakva smo to očekivanja imali sa ovim rosterom? Imamo najgori vezni red na prvenstvu odgovorno to tvrdim, mlada i neiskusna krila, matoru klasu u napadu i jedino od svega solidnu odbranu tj.samo petorku pozadi.

Od početka znamo da nam je Katar utakmica za sve ili ništa, ali mi pravimo tragediju nakon poraza od Švicarske. To može samo bošnjo koji je očekivao polufinale Mundijala sa Tahirovićem u sredini kao najgorim individualcem na turniru. Znam i ja da ne bi trebao igrati, ali on igra kod Barbareza i ja nemam tu šta puno sr.ati, s obzirom da su i ostale pozicije kud i kamo slične, ali se slažem da nisu gore od Tahirovića.

Katar neće biti jednostavna utakmica, ali se nadam da će igrači pokazati mu.da kao i do sada što su, jer su ovo momci koji su nakon dugo vremena istakli mentalitet ispred svega da se konačno ne us.eremo prilike koja nam se ponudi. Zato vjerujem u pobjedu i mislim da idemo dalje, a najmanje me zanima na kakav način će to biti. Cheers momci, uživajte u svojoj reprezentaciji koja igra na najvećoj sceni.
Ne znam zasto se svaka kritika odmah tumaci kao pljuvanje reprezentacije. Ja prvi zelim da prodjemo grupu i da dobijemo Katar, ali ne mogu se praviti da gledam neku vrhunsku igru ako je nema.

Na ovom prvenstvu smo vec vidjeli da favoriti gube bodove od svakoga. Razlika je što neke reprezentacije izadju hrabro i vjeruju da mogu nesto napraviti, a mi cesto izgledamo kao da se bojimo sami sebe..

Meni je veci problem sto ni nakon dvije utakmice ne vidim jasan plan igre, nego se sve svodi na individualni potez ili neku improvizaciju.

Bodovi se nekad uzmu i bez igre, ali bez igre tesko ides daleko..
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Elddar, ExEsPerac, Goalgetter, invincible1921, Proximic, Wisey i 64 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []